PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از دوستان کسی از رویال بانک مستر یا ویزا داره؟

asrhosting
July 9th, 2012, 13:37
سلام
از دوستان کسی از رویال تانک ! آذربایجان لعنتی ویزا یا مستر داره ؟
الان یه هفته اس مستر کارت ما غیر فعاله و هی امروز فردا می کنن .

از دوستان کسی این مشکل رو روی رویال بانک داره ؟ راه حل یا ...
الان موندیم چی کار کنیم با پرداختهامون

asrhosting
July 9th, 2012, 15:45
؟

j4b3r
July 9th, 2012, 16:12
سلام
یکی از دوستان نزدیک داره از این نوع کارت
یکی دو هفته پیش پرداختش با هتزنر به مشکل برخورد
بعد ازش سوال کرئم
نوع کارت رو گفت ( فکر کنم الکترون بود دقیق نیمی دونم)
گفت کل کارت های رویال بانک این مدلی به مشکلی برخورده قرار کارت جدید ارسال کنند

asrhosting
July 9th, 2012, 16:18
سلام
یکی از دوستان نزدیک داره از این نوع کارت
یکی دو هفته پیش پرداختش با هتزنر به مشکل برخورد
بعد ازش سوال کرئم
نوع کارت رو گفت ( فکر کنم الکترون بود دقیق نیمی دونم)
گفت کل کارت های رویال بانک این مدلی به مشکلی برخورده قرار کارت جدید ارسال کنند
الان یک هفته اس ویزا و مستر من از کار افتاده . ساپورتشون هی امروز فردا می کنه !

موندم به هتزنر و ... چی بگم ! :62:

asrhosting
July 12th, 2012, 20:16
دوستان هنوز کسی هست که مستر کارتش مشکل داشته باشه ؟
کسی که از این بانک لعنتی سرویس داشته باشه ؟

MagicVps.Com
July 12th, 2012, 20:55
خیلیها دارن ولی اینکه چرا نمیان بگن از اونجا کارت دارن اینش جالبه

agarb98
July 12th, 2012, 21:17
من دارم سوالت رو بپرس ...

parsvps
July 12th, 2012, 21:32
من ویزا الکترون رویال بانک دارم مدتی هست که مشکل دارند و حالا حالا فکرنکنم مشکلشون حل بشه . جدیدا هم مستر هاشون به مشکل خورده

asrhosting
July 12th, 2012, 23:28
سلام .
بچه ها ببینید از اول که من حساب باز کردم ویزا کارتشون به رحمت ایزدی پیوسته بود .
ولی الان دو هفته اس که مستر ها هم از کار افتادس . مسخره تر از این بانک ندیدم ... زنگ می زنم می گن دو ساعت دیگه وصلش می کنم ...
خدا وکیلی این دست ما ایرانی ها رو از نظر خالی بندی از پشت بستن ./:)

از دوستان کسی هست هنوز مستر ش فعال نباشه ؟

shahram51
July 16th, 2012, 17:26
دوستان با سلام

متاسفم که این خبر بد رو می دم اما رویال بانک چند روز قبل اعلام ورشکستی کرده

Azerbaijan prepares to pay compensation to closed Royalbank’s depositors - Trend (http://en.trend.az/capital/business/2047132.html)

lipton24
July 16th, 2012, 21:41
منم هم ویزا و مستر گلد رویال دارم . ویزا که مدت زیادی هست تعطیل شده . مستر هم چند روزی هست تعطیل . میگن به خاطر تحریم تمامی حساب های ایرانی ها را بلوک کردن .

Ariya
July 17th, 2012, 00:02
دوستان با سلام

متاسفم که این خبر بد رو می دم اما رویال بانک چند روز قبل اعلام ورشکستی کرده

Azerbaijan prepares to pay compensation to closed Royalbank’s depositors - Trend (http://en.trend.az/capital/business/2047132.html)

آخي ! چه ضد حالي !

ARNE
July 17th, 2012, 19:41
از یک بانک درجه 3 انتظاری بیش از این دارید؟

بانک های درجه 1 و 2 آزربایجان حتی برای ایرانیان مقیم اون کشور هم به سختی حساب باز می کنند و سایر خدماتشون رو ارائه می دن چه برسه به ما.

ARNE
July 17th, 2012, 19:57
شما برید از بانک های اینترنشال، استاندارد، اکسس، پاشا، آتا و ... سوال کنید اصلا ببینید بهتون خدمات می دن؟ تمام بانک های درست و حسابی آزربایجان تابع قوانین بین المللی هستند. این رویال اصلا بانک محسوب نمی شه به نظرم. یک موسسه مالی هست تا بانک.

asrhosting
July 17th, 2012, 20:38
شما برید از بانک های اینترنشال، استاندارد، اکسس، پاشا، آتا و ... سوال کنید اصلا ببینید بهتون خدمات می دن؟ تمام بانک های درست و حسابی آزربایجان تابع قوانین بین المللی هستند. این رویال اصلا بانک محسوب نمی شه به نظرم. یک موسسه مالی هست تا بانک.

واقعا موندم چی کار کنم !
الان 700 یورو داخل حساب بوده که بلوکه شده رفته ...
اوضاع بسیار بدی شده . الان یه شرکت رو پیدا کردم که حساب داخل مجارستان باز میکنه به نظرتون اونجا چه طوره ؟

lipton24
July 17th, 2012, 23:22
آدرس این شرکت رو بده تا ببینیم چه خبر هست ؟
ولی تجربه من ثابت کرده کشورهایی که تابع امریکا و اروپا هستند قابل اعتماد نیستند
کارت از انگلیس استرالیا دبی ترکیه آخریش هم آذربایجان گرفتم که همه تعطیل ....
یک افغانی راحت می تونه توی امریکا حساب باز کنه اما یک ایرانی .....
الان در حال حاضر بهترین کشور ارمنستان هست چون با آذربایجان درگیر به دلیل اینکه زیر سلطه روسیه هست اما آذربایجان زیر سلطه امریکاست . ارمنستان با ایران رابطه خوبی داره چون با روسیه خوبه
از ترکیه هم نگیرید کلا میبنده .....
این تجربه چند ساله من بوده حالا برید از بقیه شرکت های سود جو کارت بگیرید
جالب اینجاست امروز پس از یک هفته تعطیلی رویال بانک یک شرکت به من میگه فقط ما تو ایران میتونیم کارت بگیریم و خدمات بدیم . یکی نیست بگه آقاجان خارجی ها میان دارایی ها بلوک میکنند شما هم اینجوری جیب خالی کنید دیگه به خودی هم رحم نمیکنند .......

ARNE
July 18th, 2012, 03:08
واقعا موندم چی کار کنم !
الان 700 یورو داخل حساب بوده که بلوکه شده رفته ...
اوضاع بسیار بدی شده . الان یه شرکت رو پیدا کردم که حساب داخل مجارستان باز میکنه به نظرتون اونجا چه طوره ؟

دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم بانک هایی که تابع قانون هستند فقط به صورت حظوری و تحت شرایط خاص برای اشخاص خارجی حساب باز می کنند. بانک هایی هم که تابع قانون نیستند خوب عاقبت کارشون مشخص هست. مثل همین رویال بانک پول مردم رو به باد می دن.
من از دوستان مقیم آزربایجان سوال کردم گفتند که بانک مرکزی آزربایجان مجوز فعالیت این بانک رو به خاطر اینکه سرمایه اش از حد مجاز پائین تر بوده باطل کرده. فعالیت این چند ساله رویال بانک هم غیر قانونی بوده. جریان ورشکستگی و ... شایعه هست. حالا نمی دونم تکلیف سپرده های مردم چی می شه؟ مردم آزربایجان چیزی رو از دست نمی دن ولی هزاران نفر از اتباع ایران که از خدمات این بانک استفاده می کردند دستشان به جایی بند نیست. خلاصه وضعیت اصلا خوب نیست. وقتی بانک معتبر کانادایی میاد حساب ایرانی های مقیم کانادا رو مسدود می کنه دیگه تکلیف اشخاص خارجی کاملا مشخص هست.

در هر حال تا جایی که شنیدم در حال حاضر فقط بانک های ارمنستان و قبرس به ایرانی ها بدون سخت گیری خدمات می دن که البته اون هم دلیل داره. دلیلش هم این هست که سطح کیفی خدماتشون خیلی پائین هست. فکر می کنم سایت های معتبر از پذیرش اکثر کارت های اعتباری مربوط به بانک های این دو کشور امتناع می کنند.

visa
August 1st, 2012, 17:46
من ویزا کارت دارم حدود دو ماهه که گرفتم برا پرادخت اینترنتی .ولی از همون اول کار نکرد حالا هم که میگن کلاً بانکش ورشکست شده . حدود 1000 یورو توش دارم. کسی اگه راه حلی داره که به پولمون برسیم بگه لطقا.

visa
August 1st, 2012, 17:48
راه حلی هست؟؟؟؟؟

visa
August 1st, 2012, 17:53
میشه افرادی که ویزا کارت دارن بگن از چه شرکتی خریدن؟ شرکتای واگذار کننده کارت مسئولیتی قبول نمیکنن؟؟؟؟؟

nasa_de
August 1st, 2012, 20:01
با سلام،

دوستان گرامی، لطفا قبل از هر شایعه ای لطفا تحقیق کامل انجام بدید.
مجوز این بانک فعلا معلق شده، اما سپرده ها و همچنین موجودی همه کارتها و حسابها تضمین شده هست.
به زودی اطلاعات بیشتر را انتشار خواهم داد.

Mastercards.ir
August 5th, 2012, 03:09
سلام

ما فعلا از مجارستان کارت میگیریم! به همه توصیه میشه فقط به مقداری که نیاز دارن پول به حساب بریزن ! از ماه آینده کارت های مجازی قابل شارژ هم ارائه میشه!
مسترکارت و ویزاکارت در ایران Mastercard & Visacard - سیم کارت بین المللی- international sim card (http://www.mastercards.ir)

Mastercards.ir
August 5th, 2012, 03:26
خیلی ممنون که این شرکت هارو سود جو گفتید ! البته تو همه مشاغل .....
دوست گلم که تجربه جند ساله داری اگه بنده و م.ف و چند نفر دیگه نبودیم که هنوز باید شما پرداختهاتونو با چاپار میکردین!
برادر این حرف ها چیه ! جیب خالی کنی کدومه ! نمی دونم با کجا تماس گرفتی ! اما بدون همین خودی که رحم نمیکنن الان 8 ساله کاره خیلیارو راه انداختن ! انگار آدم بدونه لب تیغ داره راه میره بعد ببره صداش در بیاد !!! الانم ما داریم کات های آذربایجان رو با مجارستان با کمترین قیمت تعویض میکنیم به همه توصیه میکنیم شما را به خدا مبلغی که احتیاج دارین بریزین تو کارت بیشتر از 5 تا 10 تا واریز نکنید !

رمضان به همه مبارک و عباداتتان مقبول حق تعالی

Mastercards.ir
August 5th, 2012, 03:30
آدرس این شرکت رو بده تا ببینیم چه خبر هست ؟
ولی تجربه من ثابت کرده کشورهایی که تابع امریکا و اروپا هستند قابل اعتماد نیستند
کارت از انگلیس استرالیا دبی ترکیه آخریش هم آذربایجان گرفتم که همه تعطیل ....
یک افغانی راحت می تونه توی امریکا حساب باز کنه اما یک ایرانی .....
الان در حال حاضر بهترین کشور ارمنستان هست چون با آذربایجان درگیر به دلیل اینکه زیر سلطه روسیه هست اما آذربایجان زیر سلطه امریکاست . ارمنستان با ایران رابطه خوبی داره چون با روسیه خوبه
از ترکیه هم نگیرید کلا میبنده .....
این تجربه چند ساله من بوده حالا برید از بقیه شرکت های سود جو کارت بگیرید
جالب اینجاست امروز پس از یک هفته تعطیلی رویال بانک یک شرکت به من میگه فقط ما تو ایران میتونیم کارت بگیریم و خدمات بدیم . یکی نیست بگه آقاجان خارجی ها میان دارایی ها بلوک میکنند شما هم اینجوری جیب خالی کنید دیگه به خودی هم رحم نمیکنند .......

خیلی ممنون که این شرکت هارو سود جو گفتید ! البته تو همه مشاغل .....
دوست گلم که تجربه جند ساله داری اگه بنده و م.ف و چند نفر دیگه نبودیم که هنوز باید شما پرداختهاتونو با چاپار میکردین!
برادر این حرف ها چیه ! جیب خالی کنی کدومه ! نمی دونم با کجا تماس گرفتی ! اما بدون همین خودی که رحم نمیکنن الان 8 ساله کاره خیلیارو راه انداختن ! انگار آدم بدونه لب تیغ داره راه میره بعد ببره صداش در بیاد !!! الانم ما داریم کات های آذربایجان رو با مجارستان با کمترین قیمت تعویض میکنیم به همه توصیه میکنیم شما را به خدا مبلغی که احتیاج دارین بریزین تو کارت بیشتر از 5 تا 10 تا واریز نکنید !

رمضان به همه مبارک و عباداتتان مقبول حق تعالی

visa
August 5th, 2012, 09:37
ميشه لطفاً بگيد چطور ميتونيم اين تعويض كارت رو انجام بديم؟ شما خودتون اين خدمات رو داريد الان؟ اگه اون كارتهاي مجارستان هم مشكل پيدا كرد چي؟ ميشه در مورد هزينه ها بيشتر اطلاع بديد؟

Mastercards.ir
August 5th, 2012, 12:06
ميشه لطفاً بگيد چطور ميتونيم اين تعويض كارت رو انجام بديم؟ شما خودتون اين خدمات رو داريد الان؟ اگه اون كارتهاي مجارستان هم مشكل پيدا كرد چي؟ ميشه در مورد هزينه ها بيشتر اطلاع بديد؟

دوست عزیز هیچ گارانتی بابت مشکل خوردن وجود نداره اما با توجه به تجربیات شخصی فعلا مشکلی فکر نمیکنم پیش بیاد ! اما باز با خداست
قیمت کارت 3 ساله 250000 تومان هستش

برای افرادی که از ما کارت گرفته بودن 180000 تومان
برای افرادی که از طرق دیگه گرفته بودن 200000 تومان

http://www.mastercards.ir/master3y.html

visa
August 5th, 2012, 13:13
ممنون. ولي آيا راه حلي هم براي نقد كردن پولي كه توي ويزا كارت رويال بانك مونده داريد الان؟

atd.com.co
April 29th, 2016, 23:19
من ویزا الکترون رویال بانک دارم مدتی هست که مشکل دارند و حالا حالا فکرنکنم مشکلشون حل بشه . جدیدا هم مستر هاشون به مشکل خورده

سلام و درود بر شما
وقت بخیر

بله من هم ویزا کارت رویال بانک آذزبایجان داشتم که بلاک شده بود بخاطر تحریم ها
اما از ۱ ماه پیش اطلاع دادن که درست شده میتونی با پشتیبانیشنون تماس بگیری

سفارش ساخت اپلیکشن اندروید (https://www.atd.com.co)