PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست برای سایت پزشکی

lolitta
November 24th, 2009, 00:27
سلام.
برای یک سایت که مربوط به سازمان بازرسی پزشکی ست، نیاز به هاست دارم.
سایت امکانات خاصی نداره و فعلا فقط شامل چند صفحهء معرفی و لینک و ارتباط و اینجور چیزهاست و فعلاً فضای زیادی لازم نداره. اما بخاطر تفاوت قیمتها از 11 هزار تومن تا 700 هزار تومن خیلی گیج شدم و نمیدونم چه پکیجی برای این سایت مناسبه و از کجا بهتره تهیه کنم؟

delta
November 24th, 2009, 00:30
اگر سایتت دولتی هست و نگرانی امنیت دارید vps تهیه کنید.. اگر نه مهم نیست اشتراکی بهتون میدن ماهی 2 هزار تومانم بستتونه

HugeServer
November 24th, 2009, 00:34
سایت پویا هست یا ایستا؟

Shc
November 24th, 2009, 00:42
250مگ هاست با 150گیگ پهنای باند سالیانه 5500تومان.
اگر فضای کمتری خواستید به سایت مراجعه فرمایید.

lolitta
November 24th, 2009, 00:51
اگر سایتت دولتی هست و نگرانی امنیت دارید vps تهیه کنید.. اگر نه مهم نیست اشتراکی بهتون میدن ماهی 2 هزار تومانم بستتونه

ممنون از پاسختون.
سایت دولتی هست ولی نگرانی امنیتی نداریم، پروژهء تحویل سایت فعلاً در حد تشریفاته و روی سربرگها و کارتها چاپ نمیشه. منظور از اشتراکی چیه؟

HugeServer
November 24th, 2009, 00:54
هاست اشتراکی
یعنی مثلا 100تا سایت روی یک سرور میزبانی میشوند...

lolitta
November 24th, 2009, 00:54
سایت پویا هست یا ایستا؟

اگر منظورتون از ایستا و پویا رو درست متوجه شده باشم، بنظرم سایت ایستاست. چون مثل فرومها و وبلاگها دائم آپدیت نمیشه و فقط چند صفحهء توضیحات و لینک ثابت توش هست و تعاملی با کاربر نداره.

HugeServer
November 24th, 2009, 01:01
فضا : حدود 100-200 مگ
پهنای باند : قکر نمیکنم زیاد لازم داشته باشید! (1گیگ هم زیاده!)

NovinServer
November 24th, 2009, 01:07
با سلام و درود ، می توانم سرویس زیر را با کمترین هزینه به شما ارائه بدهم !

50MB Quota
3 GB Bandwidth
3 Parked Domains
No Addon Domains
Unlimited Sub Domains
Unlimited Email Account
Unlimited MySQL Database
CPanel Control Panel Last Version

ماهیانه : 1,000 تومان
سه ماهه : 3,000 تومان
شش ماهه : 5,000 تومان ( یکماه رایگان )
سالیانه : 10,000 تومان ( دو ماه رایگان )

هر موقع هم خواستید می توانید به بسته های بالاتر ارتقاع دهید !
لینک سرویس های لینوکس : http://support.novinserver.com/cart.php?gid=10

pardishosting
November 24th, 2009, 01:08
با سلام

هاست حرفه ایی ما ، بر روی شبکه کلاستر و امنیت و سرعت بالا ...
45 روز تست بدون نیاز به پرداخت وجه ...
http://www.pardishosting.com/linux.php

Subhosting
November 24th, 2009, 01:22
سلام دوباره بر شما ،

دوست عزیز برای ابتدا 50 مگ نیز کافیست.

مشخصات هاست:

فضا: 50 مگابایت
پهنای باند: 1 گیگابایت در ماه
کنترل پنل : سی پنل
مکان سرور : کارولینا - آمریکا

قیمت سالیانه : 5000 تومان

در خدمت شما هستیم.
موفق باشید

Kambiz
November 24th, 2009, 02:07
قکر کنم ، شما با ما در یاهو صحبت کردین
host3erver
امیدوارم بتونین تصمیم درستی بگیرین
ازتباط از طریق ایمیل هم فراموش نکنید ، شب خوش

1eng.ir
November 24th, 2009, 02:32
در عجبم از این ملت هاست فروش :))
اینو بهش نمیگن رقابت، بهش میگن حماقت !!!
سالی 5 تومن !!!
بابا نکوبیت تو سر و کله ی هاست !!!
اون JustHost و ... که دارن میدن ماهی 1-2 دلار، 10-15 هزار تا مشتری دارن !!!
یه قیمتی بدین که هم بتونین با همدیگه رقابت کنین و هم اینکه بتونین سودی در بیارین.
قراره 1 سال پشتیبانی کنین طروفو. تخم مرغ نیست که بدین دست مشتری فردا تموم بشه. 1 سال پشتیبانی ...

شادمان گشتیم از این تاپیک ...

Subhosting
November 24th, 2009, 02:46
خوبه بنده خدا گفت چندتا صفحه ساده میخواهیم بگذاریم روی هاست !!!!!!!

:68:

بگذریم .....

1eng.ir
November 24th, 2009, 03:13
خوبه بنده خدا گفت چندتا صفحه ساده میخواهیم بگذاریم روی هاست !!!!!!!

:68:

بگذریم .....
بحث این نیست ...

با 50 مگ میشه کارای زیادی انجام داد که سرور از این رو به اون رو بشه :d

5000 تومن میتونه گارانتی خوبی باشه ؟

AfraWeb.net
November 24th, 2009, 03:33
با ما تماس بگیرید .

Mostafa
November 24th, 2009, 06:45
با سلام

خرید مستقیم از ByetHost را به شما پیشنهاد می کنیم. (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)

smartieuser
November 24th, 2009, 07:59
هاست در سرورهای داخل کشور (مشهد) ! برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://goldnetgroup.com/hosting.asp

sadegh
November 24th, 2009, 08:29
هاست از ایران خواستید در خدمتیم !
web30.ir@gmail.com

Subhosting
November 24th, 2009, 10:01
دوست عزیز ،

اولا : بنده رو هوا حرف نمیزنم
دوما : دیتا سنتر در آمریکاست کی گفتم نماینده ی امریکا؟
سوما : از این حرفا دیگه همه جا پر شده که امریکا به ایران چیزی نمیده و ...... همه ما اینو خوب میدونیم
چهارما : آدرس سایت در امضاء بنده هست ، لطف کنید ایمیل بزنید جوابش رو اینجا بزارید من انگلیسی بلد نیستم ! :39: www.subhosting.net

شما که خبر از هیچی ندارید لطفا اول بپرسید بعد حرف بزنید.
ممنون میشم خبر جوابش رو اینجا بگذارید.

یه چیز دیگه !
دوست دارید پیشنهادم رو عوض کنم؟

20 گیگ هاست
100 گیگ پهنای باند
کنترل پنل سی پنل
سرور کارو آمریکا
میزبانی 5 دامنه

ماهیانه 3 هزار تومان ( پول چند تا پفک میشه :106: )

موفق باشید

Behsazan Host
November 24th, 2009, 11:05
با توجه به اینکه فرمودید سایت استاتیک هستش 50mb کافی هستش و همونطور که دوستان گفتند پهنای باند زیادی هم نمیخواید.

پنل های بهسازان هاست رو در لینک زیر مشاهده بفرمایید :

پنل ها (http://behsazanhost.com/index.php?option=com_webhosting&Itemid=)

IFACO.Net
November 24th, 2009, 11:22
چه تاپیک باحالی (بسی خندیدیم ... ) :))

arameshsoft
November 24th, 2009, 11:40
در خدمت هستیم
500 مگابایت با 5 گیگ پهنای باند 8 هزار تومان

Subhosting
November 24th, 2009, 11:53
..................

iranihost
November 24th, 2009, 14:21
www.iranihost.ir

WebRang
November 24th, 2009, 14:25
سلام.
سایت امکانات خاصی نداره و فعلا فقط شامل چند صفحهء معرفی و لینک و ارتباط و اینجور چیزهاست و فعلاً فضای زیادی لازم نداره. اما بخاطر تفاوت قیمتها از 11 هزار تومن تا 700 هزار تومن خیلی گیج شدم و نمیدونم چه پکیجی برای این سایت مناسبه و از کجا بهتره تهیه کنم؟
چه مقدار نیاز دارید ؟
100 مگابایت با امکانات نامحدود = 20 هزار تومان
1 گیگابایت با امکانات نامحدود + دامنه دات ای ار رایگان = 35 هزارتومان

شماره تماس ها و ایمیل و پورتال سایتمون در امضا درج شده!
موفق باشید

delta
November 24th, 2009, 14:54
مشت اول 100 تومان!! بابا طرف هاست میخواد شما آمدید اینجا دارید دعوا میکنید؟کسی اگر با کسی مشکل داره پ خ بده به طرف یا تاپیک جداگانه.. اینجا تاپیک فروش هاست هست...گرچه تاپیک از دست رفت و...=))

دوستان هاست فروش لطفا یک قانون بزارید زیر 15هزار تومان در سال هاست نفروشید.زیر 15 تومان در سال بدید آبرو ریزیه.. حالا طرف اگر حتی 50 مگابایتم بستش باشه شما هاستی بدید که پولش 15 تومان باشه حداقل!! خود من 1 گیگ هاست دارم به خدا 80 مگابایتم استفادش نیست.ماهانه هم دارم 10 تومان پولش رو میدم!
حداقل اگر میخواهید 50 مگابایت بدید اسپاسنری بدید بهتره تا قیمت 400 تومان در ماه!! :d

HugeServer
November 24th, 2009, 14:57
http://www.hugeserver.com/linux-share-hosting.html

Sepahrad
November 24th, 2009, 15:26
باسلام
--------------
صبح زود دیدم تایپیک رو پست ندادم تا پیشنهادات دوتسان رو ببینم چون بازم مثل همیشه هاست ارزون برنده میشه :D خوب دوستان به کیفیت و پشتیبانی پی بردند :)

میتونید قیمت ها رو در اینجا (http://www.iranhyperhost.net/component/content/article/2-1388-05-11-07-55-54/9-1388-05-15-18-29-26) ببینید :)

موفق باشید :53:

iranwebbase
November 24th, 2009, 18:31
سلام
!
پايگاه وب ايران هم اماده سرويس دهي به شما ميباشد.

100 مگ ساليانه 15 تومان

iMIZBAN
November 24th, 2009, 18:36
سلام دوستان .
یعنی ارزش 50 مگابایت هاست از یه پفک کمتر هست ؟
چرا خودتون رو بد بخت می کنید ؟
اکثرا که دستون هم به جایی بند نیست .
احتمال نمیدین یه نفر یکی از همین 50 مگابایتی ها بخره بعد سرور رو ... ( البته به صاحب تاپیک جسارت نشه ) .
اونوقت چه جوابی به بقیه مشتری ها میدین ؟
اینم پیشنهاد من :
من یک ترابایت هاست به شما میدم .
هر ماه هم 500.000 تومان به حساب شما واریز میکنم .
واقعا که ...

Dadeha.com
November 24th, 2009, 19:26
دوستان بحث تاپيك داره منحرف ميشه. لطفا تاپيكي باز بشه و در مورد اين مساله بحث بشه چون بچه بازي هايي هستش كه داره كار هاستينگ رو خراب ميكنه. همين كارا رو ميكنن بعضي ها كه ديگه كسي هايت نميخره و همه اسپانسر ميخوان.
پولتون زياد شده بريد جاي ديگه خرجش كنيد ، بازار رو خراب نكنيد
ممنون

mdz72
November 24th, 2009, 19:30
با سلام خدمت همه دوستان.
من میتونم 50 مگابایت هاست رایگان به شما بدم. همه امکانات هم نامحدود هست.
در غیر اینصورت اگه مایلید میتونین پلان های مارو در سایت ببینید : http://bestservers.ir/?pid=linux_host
200 مگابایت -> 20,000 تومان در سال
...

با تشکر.

akbar123sat
November 24th, 2009, 20:50
دوستان بحث تاپيك داره منحرف ميشه. لطفا تاپيكي باز بشه و در مورد اين مساله بحث بشه چون بچه بازي هايي هستش كه داره كار هاستينگ رو خراب ميكنه. همين كارا رو ميكنن بعضي ها كه ديگه كسي هايت نميخره و همه اسپانسر ميخوان.
پولتون زياد شده بريد جاي ديگه خرجش كنيد ، بازار رو خراب نكنيد
ممنون

خوب فهمیدم داستان چیه .این شرکت جواب ایملم رو دادش بهم گفته ما شریک اروپایی داریم شما از اون خرید کن بعد اون میده به ما ما هم میدم به کارو من که نفهمیدم داستان چی شدش خوب چرا این همه راه رو دور بزنم نکته اینجاست اولا این شرکتی که این اقا میگه نمایندگیش تو ایرانه خودش نمایندگی کارو هستش و به عنوان یه رابطه خرید و فروش کار میکنه . من درباره کارو اطلاعات زیادی ندارم ولی تو سایتش یه نماینده رسمی معرفی کرده که تو ایران هستش چطوری و چگونه من اطلاعی ندارم . البته هیچ حرفی از ایران نزده و فقط یه عکس گذاشته که نام شرکت رو توش نوشته و...

بهتره دیگه صحبتی نشه ولی امیدوارم زیر 15 هزار تومان کسی هاست نفروشه چه 10 مگ چه 1 گیگ خواهشن ارزش کار خودتون و بغیه رو پایین نیارید . همیشه ارزون فروختن خوب نیست هر کاری ارزش خودش رو داره .
لطفا به ماهی 400 تومن (پفک چی توز موتوری ) فکرنکنید اگر فکرتون بلند باشه حرفه ای کار کنید 50 مگ رو میتونید 50 تومن بفروشید .

موفق باشید

lolitta
November 25th, 2009, 19:37
با تشکر از لطف همهء دوستان ،
من بالاخره متوجه نشدم باید چی بخرم و چه معیارهایی رو مد نظر قرار بدم. این بی قانونی و هرچ و مرج توی بازار هاست و دامین فراگیره؟ اگر اینطوره که فرقی نمیکنه گرون بخرم یا ارزون، یا شرکتش معتبر یا متفرقه باشه. چون اگر مشکلی پیش بیاد و نشه پیگیری کرد چه فرقی داره که شرکت با سابقه و معتبر بوده باشه یا نه؟

برای یک سرویس یکسان "100 مگ فضا و 1-2 گیگ پهنای باند" بازهء نوسان قیمتها خیلی بزرگه. نمیدونم بر چه اساسی باید انتخاب کنم.

اگر بخوام خدمات چندتا شرکت رو تست کنم، برای انتقال نام دامنه ای که یک شرکت هاستینگ ثبت کرده، روی یک هاست دیگه مشکلی بوجود نمیاد؟

WebRang
November 25th, 2009, 19:38
من بالاخره متوجه نشدم باید چی بخرم و چه معیارهایی رو مد نظر قرار بدم. این بی قانونی و هرچ و مرج توی بازار هاست و دامین فراگیره؟ اگر اینطوره که فرقی نمیکنه گرون بخرم یا ارزون، یا شرکتش معتبر یا متفرقه باشه. چون اگر مشکلی پیش بیاد و نشه پیگیری کرد چه فرقی داره که شرکت با سابقه و معتبر بوده باشه یا نه؟

برای یک سرویس یکسان "100 مگ فضا و 1-2 گیگ پهنای باند" بازهء نوسان قیمتها خیلی بزرگه. نمیدونم بر چه اساسی باید انتخاب کنم.

اگر بخوام خدمات چندتا شرکت رو تست کنم، برای انتقال نام دامنه ای که یک شرکت هاستینگ ثبت کرده، روی یک هاست دیگه مشکلی بوجود نمیاد؟
نخیر اصلا" به مشکلی بر نمی خورید!!!

متاسفانه باز همین هست! :(
باز = بازار

Sepahrad
November 25th, 2009, 20:10

دوست عزیز برای یه هاست 100 مگابایتی حتما دنبال کیفیت باشید و معتبر بودن :)

موفق باشید :53:

SabaData
December 9th, 2009, 18:40
سلام

دوست عزیز فکر نکنم سایت شما حجم و بو زیادی لازم داشته باشه من می‌تونم سپانسر سایت شما بشم اول می‌تونم از سرویس رایگان بهتون بدم ولی‌ اگه بدن اون براتون کم اومد می‌تونم اونو رایگان بهتون ارتقا بدم هستمون هم Cpanel هست و مال هلند هست بازم اگه سوالی‌ داشتین با من تماس بگیرین

۰۹۱۴۹۱۲۸۷۵۳

www.sabadata.com

arak-hosting
December 9th, 2009, 18:48
سلام.

با سلام

ما یک سرور اختصاصی داریم
1 گیگ هاست و با پهنای باند نامحدود = قیمت رایگان
هیچ سایتی هم روش نیست b-)

SabaData
December 9th, 2009, 19:15
سلام

دوست عزیز فکر نکنم سایت شما حجم و BW زیادی لازم داشته باشه من می‌تونم اسپانسر سایت شما بشم اول می‌تونم از سرویس رایگان بهتون بدم ولی‌ اگه بعدا اون براتون كافي نبود می‌تونم اونو رایگان بهتون ارتقاش بدم هاستمون هم Cpanel هست و مال هلنده بازم اگه سوالی‌ داشتین مي تونيد باهام تماس بگیريد

۰۹۱۴۹۱۲۸۷۵۳

www.sabadata.com

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

اگه شما میخواهید بدونید که دلیل اینقدر تفاوت تو قیمت چیه‌ باید بگم که اینا بعضی‌‌ها وارز هستن بعضی‌‌ها معمولی‌ بعضی‌‌ها زیاد داون میشن و سرور‌هاشون مشکل داره بعضی‌‌ها Cpanel هستن بعضی‌‌ها DA بعضی‌‌ها هم که خودشون یکم گرون میگن :دي دليل بیشتره تفاوت‌ها توی قیمت همینه دلیل خاصی‌ نداره! البته اينا خودشون معيار هاي مهمي هستن :دي

ولی‌ هیچوقت کیفیت رو به قیمت ندین

Sajad
December 9th, 2009, 22:57
این تاپیک چند وقت پیش صاحبش درخواست داد قفل کنم فراموش کردم. قفل شد.