PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد ساخت بازی

valy33
July 10th, 2012, 02:24
سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم نظر شما رو در مورد سبک بازی مورد طرفدار در ایران بدونم که اگر بازی ساخت ایران باشه طرفدار میکنه یا نه؟؟؟
لطفا نظرات خود را اعلام کنید متشکر...

hasun
July 10th, 2012, 10:14
بازی اینترنتی و یا بازی تحت کنسول ؟

valy33
July 10th, 2012, 10:32
بازی تحت کنسول بچه ها نظر بدبد چون قراره یک کار فرهنگی انجام بشه که به نظرات شما خیلی بستگی داره..

IRI
July 10th, 2012, 10:46
با سلام
اگه واقعا می خواید کار فرهنگی کنید و بخش مالی برا شما مهم نیست یک بازی اکشن تاریخی در باره زندگی کوروش کبیر بسازید که درخور شخصیت ایشون باشه نه یک بازی بدون کیفیت. یک بازی باسناریوی قوی که مطمئنا نیاز به سرمایه گزاری چند ده میلیونی شایدم بیشتر داره ولی فکر نکنم این سرمایه برگشت کنه.

mohsened
July 10th, 2012, 11:14
با سلام
اگه واقعا می خواید کار فرهنگی کنید و بخش مالی برا شما مهم نیست یک بازی اکشن تاریخی در باره زندگی کوروش کبیر بسازید که درخور شخصیت ایشون باشه نه یک بازی بدون کیفیت. یک بازی باسناریوی قوی که مطمئنا نیاز به سرمایه گزاری چند ده میلیونی شایدم بیشتر داره ولی فکر نکنم این سرمایه برگشت کنه.

چند ده میلیون ؟ نه خیر عزیز چند صد میلیون .
گرشاسب 2 حدود 600 میلیون هزینه ی تولیدش شده بود تازه اون که اصلا سناریو و ... عین یک بازی خارجی بود .

اگر واقعا می خواید بازی درست و درمون بسازید باید چند میلیارد هزینه کنید تا بتونید بازی های سطح بالا رو شاید یکم بهش نزدیک بشید .
این چند میلیارد مطمئنا صرف به کار گیری نیروی متخصص میشه . ساخت بازی درست و حسابی زمان بر هست پس هزینه هم بالا میره .

valy33
July 10th, 2012, 11:43
چند ده میلیون ؟ نه خیر عزیز چند صد میلیون .
گرشاسب 2 حدود 600 میلیون هزینه ی تولیدش شده بود تازه اون که اصلا سناریو و ... عین یک بازی خارجی بود .

اگر واقعا می خواید بازی درست و درمون بسازید باید چند میلیارد هزینه کنید تا بتونید بازی های سطح بالا رو شاید یکم بهش نزدیک بشید .
این چند میلیارد مطمئنا صرف به کار گیری نیروی متخصص میشه . ساخت بازی درست و حسابی زمان بر هست پس هزینه هم بالا میره .

این یه کار تازه در بحث گیم هست و گروه کاری ما تازه وارده و می خواهیم یه بازی که حداقل سبکش مورد طرفدار باشه که گرافیک بازی چون از موتور بازی پیشرفته استفاده میشه از سطح بالای برخورداره و می خواهیم که جنشواره بازی که حدودا 6ماه دیگه هست خودمونو برسونیم تا در صورت موفقیت قابل ملاحظه ای به صورت جدی level2 این بازی رو پیشرفته تر انجام بدیم متشکر از دوستان.

parsspace
July 10th, 2012, 13:35
تیمتون تکمیله یا میشه درخواست همکاری داد؟

Sir.DarKNesS
July 10th, 2012, 14:20
برای اتاری یا سگا ؟ :109:

parsspace
July 10th, 2012, 14:33
برای اتاری یا سگا ؟

بابا الان سال 2012 تو هنوز سگا بازی میکنی؟ :-o

Sir.DarKNesS
July 10th, 2012, 14:57

من خودم ایکس باکس + کینکت دارم :109:
در حد شوخی بود :d

valy33
July 10th, 2012, 15:47
تیمتون تکمیله یا میشه درخواست همکاری داد؟
بله ما می تونیم تو زمینه 3dmax باهم همکاری داشته باشیم تیممون توی قسمت طراحی تکمیله.

valy33
July 10th, 2012, 15:49
برای اتاری یا سگا ؟ :109:
اشکالی نداره اگه یتونیم یه بازی در حد سگا بسازیم اما کلی طرفدار داشته باشه خودش کلی کار مثلا شما ماریو رو نیگاه کنید تا چه حد یه بازی ساده اینقدر معروف شده و هممون با اون خاطره ها داریم.

parsspace
July 10th, 2012, 15:52
فکر میکنم ۳دی مکس هم جزء فعالیت های تیم طراحی باشه. من برنامه نویسم

valy33
July 10th, 2012, 15:56
فکر میکنم ۳دی مکس هم جزء فعالیت های تیم طراحی باشه. من برنامه نویسم
بله جز طراحی هست اما طراحی مش ها در گیم خودش یک بخش جدا هست که نیاز به تخصص بالای داره..

it87
July 10th, 2012, 16:21
در مورد بازی های تحت وب هم می تونید فکر کنید
کلی طرفدار دارن و احتمال موفقیت هم زیاد است
موفق باشید

valy33
July 10th, 2012, 16:59
در مورد بازی های تحت وب هم می تونید فکر کنید
کلی طرفدار دارن و احتمال موفقیت هم زیاد است
موفق باشید
چون ما تمرکزمون روی ساخت بازی کامپیوتری گذاشتیم واین خودش خیلی زمان بره بازی تحت وب یه مقوله جدایی از این کار هستش ونیاز به تخصص های دیگه ای داره ما فقط می تونیم توی این حوزه فعالیت کنیم و چون رقیبای کمتری هم توی این زمینه در ایران هست،ما فقط می تونیم توی این حوزه فعالیت کنیم. متشکر از نظرتون...

serverland.ir
July 10th, 2012, 20:29

شاید بازی کنن ;)

persiantools
July 11th, 2012, 00:28
سبک gta !

danitfk
July 11th, 2012, 01:58
استراتژیکی - تاریخی - اکشن ترجیحا در رابطه با تاریخ ایران ( قبل از اسلام! ) ... فروش خوبی هم خواهد داشت ! مخصوصا یکی از دوستان که پیشنهاد دادند راجب کوروش باشه !! :دی