PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظيم سطح دسترسي در iis ويندور

DownloadCenter
July 7th, 2012, 22:45
درود دوستان
iis رو در ويندوز سرور 2003 نصب كردم .اما به نظر مشكل سطح دسترسي داره . چطور بايد سطح دسترسي رو تنظيم كنم واسش ؟

majidisaloo1
July 7th, 2012, 23:04
از کجا فهمیدن که سطح دسترسی هست
می خواین پوشه ها رو هم ببینین؟

DownloadCenter
July 7th, 2012, 23:11
از کجا فهمیدن که سطح دسترسی هست
می خواین پوشه ها رو هم ببینین؟

پوشه ها رو هم بشه ديد كه خوبه .

majidisaloo1
July 7th, 2012, 23:16

برای این کار شما بهتر هست از xampp و یا wamp server استفاده کنید چون خیلی پیشرفته تر هست و اینکه تمام امکانات که می خواین رو داره
اگه مشکل دارین توی یاهو پیام بدین به من

onlineservers2

با تشکر

DownloadCenter
July 7th, 2012, 23:32
از کجا فهمیدن که سطح دسترسی هست می خواین پوشه ها رو هم ببینین؟ پوشه ها رو هم بشه ديد كه خوبه .

DownloadCenter
July 7th, 2012, 23:33
برای این کار شما بهتر هست از xampp و یا wamp server استفاده کنید چون خیلی پیشرفته تر هست و اینکه تمام امکانات که می خواین رو داره
اگه مشکل دارین توی یاهو پیام بدین به من

onlineservers2

با تشکر

واسه مصرف شخصي هست دوست عزيز . همين iis كارم رو راه ميندازه ولي خوب اگه كمك كنين در رابطه با سطح دسترسي ممنون ميشم .

majidisaloo1
July 8th, 2012, 11:17
واسه مصرف شخصي هست دوست عزيز . همين iis كارم رو راه ميندازه ولي خوب اگه كمك كنين در رابطه با سطح دسترسي ممنون ميشم .

من خودم تا حالا نتونستم با iis ویندوز درستش کنم که بشه پوشه ها رو دید اما با xampp یا wampserver میشه خیلی راحت این کار رو انجام داد
من هم به شما این 2 تا برنامه رو پیشنهاد میکنم

empratoor
July 8th, 2012, 20:05
درود دوستان
iis رو در ويندوز سرور 2003 نصب كردم .اما به نظر مشكل سطح دسترسي داره . چطور بايد سطح دسترسي رو تنظيم كنم واسش ؟

توی IIS ویندوز 2003 برای اکثر تنظیمات باید در مسیر Sites روی سایتی که ایجاد کردین راست کلیک کنید و در Properties تنظیمات مورد نظر رو اعمال کنید.
مثلا برای مورد نمایش پوشه ها این عکس رو ببینید:

7078

Mihan-VPS
July 9th, 2012, 04:26
سلام
به تنظمات IIS وادر شید بعد قسمت Sites سایت یا آدرس آی پی خودتون رو پیدا کنید روش راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید تا سطوح دسترسی پوشه ها رو در اینجا تعیین کنید