PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در اینترنت adsl مخابرات

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 01:19
سلام به دوستان عزیز

دوستان لطفا جریان من رو بخونید و کسانی که اشکال کار رو میدونند نظرشون رو بگن و یا کسانی که در شرکت مخابرات کار میکنند و یا آی اس پی خاصی و چنین مشکلاتی رو دیدند.
دلیل طرح این موضوع اینجا هم همین بود گفتم شاید توی این تالار که همگی به شبکه و اینترنت واردن بتونند کمکم کنند

من حدود 40 روز هست از مخابرات اینترنت دارم. پورتی که گرفتم 2 Mbit/s واقعی هست(256 Kbyte/s).
روزهای اول مشکلی نداشتم ولی بعد از 10 12 روز مشکل برای من پیش اومد و قطعی ها شروع شد.
قطعی های من روز نیست تقریبا. شاید در طول روز یکی دو بار قطعی یک دقیقه ای داشته باشه ولی مشکلی نداره ولی وقتی ساعت میشه 11 یا 12 شب قطعی های زیاد شروع میشه.
مثلا ممکنه ساعت 11 تا 12 هر دو دقیقه یک بار قطع و وصل بشه. و بعد تا ساعت 2 درست باشه و دوباره یک ساعتی همین قضیه باشه.
(مودم من TPLink هست)(موقع قطعی اینترنت چراغ ADSL روشن میمونه ولی چرا Internet خاموش میشه)
نمونه ای از نحوه قطعی
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/7070-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-adsl-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-connect-png

تماس گرفتم گفتند ممکنه از کابل باشه و مشکل اتصال به زمین و یا نزدیک برق باشه که شب چنین اتفاقی براش میوفته(فشار برق شب زیاد میشه)

من کابل ها رو نو کردم و از مسیری رد کردم که حتی نزدیک برق هم نباشه ولی مشکل حل نشد.

دوستانی که دستی در کار دارند لطفا منو راهنمایی کنند.
ممنون از همتون

0060
July 8th, 2012, 01:56
درورد

بنده از مخابرات سرویس ندارم ولی دقیقا همین مشکل شما رو داشتم قطعی های خیلی زیاد و اعصاب خورد کن

از ورودی خونه تا مودم کابل جدید گرفتم مستقیم کشیدم مشکلم حل شد.

چند مورد هست که باعث این مشکل میشه :

همون عبور از کنار کابل برق که گفتید

مشکل کابل تلفن که شما اونو هم رفع کردید

روی همون خط تلفن اگه ***گیر یا دستگاه تلفن هست نویز خط میره بالا باعث قطعی میشه .

کابلی که از جعبه تلفن بیرون تا ورودی خونه شما اومده مشکل داره ( باید از طریق مخابرات پیگیری کنید تعویض کنن )

یه مودم دیگه رو هم تست کنید شاید مودمتون مشکلی داشته باشه

موفق باشید

hamid.jafary
July 8th, 2012, 02:09
اگر چراغ dsl ثابت میمونه یعنی اینکه شما با dslam ارتباط پایدار دارید. با توجه به اینکه تو یه بازه مشخص این اتفاق میوفته به احتمال زیاد مشکل از خود مخابرات.

قزوین هاست
July 8th, 2012, 02:14
سلام.من از مخابرات تازه گرفتم.مثل شما روزای اول خارق العاده بود سرعت و سرویسش ولی بعد چند روز.................
اگر اشتباه نکنم کلا اینطوری مردمو........میکنه
من که هر روز زنگ میزنم میگه افت سراسری داریم.کارم شده تلفن زدن به مخابرات.:65:
باید بشیم ببنم کی افت سرعت ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/:)

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 02:38
ممنون از دوستان

درورد

بنده از مخابرات سرویس ندارم ولی دقیقا همین مشکل شما رو داشتم قطعی های خیلی زیاد و اعصاب خورد کن

از ورودی خونه تا مودم کابل جدید گرفتم مستقیم کشیدم مشکلم حل شد.

چند مورد هست که باعث این مشکل میشه :

همون عبور از کنار کابل برق که گفتید

مشکل کابل تلفن که شما اونو هم رفع کردید

روی همون خط تلفن اگه ***گیر یا دستگاه تلفن هست نویز خط میره بالا باعث قطعی میشه .

کابلی که از جعبه تلفن بیرون تا ورودی خونه شما اومده مشکل داره ( باید از طریق مخابرات پیگیری کنید تعویض کنن )

یه مودم دیگه رو هم تست کنید شاید مودمتون مشکلی داشته باشه

موفق باشید

من دقیقا کابل نو نو از جعبه مخابرات تا توی خونه بدون هیچ اتصال اضافه با فاصله از برق تا تو پریز خونه کشیدم ولی حل نشد.
دستگاه تلفن هست ولی قبلش هم که نبود همین مشکل بود.
اگه مشکل از کابل اصلی مخابرات باشه آیا با درخواست من کابل های اصلی رو تغییر میدن؟(فکر نکنم به خاطر یک مشترک زمین رو بکنن و چنین کاری کنند.)
مودم رو تست نکردم و تست میکنم شاید به قول شما درست شد.

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 02:39
اگر چراغ dsl ثابت میمونه یعنی اینکه شما با dslam ارتباط پایدار دارید. با توجه به اینکه تو یه بازه مشخص این اتفاق میوفته به احتمال زیاد مشکل از خود مخابرات.
بله چراغ adsl همیشه روشن هست و حتی یک بار هم چشمک نمیزنه چه در طول قطعی چه در طول وصلی

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 02:40
سلام.من از مخابرات تازه گرفتم.مثل شما روزای اول خارق العاده بود سرعت و سرویسش ولی بعد چند روز.................
اگر اشتباه نکنم کلا اینطوری مردمو........میکنه
من که هر روز زنگ میزنم میگه افت سراسری داریم.کارم شده تلفن زدن به مخابرات.:65:
باید بشیم ببنم کی افت سرعت ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/:)

نه برادر فکر نمیکنم چنین کاری کنند فقط بعضی مواقع شاید هفته یکی دو بار دسترسی به آی پی های خارجی به مدت چند دقیقه قطع میشه که این مشکل هم با اتصال وی پی ان داخل کشور حل میشه.(در مورد دسترسی نداشتن به آی پی های خارجی پرسیدم گفتند شرکت مخابرات وقتی میخواد تست خواستی انجام بده دسترسی خارج رو میبنده)
من مشکل افت سرعت به هیچ عنوان ندارم فقط قضیه قطعی هست

danitfk
July 8th, 2012, 02:52
این مشکل قعطی بعدِ 2 روز از شروع اشتراک ـم شروع شد !
تا 40 روز ادامه داشت .. وقتی از پارس آنلاین گرفتم درست شد .
کلا مخابرات داره ضعیف کار می کنه .. قبول کنید !

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 03:19
این مشکل قعطی بعدِ 2 روز از شروع اشتراک ـم شروع شد !
تا 40 روز ادامه داشت .. وقتی از پارس آنلاین گرفتم درست شد .
کلا مخابرات داره ضعیف کار می کنه .. قبول کنید !

من متاسفانه نمیتونم از سرویس دهنده دیگه اشتراک بگیرم چون جایی که ما هستیم مشترک کم هست و برای همین فقط مخابرات اومده و ارائه میده و بقیه شرکت ها حاضر نیستند چنین کاری کنند چون هزینه ها نسبت به مشترک بیشتره

madvps
July 8th, 2012, 03:32
بله بنده هم در مورد مخابرات یه خاطره بد داشتم و اونم درگیری با پشتیبانی بابت نحوه برخورد و قطع شدن های وقت و بی وقت ولی کی هست جوابگو باشه یکی هم گذاشتند بلانسبت مثل س__گ پاچه میگیره جای جواب دادن !!

mersad-mr
July 8th, 2012, 05:09
والا من از مخابرات اينترنت دارم اين مشكل هارو نداره
فقط مشكل بزرگي كه داره 2 روز از دنيا عقب هست!
مثلاٌ آي پي يك دامنه رو عوض مي كنم حداقل 48 ساعت طول ميكشه تا روي آي پي جديد پينگ بده در حالي كه مبين نت 1 ساعت نهايت 2 ساعت.
يا حتي براي سايتم ساب دامنه مي سازم 24 ساعت طول ميكشه سا پينگ بده و بالا بياد! :d

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 05:13
بله بنده هم در مورد مخابرات یه خاطره بد داشتم و اونم درگیری با پشتیبانی بابت نحوه برخورد و قطع شدن های وقت و بی وقت ولی کی هست جوابگو باشه یکی هم گذاشتند بلانسبت مثل س__گ پاچه میگیره جای جواب دادن !!

خوشبختانه اینجا از پشتیبانی راضی هستم و خیلی با حوصله جواب میدن :)

Sajad
July 8th, 2012, 10:51
مارک مودم Dlink. مدلش چیه؟

vp_server
July 8th, 2012, 12:39
سلام دوست عزیز
مشکل از مرکز مخابراتی نیست!!!
منم dlink دارم همین مشکل رو داشتم
جالب این بود که مودم رو عوض میکردم مشکل حل میشد!!!
یکی از دوستام هم dlink داشت مشکلش دقیق همین بود!

madvps
July 8th, 2012, 13:16
سلام دوست عزیز
مشکل از مرکز مخابراتی نیست!!!
منم dlink دارم همین مشکل رو داشتم
جالب این بود که مودم رو عوض میکردم مشکل حل میشد!!!
یکی از دوستام هم dlink داشت مشکلش دقیق همین بود!

من که tp link بود باز هم مشکل داشت !

PDhost.net
July 8th, 2012, 13:23
سلام
من انواع مودم ها رو وقتی از مخابرات داشتم تست کردم،مشکل داشت...
از شرکتها بگیرید بهتر هست(البته اونها هم مشکل دارند اما کمتر) و البته برای شهرهای مختلف سرویسهای مخابرات تفاوت دارند

Mihan-VPS
July 8th, 2012, 14:28
مشکل از اینترنت شما نیست از مودمیه که استفاده میکنید چون منم قبلا همین مشکل شما رو داشتم

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:03
مارک مودم Dlink. مدلش چیه؟

150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router
Model no. TD-W8951ND

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:04
سلام
من انواع مودم ها رو وقتی از مخابرات داشتم تست کردم،مشکل داشت...
از شرکتها بگیرید بهتر هست(البته اونها هم مشکل دارند اما کمتر) و البته برای شهرهای مختلف سرویسهای مخابرات تفاوت دارند

چه مدل مدمی مناسب هست برای اینترنت مخابرات؟

Sajad
July 8th, 2012, 18:09
مارک مودم شما TP-Link هست.
شما به صفحه مودم که لاگین میشی Upstream/Downstream داری + SNR Margin
درسته ؟

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:19
مارک مودم شما TP-Link هست.
شما به صفحه مودم که لاگین میشی Upstream/Downstream داری + SNR Margin
درسته ؟

بله دقیقا من اشتباه کردم مینوشتم DLINK.. TPLINK هست

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

33.3
24.8
db

Line Attenuation

:

6.5
8.7
db

Data Rate

:

2295
543
kbps

Max Rate

:

21456
1159
kbps

CRC

:

5
2

یعنی واقعا مشکل از مودم هست؟؟ میشه درستش کرد یا باید تعویض بشه؟

vp_server
July 8th, 2012, 18:34
بله خدمتتون عرض کردم
هر کس این مشکل رو داره از مودم dlink استفاده میکنه:)
با یه مودم دیگه اگه تست کنید اکی هست
مال من بعد 5 ماه استفاده درست شد!

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:37
بله خدمتتون عرض کردم
هر کس این مشکل رو داره از مودم dlink استفاده میکنه:)
با یه مودم دیگه اگه تست کنید اکی هست
مال من بعد 5 ماه استفاده درست شد!
آقا سجاد یه مشخصاتی دادند گفتم شاید راهی بلدن که با یه سری تنظیمات توی tplink بشه مشکل رو حل کرد و نیازی به تغییر مودم نباشه

vp_server
July 8th, 2012, 18:44
مدل مودم من dsl-2640u هست
وایرلسه
میشه مدل مودمتون رو بگید

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:45
مدل مودم من dsl-2640u هست
وایرلسه
میشه مدل مودمتون رو بگید
Model no. TD-W8951ND

vp_server
July 8th, 2012, 18:47
اکثرا موقع دانلود قطع میشه؟
روزی تقریبا 3-4 بار ؟
حتما هم باید مودم رو خاموش روشن کنید تا درست بشه؟
درسته؟

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 18:53
اکثرا که نه ولی معمولا وقتی استارت دانلود میزنم این اتفاق میوفته.
مثلا دیشب مودم روشن بود ولی کار نمیکردم ساعت 11 خودش قطع وصل شده بود بدون اینکه من کاری بکنم.
بعد تا ساعت 4 که داشتم کارای معمولی انجام میدادم مشکلی نبود ولی وقتی زدم دانلود مشکل شروع شد. یع سری قطعی داشت و گاهی نیم ساعت قطع نمیشد و دوباره قطع میشد.
تقریبا توی طول روز اتفاقی نمیوفته و شب رخ میده و سه چهاربار هر بار حدود 10 20 بار پشت سر هم
نه خودش دوباره کانکنت میشه. نیازی به خاموش روشن کردن مودم نیست

vp_server
July 8th, 2012, 18:57
مشکل شما از مودم نیست
خیالتون راحت:)

j4b3r
July 8th, 2012, 19:05
برای من همین مشکل پیش اومد ( هر ساعت تا 4-5 بار قطم می شد به مدت 2-3 دقیقه ) بعد از دو ماه بعد کانکشن مودم رو از حالت pppoe به bridge تغیر دادم
مشکل حل شد.
الان بعد از 2 ماه دوباهر روی pppoe گذاشتم
مشکلی نداره
ولی شاید باز هم مشکل پیدا کنه
کلا ساختار عجیبی داره
و هر چیزی ازش میشه انتظار داشت

vp_server
July 8th, 2012, 19:08
برای من همین مشکل پیش اومد ( هر ساعت تا 4-5 بار قطم می شد به مدت 2-3 دقیقه ) بعد از دو ماه بعد کانکشن مودم رو از حالت pppoe به bridge تغیر دادم
مشکل حل شد.
مشکلی نداره
کلا ساختار عجیبی داره
:))
دقیقا همین چیزیه که دوستمون میگن
مشکل شما هم با عوض کردن تنظیمات حل میشه

amirlord
July 8th, 2012, 19:15
سلام
مشکل مخابرات بوشهر خیلی فراتر از این حرفاست .
فکر میکنم بوشهر هستید شما درسته ؟
مخابرات بوشهر چند ماهی هست به یه شرکت خصوصی واگذار شده و حدود یک ماه هست مشکل DNS Server دارد !
دی ان اس های زیر رو هر کدوم تست کنید :

4.2.2.4
8.8.8.8

217.218.127.127
217.218.155.155

217.218.127.105
4.2.2.4

مشکل شما از مودم نیست ! من با دو مودم Asus و TP-Link تست کردم و ...
اگر دست نشد زنگ بزنید 2888 داخلی 2 و تند صحبت کنید ! :دی

vp_server
July 8th, 2012, 19:20
مشکل فقط از 1 شهر نیست!!
والا کل ایران مشکل داره
ما زاهدانیم وضعیت اینترنتمون افتضاحه
اینترنت قطع میشد زنگ میزدم میگفتن مشکل پهنای باند داریم!!
یکی نیست بگه این پهنای باند که نباید اینترنت رو قطع کنه رو سرعت باید تاثیر بذاره!

j4b3r
July 8th, 2012, 19:26
:))
دقیقا همین چیزیه که دوستمون میگن
مشکل شما هم با عوض کردن تنظیمات حل میشه
اگر تنظیمات خاصی نیاز هست باید اعلا کنند
من مودم adsl رو 4 سال هست دارم و با هیچ شرکتی تا الان با این مودم اشکال نداشتم غیر از مخابرات
بخش پشتیبانی هم که کلا تعیطل هست.
من اصفهان هستم و این مشکل رو دارم
کلا یه مودم وایمکش هم دارم که شارژ مصرف ازاد کردم
برای مواقعی که دچار مشکل میشه :D

Sajad
July 8th, 2012, 19:29
SNR Margin را چند ساعت یکبار چک کنید و ببینید نوسان داره یا نه.
لحظه ای که قطع میشه هم اگه بتونید چک کنید (دقیقاٌ لحظه ی قطع شدن نه 30 ثانیه بعد!) میتونه کمک کنه.

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 19:46
مشکل حل شد.
مشکلی نداره
کلا ساختار عجیبی داره

مگه میشه
شما کانکشنتون pppoe هست و باید یوزر و پسورد بدید.

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 19:49
سلام
مشکل مخابرات بوشهر خیلی فراتر از این حرفاست .
فکر میکنم بوشهر هستید شما درسته ؟
مخابرات بوشهر چند ماهی هست به یه شرکت خصوصی واگذار شده و حدود یک ماه هست مشکل DNS Server دارد !
دی ان اس های زیر رو هر کدوم تست کنید :

4.2.2.4
8.8.8.8

217.218.127.127
217.218.155.155

217.218.127.105
4.2.2.4

مشکل شما از مودم نیست ! من با دو مودم Asus و TP-Link تست کردم و ...
اگر دست نشد زنگ بزنید 2888 داخلی 2 و تند صحبت کنید ! :دی
توی جریان مشکل دی ان اس سرورشون هستم.
همین دی ان اس ها ست هست روی مودم من.

درضمن اینقدر زنگ زدم که دیگه میشناسن رفیق شدم باهاشون :d

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 19:50
SNR Margin را چند ساعت یکبار چک کنید و ببینید نوسان داره یا نه.
لحظه ای که قطع میشه هم اگه بتونید چک کنید (دقیقاٌ لحظه ی قطع شدن نه 30 ثانیه بعد!) میتونه کمک کنه.

خوب اگه نوسان داشت یعنی چی؟
اگه نداشت یعنی چی؟
الان که قطعی ندارم نوسان کوچیک داره.
up: 24:4-24.5-24.624.7
down: 33.3-33.4-33.5-33.6

j4b3r
July 8th, 2012, 20:33
مگه میشه
شما کانکشنتون pppoe هست و باید یوزر و پسورد بدید.

من گفتم که pppoe بود بعد کردم bridge

Sajad
July 8th, 2012, 20:53
مسلماً مشکل ایشون با bridge شدن حل میشه. ولی اگر اسرار بر این هست که pppoe باشه باید چندین مرحله تست انجام بدن تا عیب اصلی پیدا بشه. مشکل ایشون دلایل زیادی میتونه داشته باشه.

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 20:55
اگه حل میشه خوب bridge میکنم. چطور باید چنین کاری کنم؟

Mehrvarzan
July 8th, 2012, 23:18
اگه منظورتون این بود که توی کانفیگ مودم bridge بزارم و از روی سیستم pppoe بسازم و کانکنت بشم نمیشه چون اول ارور 910 میدم دوم دو تا سیستم تو خونه هست که ممکنه همزمان بخوام استفاده کنیم

Mehrvarzan
July 9th, 2012, 00:37
پیگیری که کردم دیدم یکی از دوستام هم توی محلمون دقیقا زمانی که من قطعی دارم قطعی داره.
فکر میکنم مشکل از مخابرات باشه

pop_0098
April 10th, 2014, 01:53
دو سه تا آموزش کوچیک میدم کارتون درست میشه و مشکل نباید داشته باشید

من از مخابرات اصفهان دارم مشکل تایم اوت باز نکردن صفحه و دانلود نشدن از سرور های خارجی و همه اینها با این سری اموزش باید درست بشه

اول این که همان pppoe باشه و مودم کانکت اتوماتیک باشه بهتر هست

تا Bridge Mode

اول باید تو قسمت

Interface
Setup

یک قسمت هست به نام lan و باید دنبال قسمتی به نام

Router Local IP

باشید بعد اون جا میتونید dns را دستی تعریف کنید تا از دی ان اس های که خودکار از مخابرات میگیره استفاده نکنه

مثل عکس های پیوست شده استفاده کنید

و بعد از تنظیم dns ها مثل آموزش سایت زیر یک سری dns خارجی استفاده کنید نه مثل دی ان اس های که تو این سایت زیر وارد کرده

تنظیم صحیح دی ان اس و رفع مشکل دیده نشدن برخی سایتها (http://support.day.ir/kb/publicit/pcdns)

این دوتا دی ان اس مال مخابرات هست و درسته پینگ کمی داره ولی مشکل داره و معلوم نیست چرا مخابرات میخواد همه دی ان اس ها از کار بیفته تا همین دو تا را همه استفاده کنند

خدا داند

تنظیمات

ADSL Mode

ADSL Type

برای اونهای خوبه که snr یا همون نویز دارند و مشکلات قطعی دارند یک تستی بکین دبا این هم باید مشکل قطعی کم بشه و در پایین snr قسمتی هست به نام CRC که اگر مودم انلاین باشه و مشکلی تو تنظیمات باشه و نویز نداشته باشید شروع به شمارش خطا میکنه

که با این تنظیم

ADSL Mode

ADSL Type

مشکلش درست میشه و قطع نمیشه و سرعت تا بالاترین حالت ممکن برای دانلود وب گردی بالا میره

تا اخرین سرعت که برای شما تعریف شده تو پنل کاربرتون تو مخابرات

تنظیمات داخل مودم

19712

19713

19714

دو تا دی ان اس ایران

217.218.127.127
217.218.155.155

به جاش میتونید از نرم افزار DNS Jumper برای پیدا کردن بهترین دی ان اس ها برای استفاده کنید

DNS Jumper 1.0.6 Final تغییر سریع و آسان DNS | دانلود رایگان نرم افزار (http://soft98.ir/internet/16406-dns-jumper.html)

نرم افزار رایگان هست و کرک نداره

دوم این کاری باید بکیند اینه داخل شبکه کامپیوتر خودتون به جز دو تا دی ان اس سه چهار تا دیگه هم اضافه کنید

مثل شکل زیر

19709
19710

این شکلی مثلا بشه

19711

اگر هم دی ان اس داخل مودم را تغییر دادید

و هم دی ان اس داخل شبکه را باید راحت دیگه با این چند تا دی ان اس همه مشکلات برطرف بشه

بیرجند
April 10th, 2014, 02:01
سلام به دوستان عزیز

دوستان لطفا جریان من رو بخونید و کسانی که اشکال کار رو میدونند نظرشون رو بگن و یا کسانی که در شرکت مخابرات کار میکنند و یا آی اس پی خاصی و چنین مشکلاتی رو دیدند.
دلیل طرح این موضوع اینجا هم همین بود گفتم شاید توی این تالار که همگی به شبکه و اینترنت واردن بتونند کمکم کنند

من حدود 40 روز هست از مخابرات اینترنت دارم. پورتی که گرفتم 2 Mbit/s واقعی هست(256 Kbyte/s).
روزهای اول مشکلی نداشتم ولی بعد از 10 12 روز مشکل برای من پیش اومد و قطعی ها شروع شد.
قطعی های من روز نیست تقریبا. شاید در طول روز یکی دو بار قطعی یک دقیقه ای داشته باشه ولی مشکلی نداره ولی وقتی ساعت میشه 11 یا 12 شب قطعی های زیاد شروع میشه.
مثلا ممکنه ساعت 11 تا 12 هر دو دقیقه یک بار قطع و وصل بشه. و بعد تا ساعت 2 درست باشه و دوباره یک ساعتی همین قضیه باشه.
(مودم من TPLink هست)(موقع قطعی اینترنت چراغ ADSL روشن میمونه ولی چرا Internet خاموش میشه)
نمونه ای از نحوه قطعی
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/7070-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-adsl-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-connect-png

تماس گرفتم گفتند ممکنه از کابل باشه و مشکل اتصال به زمین و یا نزدیک برق باشه که شب چنین اتفاقی براش میوفته(فشار برق شب زیاد میشه)

من کابل ها رو نو کردم و از مسیری رد کردم که حتی نزدیک برق هم نباشه ولی مشکل حل نشد.

دوستانی که دستی در کار دارند لطفا منو راهنمایی کنند.
ممنون از همتون

اما تو بیرجند ما ک مخابرات خوبه تقریبا این طور قطعی ک میگین نداره

ما هم کوچمون فیبر نوریه و فقط مخابرات میتونیم

اما ی دو سالیه ک از مخابرات داریم خرابم نبس

ابنطوری ک میگن شبا قط کنه ن اونطوری نیس

الانم قبل و بعد عید 93 برای طرح نامحدودش من 256 نامحدود گرفتم ب 15 هزار تومان حالا خیلی جاها 60-70 حداقل هست اما 256 گرفتم نامحدود بگو با چند دانلود میکرد با 1 گیگ اصن یک وضعی بود

الان 256 بنده با 330 دانلود میکنه

خرابم نیس

pop_0098
April 10th, 2014, 02:06
من تو اصفهان هستم

2 مگ گرفتم و سرعتم برای دانلود وقتی تو مودم به جز

ADSL Mode

ADSL Type

را به هر روشی به جز

G.DMT

ANNEX_A

تنظیم میکنم هم نویز بالا میره چون خط من فیبر نوری هست شما شاید فیبر نیست و مشکل ندارید

ولی چون هر جا تو اصفهان فیبر بوده مشکل دارند و چون دستگاه چینی وارد کردن و زود به زود خراب میشه این مشکلات تو جاهای و مرکز استان ها مثل اصفهان و تهران راحت دیده میشه

من با سرعت 2 مگ 200 کیلوبایت دانلود میده و اینجوری تنظیم کردم تا دیگه تایم اوت تو پینگ نداشته باشم و دانلود سرعت خوبی بدون قطعی داشته باشم

حالا شما مشکل ندارید خیلی خوبه که