PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری یه سرور فوری

madvps
July 9th, 2012, 01:09
با سلام و معذرت از مدیران بابت باز کردن تاپیک در این قسمت ولی چون در قسمت فروش امکانش نبود اینجا باز کردم

یه سرور اختصاصی با رم 16 از xlhost آمریکا و 15 آی پی میخواستم واگذار کنم دیروز تحویل گرفته شده 230 تومان ولی بنا به مشکلات شخصی قادر به مدیریت و فروش نیستم و میخوام واگذار کنم تمدید سرور اول ماه میلادی میباشد و همچنین به قیمت 200 تومان گذاشتم برای فروش دوستان برای خرید میتونند با یاهو من madvps در تماس باشند البته اینم بگم هزینه تمدید 310 تومان هست که من با توجه به هارد ssd و پک آی پی اضافی که گذاشتم این قیمت در اومده اگر این ها حذف بشه میتونین با 260 تومان تمدید کنید مشخصات سرور هم به شرح زیر هستش :

DataCenter : XlHost-USA
CPU: QuadCore Xeon 3460 4x2.40
RAM: 16GB
SSD 160G + 1 TRA SATA3
5+ IP : /28 - 13 Usable
Internet connection Port : Garde1 Network - Dedicated 100Mbps
BAND : 5T

سرور از رسانگار جناب صالحی تهیه شده که از هر لحاظ تایید میشن و فوق العاده مرد شریفی هستند و از لحاظ پشتیبانی من شخصا ایشون کاملا تایید میکنم بازم از مدیران تقاضا دارم تاپیک رو حذف نکنند با تشکر ممنون

madvps
July 9th, 2012, 01:38
کسی نبود برای خرید نیاز فوری به پولش داشتم وگرنه تصمیم به واگذاری نمی گرفتم سرور کانفیگ شده و آمادست و روتر و فایروال و .. تحویل فوری بعد پرداخت خواهد بود .

آی دی یاهو : madvps