PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا مودم usb وایمکس ایرانسل نیاز به پوشش دارد یا با سیم کارته؟

om!d-D
July 10th, 2012, 12:21
دوستان

متاسفانه با تغییر مکان به مشکل بسیار بدی برخوردم.دو خط تلفن هیچ کدوم پورت باز برای adsl نداره . مخابرات هم پورت نداره . در اصفهان اینترنت پرسرعت 2030 هم که اصلا هیچ راه تلفنی نداره ببینیم میشه یه جوری گرفت یا نه.توی سایتش هم که یگه پورت باز برای هیچ کدوم از شماره ها نداره

اومدیم وایمکسس بگیریم میبینیم دوباره باز اون منطقه پوشش نداره مبین نت . میگه باید مودم اوت دور بگیرید که واسه من مناسب نیست.
باز اومدیم گفتیم بریم وایمکس ایرانسل بگیریم کلا اون منطقه ما تحت پوشش نیست . حالا مودم های یو اس بی وایمکس ایرانسل ایا نیاز به سیم کارت داره ؟ اگر منطقه یا شهر تحت وشش وایمکس ایرانسل نباشه با این مودم های یو اس بیش میشه کار کرد؟

اگر این مودم یو اس بیش با سیم کارته و د رهمه جا جواب میده آیا بهتر از این مودم های یو اس بی معمولی هست؟ چون الان از این مودم ها دارم و سرعت دانلودش در حالت خوبش 25 کیلو باتی هم میره.آیا این مودم های ایرانسل بهتر از اون عمل میکنه؟

چه خاکی به سرمون بریزیم ما

serverland.ir
July 10th, 2012, 12:33
آره این مودم ها باید پوشش داسته باشند

اسم وایمکس رو اکه توجه کرده باشی میفهمی

موفق باشید

agarb98
July 10th, 2012, 13:25
دوست عزیز سیمکارتی نیست فقط اسمس یو اس بی هست وگرنه مثل مودم ها قبلیش هست فقط شکل عوض شده .

در ضمن وای فای ساپورت نمیکنه

PENOIL
July 10th, 2012, 13:32
من خودم دارم این مدل رو

خیلی بهتر از بقیه هست

خیر نیازی به هیچی نداره

om!d-D
July 10th, 2012, 13:51
پس با این حساب به فنا رفتیم.... :دی

کسی راه حل دیگ ای داره ؟ میش با مخابرات صصحبت کرد برای فیبر نوری که پورت باز نداره بهمون بده؟