PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک عدد کوپن 100 دلاری تبلیغات گوگل - 100$

jj206
July 10th, 2012, 03:51
با سلام

به اکانت وب مسترم یک کوپن تبلیغاتی 100 دلاری گوگل اومده هرکی می خواد بگه من میفروشمش

برای قیمت و شرایط پرداخت با پیغام خصوصی با من در تماس باشید.

موفق و سربلند باشید.

Milad-H
July 10th, 2012, 09:23
با سلام، ارسال فرمایید،

armin007
July 10th, 2012, 10:29
خودتون اكتيو ميكنيد ؟

قيمت رو هم براي من پخ كنيد

farzin11
July 10th, 2012, 16:45
قیمت و شرایطو پ خ کن
واینکه ایا این کوپن ورفای شده است؟ یا خیر؟

jj206
July 10th, 2012, 21:59
سلام به همه دوستان

این کوپن دیشب برام اومد تو گوگل وب مستر و اینکه هرکسی می خواد بگه من بش بدم بقیه کار ها با خودش

متن نامه هم اینه

Dear Webmaster,
Thank you for using Webmaster Tools! We hope you are enjoying our latest releases, which include richer search query data, improved malware notification, and an SEO Starter Guide.
While these tools are a great way to optimize visibility, many webmasters also use Google AdWords to drive traffic to their site. We want to give you the chance to experience the effective and measurable results that Google AdWords offers with a free $100 in advertising. Try it today!
To get started with AdWords, please follow these 3 steps:
1. Visit www.adwords.google.com and click "start now" to create your account.
2. Follow the instructions to choose your keywords and create your ads.
3. Enter your billing information and input your unique coupon code exactly as shown below.??
................................

الان این یه کوپن 100 دلاری هر کسی می خواد و در کار هار تبلیغات گوگل هست پیام بده سر قیمت یاش توافق می کنیم.

مرسی

jj206
July 12th, 2012, 02:31
با بررسی هایی که انجام شد من 20 هزار تومن می دم این کوپن 100 در صد اصل هست و از طرف گوگل برام اومده

موفق باشید.

Zombieland
July 14th, 2012, 10:45
با بررسی هایی که انجام شد من 20 هزار تومن می دم این کوپن 100 در صد اصل هست و از طرف گوگل برام اومده

موفق باشید.

اگه 10 بدین من میخرم

jj206
July 15th, 2012, 04:13
سلام

با این قیمت دلار به نظر شما 10 تومن کم نیست؟

موفق باشید.

hamidesigner
July 16th, 2012, 20:47
با سلام

به اکانت وب مسترم یک کوپن تبلیغاتی 100 دلاری گوگل اومده هرکی می خواد بگه من میفروشمش

برای قیمت و شرایط پرداخت با پیغام خصوصی با من در تماس باشید.

موفق و سربلند باشید.

دوست عزیز واسه اکتیو کردن باید کلی دردسر بکشی. و ویـــ پـــ ان اختصاصی بخری

من حاضرم 15 بخرم ازت. اگه خواستی پی ام یده.

موفق باشی

Reza.exe
July 16th, 2012, 21:08
20 می خرم

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 18th, 2012, 07:50
سلام

با این قیمت دلار به نظر شما 10 تومن کم نیست؟

موفق باشید.

قیمت این کوپن ۴ دلار بیشتر نیست یعنی ۸ هزار تومن
Buy Adwords Vouchers - 100% Working Coupons from 3.9$ (http://buyadvouchers.com)

Only4U
July 18th, 2012, 08:25
دوست گرامی قصد خراب کردن تاپیک شما را ندارم ولی چندتا مطلب اجازه بدید بگم بقیه هم در جریان باشند
اول اینکه احتمال ساسپند شدن اکانت را در نظر بگیرن
دوم اینکه فعلا تبلیغ ها با کوپون اجرا نمیشوند یا احتمال اجرا شدن خیلی کم شده و احتمال ساسپند شدن بعد از اجرای تبلیغ هست هنوز
و اینکه 20 هزار تومن هم دارید گرون میدید شما :) می خواید یعنی اگر خواستید به من پیام بدید خودتون من همین کوپون 100 دلاری که مستقیم از خود گوگل تهیه میشه را بهتون 12 تومن بدم :) البته کمتر هم میشه داد ولی قیمت معقول همین حدود میشه

یه چیز دیگه هم هست که شما اصلا تو بخش اشتباهی تاپیک زدید اینجا Google AdSense هست نه Google Adwords این دو به هم شباهت دارن و تکمیل کننده ی کار همدیگه هستن ولی بحثشون کاملا جداست

موفق باشید
سپاس

jj206
July 18th, 2012, 09:50
سلام

با توجه به مشکلات پیشرو از فروختن کوپن منصرف شدم

موفق باشید.