PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش راه اندازی درگاه بانک ملت

lordmhn
July 6th, 2012, 02:58
با سلام خدمت دوستان
من درخواست درگاه بانک ملت رو دادم بعد از ثبت در حال حاضر به من اطلاعات و یوزر و پسورد به من داده شده همچنین فایل های پیوستی که شامل کد های php بانک هستند !
حالا من مشکل در کانفیگ کردن فایل های این درگاه رو دارم دوستان اگه کسی اطلاعاتی از نصب این درگاه داره لطفا راهنمایی کنه که چه لینکی باید در فرم ها و ... این درگاه گذاشت در حال حاضر این اسکریپت با زدن pay اتفاقی نمی افتد و صفحه دوباره لود میشه و تغییری ایجاد نمیشه باید چه کار کرد ؟

sardarn
July 6th, 2012, 10:12
با سلام خدمت دوستان
من درخواست درگاه بانک ملت رو دادم بعد از ثبت در حال حاضر به من اطلاعات و یوزر و پسورد به من داده شده همچنین فایل های پیوستی که شامل کد های php بانک هستند !
حالا من مشکل در کانفیگ کردن فایل های این درگاه رو دارم دوستان اگه کسی اطلاعاتی از نصب این درگاه داره لطفا راهنمایی کنه که چه لینکی باید در فرم ها و ... این درگاه گذاشت در حال حاضر این اسکریپت با زدن pay اتفاقی نمی افتد و صفحه دوباره لود میشه و تغییری ایجاد نمیشه باید چه کار کرد ؟

سلام
این چیزی که به شما داده یه نمونه کد هست که شما با استفاده از برنامه نویسی باید خودتون سیستم رو راه بیاندازید.اگه نمی تونید من یک اسکریپت آماده دارم همراه با قسمت مدیریت و ارسال پیامک خودم در آدرس زیر ازش استفاده می کنم.قیمتش هم 15 هزار تومان هست

پرداخت آنلاين بانک ملت (http://pcndownload.ir/pay)

Mihan-VPS
July 6th, 2012, 10:29
سلام
درگاه را برای چه اسکریپتی میخواید استفاده کنید ؟

parsianweb
July 6th, 2012, 11:53
سلام. اون فایل پیوست فقط برای تست می باشد و هیچ کاربردی ندارد.
باید از آسان پرداخت های بازار استفاده کنید یا بگین براتون بنویسن

lordmhn
July 6th, 2012, 15:08
من درگاه رو براي whmcs ميخوام پلاگينش هم اماده هست دارم ولي اول بايد تستشو جواب بدم تا كاملا اكانت من فعال بشه تا بعد بتونم. از پلاگين استفاده كنم من در حال حاضر توي قسمت تست گير كردم كدام بخش هارو بايد تغييرات و اطلاعات وب سايت داد تا مرحله تست تمام بشه ؟؟

sardarn
July 6th, 2012, 15:18
من درگاه رو براي whmcs ميخوام پلاگينش هم اماده هست دارم ولي اول بايد تستشو جواب بدم تا كاملا اكانت من فعال بشه تا بعد بتونم. از پلاگين استفاده كنم من در حال حاضر توي قسمت تست گير كردم كدام بخش هارو بايد تغييرات و اطلاعات وب سايت داد تا مرحله تست تمام بشه ؟؟
شما ماژول بانک ملت برای whmcs رو نصب کن و اون رو آماده کن بعد به بانک خبر بده تا سیستم رو تست کنند و اجازه استفاده بدهند