PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست دانلود

varesan
November 24th, 2009, 23:07
با سلام
دوستان عزیز بنده 10 گیگ هاست دانلود با بیشترین پهنای باند و قیمت مناسب . برای اپلود سنتر می خوام
پشتیبانی خوب ، اپتایم و سرعت .
ممنون میشم قیمت ها رو ذکر کنید .
با تخفیف خوب می خوام

Shc
November 24th, 2009, 23:11
10گیگ با پهنای باند نامحدود 50000 تومان سالیانه و 8000تومان ماهیانه

varesan
November 24th, 2009, 23:14
بنده ماهیانه می خوام قیمت هم مناسب تر می خوام . منتظر پیشنهاد بقیه دوستان هستیم
یه هاست می خوام که php و mysql هم ساپورت کنه که بتونم پرتال آپلود سنتر پشتیبانی کنه .

HugeServer
November 24th, 2009, 23:19
File Hosting Packages : http://www.hugeserver.com/file-hosting.html

Offer For You :

Hard : 10GB of Hard Space
Data Transfer : 100GB / Monthly
Your Access : FTP Account ( For uploading ) and HTTP ( for downloading )
IP : One dedicated
Price : 20.000T / Monthly

Uptime For File Hosting Server : 99.99% Guarantee

Extra Bandwidth :
50GB : 10.000T/Monthly
100GB : 15.000T/Monthly
Extra IPs: 2.000T/Monthly

Subhosting
November 25th, 2009, 01:03
سلام دوست عزیز ،

من سرویس subhosting.net رو پیشنهاد میکنم به شما

20 گیگ فضا
100 گیگ پهنای باند
میزبانی 5 دامنه addon domain
بک آپ روزانه
cpanel کنترل پنل
آپ تایم 99.9%
سرور کارو آمریکا

پرداخت ماهیانه 3 هزار تومان

موفق باشید.

varesan
November 25th, 2009, 01:05
دوستان کسی این subhosting.net رو تضمین و پیشنهاد می کنه ؟
دوست عزیز کلیه موارد رو پشتیبانی می کنید ؟ از جمله php - mysql و ... ؟

iMIZBAN
November 25th, 2009, 06:27
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
اگر که به یکی از تاپیک های همین انجمن به نام " هاست برای سایت پزشکی " مراجعه کنید می بینید که قیمت هاست برابر با قیمت یه پفک هست و دوستان دارن میزنن تو سر مال خودشون و هم خودشون رو بد بخت می کنند هم کار بقیه رو به هم میریزن .
من می دونم که همیشه اونی که ارزون تر هست برنده هست و هیچ کس به کیفیت توجه نمی کنه ولی من هم پیشنهاد خودمم رو میدم .
10 گیگابایت هاست با تمام امکانات و 100 گیابایت پهنای باند سالیانه 120.000 تومان و ماهیانه 12.000 تومان .
حالا این دیگه با خود شما هست که بین کیفیت و قیمت یکی رو انتخاب کنید .
موفق باشید .

varesan
November 25th, 2009, 09:06
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
اگر که به یکی از تاپیک های همین انجمن به نام " هاست برای سایت پزشکی " مراجعه کنید می بینید که قیمت هاست برابر با قیمت یه پفک هست و دوستان دارن میزنن تو سر مال خودشون و هم خودشون رو بد بخت می کنند هم کار بقیه رو به هم میریزن .
من می دونم که همیشه اونی که ارزون تر هست برنده هست و هیچ کس به کیفیت توجه نمی کنه ولی من هم پیشنهاد خودمم رو میدم .
10 گیگابایت هاست با تمام امکانات و 100 گیابایت پهنای باند سالیانه 120.000 تومان و ماهیانه 12.000 تومان .
موفق باشید .

آخه دوست عزیز بنده برای آپلود سنتر می خوام . برام قیمت مهمه که بتونم حجم بیشتری بردارم . ولی وقتی شما با این قیمت بدید و من نتونم از شما بخرم چه فایده . بحث کیفیت رو پیش آوردید که بنده می خوام آپتایم و پشتیبانی خوبی داشته باشم . دیگه چیز دیگه زیاد مهم نیست .

NovinServer
November 25th, 2009, 10:33
با سلام و درود ، بنده می توانم این سرویس به شما بدهم با امکانات زیر :

- 10 گیگابایت فضای هارد دیسک
- 500 گیگابایت پهنای باند ماهیانه
- 2 عدد بانک اطلاعاتی
- 2 عدد زیر دامنه
- 0 پارک دامین
- اکانت FTP نامحدود
- 10 عدد اکانت ایمیل

کنترل پنل دایرکت ادمین ( سرور ویژه دانلود )
آپتایم تضمینی : 99.50%
قیمت : 13,000 تومان / ماهیانه

مشخصات سرور ویژه دانلود المان :

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Memory : 4 GB DDR2
H.D.D : 2x500 Gb sata2 raid1
System Uptime : 103 Days, 9 Hours and 38 Minutes

Subhosting
November 25th, 2009, 13:05
سلام بر شما ،

دوست عزیز ، این لینک را نگاه کنید : http://www.subhosting.net/hosting.php

در کیفیت و آپ تایم بودن سرور های کارو هیچ بحثی نیست. پشتیبانی هم همیشه در کنار شماست.

در صورتی که به فضای بیشتر و سروری نیاز دارید که مختص به خود شما باشد و امکان پرداخت بیشتری دارید این نیز پیشنهاد میشود :

فضا : 40 گیگ
پهنا : 500 گیگ
رم : 512 مگ
ای پی : 2 عدد
کنترل پنل : سی پنل Cpanel/WHM
هارد بک آپ : 40 گیگ
کاملا مدیریت شده همراه با پشتیبانی
مکان سرور : کارو - امریکا

قیمت : 27 هزار تومان ماهیانه

iMIZBAN
November 25th, 2009, 13:58
آخه دوست عزیز بنده برای آپلود سنتر می خوام . برام قیمت مهمه که بتونم حجم بیشتری بردارم . ولی وقتی شما با این قیمت بدید و من نتونم از شما بخرم چه فایده . بحث کیفیت رو پیش آوردید که بنده می خوام آپتایم و پشتیبانی خوبی داشته باشم . دیگه چیز دیگه زیاد مهم نیست .

سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
شما هم خدا رو می خواین و هم خرما ( نمی دونم درست گفتم یا نه ) .
اگر که واقعا کیفیت می خواین باید هزینه کنید .
حالا می تونید بین قیمت و هزینه یکی رو انتخاب کنید .
اگر که خواستین می تونم 10 گیگ هاست با 50 گیگ پهنای باند رو بدم ماهیانه 8.000 تومان و سالیانه 80.000 تومان .
موفق باشید .

parsaserver
November 25th, 2009, 13:59
سلام
با کیفیت خوب و آپتایم بالا و تضمینی 10 گیگ فضای لینوکس با 90 گیگ پهنای باند ماهانه رو می تونم به قیمت سالانه 60 هزار تومان در اختیار شما قرار بدم بقیه امکلانات حتی ادآن دومین و پارک دومین نامحدود هست . کنترل پانل هاست شما سی پانل 11 خواهد بود .
در صورت نیاز به پهنای باند نامحدود 50 درصد به مبلغ هاست اضافه خواهد شد .
برای کیفیت و آپتایم بالا می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم و در قرارداد بسته شده تضمین کنیم شرکت ما ثبت شده هست .
لیست پلان های ما : http://parsaserver.com
ایمیل من : parsaserver@gmail.com
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test

در ضمن می توانم لیست مشتریان پارسا سرور را طی ایمیل یا پیغام خصوصی معرفی کنم تا از تک تک آنها کیفیت رو جویا شوید .
موفق باشید

varesan
November 25th, 2009, 14:19
سلام بر شما ،

دوست عزیز ، این لینک را نگاه کنید : http://www.subhosting.net/hosting.php

در کیفیت و آپ تایم بودن سرور های کارو هیچ بحثی نیست. پشتیبانی هم همیشه در کنار شماست.

در صورتی که به فضای بیشتر و سروری نیاز دارید که مختص به خود شما باشد و امکان پرداخت بیشتری دارید این نیز پیشنهاد میشود :

فضا : 40 گیگ
پهنا : 500 گیگ
رم : 512 مگ
ای پی : 2 عدد
کنترل پنل : سی پنل Cpanel/WHM
هارد بک آپ : 40 گیگ
کاملا مدیریت شده همراه با پشتیبانی
مکان سرور : کارو - امریکا

قیمت : 27 هزار تومان ماهیانه

دوست عزیز php و mysql ساپورت می کنه سرور شما ؟ می خوام چند روز به صورت تست به من بدید و اگه دیدم مشکلی نداره از شما خریداری کنم ؟ آیا امکان تست برای شما وجود داره ؟

Sepahrad
November 25th, 2009, 19:26
باسلام
-------------
والا من زیاد توی این تایپیک ها شرکت نمیکنم و وقتی هم شرکت میکنم فقط و فقط برای این هست که تایپیک رو با قیمت ها و قیمت هامون (دوستانی که بقالی ندارند و هاستینگ دارند) منظم کنیم چون تا الان این انجمن هیچ سودی مالی که مشتری ازم خرید کنه نداشته چون قیمت هام بالا هست :) ولی من مشتری های خودم رو دارم و هیچگاه قیمت رو کم نمیکنم به غیر از مناسبت ها که بحثش جداست .

فضا : 10 گیگابایت
پهنای باند : 250 گیگابایت
بقیه امکانات مربوط به پکیج P3 رو میتونید در سایت www.iranhyperhost.net مشاهده کنید . ( قسمت میزبانی حرفه ای )

قیمت ماهیانه : 30 هزار تومان
قیمت سالیانه : 300 هزار تومان

موفق باشید :53:

Mostafa
November 25th, 2009, 20:04
با سلام و عرض احترام

سرویس های ByetHost انگلستان (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)را به شما پیشنهاد می کنیم.

Subhosting
November 25th, 2009, 20:28
دوست عزیز php و mysql ساپورت می کنه سرور شما ؟ می خوام چند روز به صورت تست به من بدید و اگه دیدم مشکلی نداره از شما خریداری کنم ؟ آیا امکان تست برای شما وجود داره ؟

دوست عزیز ،
هر دو مورد قابل استفاده است.
شما کدام مد نظرتان است؟
سرور مجازی یا هاست شیر؟

varesan
November 26th, 2009, 13:44
سلام دوست عزیز .
واقعا عجیبه .
شما نمی تونستین 12.000 تومان رو پرداخت کنید حالا پیشنهادی رو که 27.000 تومان هست قبول کردین !!!
در هر صورت براتون آرزوی موفقیت می کنم .

دوست عزیز شما بهتره پست های قبل رو نگاه کنید . که ماهی 3 هزار تومان هستش . من هم یک ماه آزمایشی می خوام بردارم

varesan
November 26th, 2009, 13:48
دوستان عزیز توجه کنید . یکی از دوستان گفت که هاست دانلود ربطی به ساپورت php و mysql نداره . خوب آدم عاقل بنده اگه بخوام آپلود سنتر راه بندازم باید یه پرتال آپلود نصب کنم یا نه . خوب پرتال من php هستش و دیتابیس mysql .
لطفا توضیحات لازم رو بفرمایید .
من یه هاست دانلود با قیمت مناسب می خوام . تا جایی که تو این تاپیک من دیدم قیمت ها خیلی با هم دیگه تفاوت دارن.

NovinServer
November 26th, 2009, 17:49
خوب دیگه از این جور آدم ها نمیشه بیشتر از این انتظار داشت . داداش من اصلا سواد ندارم . همین مثل آواتار که گذاشتی بهتری مرگ رو انتخاب کنید . چون آدمی باسوادی مثل شما تو این دنیا به درد نمیخوره .
جیگر بابا من بیش از 10 تا هاست دانلود تا به حال خریداری کردم که فقط دسترسی ftp میدن و هیچ زبان برنامه نویسی و یا دیتابیسی ساپورت نمی کنن .

فدات شوم خرید هاست دانلود که اینقدر وقت گیر نیست !
15 تفر برات پلن زدند ! منظری یکی بیاد بگوییند من رایگان تقدیم می کنم ؟ (:|
سرویس که می خواهی را با تمامی امکانات نامحدود بهت گیگابایتی 1,200 می دهم !

خوبه ؟

varesan
November 26th, 2009, 17:57
اخه داداش این هزینه برای من زیاده . چطور یکی میگه 3 هزار تومان یکی می گه 30 هزار تومان یکی هم مثل شما می گه 12 هزار تومان . خوب به هر حال باید یه قیمت مناسب رو انتخاب کرد

Sajad
November 27th, 2009, 10:34
۲۲ پست اسپم حذف شد.
صاحب تاپیک محترم اخرین پستتون خیلی افتضاح بود. تکرار بشه بدون رد خور بن میشید.
نصیحت کردن لازم نیست. پلن هاتون رو بذارید فقط.

NovinServer
November 27th, 2009, 17:05
اخه داداش این هزینه برای من زیاده . چطور یکی میگه 3 هزار تومان یکی می گه 30 هزار تومان یکی هم مثل شما می گه 12 هزار تومان . خوب به هر حال باید یه قیمت مناسب رو انتخاب کرد

varesan عزیز ، برای اینکه مشکلت حل شود اخرین پیشنهاد بهت می دهم ! امیدوارم دیگه نه نیاری که دیگه بنده به این تاپیک نمی ایم !

من به شما به جای 12,000 تومان ماهیانه 9,000 تومان ماهیانه می گیرم !
اگر OK بودی که پیغام خصوصی بده ، نبود هم حرف های ما رو نا شنیده بگیر !

موفق باشی ، پیشاپیش عید قربان هم به شما و همه دوستان گلم تبریک می گوییم ! <:-P

parsaserver
November 27th, 2009, 19:00
من 10 گیگ رو سالانه 60 هزار تومان به شما قیمت دادم . اگر بخواهید ماهانه بخرید 25 درصد به مبلغ اضافه میشه . یعنی میشه سالانه 75 هزار تومان . 75 هزار تقسیم بر 12 میشه ماهانه 6250 تومان .
7 روز هم تست رایگان میدهم .برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
اکانت تست
یوزر
democom
پسورد
test

در ضمن می توانم لیست مشتریان پارسا سرور را طی ایمیل یا پیغام خصوصی معرفی کنم تا از تک تک آنها کیفیت رو جویا شوید .
موفق باشید

سلام
با کیفیت خوب و آپتایم بالا و تضمینی 10 گیگ فضای لینوکس با 90 گیگ پهنای باند ماهانه رو می تونم به قیمت سالانه 60 هزار تومان در اختیار شما قرار بدم بقیه امکلانات حتی ادآن دومین و پارک دومین نامحدود هست . کنترل پانل هاست شما سی پانل 11 خواهد بود .
در صورت نیاز به پهنای باند نامحدود 50 درصد به مبلغ هاست اضافه خواهد شد .
برای کیفیت و آپتایم بالا می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم و در قرارداد بسته شده تضمین کنیم شرکت ما ثبت شده هست .
لیست پلان های ما : http://parsaserver.com
ایمیل من : parsaserver@gmail.com
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
اکانت تست
یوزر
democom
پسورد
test

موفق باشید

Kambiz
November 28th, 2009, 07:35

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?p=50060#post50060
یک نگاه بکن ، هاست بک آپ هم داره

varesan
November 28th, 2009, 10:32
من 10 گیگ رو سالانه 60 هزار تومان به شما قیمت دادم . اگر بخواهید ماهانه بخرید 25 درصد به مبلغ اضافه میشه . یعنی میشه سالانه 75 هزار تومان . 75 هزار تقسیم بر 12 میشه ماهانه 6250 تومان .
7 روز هم تست رایگان میدهم .برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
اکانت تست
یوزر
democom
پسورد
test

موفق باشید

دوست عزیز شما که ماهیانه 6250 تومان می دید . امکاناتتون چیه ؟

parsaserver
November 28th, 2009, 12:48
در پست های قبلی امکانات رو تشریح کردم ولی باز تکرار می کنم
10 گیگ فضا با 90 گیگ پهنای باند بقیه امکانات همه نامحدود ( ایمیل - دیتابیس - ساب دومین - ادآن دومین - پارک دومین - ایمیل لیست و ... همه نامحدود )
کنترل پانل : سی پانل -
موفق باشید

دوست عزیز شما که ماهیانه 6250 تومان می دید . امکاناتتون چیه ؟

varesan
November 28th, 2009, 19:23
در پست های قبلی امکانات رو تشریح کردم ولی باز تکرار می کنم
10 گیگ فضا با 90 گیگ پهنای باند بقیه امکانات همه نامحدود ( ایمیل - دیتابیس - ساب دومین - ادآن دومین - پارک دومین - ایمیل لیست و ... همه نامحدود )
کنترل پانل : سی پانل -
موفق باشید

php هم ساپورت می کنه ؟

parsaserver
November 30th, 2009, 13:09
خوب معلومه ساپورت می کنه !!! هاست لینوکس با سی پانل 11 در اختیار شما قرار داده خواهد شد .
پلان تست :

یوزر
democom
پسورد
test

موفق باشید

php هم ساپورت می کنه ؟

arameshsoft
December 7th, 2009, 20:02
بهترین کیفیت و امنیت
بهترین پشتیبانی
ارزانترین قیمت

10 گیگ سالانه 69 هزارتومان و ماهانه 7 هزار تومان

-[Milad]-
December 25th, 2009, 19:45
دوستان کسی این subhosting.net رو تضمین و پیشنهاد می کنه ؟
دوست عزیز کلیه موارد رو پشتیبانی می کنید ؟ از جمله php - mysql و ... ؟

سلام
والا یکی از دوستان من از همین subhosting.net هاست گرفته بود برای دانلود .
سایت دانلود موزیک و فیلم داشت راضی بود .
یک ماه شما هم می تونی امتحان کنی خوب نبود یکی دیگه .:113:

SabaData
December 25th, 2009, 20:02
من میتونم برای شما هاست رپیدلیچ بدم که همیشه مجبور نباشید فایل هارو یکبار دانلود و یک بار آپلود بکنید و راحت از یه سرور به هاست خودتون منتقلش کنید!!
سرویس پیشنهادی من به شما اینه:
فضا: 10 گیگ
پهنای باند: 300 گیگ
بکاپ هفتگی
اف تی پی نامحدود
Cpanel 11
بقیه امکانات رو هم بصورت نامحدود داره!
ماهانه: 21600
سالانه: 216000
اگه خواستین تماس بگیرین: 09149128753
H5qp@yahoo.com
www.SabaData.com
--------------------------------------------------------
سخت پیش میاد که کیفیت و ارزونی یک جا باشن!!!!

-[Milad]-
December 25th, 2009, 20:13
میشه سرعت انتقال فایل هم بزارید ؟
ببینیم سرعت چقدر هست .
ممنون

SabaData
December 25th, 2009, 20:25
-;57618']میشه سرعت انتقال فایل هم بزارید ؟
ببینیم سرعت چقدر هست .
ممنون
بستگی به سروری داره که ازش فایل رو میگیرین ولی معمولا حداقلش 3 مگابایت بر ثانیه و حداکثرش 20 مگابایت بر ثانیه هست!
مطمئن باشید وقتی اولش سرعته اونو ببینید بهش شک میکنید ولی میتونید از کسانی که از ر÷یدلیچ استفاده کردن بپرسید
با این سرویس حتی میتونید لینک فایل رو به اسکریپت رپیدلیچ بدین و خودتون کامپیوتر رو خاموش کنید و برید وقتی که برگشتین فایل مورد نظرتون انتقال پیدا کرده!

lianteam
December 25th, 2009, 22:33
10 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود و امکانات نامحدود سالیانه 45 هزار تومان

میتونید بقیه پلان ها رو هم ا اینجا ببینید

http://www.lianteam.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=7

alborzhost
December 26th, 2009, 01:37
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
موفق باشید .

شما از ساب هاستینگ بهترشو میدی؟