PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد دکمه بستن تاپیک برای استاتر

قزوین هاست
July 9th, 2012, 00:53
با سلام خدمت کلیه دوستان گرامی
من یک نظری داشتم خواستم اعلام کنم.شاید عملی شد.من و بسیاری از دوستان دیگر وقتی میریم آفر بدهیم چند دقیقه یا ساعت بعدش پیام حذف و....میاد مبتی بر این که سرویس رو خریداری کردند
اگر مدیران گرامی یک دکمه بستن رو فقط برای استاتر بگذارند تا بعد از تهیه سرویس تاپیک رو ببنده خیلی خوب میشه
ما نمی تونیم بشینیم تک تک پست های همکاران دیگرو بخونیم!برای همین فکر میکنم ایطوری بهتر باشه.حالا نظر بقیه رو نمی دونم:-b

porya_spy
July 9th, 2012, 01:10
منم موافقم

اینجور خیلی بهتر میشه دیگه کسی نمیتونه تاپیک زیر خاکی رو بالا بیاره و افر بده :d

mehrshad.ho
July 9th, 2012, 07:29
اعلام موافقت

Ashkankamangar.ir
July 9th, 2012, 09:18
وی بی این قابلیت رو بعید میدونم داشته باشه

aminreza
July 9th, 2012, 09:52
پیشنهاد خوبیه اما همونطور که جناب کمانگر فرمودن فکر نکنم vb این قابلیت رو داشته باشه. مگر اینکه دوستانی که واردن واسه اینکار پلاگین مناسبی رو طراحی کنند ( که البته فکر نکنم کار اسونی باشه چون باید از همه نظر با vb هماهنگ باشه )

psfa
July 9th, 2012, 11:34
پیشنهاد خوبیه اما به نظر من فقط تو بخش درخواست سرویس باید اعمال بشه و این قابلیت برای بخش های دیگه نباشه
انجمن به این بزرگی این قدر هم دارن پول تبلیغات می گیرن :d پول بدن بنویسه یکی خوب

قزوین هاست
July 9th, 2012, 14:17
سلام
ممنونم از کسانی که شرکت کردند.واقعا ممنونم
بله طبق گفته دوست عزیز اشکان جان منم تا به حال ندیدم باشه.شایدم باشه ولی به شخصه ندیدم
ولی خب من منظورم این بود که این کار رو بکنند دیگه مشکلی واسه دوستان از این نظر پیش نمیاد که یا بن بشند یا پاک بشه پستشون یا.....
--------
بله پی اس فا جان منم منظورم فقط در اون قسمت هست(بخش درخواست سرویس فقط اعمال بشه).