PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر کارتان را در تهران ، راه اندازی کنید

exactserver
July 6th, 2012, 16:08
مهم نیست کجای دنیا باشید!
دفتر کارتان را در تهران ، مرکز اصلی کسب وکار در ایران راه اندازی کنید

فقط با ماهیانه 49000 تومان می توانید یک دفتر کار مجهز به سیستم های مدرن ارتباطی همانند شرکتهای بزرگ باشید.

صاحبان مشاغل مختلف اقتصادی و خدماتی و آموزشی

اگر به دنبال کاهش هزینه های جاری و ثابت شرکتتان هستید!

با سرویس دفتر کار همراه به این مهم دست پیدا می کنید

عدم نیاز به نیروی کادر دفتری=حذف کامل حقوق

عدم نیاز به محلی برای کار=حذف کامل اجاره بها

عدم نیاز به پرداخت هزینه آب و برق و گاز

دسترسی آسان به مشتری در هر زمان

کسب اعتبار سازمانی

بدون سیم کشی ، نرم افزار یا سخت افزار:

شماره تلفن اختصاصی 8 ، 6 یا 5 رقمی در تهران داشته باشید!

با 10 ورودی همزمان

و یک سانترال حرفه ای نصب شده که دارای پیام خوشآمدگویی و داخلیهای سازمانی شماست!

با قابلیت انتقال مکالمه بر روی چندین شماره ثابت و همراه!

و دریافت پیامهای صوتی مخاطبین خود بر روی ایمیلتان با امکان شنیدن از طریق موبایل

و پخش اطلاعات خدمات و محصولات خودتان بارها و بارها در روز برای مشتریان

با امکان تعیین زمانهای پاسخگویی و ساعات کاری و غیر کاری فعالیت

با یک خط اختصاصی 8 رقمی همیشه فعال جهت دریافت نامحدود فکس بر روی ایمیل خود!

ما به فکر اعتبار بخشیدن به سازمان شما هستیم

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
026-34412420 و 09354314312

وب سایت www.exactserver.ir (http://www.exactserver.ir) جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش آنلاین نیز در اختیار شماست.

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 6th, 2012, 20:07
به نظر من به جای این همه توضیح مینوشتین یک خط تلفن در تهران واگذار میشود
این امکاناتی که شما میگید رو که من با شماره تماس خونه هم میتونم انجام بدم دیگه

exactserver
July 6th, 2012, 23:18
به نظر من به جای این همه توضیح مینوشتین یک خط تلفن در تهران واگذار میشود
این امکاناتی که شما میگید رو که من با شماره تماس خونه هم میتونم انجام بدم دیگه

سلام، خوب شما تهران هستید می توانید روی خط تهران این کار رو انجام بدید کسانیکه شهرستان هستند که خط در تهران ندارند. بعد یکسری از افراد با وجودیکه تهران هستند نیاز به این سرویس دارند. در حال حاضر روی این سرویس ما خوب داریم مشتری میگیریم. کسانی هم بودند که تهران خط داشتند ولی باز از سرویس ما استفاده کردند.
شما اگر خط هم داشته باشید برای راه اندازی این چنین سرویس که بتونه همزان ده الی بیست تماس رو پاسخ گو باشه هزینه بسیار بالایی را باید پرداخت نمائید. مسائل نگهداری و پشتیبانی سیستم هم هست درصورتیکه به راحتی با پرداخت ماهیانه 49000 تومان یه دفتر کار مجازی با ده الی بیست ورودی همزمان و امکانات پاسخ گویی یک شرکت بزرگ را خواهید داشت. فکر میکنم بسیار ارزشمند باشه نظر شما چیه؟!!

!@$#)_+%^"<*&%^$
July 9th, 2012, 01:14
سلام، خوب شما تهران هستید می توانید روی خط تهران این کار رو انجام بدید کسانیکه شهرستان هستند که خط در تهران ندارند. بعد یکسری از افراد با وجودیکه تهران هستند نیاز به این سرویس دارند. در حال حاضر روی این سرویس ما خوب داریم مشتری میگیریم. کسانی هم بودند که تهران خط داشتند ولی باز از سرویس ما استفاده کردند.
شما اگر خط هم داشته باشید برای راه اندازی این چنین سرویس که بتونه همزان ده الی بیست تماس رو پاسخ گو باشه هزینه بسیار بالایی را باید پرداخت نمائید. مسائل نگهداری و پشتیبانی سیستم هم هست درصورتیکه به راحتی با پرداخت ماهیانه 49000 تومان یه دفتر کار مجازی با ده الی بیست ورودی همزمان و امکانات پاسخ گویی یک شرکت بزرگ را خواهید داشت. فکر میکنم بسیار ارزشمند باشه نظر شما چیه؟!!

شرکتی که نیاز به ۱۰-۲۰ ورودی هم زمان داره به هیچ وجه نیاز به دفتر کار مجازی نداره و واقعی رو تاسیس میکنه
کسی که دفتر کارش تو مثلا اصفهان کاشان مشهد و جای دیگه باشه اعتباری کمتر از تهران نداره
مطمئنید خیلی سفارش داشتین؟

Milad-H
July 9th, 2012, 01:28
باسلام خدمت فرید جان، خط به صورت اختصاصی هست ؟
مثل این که با ای دی قبل یاهو آنلاین نمیشی. لطفا ای دی جدید رو پ خ کن. ممنون

exactserver
July 9th, 2012, 07:29
شرکتی که نیاز به ۱۰-۲۰ ورودی هم زمان داره به هیچ وجه نیاز به دفتر کار مجازی نداره و واقعی رو تاسیس میکنه
کسی که دفتر کارش تو مثلا اصفهان کاشان مشهد و جای دیگه باشه اعتباری کمتر از تهران نداره
مطمئنید خیلی سفارش داشتین؟

دوست عزیز مواردی هست که شرکتهای بزرگ هم نیاز به این خطوط پیدا می کنند. بیشتر مشتریان این سرویس شرکتهای کوچک هستند که می خواهند خود را بزرگ جلوه دهند لطفا تاپیک مثالهایی از این سیستم را بخوانید. ما این سرویس را راه اندازی کردیم مشتری هم داره.

exactserver
July 9th, 2012, 07:33
باسلام خدمت فرید جان، خط به صورت اختصاصی هست ؟
مثل این که با ای دی قبل یاهو آنلاین نمیشی. لطفا ای دی جدید رو پ خ کن. ممنون

سلام، ای دی من همان هست ولی مدتی هست که لاگین نبودم. بله خطوط به صورت اختصاصی هست و شما می توانید حتی موبایل یا تلفن ثابت خود را روی آن دایورت نمائید خطوط 5، 6 و 8 رقمی هستند خطوط با استفاده از خطوط e1 ایجاد و ارائه می گردند و هر خط در اختیار یک مشتری هست و کاملا اختصاصی می باشد تا وقتیکه که قرارداد را تمدید نمائید.

exactserver
July 9th, 2012, 07:37
مثالهایی از سیستم را بیان می کنم:

مثالهایی از کاربرد دفتر کار همراه: 1- شما یک مهندس هستید و به دلیل عضویت در سازمان نظام مهندسی امکان ارائه سرویس یا خدمات فنی به صورت حقیقی یا حقوقی را دارید. از طرفی به خاطر استخدام در یک شرکت مهندسی یا پیمانکاری نمی توانید دفتر کار مستقلی داشته باشید یا اینکه هزینه های سنگین داشتن دفتر در تهران برای شما غیر قابل تامین است. با خرید یک دفتر کار همراه و پرداخت مبلغ ماهیانه ناچیز دفتر کار خود را در تهران راه اندازی می نمایید. برای مشتریان خود یک پیام خوش آمدگویی از طرف شرکتتان پخش می نمایید. فکسهای ارسالی آنان را در ایمیل خود دریافت می کنید و حتی می توانید پیامهای مشتریان خود را نیز همیشه همراه خود و در ایمیل دریافت نمایید. دیگر چه نیازی به ایجاد یک دفتر فیزیکی با هزینه های بالای پشتیبانی و نگهداری و کادر دفتری خواهید داشت؟؟؟!! 2- شرکت شما یک آگهی استخدام در روزنامه چاپ می کند و انتظار دارد که متقاضیان جهت ثبت اطلاعات رزومه خود به وب سایت شرکت مراجعه و فرم استخدام را تکمیل نمایند. با توجه به قانون روزنامه ها جهت درج آگهی شما بایستی شماره تماس شرکت را نیز در آگهی قید نمایید....زمان درج آگهی عده بسیاری با شرکت شما تماس خواهند گرفت و از همکاران شما در خصوص چگونگی ارسال رزومه، زمان مصاحبه، مکان .... سوالات فراوانی خواهند پرسید و عملا وقت سازمان شما جهت پاسخگویی به سوالات استخدام شوندگان به هدر خواهد رفت.با تهیه دفتر کار همراه و پخش یک پیام صوتی به صورت مثال زیر، متقاضیان استخدام را به مسیر مورد نظر خویش راهنمایی خواهید نمود:"از تماس شما با شرکت اطمینان صنعت سپاسگذاریم. لطفاً جهت استخدام به سایت شرکت به آدرس: www.etminansanat.com مراجعه و فرم استخدام را تکمیل نمایید. ضمناً می توانید با فشردن کلید 1 رزومه خود را فکس نمایید. با تشکر شرکت تولیدی اطمینان صنعت"فکسهای دریافتی از متقاضیان به طور اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهند شد، فرمهای استخدام نیز که در سایت تکمیل می گردند..... 3- شرکت شما تولید کننده یا فروشنده محصولی است و شما می خواهید با ایجاد یک دفتر کار مجازی مشتریان خود را در خصوص محصولات خود به صورت اتوماتیک مطلع نمایید. مثال زیر را دنبال نمایید:"با تشکر از تماس شما با شرکت بازرگانی راحت آوران نماینده رسمی تشکهای طبی ونوم آلمان، لطفاً جهت اطلاع از قیمت تشکهای مخصوص کودکان کلید 1، تشکهای یک نفره کلید 2 و تشکهای دو نفره کلید 3 را فشار دهید."حال مشتری با فشردن هر کلید مشخصات، قیمت، نحوه سفارش و هر آنچه که بخواهید بداند خواهد شنید. این سرویس با در اختیار قراردادن تا 20 ورودی تماس به مشتریان شما این امکان را می دهد تا هیچگاه بوق اشغالی جهت دریافت اطلاعات شرکت شما نشنوند!
4- شرکت شما شهرستان می باشد و نیاز دارد برای پشتیبانی بهتر و کاهش هزینه تماس مشتریان دفتر یا مرکز پشتیبانی در تهران داشته باشد خط با هزینه ماهیانه ناچیز و به واسطه این سیستم می توانید یک دفتر کار در تهران داشته باشید و مشتریان خود را با شماره تهران پشتیبانی نمائید.

exactserver
July 9th, 2012, 07:46
دفترکارهمراه همسو با سیاستهای کلان نظام جمهوری اسلامی ایران و در راستای تحقق شعار سال 1390 "جهاد اقتصادی" با انجام سرمایه گذاری های کلان و تجهیز مرکز مخابرات 10.000 شماره ای و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز جهت ایجاد، نگهداری و توسعه دفاترکارمجازی، در آغاز سال 1391 به گونه ای قدم نهاد تا با ایجاد زیر ساختهای اداری و دفتری جهت کسب و کارهای کوچک و متوسط، راه را برای تحقق "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" هموار نماید.ضمناً دفترکارهمراه دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به شماره 651/91/3/1 می باشد.

برای اینکه دفتر کار مجازی شما قادر به ایجاد جلسات در تهران نیز باشد 4 مرکز یکی در میدان ولی عصر، دو دفتر در رسالت و یک دفتر در پاسداران در نظر گرفته شده است که با اجاره ساعتی برای جلسات خود با هزینه ای کم می توانید از این مراکز برای جلسات خود استفاده نمائید.

باشد تا بتوانیم این سرویس را که برای اولین بار در ایران راه اندازی شده در ایران جا بیاندازیم تو کشورهای خارجی دفاتر کار مجازی سالهاست وجود داره. این سرویس مشتریان خاص خود را داره.

Masoud.B
July 9th, 2012, 10:11
تا جایی که من اطلاع دارم خطوط e1 فقط تماس داخلی دارن . یعنی فقط از تهران میشه باهاشون تماس گرفت

exactserver
July 9th, 2012, 10:44
تا جایی که من اطلاع دارم خطوط e1 فقط تماس داخلی دارن . یعنی فقط از تهران میشه باهاشون تماس گرفت

سلام، خطوط e1 که ما استفاده می کنیم از هر کجای ایران و حتی خارج از کشور میشه باهاش تماس گرفت اینا مثل تلفن عادی هستند ما مشتری از شهرهای دیگه داشتیم مثلا اصفهان، شیراز و ... خود ما هم کرج هستیم و مشکل تماس با این خطوط را نداریم.