PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری تو یه سایت اشتراک گذاری فایل با آی پی های مختلف نزدیک 25 اکانت بسازم؟

MiladR
July 5th, 2012, 08:50
سلام دوستان

من حجم زیادی فایل دارم و میخوام توی یه سایت اشتراک گذاری خوب - که پورت عالی داره و مشکلات دانلود غیر مستقیمش کمه - برای تقریبا 6 ماه ذخیره کنم ولی مشکل این سایت اینه که برای هر اکانت 5000 مگابایت فضا میده و کسی حق نداره مولتی اکانته بشه ( اولا از ثبت نام جلوگیری میشه ثانیا شناسایی بشه تمام اکانت هاش حذف میشن)حالا میخوام از شما سوال کنم که راه حل چیه؟ ساختن پراکسول روی سرور برای اینکار مناسب نیست چون که تعداد زیادی مورد نیازه و اصلا نیازی به رد کردن از *****ینگ جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه مشکل به دست آوردن آی پی هایی با درجه امنیت بالا و قابلیت شناسایی نشدن و البته رایگانه (برای اینکه ببینید شناسایی میشین با یه آی پی مورد نظر یا خیر از طریق این سایت چک کنید : IP Address properties of your Internet Connection 184.170.245.242 --> showmyip.com <-- (http://showmyip.com) )

لطفا کمک کنید

MiladR
July 6th, 2012, 01:53
up

it87
July 7th, 2012, 02:39
اگه فایل ها براتون مهمه بهتر نیست سرور مجازی بگیرین؟

%1 هم احتمال شناسایی باشه اونوقت کلی وقتتون هدر میره :)

MiladR
July 9th, 2012, 18:08
این رو به عنوان میرور استفاده میکنم و همچنین مزایای این سایت رایگان بودن و حذف نشدن فایل ها تا مدت زمان زیاد هست

deltamusic
July 9th, 2012, 19:03
میتونین با پرداخت هزینه ای کم از اکانت های پرمیوم اون سایت استفاده کنید!8-|

MiladR
August 9th, 2012, 23:47
اکانت پرمیومش به یورو هست که به پول ما میشه تقریبا 30 هزار تومن ماهانه عزیز

deltamusic
August 10th, 2012, 17:22
مفت مفت میخواد... !