PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : stop کردن Iptables Firewall در Cent Os (راهنمایی)

nul
July 8th, 2012, 13:41
من Iptables Firewall رو با این کامند و این کامند stop میکنم ولی هیچ کدوم جواب نمیده ، stop میشه ولی خود کار بعد 5 تا 10 دقیقه فعال میشه ، چیکار میتونم بکنم کلا غیر فعال شه .

service iptables stop
و
chkconfig iptables off

---
July 8th, 2012, 14:01
زمانی که شما دستور اول رو میزنید فایروال Stop میشه .
زمانی که دستور دوم رو زدید Firewall از لیست برنامه های StartUp حذف میشه .
در صورتی Firewall دوباره شروع به کار میکنه که :
1.شما بهش فرمان شروع رو داده باشید .
2.Iptables از Dependency های لازم الاجرای یک نرم افزار جانبی باشه که اون نرم افزار زمانی که خاموش باشه با privileges هایی که شما دادید بهش میتونه فایروال رو دوباره روشن کنه

چک کنید ببینید کدوم مورد شامل حال شما میشه

nul
July 8th, 2012, 15:01
زمانی که شما دستور اول رو میزنید فایروال Stop میشه .
زمانی که دستور دوم رو زدید Firewall از لیست برنامه های StartUp حذف میشه .
در صورتی Firewall دوباره شروع به کار میکنه که :
1.شما بهش فرمان شروع رو داده باشید .
2.Iptables از Dependency های لازم الاجرای یک نرم افزار جانبی باشه که اون نرم افزار زمانی که خاموش باشه با privileges هایی که شما دادید بهش میتونه فایروال رو دوباره روشن کنه

چک کنید ببینید کدوم مورد شامل حال شما میشه

ممنون از پاسختون
از کجا متوجه بشیم iptables به جه چیز هایی وابسته هست که باعث روشن شدن مجدد میشود ؟
یدونه سوال دیگه اینه که چجوری تعداد کانکشن هارا به صورت کلی محدود کنم چون که چندتا بزدید داشته باشیم پشت سره هم ip هارو تند تند drop میکونه.
ممنون.

---
July 8th, 2012, 15:05
شما فایروال به جز آی پی تیبلز نصب کردید ؟
با زدن دستور iptables میتونید رولز هارو بخونید

nul
July 8th, 2012, 15:10
بله csf نصب هست که سعی کردم خاموش کنم ولی به همین شکل دباره اتوماتیک روشن میشد ولی disable کردم و رول های drop شده را دباره پاک هم میکنم یا حتی acept هم میکنم دباره بن میشن.

---
July 8th, 2012, 15:52
Csf رو از روی سرور حذف کنید مشکلتون حل میشه ولی اگر به فایروال نیاز دارید تنظیمات CSF رو ریلود بدید دوباره تنظیمات جدید رو جایگزین کنید