PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای خرید هاست یا vps ارزان و با کیفیت نال راهنمایی می خواهم

nokte
July 5th, 2012, 19:34
با سلام بنده چند سوال در مورد خرید هاست دارم که از دوستانی که هاست دارند و می فروشند درخواست راهنمایی داشتم. لطفا من را برای خرید بهترین هاست با شرایطی که دارم راهنمایی کنید

من همکنون یک vps دارم با این مشخصات :

Product/Service:

Linux VPS Europe - Linux VPS 2 - Europe - Germany

Domain:

Operating System:
CentOS 5 - 32 bit

Support:
Semi-Managed Service

DirectAdmin License:
No

cPanel/WHM License:
No

CPanel/WHM Add-On - Fantastico:
No

CPanel/WHM Add-On - RVSkin:
No

1):

2):

Payment Method:
AlertPay

First Payment Amount:
$12.99 USD

Recurring Amount:
$36.99 USD

Next Due Date:
08/09/2012

Billing Cycle:
Quarterly

Status:
Active

حالا
بنده چند سالی است که یک انجمن روی mybb دارم و حدود 30000 عضو و روزانه 8000 بازدید و تا کنون کاربران انجمن 27,660 پست در 9,164 موضوع ارسال کرده‌اند. این انجمن روی یک سرور مجازی در کشور آلمان قرار دارد که هزینه آن ماهیانه $36.99 است

همچنین قرار است یک انجمن دیگر هم راه اندازی کنم البته بر روی یک دامین دیگر .

حالا سوال کلی بنده این است که من می خواهم یک انجمن وی بولتن نال شده راه اندازی کنم که کاربران بتوانند فایل های حجیم مثلا با حجم 30 مگابایت یا حتی بیشتر را در ارسال های خود ضمیمه کنند یعنی نیاز به نصب آپلود سنتر جدا برای انجمن نداشته باشند . که بتوانم هم انجمن اولی که 30000 عضو دارد را به وی بی تبدیل و به هاست جدید انتقال دهم و هم سایت انجمن جدیدم را ایجاد نمایم و هم بتوانم هر سایتی دیگر را روی هاست ایجاد کنم . تابا یک هاست چند سایت را بتوانم اداره کنم

خوب حالا در این بین مشکلاتی به وجود می آید که نیاز به راهنمایی کسانی که با وی بولتن آشنایی کامل دارند و کسانی که هاست مناسب ارزان دارند می باشم

1- برخی ها می گویند شما برای این کار نیاز به vps کشور هایی دارید که قوانین آنها آسان تر است و به سایت های نال شده تا زمانی که شکایت نشود گیر نمی دهند .
خوب مشکل بنده این است که من نیاز به فضای زیادی دارم مثلا 50 گیگ که در آینده زیاد تر هم می شود و این مقدار فضا مثلا برای دریافت فیلم ها و کلیپ های ادیت شده از اعضا می باشد . یا برای ارسال مقالات اعضا در انجمن. به همین خاطر من باید از خیر vps های با فضای بالا بگذرم چون قیمت آنها بسیار بالا می رود . البته الان همین مقدار فضا را دارم ولی پشتیبانی فارسی من سایت گیگفا است که گفته وی بولتن قبول نمی کنند. به همین خاطر باید روی یک هاست دیگر سویچ کنم
خلاصه بنده می خواهم با کمترین هزینه انجمن فعلی خود را بر روی یک هاست دیگر منتقل کنم

قبلا روی هاست های شیر بایت هاست بودم که اور لود زیاد داشت به هیمن خاطر فکر کنم باید vps بگیرم .

حالا درخواست و سوال اصلی بنده این است که آیا می توانم 2 گیگ فضای vps بگیرم و انجمن های خود را روی آن راه اندازی کنم بعد کاری کنم که کاربران هنگام اتچ کردن فایل های خود با مشکل کمبود فضا مواجه نشوند و آیا می شود قسمت اتچ وی بولتن را بر روی یک هاست دانلود و یا یک هاست اشتراکی انداخت یا نه ؟
یعنی هنکامی که کاربران فایل را آپلود می کنند ، فایل ها به جای اینکه روی سرور vps بنده آپلود شوند ، بر روی یک سرور دیگر آپلود شوند بدون اینکه کار بر متوجه شود ؟ آیا پلاگین و کدو هکی برای این منظور در وی بولتن هست ؟

برخی ها می گویند باید برای این کار در تنظیمات وی بولتن و هاست دست ببریم و باید به تنظیمات هاست دسترسی داشته باشیم . خوب حالا من می خواهم بدانم هاستی با این دسترسی ها و مشخصات هست یا نه؟

از فروشندگان هاست هم خواهشمندم یک هاست و یا سرور vps خوب و ارزان که پشتیبانی در دسترس و خوبی هم داشته باشه به بنده معرفی کنید . و قیمت بدهید . البته ترجیح م یدهم یک شرکت معتبر دارای آدرس دفتر و تلفن تماس باشه تا بتوانم هم با آنها تلفنی صحبت کنم و هم برای آنها مشتری از شرکت ها و ارگان های مختلف بیاورم و آنها باید فاکتور و آدرس و تلفن داشته باشند . چون بنده طراح سایت هم هستم و می خواهم از یک شرکت تمام خدمات مورد نیاز خودم را بگیرم .

در ضمن از کسانی که پاسخ می دهند می خواهم که کامل و جامع و با حوصله پاسخ دهند چون این مشکل خیلی ها است و احتمالا به یک تاپیک مرجع تبدیل خواهد شد . می خواهم که قیمت نپرانند و تا جای ممکن به بنده تخفیف دهند و من قول می دهم در ادامه همکاری بیش از حد معمول به آنها سود برسانم و جبران کنم .

در ضمن اگر بتوانید یک vps با کیفیت با حجم 50 گیگ و قابلیت نال و بقیه چیز هاش نا محدود یا شبیه به پلن بالا باشد را به قیمت ارزان تر از بالا به بنده بدهید اعلام کنید یا شماره تماس یا سایت بدهید تا همکار شویم .

با تشکر