PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب آپلودسنترهای شیر

delta
July 7th, 2012, 14:23
سلام. کسی میدونه نحوه کار سرویسهایی مثل مدیافایر و رپیدشیر و... چطوریه؟ من پریروز از یک سایتی دو تا لینک رپیدشیر دیدم کلیک کردم دیدم لینک مستقیمه!! سوال اینه آیا اکانت اینا رو بخری میتونیم روش آپلود کنیم و لینک مستقیم به مردم بدیم یا نه آنا هم باید اکانت بخرند برای دانلود مستقیم؟ چون من بدون اکانت از چند جا لینک مستقیم از رپیدشیر و.. دانلود کردم..تعجب کردم.

با توجه به اینکه اینا سرورهاشون واقعا پرقدرت هستند آیا میشه از اینا هاست دانلود خریداری کرد؟

AriyaDownload
July 7th, 2012, 20:45
سلام. کسی میدونه نحوه کار سرویسهایی مثل مدیافایر و رپیدشیر و... چطوریه؟ من پریروز از یک سایتی دو تا لینک رپیدشیر دیدم کلیک کردم دیدم لینک مستقیمه!! سوال اینه آیا اکانت اینا رو بخری میتونیم روش آپلود کنیم و لینک مستقیم به مردم بدیم یا نه آنا هم باید اکانت بخرند برای دانلود مستقیم؟ چون من بدون اکانت از چند جا لینک مستقیم از رپیدشیر و.. دانلود کردم..تعجب کردم.

با توجه به اینکه اینا سرورهاشون واقعا پرقدرت هستند آیا میشه از اینا هاست دانلود خریداری کرد؟

سلام
نه ، اینا همه سیاست کاریشون هست . توضیح درست و حسابی نمی دن بعدا که خرید می کنی به مشکل می خوری
اگه اکانت پریمیوم هر کدومشون رو بخری فقط خودت می تونی لینک مستقیم داشته باشی و تازه باز هم فایل هات رو نمی تونی به بیشتر از 200 مگ ( بستگی به سایتش داره ) آپلود کنی چون اگه آپلود کنی بعدا بقیه که پریمیوم نباشن نمی تونن استفاده کنن . این سایت ها بیشتر برای آپلود شخصی خوب هستن و اصلا پیشنهاد نمی شن که فایل های دارای حق کپی رایت روش آپلود بشه . مدتی پیش همین سایت مدیافایر حدود 1.5 ترابایت فقط مستند و بازی که آپلود کرده بودم رو یه جا پاک کرد . دلیلش هم این بود که روی اکانت چند تا فایل دارای حق کپی رایت آپلود شده بود و توسط شرکت هاشون گزارش شده بود و به خاطر ترس از همون بلایی که سر مگاآپلود اومد کل فایل هام رو پاک کرد . بعد از صحبت هایی که با پشتیبانی شد گفتن ما طبق قوانینی که شما موقع ثبت نام ، تایید کردید حق داریم هر کاری که بخواییم با فایل هاتون بکنیم . امیدوارم به جواب سوالت رسیده باشی