PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ويژه سرورهای اختصاصی به مناسبت الکامپ 2009

Nikan
November 24th, 2009, 00:57
سلام

گروه نیکان به عنوان نماینده برتر دیتا سنتر کارو Caro ( جهت اطلاعات کامل تر https://www.caro.net/reseller.php ) در نمایشگاه ایران الکامپ 2009 حضور خواهد داشت. نیکان هاست از تمامی همکاران و دوستان برای بازدید از غرفه این گروه واقع در سالن 41B غرفه 45 دعوت می نماید.

ضمنا در طی زمان نمایشگاه یعنی از روز سه شنبه 3 آذر 1388 الی شنبه 7 آذر 1388 برای کلیه سرورهای اختصاصی شامل سرورهای فروش ویژه - سرورهای قدرتمند و سرور های ارزان معادل 20% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

به منظور استفاده از تخفیف نمایشگاه کافی است در زمان سفارش در سایت نیکان هاست در قسمت کد تخفیف : iranelecomp2009 را وارد فرمایید یا اینکه iranelecomp2009 را در قسمت توضیحات اضافه کنید.

لازم به توضیح است این تخفیف فقط برای سفارش جدید سرورهای اختصاصی در نظر گرفته می شود

با تشکر

goldstar
November 24th, 2009, 01:37
سلام
برای سرور مجازی تخفیف ندارین؟

Kambiz
November 24th, 2009, 16:00
سلام

گروه نیکان به عنوان نماینده برتر دیتا سنتر کارو caro ( جهت اطلاعات کامل تر https://www.caro.net/reseller.php ) در نمایشگاه ایران الکامپ 2009 حضور خواهد داشت. نیکان هاست از تمامی همکاران و دوستان برای بازدید از غرفه این گروه واقع در سالن 41b غرفه 45 دعوت می نماید.

ضمنا در طی زمان نمایشگاه یعنی از روز سه شنبه 3 آذر 1388 الی شنبه 7 آذر 1388 برای کلیه سرورهای اختصاصی شامل سرورهای فروش ویژه - سرورهای قدرتمند و سرور های ارزان معادل 20% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

به منظور استفاده از تخفیف نمایشگاه کافی است در زمان سفارش در سایت نیکان هاست در قسمت کد تخفیف : Iranelecomp2009 را وارد فرمایید یا اینکه iranelecomp2009 را در قسمت توضیحات اضافه کنید.

لازم به توضیح است این تخفیف فقط برای سفارش جدید سرورهای اختصاصی در نظر گرفته می شود

با تشکر

فقط در ماه اول خرید یا تا مادام العمر که این سرور اجاره میشه ؟

mohebali
November 25th, 2009, 16:49
آقای میرزا خانی سلام
من همونم که امروز حدود 1ساعت وقتتون رو گرفتم
یادم رفت بپرسم که این تخفیف مادامی که این سرور رو داریم یا ماه اول؟

Nikan
November 26th, 2009, 00:01
آقای میرزا خانی سلام
من همونم که امروز حدود 1ساعت وقتتون رو گرفتم
یادم رفت بپرسم که این تخفیف مادامی که این سرور رو داریم یا ماه اول؟

سلام

شرمنده از همه دوستان که دیر جواب دادم .

خواهش می کنم همین که تشریف آوردین باعث افتخار من بود و از دیدار شما خیلی خوشحال شدم

بله این تخفیف تا زمانی که شما سرور را نگهدارید وجود دارد.

با تشکر