PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با خدمات شاتل!!

afshinh
July 9th, 2012, 21:13
درود

دوستان عزیز قبل از هر چیزی میخوام مطالبی رو خدمت شما عزیزان مطرح کنم

من ساکن تهران هستم

از شاتل سرویس گرفتم و روزی نبود با پشتیبانی تماس بگیرم یا افت سرعت داشت یا قطعی پی در پی!!!

از آسیا تک سرویس گرفتم واقعا عالی بود حتی یک ثانیه هم قطعی نداشتم

متاسفانه منزل عوض کردیم و تو این منطقه فیبر نوری استفاده میکنن و تنها شرکتی که تجهیزات گذاشته تو برج شرکت شاتل است متاسفانه مجبور شدم مجددا با شاتل کار کنم وقتی تماس گرفتم گفتم 128 برای من خیلی کمه.
اجازه بدین این خدمتتون عرض کنم آسیا تک به من 2mb داده بود بدون اینکه چیزی یا مدرکی بخواد از سایت سفارش 2mb دادم و آنی سرویس من 2mb شد واقعا عالی بود

وقتی با شاتل تماس گرفتم گفتم 128 کمه 1mb یا 2mb میخوام گفتن مشکلی نداره گفتم آسیا تک اینجوری سرویس داده بهم شما درخواست مدارک نمیکنید؟ در جواب گفتن خیر چون برج هستید ما از شما مدارک نمیگیریم

وقتی سرویس وصل شد تا چند روز اول خیلی خوب بود نه از افت پینگ خبری بود نه از قطعی ولی بعد از چند روز قطعی شروع شد و درخواست لغو سرویس و عودت پول کردم که قبول نکردن!

تو این برج همه از شاتل ناراضی هستن سرویسشون واقعا آشغاله

تصمیم گرفتم از مبین نت سرویس بگیرم

اینجا کسی از مبین نت سرویس داره ازش راضیه؟ یا درموردش چیزی میدونه

نمیخوام حتی یک ثانیه قطعی داشته باشه

psfa
July 9th, 2012, 21:44
شاتل که ما داشتیم این جا عالی بود
مبین نت هم تعریفش رو شنیدم از چند نفر و تو تلویزیون هم تبلیغ میداد مبین نت

cdcenterahmadi
July 9th, 2012, 21:53
ما هم با شاتل مشکل نداریم

afshinh
July 9th, 2012, 23:52
یعنی اینجا کسی از مبین نت سرویس نداره؟

HADNEZ-ICT
July 9th, 2012, 23:56
ما 3 جا از شاتل سرویس داریم ازش راضی هستیم !
شاید تهران بد سرویس می ده , اصفهان بهترین isp هستش

da6276
July 10th, 2012, 00:21
منم 3 ساله شاتل دارم و مشهد بهترین isp هست

iranian-portal
July 10th, 2012, 01:14
دوستان اینجا تاپیک نظر سنجی در مورد شاتل نیست
این با منطق جور نیست که استارتر دنبال نظر در مورد مبین نت هست و عزیزان در مورد شاتل نظر میدن!!!

مبین نت به تازگی 512 یک ساله یکی از دوستان گرفت
سرعت دانلود بین 230 الی 330 هست
ضمن این که قدرت سیگنال آنتن تو منطقه شون 2.5 خط هست
علاوه بر این به علت تکنولوژی کاملا بیسیم وایمکس ها چه مبین نت و چه ایرانسل قطعی و افت سرعت فراموش شده چرا که ارتباط سیمی و قابل نویز . ووووو نیست اما امکان قطعی در مواقع(....) برای همه هست :دی
فقط یک مشکلی هم که اخیرا روی مبین نت دیدم برای بعضی ها این بود که با پورت https مشکل پیدا کرده بود و عمل نمیکرد

آگونیس
July 10th, 2012, 03:10
شاتل قطعی که کلا نداره
اما به خاطر یه سری تنظیمات اذیت می کنه کارهایی که می گم رو بکنید ببنید تاثیر داره
وارد Control Panel\Network and Internet\Network Connections بشید
برروی Local Area Connection کلیک راست کنید
وارد Properties بشید و بر روی internet protocol v4 بشید (IPv4)
سپس تنظیمات رو بدین شکل وارد کنید
IP ADDRESS : 192.168.1.2
NETMASK : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.1.1
perferred DNS server: 85.15.1.12
alternet DNS server:85.15.1.13
این ها رو وارد کن جدا از این مهمترین مسئله ای که من باش مشکل داشتم اینجوری حل می شه
از منوی start وارد run شو و دستور CMD برن تا صفحه CMD باز شد تو این صفحه دستور ipconfig /flushdns رو تایپ کن
Windows IP Configuration

Successfully flushed the DNS Resolver Cache.
این پیغام میاد
حالا یه بار local area conection رو disable کن دوباره enable کن سرعت اوکی می شه

PENOIL
July 10th, 2012, 13:37
من هم شاتل دار

الان 2ساله

هیچ مشکلی نبوده تا به الان

Arna
July 10th, 2012, 15:02
با سلام
هر شرکتی نماینده های گوناگونی داره...
بله شنیدم بنده که در بحضی جاها شاتل وضع خیلی خوبه نداشته
اما در بعضی جاها واقعا بهترین هستش...

مبین نت رو بنده قبلا کار کردم، یک مقداری دان تایم داشت متاسفانه !
ولی از لحاظ سرعت بد نیستند..

afshinh
July 10th, 2012, 17:34
شاتل قطعی که کلا نداره
اما به خاطر یه سری تنظیمات اذیت می کنه کارهایی که می گم رو بکنید ببنید تاثیر داره
وارد Control Panel\Network and Internet\Network Connections بشید
برروی Local Area Connection کلیک راست کنید
وارد Properties بشید و بر روی internet protocol v4 بشید (IPv4)
سپس تنظیمات رو بدین شکل وارد کنید
IP ADDRESS : 192.168.1.2
NETMASK : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.1.1
perferred DNS server: 85.15.1.12
alternet DNS server:85.15.1.13
این ها رو وارد کن جدا از این مهمترین مسئله ای که من باش مشکل داشتم اینجوری حل می شه
از منوی start وارد run شو و دستور CMD برن تا صفحه CMD باز شد تو این صفحه دستور ipconfig /flushdns رو تایپ کن
Windows IP Configuration

Successfully flushed the DNS Resolver Cache.
این پیغام میاد
حالا یه بار local area conection رو disable کن دوباره enable کن سرعت اوکی می شه

متاسفانه مشکل هم چنان پا برجاست

Ariya
July 10th, 2012, 18:06
ما هم با شاتل مشکل نداریم.

dertgtr
July 10th, 2012, 18:24
مبین نت بعضی منطقه ها خوبه بعضی جاها کیفیت معمولی و قطعی گزارش شده مونده به شانست . شنیدم کارانت خوبه این رو هم چک کن ( البته وایرلسش )

hosinaa
July 10th, 2012, 18:41
مبین نت در مناطق مختلف کشور نسبت به
پهنای باند اجاره شخص سرمایه گذار یا نماینده فرق میکنه
مبین نت که در ساعات 12 و 8 صبح رایگان بود الان 1یا 2تا 7 رایگان هست
و روز جمعه هم رایگان هست
اوایل خیلی عالی بود الان خوب هست خیلی بهتر از ایرانسل هست
پهنای باند قدرتمندی داره ئ امکانات تلفن اینترنتی voip به زودی تو این شرکت اعمال میشه
و اینکه اونایی که دارن داشتن راضی بودن نسبت به کسایی که از وایمکس ایرانسل استفاده میکنند و یوزر قبلی شاتل بودند

با سپاس

afshinh
July 10th, 2012, 20:38
مبین نت بعضی منطقه ها خوبه بعضی جاها کیفیت معمولی و قطعی گزارش شده مونده به شانست . شنیدم کارانت خوبه این رو هم چک کن ( البته وایرلسش )

قیمتهای این شرکت نجومیه ! خیلی زیاده اصلا صرف نداره

بیشتر تمرکزم روی مبین نت هست

dertgtr
July 10th, 2012, 21:04
قیمتهای این شرکت نجومیه ! خیلی زیاده اصلا صرف نداره

بیشتر تمرکزم روی مبین نت هست

ولی شنیدم کیفیت کارانت عالی هست خوب کیفیت خوب قیمت بالا هم داره البته این فرمول همیشه هم صادق نیست

HADNEZ-ICT
July 10th, 2012, 21:13
ولی شنیدم کیفیت کارانت عالی هست خوب کیفیت خوب قیمت بالا هم داره البته این فرمول همیشه هم صادق نیست

تعرفه خطوط بی سیم
سرعت
(kbps) هزينه شارژ ماهيانه
قيمت فروش (ريال)
128 800.0000
256 1.280.000
512 2.500.000

:|
دوست عزیز هر کیفیتی که داشته باشه یا نامحدود هم که باشه انقدرها ارزش نداره
واقعا آخر نجوم هسش :D

masterphp
July 12th, 2012, 00:27
من با مبین نت کار کردم سرعتش خوبه
سرعت معمول میده بیشتر نمیده قطعی هم نداره

mamali5
July 12th, 2012, 01:31
بنده از بسیاری یوزر های مبین نت قطعی زیاد و سرعت بسیار پایین شنیدم!
اولین بار که دیدم کسانی ازش تعریف میکنن...

afshinh
July 12th, 2012, 01:59
واقعا ارتباطات تو ایران کی میخواد درست بشه؟

هیچ شرکت درست حسابی نیست که خدمات خوب بده

امروز نزدیک به 2 ساعت من قطعی داشتم!!!

امیدوارم هر چه زودتر در این شاتل گٍل گرفته بشه

hack2hacker
July 12th, 2012, 02:12
واقعا ارتباطات تو ایران کی میخواد درست بشه؟

هیچ شرکت درست حسابی نیست که خدمات خوب بده

امروز نزدیک به 2 ساعت من قطعی داشتم!!!

امیدوارم هر چه زودتر در این شاتل گٍل گرفته بشه
هیچ وقت درست نشده و نخواهد شد
باید منتظر اینترنت چمدونی امریکا موند...:62:

behnam289
July 12th, 2012, 02:32
سلام دوستان

شزکت هایی مثل شاتل و مبین نت ، بزرگ هستند . شزکت هایی که برایشون مشتری ارزش نداره!:62:

4 تا را راضی نگه میدارند 4 تا را ناراضی حالم از این جور فروشنده ها به هم میخوره !

در ضمن از این یکم پهنای باند کشور چه انتظاری دارید بابا >:)؟؟؟؟؟؟؟ میخواستید 1 مگ واقعی بهتون بدند

من از مخابرات سرویس میگیرم هرچند جوابگو نیست

vp_server
July 12th, 2012, 17:59
والا منم از شاتل سرویس دارم و اصلا راضی نیستم!
در 7 روز هفته 3-4 بار اینترنتم قطع میشه
زنگ که میزنم میگن مرکز مخابراتی نزدیک شما مشکل پهنای باند داره
الان نزدیک به 1 سال هست که مشکل پهنای باندش رفع نشده...
---------------------------------------------------------------------------
حالا این به کنار
دیروز سرعت اینترنتم به طور عجیبی پایین اومده بود
منی که 512 دارم با سرعت 4-8 kb دانلود میکردم
حتی سایت تبیان که قبلا سریع باز میشد هم دیگه باز نمیشد!!!
زنگ زدم میگن مشکل سراسری هست و به ما مربوط نیست!
حالا من موندم به کی مربوط میشه!
شاتل زاهدان واقعا خدماتش افتضاحه
حالا شهرهای دیگه رو نمیدونم

afshinh
July 12th, 2012, 21:44
منم چند روزی هست که سرعتم افتضاح شده

واقعا آسیا تک عالی بود آسیا تک کجاییی؟!!!! که این شاتل پوست مارو کند

afshinh
July 12th, 2012, 21:47
در ضمن

جالبی کار اینجاست!

وقتی دانلود میکنم دیگه نمیتونم هیچ پیچی رو باز کنم! واقعا خیلی جالبه

alireza.076
July 20th, 2012, 03:51
لاهیجان
من از شرکت اندیشه سبز خزر استفاده میکنم askiran.com
قیمت هاش خوبه، حتی 150 ساعت آپتایم بدون قطعی که حدود 50 گیگ دانلود کردم. اما این شرکت گاه گاهی پرتش باز میشه :D مثلا من آلان 128 دارم که سرعت دانلود باید 16 باشه ولی بیشتر 60 هست :D خیلی کم پیش میاد که پایین بیادش. یه چیز جالبه دیگه این شرکت اینه که اگه 5تا دانلود رو با هم انجام بدی توی اینترنت دانلود منیجر و 5تا دانلود هم توی فلش گت و ... انجام بدی همهی فایل های دانلود سرعتشون 50-60 هست :D حتی 250 کیلو هم گاهی میرسه ولی کم پیش میاد زمان انجام دنلود هم هیچ مشکلی در سایت باز کردن یا چت و غیره پیش نمیاد. راضی هستم

exactserver
July 20th, 2012, 08:27
سلام، شاتل بسته به منطقه خوب و بد داره ولی اکثر مناطق خوب هست شما باید ببینید در منطقه شما کدام سرویس دهند خوب سرویس میده شاتل در کرج بهترین سرویس دهنده هست و خیلی ها از اون سرویس میگرین ولی شاید در منطقه شما بدترین سرویس دهنده باشه چون این موارد به مرکز مخابراتی فاصله شما از مرکز مخابراتی و عوامل دیگه بر میگرده و ربطی به سرویس دهنده نداره.
در مورد مبین نت سرویس دهی خوبی را میشه گفت داره خصوصا نوع جیبیش عالی هست من خودم دارم از نوع جیبی استفاده میکنم علاوه بر سرویس شاتل راضی هستم و حتی در خیابان و جاهای دیگه از طریق مبین نت اینترنت دارم و به خاطر همین قابلیت گرفتم که بیرون از دفتر کار هم اینترنت داشته باشم حتی مکالمات تلفنی دفتر را روی موبایل می توانم جواب بدم و کیفیت بدی نداره
وایمکس مبین نت در وب گردی بسیار عالی است و سرعت خیلی خوبی به شما میده روی مودم های جیبیش ولی روی دانلود سرعت شما همان سرعتی هست که در تعرفه دارید و بعضا هم دیدم بیشتر از 128 نمیده ولی در کل خوبه اما نسبت ارسال به دریافت خیلی پایین هست که برای کسانیکه ارسال زیاد دارن و سرعت ارسال هم براشون مهمه شاید مناسب نباشه
امیدوارم توضیحاتم تونسته باشه کمک کنه

afshinh
July 20th, 2012, 09:58
سلام، شاتل بسته به منطقه خوب و بد داره ولی اکثر مناطق خوب هست شما باید ببینید در منطقه شما کدام سرویس دهند خوب سرویس میده شاتل در کرج بهترین سرویس دهنده هست و خیلی ها از اون سرویس میگرین ولی شاید در منطقه شما بدترین سرویس دهنده باشه چون این موارد به مرکز مخابراتی فاصله شما از مرکز مخابراتی و عوامل دیگه بر میگرده و ربطی به سرویس دهنده نداره.
در مورد مبین نت سرویس دهی خوبی را میشه گفت داره خصوصا نوع جیبیش عالی هست من خودم دارم از نوع جیبی استفاده میکنم علاوه بر سرویس شاتل راضی هستم و حتی در خیابان و جاهای دیگه از طریق مبین نت اینترنت دارم و به خاطر همین قابلیت گرفتم که بیرون از دفتر کار هم اینترنت داشته باشم حتی مکالمات تلفنی دفتر را روی موبایل می توانم جواب بدم و کیفیت بدی نداره
وایمکس مبین نت در وب گردی بسیار عالی است و سرعت خیلی خوبی به شما میده روی مودم های جیبیش ولی روی دانلود سرعت شما همان سرعتی هست که در تعرفه دارید و بعضا هم دیدم بیشتر از 128 نمیده ولی در کل خوبه اما نسبت ارسال به دریافت خیلی پایین هست که برای کسانیکه ارسال زیاد دارن و سرعت ارسال هم براشون مهمه شاید مناسب نباشه
امیدوارم توضیحاتم تونسته باشه کمک کنه

من در شمال تهران ساکن هستم

بنده هم برای همین میخوام مبین نت بگیرم برای متصل بودن به اینترنت حتی در خیابان

میتونم شرایط گرفتن سرعت بیشتر از 128 محیا کنم چیزی که برام خیلی مهمه اینه همیشه آنتن بده و قطع و وصل نشه

afshinh
July 20th, 2012, 10:02
لاهیجان
من از شرکت اندیشه سبز خزر استفاده میکنم askiran.com
قیمت هاش خوبه، حتی 150 ساعت آپتایم بدون قطعی که حدود 50 گیگ دانلود کردم. اما این شرکت گاه گاهی پرتش باز میشه :D مثلا من آلان 128 دارم که سرعت دانلود باید 16 باشه ولی بیشتر 60 هست :D خیلی کم پیش میاد که پایین بیادش. یه چیز جالبه دیگه این شرکت اینه که اگه 5تا دانلود رو با هم انجام بدی توی اینترنت دانلود منیجر و 5تا دانلود هم توی فلش گت و ... انجام بدی همهی فایل های دانلود سرعتشون 50-60 هست :D حتی 250 کیلو هم گاهی میرسه ولی کم پیش میاد زمان انجام دنلود هم هیچ مشکلی در سایت باز کردن یا چت و غیره پیش نمیاد. راضی هستم

شما از adsl استفاده میکنید یا wimax

Mihan-VPS
July 20th, 2012, 10:07
چند روزه کلا نت قاط زده مشکل از خدمات adsl نیست !!!

afshinh
July 20th, 2012, 10:12
چند روزه کلا نت قاط زده مشکل از خدمات adsl نیست !!!

شما اول تاپیک به طور کامل بخون بعد پست بده!!!

موضوع اصلا سر چند روز گذشته نیست!

exactserver
July 20th, 2012, 10:28
من در شمال تهران ساکن هستم

بنده هم برای همین میخوام مبین نت بگیرم برای متصل بودن به اینترنت حتی در خیابان

میتونم شرایط گرفتن سرعت بیشتر از 128 محیا کنم چیزی که برام خیلی مهمه اینه همیشه آنتن بده و قطع و وصل نشه

بهترین راه اینه که کسی که وایمکس مبین نت جیبی داره بیاد تو منطقه شما جاهایی که زیاد استفاده دارید برید ببینید آنتن دهیش چطوره من کرج هستم و اتفاقا یکی از دوستان عامل مجاز فروش مبین نت هست میدونم که مودم رو تحویل میدادند و مهلت تست به مشتری میدادند بعد اگه راضی بود از سرویس اونو تو سیستم ثبت میکردند و قطعی میشد کار به تهران هم میتونن مودم بدن اگه آدرس کرج داشته باشید.
من از همین دوستم گرفتم مودم های جیبی چون مال کره هست نه چین کیفیتش خیلی بهتر از مودم های دیگه هست تنها ایرادش نداشتن پورت شبکه هست و باید با وای فای بهش کانکت بشید ولی خیلی عالی هست خوب هم آنت میده کرج که واقعا کار من رو راه انداخته من از اونجا تو زمینه ویپ هم کار می کنم یه سرور ویپ راه انداختم برای دفترم و تلفن ها منتقل میشه روی ویپ و وقتی بیرون هم هستم با استفاده از مودم وایمکس به دفتر کار وصل هستم و جواب تلفن ها رو میدم. با توجه به مشکلات اینترنت ایران میشه گفت خوب هست ولی واقعا به پای اینترنت ارمنستان نمی رسه که اونجا ما سرعت 3 مگابایت داشتیم نا محدود و واقعی با ماهی 45000 تومان که الان دوستانم که اونجا هستند می گن شده 8 مگابیت در ثانیه سرعت و جی پی ار اس 2 مگابیت بر ثانیه داشتیم روی موبایل و واقعا خیلی عالی بود من اینترنت به اون سرعت تو ایران ندیدم با اینکه الان اینترنت 2 مگابیت ای دی اس ال دارم و وایمکس ولی انگار نصف ارمنستان سرعت داره.

mortezaaalam
July 20th, 2012, 13:59
سلام
منم شاتل دارم مشکللی ندارد حتی تهرانم من ناراضی ندیدم از سرویسشون چون خودم کارمند شرکت شاتل در نمایندگی شهرمون هستم تهران هم رفتم نا رضایتی از مشترکانش ندیدم به هر حال شاید مشکلاتی نظیر نویز زیاد برروی خط این مشکلات پیش میاورد که افت سرعت می اندازد برروی سرویس ها و همچنین خرابی های زیادی . شاتل مشکلاتی قبلا داشته که در این چند سال من ازشون سرویس دارم مشکلی ندیدم ;)\
موفق باشید

tehranhost
July 20th, 2012, 15:04
من Wimax 1MB مبین نت دارم واقآ عالی هست. پیشنهاد می کنم که سذویس 1 ساله بگیرین که مودم رایگان بهتون بدن ;)

Good Luck

alireza.076
July 20th, 2012, 15:35
شما از adsl استفاده میکنید یا wimax

adsl

afshinh
July 21st, 2012, 22:34
من Wimax 1MB مبین نت دارم واقآ عالی هست. پیشنهاد می کنم که سذویس 1 ساله بگیرین که مودم رایگان بهتون بدن ;)

Good Luck

شما ساکن تهران هستید

شمال تهران جنوب تهران غرب تهران شرق تهران؟

x2014c
June 10th, 2014, 20:51
نیازمنن فوری به متخصص سرور free pbx وحل مشکل E1

با سلام من از یه شرکت ویزایی هستم و یه سرور e1 دارم که تلفنهی مشتریان رو از طریغ free pbx va tarank b به کشور دیگه ای منتقل میکنه حالا از روزه قبل یه اورری میده و بوق مشغول و احتیاج به یه متخصص دارم فققط اینکه ما تاامشب حتما بااید وصل بشیم واتز لحاظ هزینه ام از خجالتتون در میام واینکه اون کسی که با ماکار میکرد رفت خارج کشور وماا به یه نف
رم احتیاج داریم با تشکر 09213981822 0912144532

pixell2012
June 10th, 2014, 21:28
شاتل جدیدا قیمت ها رو کاهش داده و همینطور مسیک رو کم کرده ( سرعت رو کم کرده)
وایمکس من شنیدم سرعتش تعریفی نداره باید ببینید که انتن دهیش چطور هست
شما ببینید دید دکل وایرلس به شما انتن دهی داره وایرلس بگیرید
از اینترنت پیشگامان کویر بگیرید یا از پارس انلاین که سرعتشون واقعا عالی هست

n4ser
June 10th, 2014, 23:44
:-| تاپیک دوسال پیش اپ میکنید که چی الان؟

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 01:19
سلام.
فکر کنم از باز کردن تاپیک های قدیمی برخورد کنن . مدیران لطفا تاپیکو ببندین :x

reza_asghari
June 11th, 2014, 20:26
:-| تاپیک دوسال پیش اپ میکنید که چی الان؟

داداش حواست باشه پول دادی به باد میره و تو هم مثل من باید دنبال شکایت به پلیس فتا از این کاربر n4ser (http://www.webhostingtalk.ir/member/20638/) باشی

shirazi87
January 14th, 2015, 11:46
با سلام
هر شرکتی نماینده های گوناگونی داره...
بله شنیدم بنده که در بحضی جاها شاتل وضع خیلی خوبه نداشته
اما در بعضی جاها واقعا بهترین هستش...

مبین نت رو بنده قبلا کار کردم، یک مقداری دان تایم داشت متاسفانه !
ولی از لحاظ سرعت بد نیستند..

شاتل کرج مزخرف ترین هست واقعا
من بابت افت سرعت و قطعیهاشون ضرر کردم

taksis
January 14th, 2015, 12:21
Isp هامون هم تازه به دوران رسیده ان:))گفتن شما چون داخل برج هستی مشکلی نیست برا سرعت بالاتر.چی بگه اخه ادم.
به هرحال نمیدونم من ده دوازده ساله پارس انلاین دارم خوب بوده.مشکلی نداشتم.قطعی هم که همشون دارن نعوذ و بالله خدا که نیستن کارشون بی عیب و نقص باشه
به منطقه هم بستگی داره.