PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر! بودن یا نبودن مساله این است!

delta
November 24th, 2009, 22:25
سلام خدمت دوستان.. آقا این تاپیک رو با اجازه دوستان میزنم چون واقعا دیگه دارم میبنم کار داره به دعوا میکشه و پیشنهاد دارم دوستان همینجا یک راه حل برای این مشکل پیدا کنند..دوستان قبلا راجب موضوع اسپانسر شدن بحث شده اما نتیجه نگرفت. پیشنهاد میکنم برای اسپانسر شدن قانون بزارید. ببینید الان هر کسی میاد میگه هاست میخوام همه با سرو کله میریزن روش و انواع پیشنهادات.حتی مشاهده شده تست میدن بهشون!! واقعا با چه جرعتی نشناخته تست میدید بهشون؟ یا شناخت داشته باشید یا یک تلفت ثابت حداقل قبل تست ازش بگیرید.تست میدید بعد طرف میزنه کل سرورتو پایین میاره خر بیارو ...

در مورد اسپانسری هم یک قانون بزارید تا دیگر هر کسی سرشو پایین نندازه بیاد بگه اسپانسر میخوام.باور کنید یا نه دارید فرهنگ مجانی بودن رو تو دهن بقیه میندازید.دیگه حتی کسانی که سایت تازه میخوان بزنن میان میگن اسپانسر میخوایم!! یعنی یک تومان هم نمیخواد خرج کنه. این اصلا معنی نداره.طرف 50 مگابایت هاست میخواد قیمت آدامس رو بهش میدید!! درسته پول 50 مگابایت چیزی نیست اما با این قیمت به آبروی خودتون لطمه میزنید.حد اقل درخواست رو پایه کنید مثلا 15 هزار تومان. طرف اگر 50 مگابایت هم بخواد بگید سرویس مثلا 200 مگابابتی بهش میدید 15 تومان!! بقیش رو هم میخواد استفاده کنه یا نه به خودش مربوطه!!

اسپانسر هم اگر واسه سایتهای کوچیک میخواهید بشید تو سایت خودتون بزارید نه تو این هاستینگ..پیشنهاد من هم اینه قانون اسپانسری رو برای سایتهای بزرگ و نیمه بزرگ بزارید فقط.. مثلا حد اقل الکسا زیر 100 هزار اسپانسر قبول کنید و کسی که الکساش زیر 100 هزار نیست اسپانسر خواست جواب ندید و قفل کنید تاپیک و.
الان یک تاپیک دیدم طرف 50 گیگ هاست میخواد اسپانسری برای سایت تازهراه افتاده! خود ماها هستیم که باعث شدیم اینجور آدما این فکر مجانی تو ضحنشون بیفته.بزارید همه با هم در آمد داشته باشیم و زندگی کنیم.

Online24
November 24th, 2009, 22:54
بازار ایران متاسفانه توسط بعضی از افراد بشدت زیر سوال رفته و به هم ریخته !
باید فکری اساسی کرد .

Roka
November 24th, 2009, 23:51
چیزی که واقعاً منو داره عذاب میده ، مخصوصاً توی این سایت
جو جوری شده که طرف میاد هم درخواست میده ، هم آفر میده ، هم قرارداد مینویسه ، فقط یه نفر باید بیاد امضاء کنه !

میاد تاپیک میزنه
سرور میخوام از امربکا ، رم 1 گیگ ، پهنای باند نامحدود ، آپتایم 100 % ، فلان ، فلان ، فلان ماهی 10 هزار تومان !
بد ترین چیز که کفرمو در میاره اینه که یه نفر میاد میگه من اینو 9500 تومان ماهیانه بهت میدم !!!!

مشکلی که هست ، شما وقتی که میخوای سرور بگیری ، هر گیگ رم رو دیتاسنتر های معتبر تقریباً ماهی 15دلار میدند بهت !
آپتایم 100 % هیچ دیتاسنتری نمیده ! ( نمیتونه که بده )
پهنای باند هم که جا افتاده همه دیتاسنتر ها 2 ترابایت میدند ! ( هیچ کدوم نامحدود نمیده )

دیگه بازار فروش نیست ، من که اسمی نمیتونم براش پیدا کنم !!

1eng.ir
November 24th, 2009, 23:59
باید بشینیم یه مینیمم قیمت برای هر سرویس تعیین کنیم (حداقل بین بچه های همین فروم) که کسی نتونه زیر این قیمت بده. اگه خواست زیر این قیمت بده، بده. ولی تو این سایت حق فعالیت نداشته باشه !!!

از هیچی بهتره.

goldstar
November 25th, 2009, 00:18
سلام
این چیزی هست که همه جای جهان هست!
در واقع به سایت webhostingtalk و قسمت پیشنهاد هاست و وی پی اس برین ممکنه حتی پیشنهاداتشون یک پنجم اینجا باشه
به نظر من اول باید جنبه ها رو بالا برد. همه جا همینطوره.
ولی باید هم خریداران هم مدیران هاست عاقلانه فکر و عمل کنند. کسی که پیشنهاد 2000 تومن سالیانه ! میده باید فکر کنه چطوری میخواد هزینه 2 میلیونی سرورش رو بپردازه. مسلما چنین کاری رو نمیتونه بکنه. پس برای چی وارد کار هاست شده؟ فقط جلب مشتری؟ کدوم کار بدون سودی هرچقدر هم که همه راضی باشن عاقلانه است؟! هاستینگ تجارته خیرات که نیست
خریداران عزیز هم توجه کنند که شما شاید با نصف قیمت یک چیزی به نام هاست و وی پی اس رو بدست بیارن. ولی مطمئن باشین کیفیت و پشتیبانی مد نظرتون رو بدست نمیارین.
البته اینجا هم نباید از گران فروشی بعضی هاستینگها گذشت که اونها هم تعادل بازار رو به هم میزنن! و شاید علت این مشکلات اونها هم باشند.
به هر حال عاقلانه قیمت دادن و عاقلانه انتخاب کردن بهترین کار در این زمینه است. نیازی هم به ایجاد محدودیت نیست
ولی من کلا با قسمت درخواست هاست مخالفم! چرا که باید همه پلنهای هاستینگها توی سایتشون باشه . و فقط لینک به اون بدن. حالا اگر تخفیفی هم هست در تاپیک خودشون عمومی اعلام کنند
مثل نمونه اصلی و انگلیسی بخش درخواست هاست عوض بشه و مثلا اگر کسی سرور اختصاصی لازم داره بیاد در بخش سرور اختصاصی بگه و یک قانونی هم باشه که هیچ کس نتونه سرویسهای خودش رو پیشنهاد بده!
اینطوری دوستی ها هم بیشتر میشه!!!

mr.bahram
November 25th, 2009, 00:21
اسپانسری بد نیست با توجه به خدماتی که به میزبان داده میشه
من الان با یکی از همین شرکت های هاستینگ یک صحبتی کردم و بتوافق رسیدیم که از اول سال 2010 یه مرکز آپلود برای فایل های وب مستر ها درست بکنیم و اسم خود اون هاستینگ و خود سایت درون همه فایل ها باشه
وقتی اینطوری بنفع هر دو طرف هست ، چه اشکالی داره ؟
ولی خب مشکل بر می گرده به خود شما وب هاستینگ های عزیز
وقتی میاید هم خدمات هاست می دید و هم خدمات طراحی سایت و سی ام اس همراه هاست ، اوضا بهتر از این نمیشه
بعضی ها هم میاید برای سایت ها طی هم می کشید و اشغالاش رو جمع می کنید !!
اگر وب هاستینگ هستید چرا همراه با هاست یک سی ام اس هم نصب می کنید ؟
همین باعث میشه یه مشت بچه هم بیان و با هم بشین صحبت بکنن بگن یه دامنه می خریم که البته اونم میشه اسپانسر بده و یه هاست هم همینطور تهیه می کنیم و یه سایت هم طراحی میشه و تمام
وقتی یک یوزر میاد با خدمات نوین شما وب هاستینگ ها مواجه میشه ، چرا نباید بفکر این که شماها اسپانسر مفت و مجانی هم میشید نیفته ؟
من الان 4 سال هست دارم در زمینه طراحی کار می کنم و میشه گفت تا حد نصف از کارهای هاستینگ حالیم میشه و میتونم بگم از خیلی از این بچه ها هم بهتر می دونم ( جسارت به بزرگان نباشه ) منتها خودم رو هیچ وقت یک مدیر سرور و یا کسی که سرور منیج می کنه نمی دونم ، ولی چطور بعضی از شما ها خدای همه طراحی ها هستید ؟

بهتره روی این مسئله هم که کارهاتون باعث میشه روی بعضی از این یوزرها زیاد بشه فکر بکنید و سایت های مردم رو طی نکشید

HugeServer
November 25th, 2009, 00:24
من هم حرف اهه آخر آقای گلدستر رو تایید می‌کنم، توی قسمت درخواست فقط باید کاربران اون هاستینگ پست بدن و پیشنهاد بدن هاستینگ رو. اینجوری هاستینگ‌های که ... دیگه به خودشون جسارت نمیدان، که هم چین کارهایی‌ کنن و به اسم مجانی و یا با این قیمت‌ها چیزی رو ارایه کنن.

Online24
November 25th, 2009, 00:31
نمونش http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=5275
:111:

delta
November 25th, 2009, 00:40
من هم حرف اهه آخر آقای گلدستر رو تایید می‌کنم، توی قسمت درخواست فقط باید کاربران اون هاستینگ پست بدن و پیشنهاد بدن هاستینگ رو. اینجوری هاستینگ‌های که ... دیگه به خودشون جسارت نمیدان، که هم چین کارهایی‌ کنن و به اسم مجانی و یا با این قیمت‌ها چیزی رو ارایه کنن.

دقیقا...الان تو یک تاپیک زده بود طرف 50 گیگ اسپانسر میخواد.سایتش هم تازه راه افتاده!! آقا یکی از هاستینگهامیاد میگه فلان قیمت میدم بهت. بعد یکی از کاربرای تازه کار که من حتی نه دیدم اصلا هاست بفروشه و نه اصلا میشناسیمش میاد وسط میگه ارزونتر میدم من!! هم کاسبی هاستینگ مورد نظر رو خراب میکنه هم مطمعنم خودش ریسلر هم نداره و یک هاست خریده میخواد به طرف بندازه... اصلا نمیدونم اینجور آدمها یکدفعه از کجا پیداشون میشه!!

قیمتها رو هم قیمت بزارید یک قانون که سالانه کمتر از 15 یا 20 هیچ سرویسی نباشه و کسی نفروشه.سالی 2 تومان اخه اصلا حتی ارزش پشتیبانی و جواب دادن به ایمیلهای طرف رو هم نداره..

Mohsen
November 25th, 2009, 00:44
همیشه توی بازار قیمت رو عرضه و تقاضا کنترل می‌کنند، نه عرضه تنها و نه تقاضای تنها!
در مورد اینکه برای پیشنهاد دادن توی این سایت قواعد و قوانینی گذاشته بشه موافقم
اما در مورد اینکه فکر میکنید با گذاشتن کف برای قیمت های پیشنهادی، میشه بازار رو کنترل کرد، خیر! به هیچ وجه موافق نیستم!
تا زمانی که مشتری تنها ملاکش قیمت هست، نمیشه تغییر تو وضعیت بازار ایجاد کرد. طرف مثلا یه شرکت هست که 7 سال تو کار هاستینگ هست، با یه مدیر که واقعا از لحاظ فنی قوی هست، بعد مشتری اون رو به خاطر سالی 5 تومن کمتر رها میکنه و میاد سراغ من نوعی که پریروز سایتم راه افتاده، تا وقتی مشتری این طوری انتخاب میکنه، بازار قابل مدیریت نیست. در صورتی میشه بازار رو مدیریت کرد که مشتری درکش بالاتر بره و به ملاک های دیگه مثل پشتیبانی و کیفیت هم توجه کنه!
شما اینجا کف قیمت میزاری میرن یه جای دیگه میخرن! یهو دیدی اصلا رفتن یه سایت برا خودشون ساختن، انجمن تخصصی هاستینگ‌های ارزان ایران! اصلا مشتری که میاد تاپیک درخواست میزنه در 99 درصد مواقع دنبال ارزون ترین میگرده و موردهای خاص پیدا میشه که طرف به جز قیمت، ملاک های دیگه رو هم لحاظ کنه.
شاید ایجاد یک تاپیک و قرار دادن یک محاسبه سر انگشتی که به طور متوسط حداقل قیمت یه هاست فلان با کیفیت این قدر میشه، باعث بشه تا فروشنده ها دیگه کمتر از اون قیمت نزارن و خجالت بکشند!
فکر میکنم، راهکارها به این صورت باشه:
1- وجود بخش درخواست هاست معنی نداره! همه سایت‌هاشون مشخص هست و تو سایت هاشون پلان هاشون رو زدن و راه ارتباط برای چونه زدن هم مشخص هست! فقط یه بخش برای کسانی که هاست با شرایط خاص میخوان باشه کافیه
2- برای کنترل قیمت باید دید قیمت از کجا پایین میاد!
طبیعتا کسی که خودش سالی 2میلیون تومن هزینه سرور میده به قول دوستمون نمیاد هاست رو با قیمت خیلی ارزون بده(البته بعضی ها این کار رو میکنند!) اما اغلب ریسلرها قیمت پایین تری نسبت به عرضه کننده های اصلی دارند و البته گاهی عرضه کننده های اصلی هم در رقابت با این ریسلرها قیمت خودشون رو پایین میارند!
بنابراین اگه قیمت ریسلرها در موقع دادن سرویش مشروط بشه (حداکثر 10 درصد ارزون تر از قیمت کسی که بهشون ریسلری داده) ، به صورت مطلوب تری کف قیمت کنترل میشه.
3- همون طور که قبلا گفتم، قرار دادن یه تاپیک مهم و نشون دادن حدود دست پایین قیمت یک هاست با کیفیت، باعث میشه که همه سعی کنند بالاتر از قیمت اون تاپیک قیمت بدن، البته اون تاپیک باید به نحوی همیشه در صفحه اصلی سایت یه لینک بهش باشه و به نحوی جلب توجه کنه!

Online24
November 25th, 2009, 00:45
باید یه انقلابی بشه تو این زمینه :39:
بچه ها ... آماده شید !

Mohsen
November 25th, 2009, 00:57
همیشه توی بازار قیمت رو عرضه و تقاضا کنترل می‌کنند، نه عرضه تنها و نه تقاضای تنها!
در مورد اینکه برای پیشنهاد دادن توی این سایت قواعد و قوانینی گذاشته بشه موافقم
اما در مورد اینکه فکر میکنید با گذاشتن کف برای قیمت های پیشنهادی، میشه بازار رو کنترل کرد، خیر! به هیچ وجه موافق نیستم!
تا زمانی که مشتری تنها ملاکش قیمت هست، نمیشه تغییر تو وضعیت بازار ایجاد کرد. طرف مثلا یه شرکت هست که 7 سال تو کار هاستینگ هست، با یه مدیر که واقعا از لحاظ فنی قوی هست، بعد مشتری اون رو به خاطر سالی 5 تومن کمتر رها میکنه و میاد سراغ من نوعی که پریروز سایتم راه افتاده، تا وقتی مشتری این طوری انتخاب میکنه، بازار قابل مدیریت نیست. در صورتی میشه بازار رو مدیریت کرد که مشتری درکش بالاتر بره و به ملاک های دیگه مثل پشتیبانی و کیفیت هم توجه کنه!
شما اینجا کف قیمت میزاری میرن یه جای دیگه میخرن! یهو دیدی اصلا رفتن یه سایت برا خودشون ساختن، انجمن تخصصی هاستینگ‌های ارزان ایران! اصلا مشتری که میاد تاپیک درخواست میزنه در 99 درصد مواقع دنبال ارزون ترین میگرده و موردهای خاص پیدا میشه که طرف به جز قیمت، ملاک های دیگه رو هم لحاظ کنه.
شاید ایجاد یک تاپیک و قرار دادن یک محاسبه سر انگشتی که به طور متوسط حداقل قیمت یه هاست فلان با کیفیت این قدر میشه، باعث بشه تا فروشنده ها دیگه کمتر از اون قیمت نزارن و خجالت بکشند!
فکر میکنم، راهکارها به این صورت باشه:
1- وجود بخش درخواست هاست معنی نداره! همه سایت‌هاشون مشخص هست و تو سایت هاشون پلان هاشون رو زدن و راه ارتباط برای چونه زدن هم مشخص هست! فقط یه بخش برای کسانی که هاست با شرایط خاص میخوان باشه کافیه
2- برای کنترل قیمت باید دید قیمت از کجا پایین میاد!
طبیعتا کسی که خودش سالی 2میلیون تومن هزینه سرور میده به قول دوستمون نمیاد هاست رو با قیمت خیلی ارزون بده(البته بعضی ها این کار رو میکنند!) اما اغلب ریسلرها قیمت پایین تری نسبت به عرضه کننده های اصلی دارند و البته گاهی عرضه کننده های اصلی هم در رقابت با این ریسلرها قیمت خودشون رو پایین میارند!
بنابراین اگه قیمت ریسلرها در موقع دادن سرویش مشروط بشه (حداکثر 10 درصد ارزون تر از قیمت کسی که بهشون ریسلری داده) ، به صورت مطلوب تری کف قیمت کنترل میشه.
3- همون طور که قبلا گفتم، قرار دادن یه تاپیک مهم و نشون دادن حدود دست پایین قیمت یک هاست با کیفیت، باعث میشه که همه سعی کنند بالاتر از قیمت اون تاپیک قیمت بدن، البته اون تاپیک باید به نحوی همیشه در صفحه اصلی سایت یه لینک بهش باشه و به نحوی جلب توجه کنه!

اضافه میکنم، به نظرم فقط در موارد زیر اسپانسر شدن یا اسپانسر گرفتن معنی داره!
1- هدف سایت تجاری (جلب بازدید کننده و گرفتن تبلیغ!) نیست و با اهداف خیرخواهانه راه اندازی شده و طرف هم چون با اون اهداف موافق هست اسپانسر میشه، مثلا سایت یه موسسه کمک به بیماران خاص رو میاد اسپانسر میشه یا یه فعالیت علمی رو.
2- سایت تجاری هست، اما منابعی که مصرف میکنه در حد یه سرور اختصاصی یا مجازی هست و از طرف دیگه دردسرها و مسائل فنی متعددی خواهد داشت، در این حالت طرف فقط داره به این خاطر اسپانسر میگیره که مسوولیت کارهای فنی سرور با یکی دیگه باشه ، به خصوص برای مواقعی که مشکل پیش میاد و باید جا به جا شد و ارتقاء داد و ... که در این شرایط سریعا مشکل حل بشه، تو این حالت به نوعی شراکت هست تا اسپانسری
3- یه ایده فوق العاده یه نفر داره که تا حالا کسی نداشته و ایده هم منابع خیلی زیادی میخواد (در حد چند صد هزار تومن در ماه حداقل!) در این حالت هم کسی که پیش خودش حساب میکنه این ایده جواب میده میاد اسپانسر میشه (باز شراکت میشه در عمل)
در سایر شرایط اسپانسر شدن یا اسپانسر گرفتن اصلا صحیح نیست! اگه شما یه سایت دارین که خیلی دردسر نخواهد داشت، اگه تازه راه افتاده که نباید کسی قبول کنه اسپانسر بشه و اگه قدیمی هست و بازدید کننده داره که تبلیغاتش میتونه خرجش رو بده و دلیلی برای گرفتن اسپانسر نخواهد بود.

mr.bahram
November 25th, 2009, 01:04
در خواست اسپانسری دادن ربطی به قیمت نداره
همه این صحبت هایی که داشتید بغیر از چند پست که واقعا در خصوص خود اسپانسر بود ، بدرد می خورد
این دوست ما در پست شماره 12 توضیح داد ولی بازم کامل نیست و دلیل های زیادی می تونه داشته باشه
همان طور هم که گفتم از نظر خودم بزرگ ترین دلیل واسه درخواست اسپانسری بی مورد و مسخره ، سست و ضعیف بودن کار شما هست در ضمینه هاستینگ آن هم نه از نظر قیمت از نظر نوع کار
وقتی میاید یک هاست همراه با طراحی سی ام اس رایگان می دید ، چرا شخص نیاد بگه یک هاست مجانی همراه با نصب مجانی و فقط ایشون بیاد و پست بده توش رو پیشنهاد بده ؟
و جالب هم اینجاس پیشنهاد میشه و خیلی هاتون هم استقبال می کنید lol

Subhosting
November 25th, 2009, 01:14
باید بشینیم یه مینیمم قیمت برای هر سرویس تعیین کنیم (حداقل بین بچه های همین فروم) که کسی نتونه زیر این قیمت بده. اگه خواست زیر این قیمت بده، بده. ولی تو این سایت حق فعالیت نداشته باشه !!!

از هیچی بهتره.

برای سرویس های خودمون من هم موافقم یک قیمت پایه وجود داشته باشه. :104:

delta
November 25th, 2009, 01:30
برای هر شغلی اصناف هست و تایین واحد قیمت.اما متاسفانه برای هاست نیست!! نمیگیم ارزان ندید نه اما نه دیگه 5 تومان سالی!! قیمت پایه بزارید برای فروش هاست.مثلا هیچ سروسی یا پکیجی زیر 15 تومان در سال نداشته باشید.

NovinServer
November 25th, 2009, 10:09
چیزی که واقعاً منو داره عذاب میده ، مخصوصاً توی این سایت
جو جوری شده که طرف میاد هم درخواست میده ، هم آفر میده ، هم قرارداد مینویسه ، فقط یه نفر باید بیاد امضاء کنه !

میاد تاپیک میزنه
سرور میخوام از امربکا ، رم 1 گیگ ، پهنای باند نامحدود ، آپتایم 100 % ، فلان ، فلان ، فلان ماهی 10 هزار تومان !
بد ترین چیز که کفرمو در میاره اینه که یه نفر میاد میگه من اینو 9500 تومان ماهیانه بهت میدم !!!!

مشکلی که هست ، شما وقتی که میخوای سرور بگیری ، هر گیگ رم رو دیتاسنتر های معتبر تقریباً ماهی 15دلار میدند بهت !
آپتایم 100 % هیچ دیتاسنتری نمیده ! ( نمیتونه که بده )
پهنای باند هم که جا افتاده همه دیتاسنتر ها 2 ترابایت میدند ! ( هیچ کدوم نامحدود نمیده )

دیگه بازار فروش نیست ، من که اسمی نمیتونم براش پیدا کنم !!

مهدی جان ، کسانی که این کار می کنند دارند خودشون لو می دهند =))
به نظر من اسپانسری معنا نداره ! من در طی این چهار سالی که کار می کنم فقط دو تا اسپانسر گرفتم ! ان هم چون ان روزش خیلی خوشحال بودم جو ما رو گرفت و قبول کردیم !

من حس می کنم مدیران هاستینگ های جدید که سرور اختصاصی یا مجازی دارند به این دو دلیل دست به چنین اقداماتمی می زنند !

1. برخی از این افراد سرور اختصاصی یا مجازی دارند که هزینه سرور را تا اون حدی که باید برسد را ندارند و مجبور هستند به هر طریقی سرویس خود را بفروشند ( حتی زیر قیمت بازار ) که بتوانند هزینه ان را پرداخت کنند .

نکته : دیگه کاری ندارند که سرور دان شود یا خیر ! پشتیبانی نیاز داره یا نه ! فقط به فکر پول سرور هستند !

پیشنهاد من به این دوستان : کسانی که از پس سرور اختصاصی یا مجازی بر نمی ایند خیلی راحت بروند و نمایندگی بگیرند ! نمایندگی جرم نیست اما شکستن قیمت بازار که باعث عصبانی مدیران هاستینگ و همچنین بر هم زدن بازار هاستینگ و در نهایت شکست خودتون تا حد بالا است از این بد تر هست که شما یک نمایندگی داشته باشید و قیمت ها را مطابق قیمت های جهانی عرضه کنید !

2. برخی از مدیران هاستینگ در موقع برخورد با این نوع تاپیک ها با اینکه سود دارند با خود می گویند سرور بنده فلان قدر خالی داره ! چرا باید خالی بره ؟ هر چی شد می دهم بره به جاش پول می گیرم

نکته : دوستانی که اینگونه فکر می کنند 50% در کار خود موفق نیستند ! به دلیل اینکه نمی دانند اون سرویسی که با این قیمت می خواهند بفروشند ممکن است در اکثر مواقع موجب دردسر انها شود ! یا اون شخص ممکن است سود جو و خراب کار باشد و یک بلایی سرور سرویس ها بیاورد یا ناشی باشد اونع اسکریپت را بر روی سرور بریزد و سرور داغون کند !

پیشنهاد من به این دوستان : بعضی مواقع نگه داشتن سرویس خود بهتر است فروختن ان به زیر قیمت بازار هست ! اگر شما این قیمت را در بازار ندهید هیچ کسی دیگر هم اینکار را نخواهد کرد ! در نتیجه خریدار به فکر می افتد که اگر سرور خوب می خواهد باید سرویس خود را به قیمت بازار جهانی خریداری کند ! اگر از پس هزینه های ان بر نمی اید خوب وبلاگ می زند ! شما هم سرویس خود را به اهلش با قیمت مناسب و خوب عرضه می کنید !

bijans
November 25th, 2009, 15:23
دوستان از این حرف ها اینجا و اونجا زیاد زده شده ولی کسی اهل عمل نیست. اگه موافق باشین یه صنف از کسایی که معتقدن باید کار هاستینگ رو وبمسترها کنترل کنند تشکیل بدیم و توی یک پروژه ی آتی با بحث ها و تبادل نظرهای خودمون حتی قانونی کنیمش. من حاضر هستم این کار رو شروع کنم، به شرطی که نصف به علاوه ی یک نفر از اعضای فعال این فروم (فعلاً) موافق باشن، بحث کنن و نظراتشون رو بدن.

یه سایت می زنیم و یه منشور که به امضای همه ی اعضا برسه. در صورت موافقت می تونیم قوانین تحریم کننده برای کسانی که این قوانین رو رعایت نمی کنن اعمال کنیم.

مهم اینه که سرش بحث بشه و یکی کار رو شروع کنه. کی پایه است؟

mr.bahram
November 25th, 2009, 15:31
من متوجه این منظور نشدم
باید کار هاستینگ رو وبمسترها کنترل کنند
یا
باید کار هاستینگ روی وبمسترها کنترل کنند

bijans
November 25th, 2009, 15:36
من متوجه این منظور نشدم
باید کار هاستینگ رو وبمسترها کنترل کنند
یا
باید کار هاستینگ روی وبمسترها کنترل کنند

منظورم از وبمسترها، اینجا مدیران هاستینگ بود. ببخشید.

delta
November 25th, 2009, 16:40
هر کاری میکنید زودتر یک فکری کنید به حال این اسپاسنر شدن! بعضی تاپیکها رو کاربرای جدید به گند کشیدن..دومین میخره 4 هزار تومان میاد اینجا میگه کی بهم هاست رایگان میده 100 گیگ!! خوب بره وبلاگ بزنه به ما چه... فعلان بهتره قوانین بزارید کسی اسپانسر نشه تا تکلیف مشخص بشه. خودتون هم میدونید آخر عاقبت اسپانسری نتیجش = p30download هست!! وقتی اخر عاقبتی نداره و نه صرفی نه چیزی چرا اسپانسر؟ اگر منظورتون تبلیغات تو سایتهای بزرگ هست خوب انا که خودشون درآمد دارند و نیازی به اسپانسری شما ندارن.. کسانی هم که تازه سایت زدند که سودی براتون نداره! پس این واژه اسپانسری منحله کلا!!

پیشنهاد: حداقل اسپانسری رو به شرط تخفیف بزارید نه مجانی کامل!! یعنی کسی که اسپانسر میخواد بهش بگید قیمت هاست فلان قدر و در صورت گزاشتن بنر فلان قدر تخفیف میگیرید!! یعنی حتما مبلغی رو ازش بگیرید با این کار واژه مجانی رو کلا پاک میکنید تا کسی دیگه از این فکرای مجانی بودن هاست نکنه!

bijans
November 25th, 2009, 16:58
هر کاری میکنید زودتر یک فکری کنید به حال این اسپاسنر شدن! بعضی تاپیکها رو کاربرای جدید به گند کشیدن..دومین میخره 4 هزار تومان میاد اینجا میگه کی بهم هاست رایگان میده 100 گیگ!! خوب بره وبلاگ بزنه به ما چه... فعلان بهتره قوانین بزارید کسی اسپانسر نشه تا تکلیف مشخص بشه. خودتون هم میدونید آخر عاقبت اسپانسری نتیجش = p30download هست!! وقتی اخر عاقبتی نداره و نه صرفی نه چیزی چرا اسپانسر؟ اگر منظورتون تبلیغات تو سایتهای بزرگ هست خوب انا که خودشون درآمد دارند و نیازی به اسپانسری شما ندارن.. کسانی هم که تازه سایت زدند که سودی براتون نداره! پس این واژه اسپانسری منحله کلا!!

پیشنهاد: حداقل اسپانسری رو به شرط تخفیف بزارید نه مجانی کامل!! یعنی کسی که اسپانسر میخواد بهش بگید قیمت هاست فلان قدر و در صورت گزاشتن بنر فلان قدر تخفیف میگیرید!! یعنی حتما مبلغی رو ازش بگیرید با این کار واژه مجانی رو کلا پاک میکنید تا کسی دیگه از این فکرای مجانی بودن هاست نکنه!

ببینید، تا قانون نداشته باشه هیچ فایده ای نداره. ما الآن هم این رو تصویب کنیم، حتی اگه یک نفر قبول نکنه و راهکاری هم برای تحریمش وجود نداشته باشه، خقوق همه ی ما زیر سوال میره. پس لطفاً کسایی که با طرح من موافق هستن اعلام کنن.

mr.bahram
November 25th, 2009, 19:27

با این کار واژه مجانی رو کلا پاک میکنید تا کسی دیگه از این فکرای مجانی بودن هاست نکنه!

فکر نکنم با این روش کل مورد مجانی کار کردن رو بشه پاک کرد
هنوز هستند خیلی ها که میان و همراه با هاست سی ام اس و پرتال مجانی هم براشون نصب می کنن
امروز اسپانسر رو بردارید فردا خودم میام یه تاپیک می زنم می گم یه هاست 1 گیک می خوام همراه با نصب سیستم دروپال
اون وقت خودتون شاهد میشید کلی قیمت واسم ردیف میشه

bijans
November 26th, 2009, 12:03
آقایون همین بود؟ دوستان عقده هاشون خالی شد؟ دیگه کسی مشکلی نداره؟؟؟

واقعاً عجیبه!

delta
November 26th, 2009, 12:56
=)) واقعا دیگه نمیدونم چی بگم..هر روز میام تو سایت میبنم تاپیک زدند اسپانسر میخواهیم ! هر روز هم پیشرفت میکنند .. جدیدترینش رو خوب شد مدیرا بن کردند کاربر رو وگرنه واقعا دیگه اخر خنده بود... اسپانسر میخواست هاست + دومین + سیستم فروشگاه اینترنتی!! فکر کنم کمتر از ایران مارکت هم قانع نبود!!:))

پیشنهاد = سایت رو ببندید یک بنگاه خیریه راه بندازیم همراه با شماره حسابهای مالی شعبه اسکان!!:))

iranihost
November 26th, 2009, 13:10
بهترین کار این هست که به تاپیک های اینگونه پاسخ ندید !!