PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا 99% فروشنده های vps از هتزنر و ovh سرور میگیرن؟

MiladR
July 5th, 2012, 08:15
همین

pardishosting
July 5th, 2012, 10:31
چون هزینه سرور ارزون در می اد.
با این قیمت بالای دلار شما با ماهی حداکثر 250 اون جا سرور اجاره می کنید.

persiantools
July 5th, 2012, 10:42
قیمت مناسب ، کیفیت بالا و از همه مهمتر با ایرانی جماعت مشکلی ندارن

RoobinaServer
July 5th, 2012, 10:46
میدونید چرا؟

چون مشتریان ایرانی تا یکی بیاد سرور 1 گیگ بده 15 تومن بعد یکی بده 60 تومن
میزنن تو سر اون 60 تومنیه میگن کلاه بردار ،گران فروش و هراز تا چیز دیگه بارش میکنن

نمیرن پیگیر بشن واقعا داره کلاهبرداری میکنه یا سرورش مناسبه

سرورهای ovh و هتزنر ارزان هستن و میشه در ایران به فروش برسه و اسم کلاه برداری هم رو کسی نماند.

سرور در دیتاسنترهای دیگه خیلی گران هست مثلا تازگی ها قیمت گرفتیم از یک جا سرور 16 گیگ 480 تومان ماهانه :
480 / 14 = هر گیگ حدود 34 تومان برای میزبان در میاد بعد چند بده نشه کلاه بردار ؟ یا نه اصلا چند بده که مشتری داشته باشه خرج سرور در بیاد برشکست نشه ؟ (2 گیگ این وسط خود سرور برای مجازی سازی استفاده میکنه).

با جرات میگم خیلی از این شرکتهایی که چنین سرورهایی میدن دارن خرج سرورها را از سرورهای ارزان قیمتشون جبران میکنن فقط برای اینکه جنسشون جور باشه

(از ماست که بر ماست)

delta
July 5th, 2012, 11:15
قیمت مناسب ، کیفیت بالا و از همه مهمتر با ایرانی جماعت مشکلی ندارن

:)) مزاح کردید یا واقعیت رو گفتید؟

چون هزینه سرور ارزون در می اد.
با این قیمت بالای دلار شما با ماهی حداکثر 250 اون جا سرور اجاره می کنید.

این قابل قبولتر هست.. هر جا سخن از ارزانیست نام ایرانی ها می درخشد... =d> یک سرور میخریم سلرون ماهی 70 هزار تومان روش 80 تا وی پی اس میفروشیم!! :))

rezahd
July 5th, 2012, 11:33
سلام کیفیت مناسب از همه مهمتر با تحریم ایران دیتا سنتر ovh مشکلی نداره حتی لینک ثبت نام هم میتوانید با شناسه کاربری ایران انجام بدهید

30tGame
July 5th, 2012, 12:03
ovh و hetzner با کیفیت بالا؟:))
اصلا نیازی نیست در رابطه با کیفیت این دیتاسنتر ها بحث بشه کاملا از مشخصات سرور ها معلوم است
هتزنر داره سرور میده مثلا با 64 گیگ رم و سی پی یو 8 هسته ای و 2/3 تا هارد
خوب کاملا مشخصه که 64 گیگ رم با این هارد و سی پی یو اصلا همخانی ندارد
و بعد طرف روی سرور 60 تا آیپی خریده میخواد 60 تا سرور بده !! علاوه بر رم و سی پی یو هارد سرور منفجر میشه
از آفر های هتزنر کاملا کیفیت کاریشون معلومه
شما نگاه کنید هاستینگ هایی که تازه شروع به کار کردن و از داخل خونه کار میکنن با این دیتاسنتر ها کار میکنن
سرور های هتزنر = قیمت پایین مشخصات سرور بالا = کیفیت سخت افزاری و شبکه بسیار پایین
ovh کیفیتش خوبه ولی مشکلش روی Abuse هست مشکلی نداره
ovh به درد ایرانی جماعت نمیخوره چون ایرانی ها همیشه اول از همه به فکر کپی رایت هستند و بتونن کرک شده نصب کنند و .....

RoobinaServer
July 5th, 2012, 12:11
ovh و hetzner با کیفیت بالا؟:))
اصلا نیازی نیست در رابطه با کیفیت این دیتاسنتر ها بحث بشه کاملا از مشخصات سرور ها معلوم است
هتزنر داره سرور میده مثلا با 64 گیگ رم و سی پی یو 8 هسته ای و 2/3 تا هارد
خوب کاملا مشخصه که 64 گیگ رم با این هارد و سی پی یو اصلا همخانی ندارد
و بعد طرف روی سرور 60 تا آیپی خریده میخواد 60 تا سرور بده !! علاوه بر رم و سی پی یو هارد سرور منفجر میشه
از آفر های هتزنر کاملا کیفیت کاریشون معلومه
شما نگاه کنید هاستینگ هایی که تازه شروع به کار کردن و از داخل خونه کار میکنن با این دیتاسنتر ها کار میکنن
سرور های هتزنر = قیمت پایین مشخصات سرور بالا = کیفیت سخت افزاری و شبکه بسیار پایین
ovh کیفیتش خوبه ولی مشکلش روی Abuse هست مشکلی نداره
ovh به درد ایرانی جماعت نمیخوره چون ایرانی ها همیشه اول از همه به فکر کپی رایت هستند و بتونن کرک شده نصب کنند و .....

وقتی روی هتزنر هر هاردش 15 تا سرور داده بشه در کل 30 تا کیفیت کامل هست.

درضمن شرکتهای بزرگ هم با هتزنر طرف قرار داد هستند.

نمیدانستم مثلا شرکت گذرگاه جهانی تو یه خانه نشستن دارن از هتزنر سرور میدن : - ?

MagicVps.Com
July 5th, 2012, 12:12
الان شما چطوری به این نتیجه رسید که میگید 99% ما که از 3 سال پیش داریم افر از سینگل هوپ میدم سرچ کنید تاپیک های فورش قبل ما هستش

در مورد ovh هم باید بگید که از کیم سوفی استفاده میکنند نه از خود ovh مdتونم بگم حداقل حداقل 95% از کسانی که دارن افر ovh میدن (سرور مجازی منظورمه ) درواقع از کیم سوفی دارن میفورشند ولی به اسم ovh
وگرنه همون ovh هم نمیرن بگیرن چرا که از نمونه مشابه کیم سوفی حداقل حداقل 150 تا 250 تومن گرونتر هست قمیت ماه اول و ماهای بعدی ovh

persiantools
July 5th, 2012, 12:17
:)) مزاح کردید یا واقعیت رو گفتید؟

این قابل قبولتر هست.. هر جا سخن از ارزانیست نام ایرانی ها می درخشد... =d> یک سرور میخریم سلرون ماهی 70 هزار تومان روش 80 تا وی پی اس میفروشیم!! :))

هتزنر 60000 سرور داره و حداکثر 1.5 درصد مشتریاش ایرانی هستند

mehrshad.ho
July 5th, 2012, 12:20
اگه جمله "جای پای هم دیگه گذاشتن رو کنار بگذاریم" قیمت مناسب پایداری مطلوب و ارتباط راحت از جمله مواردی هست که میشه عنوان کرد

وقتی میبینم مشتری راضی هست قیمت هم مناسبه دان هم نداره چرا برم 500 تومان پول سرور بدم که مجبور بشم vps رم 1 رو بدم 60 تومان

من از هر دو ovh و hetzner سرور دارم اما هتزنر رو از نظر پایداری پورت بهتر میدونم

amirizadi
July 5th, 2012, 12:21
ارزان بودن هزینه سرورها

استفاده از سخت افزار دسکتاپ و غیره

مواردی هست که باعث شده خیلی ها به ظرف این ۲ کشیده بشن که دوستان توضیحات کاملی از همه موارد را دادن

30tGame
July 5th, 2012, 12:25
وقتی روی هتزنر هر هاردش 15 تا سرور داده بشه در کل 30 تا کیفیت کامل هست.

درضمن شرکتهای بزرگ هم با هتزنر طرف قرار داد هستند.

نمیدانستم مثلا شرکت گذرگاه جهانی تو یه خانه نشستن دارن از هتزنر سرور میدن : - ?
اونا اصول رعایت میکنند !!!! ایران سرور هم از هتزنر داره
اولا نمیرن سرور 64 گیگ رم بخرن حد اکثر 16 گیگ رم
به چند دلیل
هم اگه سرور داون شد همه ی سرویس های مشتریان نمیره روی هوا
هم روی هر هارد باید 10 تا سرور باشه
و چندین مورد دیگر

persiantools
July 5th, 2012, 12:36
میدونید چرا؟

میزنن تو سر اون 60 تومنیه میگن کلاه بردار ،گران فروش و هراز تا چیز دیگه بارش میکنن

سرورهای ovh و هتزنر ارزان هستن و میشه در ایران به فروش برسه و اسم کلاه برداری هم رو کسی نماند.

سرور در دیتاسنترهای دیگه خیلی گران هست مثلا تازگی ها قیمت گرفتیم از یک جا سرور 16 گیگ 480 تومان ماهانه :
480 / 14 = هر گیگ حدود 34 تومان برای میزبان در میاد بعد چند بده نشه کلاه بردار ؟ یا نه اصلا چند بده که مشتری داشته باشه خرج سرور در بیاد برشکست نشه ؟ (2 گیگ این وسط خود سرور برای مجازی سازی استفاده میکنه).

با جرات میگم خیلی از این شرکتهایی که چنین سرورهایی میدن دارن خرج سرورها را از سرورهای ارزان قیمتشون جبران میکنن فقط برای اینکه جنسشون جور باشه

(از ماست که بر ماست)

عزیز من پس با حساب شما همه به پارس دیتا میگن کلاهبردار که برای 5 گیگ فضا 650.000 تومن پول میگیره ؟! و با حساب شما کم فروش ترین هاستینگ ایران هم باید همین باشه

m3hdi
July 5th, 2012, 12:36
دیگه ببین کار به کجا رسیده که واسه hetzner و ovh حرف از کیفیت و پایداری زده میشه ...
@ استارتر : 1 کلام : قیمت مفت !

RoobinaServer
July 5th, 2012, 12:37
اونا اصول رعایت میکنند !!!! ایران سرور هم از هتزنر داره
اولا نمیرن سرور 64 گیگ رم بخرن حد اکثر 16 گیگ رم
به چند دلیل
هم اگه سرور داون شد همه ی سرویس های مشتریان نمیره روی هوا
هم روی هر هارد باید 10 تا سرور باشه
و چندین مورد دیگر
چرا 10 تا ؟

خود هتزنر پشتیبانش بپرسید میگن 15 الی 30 تا استاندارد

خب بله اینجوری دیگه لازم هم نیست هزینه اضافی برای پرت 1 پرداخت کنند.

اما در کل ما سرور فروش هم داریم که با 5 تومن سرور میدن (تابستانی ها) دلیل نمیشه هتزنر زیر سوال بره که.

کیفیت هتزنر پائین نیست و کیفیت بالایی برخوردار هست.

مثل این میمونه شما ماشین بخری به جای 5 نفر 10 نفر بریزن تو ماشین بعد ماشین نکشه بگن کیفیت پائینه.

عجب

novinvps.com
July 5th, 2012, 12:43
سلام
ما از همون ابتدا روی دیتاسنترهای هلندی و امریکای کار میکردیم و تا به الا روی انگلستان ! و مدتیه OVH ! و درست نیست اینطوری بگید 99%
من قبلا تاپیک زدم در این مورد که دیدم داره خنده دار میشه تعصب های ملت ریخته اینجا بیخیالش شدم و گاهی نگاه میکنم میخندم که به قول مجله ی شبکه : تو تاکسی ، تو انجمن، تو دانشگاه همه جا همه کارشناس هستند وقتی در مورد بحثی باز میشه
http://www.webhostingtalk.ir/f41/50347/?highlight=
اول از همه اشباع شدن ovh رو مثل هتزنر اصلا نمیدونم ! چون خیلی ها نمیتونند با شبکش کنار بیان

این قابل قبولتر هست.. هر جا سخن از ارزانیست نام ایرانی ها می درخشد...

تایید میشه
من مدتیه که سرورهایی از د یتاسنتر Redstation شروع کردم همینطور که میدونید قیمت طبیعتا 2-3 برابر سرورهای از ovh و هتزنر هست ( راحت بالای 1.200 تومان ریخته ) در حالی که در هتزنر با 300 تومنم میشه چنین سروری البته با هارد معمولی خرید ) وقتی به مشتری میگم کیفیت میخوای یا سرویس معمولی اغلب میگن:
کیفیت بالا ! هارد کم نیاد ! پورت قوی حداقل 90 مگ سرعت بده فشرده سازی دارم 24 ساعته
من میگم خوب...
من: کدوم پلن میخواید؟
مشتری: 512 با هارد 100 گیگ سی پی یو 6 هسته کم نیاره اصلا برای فشرده سازی و کانورت کردن میخوام
من: چه قدر میخواید خرج کنید
مشتری: 10 تومان
من: خوب من روی فرانسه با هارد SATA میتونم بهت سرویس بدم و با کلی توضیحات که فرقشون چیه این سرور با اون سرورهای رد استیشن و... خط قرمز هارو مشخص میکنم
مشتری: عجب ! اصلا مناسب من نیست من جای دیگه داشتم 200 گیگ میداد 10 تومان اونم چه سرعتی ال بل .... ( اخرشم میگه ولی اخرش اذیت کرد سرورش داغون شد داون شد و هزاران اتفاق که الا دنبال افر اومده اینجا)

من تو این یک ماه متوجه شدم ، مردمی که بررسی میکنم ارزونی نامعقول میخوان ! و کیفیت کهکشانی ! این امر به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

تصمیم گرفتم مشتری هارو 2 دسته کنم:
1- کسایی که دنبال کیفیت هستند سرور های پرقدرت که 10 گیگابیت هم بهشون پورتشون ارتقا میدم به خاطر هزینه ی بیشتری که میدن
2- کسانی که ارزون میخوان و کیفیت میخوان و کیفیت هم داره ولی ! ( نه اون کیفیتی که شماره 1 داره )
که به خودشونم میگم
من اینو قبول دارم که اگه مشترکین ما بتونند هزینه ی مناسب رو پرداخت کنند من فکر میکنم کیفیت سرویس دهندگی خیلی ! سرویس دهنده ها همکارانمون یعنی. میره بالاتر !

m-mehdipoor
July 5th, 2012, 13:02
من برای هاستینگ از خیلی جاهایی که دوستان می گن، سرور نداشتم
ولی از خیلی جاها هم سرور داشتم.
من هتزنر رو واقعا قبول دارم !
چقدر شده شبکش داون شه؟
پینگش نسبت به دیتاسنتر های دیگه چطوره!؟
اگه یه کانفیگ خوب پشت سرورهاش باشه، واقعا سرعت و کیفیت مطلوبی می تونه بده ...
البته همونطور که اولش هم گفتم برای هاستینگ...
برای سرور مجازی به نظرم فقط برای تکمیل کار مناسبه، چون مشتری هایی که ارزون می خوان همیشه بودن و هستن و خواهند بود...
شدیدترین انتقادم تو این تاپیک به حرف های آقا فرزاد و آقا مهدیه ! دیگه زیادی این دو دیتا سنتر رو دست کم گرفتن ..
شما روی هتزنر سرور خوبشو بگیرید و چهار تا هارد Sas بندازید و raid 10 کنید و هاستینگش کنید، کیفیت بد می شه؟
سرعت واقعا کم نظیری رو می بینید !
با اینکه دسکتاپ است، با اینکه مادربورد خودش مستقیم sas ساپورت نمی کنه و باید سخت افزار بهش اضافه بشه .
هزینه ی سرور هم دو سه برابر می شه و کیفیت فوق العاده ...
ولی برای سرور مجازی خیلی قبولشون ندارم ...
چون باید سی پی یو تقسیم بشه،و هاردهای سریع در حجم بالا نداره به نظرم دیتاسنتر های بهتری برای این کار وجود دارن، مگر اینکه بخواد تعداد سرور محدود ( به حدود 10 تا ) روی سرور ایجاد بشه ....

makh000f
July 5th, 2012, 13:04
متاسفانه تو ایران بد مد شده !
طرفی که چند ساله تو کار هاستینگ هست چندسالی هم آب و گل خورده یهو دیدی رو ضرر یا درحال برشکستگی است چرا چون درصدی از جماعت میان سرور گیگابایتی رو میدن 10 تومان :)

اینجا بحث اعتماد و... میره زیر کاه چ.ن برای جماعت قیمت مهمه ! بیا یک سرور آشغال رو 10 تومن با رم یک گیگ بده کلی مشتری میاد بهت !

اینم بگم که همه اینطور نیستن !

m3hdi
July 5th, 2012, 13:18
من برای هاستینگ از خیلی جاهایی که دوستان می گن، سرور نداشتم
ولی از خیلی جاها هم سرور داشتم.
من هتزنر رو واقعا قبول دارم !
چقدر شده شبکش داون شه؟
پینگش نسبت به دیتاسنتر های دیگه چطوره!؟
اگه یه کانفیگ خوب پشت سرورهاش باشه، واقعا سرعت و کیفیت مطلوبی می تونه بده ...
البته همونطور که اولش هم گفتم برای هاستینگ...
برای سرور مجازی به نظرم فقط برای تکمیل کار مناسبه، چون مشتری هایی که ارزون می خوان همیشه بودن و هستن و خواهند بود...
شدیدترین انتقادم تو این تاپیک به حرف های آقا فرزاد و آقا مهدیه ! دیگه زیادی این دو دیتا سنتر رو دست کم گرفتن ..
شما روی هتزنر سرور خوبشو بگیرید و چهار تا هارد Sas بندازید و raid 10 کنید و هاستینگش کنید، کیفیت بد می شه؟
سرعت واقعا کم نظیری رو می بینید !
با اینکه دسکتاپ است، با اینکه مادربورد خودش مستقیم sas ساپورت نمی کنه و باید سخت افزار بهش اضافه بشه .
هزینه ی سرور هم دو سه برابر می شه و کیفیت فوق العاده ...
ولی برای سرور مجازی خیلی قبولشون ندارم ...
چون باید سی پی یو تقسیم بشه،و هاردهای سریع در حجم بالا نداره به نظرم دیتاسنتر های بهتری برای این کار وجود دارن، مگر اینکه بخواد تعداد سرور محدود ( به حدود 10 تا ) روی سرور ایجاد بشه ....

تو ایران می تونم بگم نصف کسایی که میرن سمت هتزنر واسه ارزونیش میرن و هیچ کس نمیاد add کنه به سرور ...
چرا ؟ چون نمیشه واقعا ، شما هرجور حساب کنی دیگه 1 گیگ رم (وی پی اس) رو تو ایران بالای 40 نمیشه اصلا آفر داد ! پس چطوری سرور 16 گیگ رم از فلان دیتاسنتر که هزینهش 3 براره هتزنره میشه خرید ؟
شاید پول سرور هم در نیاد ، این جاست که همه رو میارن به دیتاسنترهایی که قیمت کم میدن از جمله همین هتزنر یا ovh و volum drive و ....
کیفیت با قیمت رابطه مستقیم داره که متاسفانه مصرف کننده های ایرانی دوست دارن ارزانی و کیفیت رو با هم داشته باشن
متاسفانه همین کاهش قیمت هایی که صورت گرفت باعث شد کیفیت سرویس دهنده های ایرانی بیاد پایین که امیدوارم به زودی شاهد این باشیم که دوستان به خودشون بیان و بتونیم کیفیت مناسبی رو تو ایران شاهد باشیم ...

m-mehdipoor
July 5th, 2012, 13:27
تو ایران می تونم بگم نصف کسایی که میرن سمت هتزنر واسه ارزونیش میرن و هیچ کس نمیاد add کنه به سرور ...
حرف شما درست، ولی ارزیابی کاربر و نیاز ایرانی باید از ارزیابی دیتاسنتر جدا بشه.
شما از لیزوب برید ارزونترین سرورهاشو بخرید ! می تونید کیفیتی بالاتر از هتزنر ببینید؟
مشکل اینجاست که کاربران سرور 2 میلیون تومنیه جای دیگه رو با 140 تومنیه هتزنر مقایسه می کنند!
حتی حاضر نیستن با 400 - 500 تومنیه هتزنر مقایسه کنند و بعد نظر بدن!
بعد روی همون 140 تومنی هم آورسل می کنند که البته هم مشتری در این مورد مقصره، هم فروشنده..
مشتری باید ارزش فعلی پول رو درک کنه و متوجه بشه با پول یه ساندویچ نمیشه وی پی اس با کیفیت برای مدت یک ماه داشت.

persiantools
July 5th, 2012, 13:28
چرا ؟ چون نمیشه واقعا ، شما هرجور حساب کنی دیگه 1 گیگ رم (وی پی اس) رو تو ایران بالای 40 نمیشه اصلا آفر داد ! پس چطوری سرور 16 گیگ رم از فلان دیتاسنتر که هزینهش 3 براره هتزنره میشه خرید ؟
شاید پول سرور هم در نیاد ، این جاست که همه رو میارن به دیتاسنترهایی که قیمت کم میدن از جمله همین هتزنر یا ovh و volum drive و ....
کیفیت با قیمت رابطه مستقیم داره که متاسفانه مصرف کننده های ایرانی دوست دارن ارزانی و کیفیت رو با هم داشته باشن
متاسفانه همین کاهش قیمت هایی که صورت گرفت باعث شد کیفیت سرویس دهنده های ایرانی بیاد پایین که امیدوارم به زودی شاهد این باشیم که دوستان به خودشون بیان و بتونیم کیفیت مناسبی رو تو ایران شاهد باشیم ...
لطفا یک نگاهی به قیمت بزرگترین شرکتهای ایرانی بندازید و بعد بگید که سرور با 1 گیگ رم رو نمیشه ماهی 40 تومن داد . پارس دیتا ، ایران هاست و رادکام و غیره با 40 تومن هاست اشتراکی هم نمیدن چه برسه به سرور مجازی !

m-mehdipoor
July 5th, 2012, 13:35
لطفا یک نگاهی به قیمت بزرگترین شرکتهای ایرانی بندازید و بعد بگید که سرور با 1 گیگ رم رو نمیشه ماهی 40 تومن داد . پارس دیتا ، ایران هاست و رادکام و غیره با 40 تومن هاست اشتراکی هم نمیدن چه برسه به سرور مجازی !

لپ تاپ اپل و دل رو مقایسه کنید
اگه هر دو دقیقا ( به فرض محال ) با یک کیفیت و یک قیمت باشن ( مثلا 3 میلیون ) شما که خریدار باشی، نمی گی من که دارم 3 تومن می دم ، برم اپل بخرم؟!
خیلیا دوست دارن در نام و آوازه به شرکت های نام برده ی جناب عالی برسن و سرور رو به قیمت و با کیفیت بدن ولی ... !!!؟!!!
کسی که بخواد اینقدر هزینه کنه ترجیح می ده ریسک نکنه و از اونها بگیره !
فروشنده های کوچکتر مجبورن کیفیت و قیمت رو پایین بیارن !
البته این رو هم بگم، گرونیه این شرکت ها هم 100 % دلیل بر کیفیت نیست .
حدود 4 سال پیش من خودم سرور نداشتم، یک سایت شرکتی برای یک بنده خدایی خواستیم راه بندازیم، از یکی از معتبر ترین و گرون ترین هاستینگ های ایران استفاده کردیم که مشکلی نداشته باشه.
بعد از 7 ماه، هارد سرورشون سوخت و هیچ بک آپی نداشتن و به ما با منت گفتن که محتواتون پرید اشکال نداره ، بهتون 6 ماه هاست رایگان می دیم !
یکی نیست بهشون بگه مشکل هزینه داشتیم پیش شما نمیومدیم ، دنبال کیفیت بودیم ....
پ . ن : این داستان بدون نتیجه ادامه داره .....

m3hdi
July 5th, 2012, 13:45

مثال لپ تاپ جالب بود
یک شرکت که داره سرور ارائه میده با کسی تو بقالیش سرور می فروشه قابل مقایسه نیست دوست عزیز ...
الان سرور میخرن ماهی 200 تومن از وی پی اس هاش ماهی 800 درمیارن !
دیگه خودمون اینجا شاهیدیم ، سرور مجازی با رم 512 پرت 1 گیگ ، پهنای باند نا محدود زیر 15 تومن ! کار به اینجا رسیده مشتری میاد قیمت تعیین میکنه
شما تو بازار میرید می گید آقا یه لپ تاپ sony فلان مدل بدید زیر 200 تومن ؟!
اوضاح خرابه ...

PDhost.net
July 5th, 2012, 13:53
جناب 30tgame
کاملا درسته!یک سرور با رم 64 گیگ مفتاد تومنی!راست هم میگن 62 گیگ رم بیشتر روش نمیفروشن!اما آیا پورت کشش 10 تا وی پی اس رو داره؟من یک نفرو میشناسم بهش از همین هتزنر رم 2 گیگ داده بودن 120 تومان با 800 گیگ هارد بنده خدا گریش درومده!میگه 10 روز آخر که میشه پهنای باند کم میاره پورت میره رو 10 مگ،آقا پول نامحدود گرفته ولی پهنای باند نمیخره!کیفیت هارد هم واقعا رو هتزنر افتضاحه!
رم اور سل نمیشه!اما هارد و پورت و سی پی یو چی؟!
راجع به ovh هم اگر بتونی با پورت 445 کنار بیای 90% مشکلاتت حل میشه!پورت شبکه بسیار خوبی دارند
موفق باشید

faranetwork
July 5th, 2012, 14:08
سلام کیفیت مناسب از همه مهمتر با تحریم ایران دیتا سنتر ovh مشکلی نداره حتی لینک ثبت نام هم میتوانید با شناسه کاربری ایران انجام بدهید

خیر !! با admin و billing ایرانی شدیدا مشکل دارن!

Ashkankamangar.ir
July 5th, 2012, 14:09
تو ایران می تونم بگم نصف کسایی که میرن سمت هتزنر واسه ارزونیش میرن
نگید ارزون بودن بگید به صرفه بودن
اینجوری بهتره
یعنی اون هزینه ای که میگیره در مقابل کیفیتی که ارائه میده و سرویس هایی که میشه باهاش فروخت به صرفه هست

faranetwork
July 5th, 2012, 14:37
الان شما چطوری به این نتیجه رسید که میگید 99% ما که از 3 سال پیش داریم افر از سینگل هوپ میدم سرچ کنید تاپیک های فورش قبل ما هستش

در مورد ovh هم باید بگید که از کیم سوفی استفاده میکنند نه از خود ovh مdتونم بگم حداقل حداقل 95% از کسانی که دارن افر ovh میدن (سرور مجازی منظورمه ) درواقع از کیم سوفی دارن میفورشند ولی به اسم ovh
وگرنه همون ovh هم نمیرن بگیرن چرا که از نمونه مشابه کیم سوفی حداقل حداقل 150 تا 250 تومن گرونتر هست قمیت ماه اول و ماهای بعدی ovh

در مورد این حرف شما باید بگم که اصلا kimsufi دیتاسنتر نیست!! اصلا کارمند هم نداره! شبکه مال OVH هست! kimsufi فقط یک سهامدار هست

ارزان بودن هزینه سرورها

استفاده از سخت افزار دسکتاپ و غیره

مواردی هست که باعث شده خیلی ها به ظرف این ۲ کشیده بشن که دوستان توضیحات کاملی از همه موارد را دادن

البته هتزنر دستکاپ میده سرورهای OVH همگی supermicro هستند

نگید ارزون بودن بگید به صرفه بودن
اینجوری بهتره
یعنی اون هزینه ای که میگیره در مقابل کیفیتی که ارائه میده و سرویس هایی که میشه باهاش فروخت به صرفه هست

دقیقا!

rezahd
July 5th, 2012, 14:43
خیر !! با admin و billing ایرانی شدیدا مشکل دارن!

این چیز دیگه ای داره میگویید
Administrator contact:
MM122507-OVH
mo*********** mo***
mashhad
Billing contact:
MM122507-OVH
mo*********** mo***
mashhad

RoobinaServer
July 5th, 2012, 15:56
عزیز من پس با حساب شما همه به پارس دیتا میگن کلاهبردار که برای 5 گیگ فضا 650.000 تومن پول میگیره ؟! و با حساب شما کم فروش ترین هاستینگ ایران هم باید همین باشه

اگر با دقت بخوانید متوجه میشید و نیاز نیست چنین حرفی بزنید

بنده نگفتم کلاه بردار هستند :

نکته جالبش :
تشکر هم شده.

MagicVps.Com
July 5th, 2012, 20:17
در مورد این حرف شما باید بگم که اصلا kimsufi دیتاسنتر نیست!! اصلا کارمند هم نداره! شبکه مال OVH هست! kimsufi فقط یک سهامدار هست

چه ربطی داره دوست عزیز من چی کار دارم دیتا سنتر هست یا نیتس خوب از نتورک ovh استفاده میکنه ول یوقتی پورت 100 هست (این قضیه را بگیزیم که بخواهدی بگید روش پورت 1 گیگی شیر هست یا تعداد سرور زاید باشه پورت بیشتری میکند اون مورد خاص هست نه حالت عمومی بحثی سر اون نیست ) بحث سر اینکه که چرا زایادملت دارن استفاده میکنند یه سوال دارم از شما شمایی که مگید 160 تا سرور فعال در او ویاچ خودتون بگید چندتاش مال اوویاج هست چندتاش مال کیم سوفی اگر ممکنه النا که این حرف زدین این نکته بگید

یکمثال ساده جرا رم 24 گیگی با 30 عدد ایپی مال کیم سوفی قیمتش 200 تومنه ولی خود اویاچ قیمتش برای ماه اول 450 تومنه اصلا 400 تومن باری ماه اول از ماه دوم هم باز حدود 100 تومن حداقل گرونتر هست بحث سر استفاده و قیمت هست کسی نگفت دیتا سنتر هست یا نیست یا شبکشون یکی هست یا نیست

بحث سر اینکه چرا همش شده هتزنر و اوویاچ که من گفتم اویاچ نیتس بلک کیم سوف یهست اگراشباه هست بگید این 160 تا سرور چند درصدش مال کیم سوفی و چند تاش از اوویاچ هست فکرمیکنم نکته خوبی باشه >:)

agarb98
July 5th, 2012, 21:00
فکر کنم اون یک درصد شامل من باشه که از سافت لایر و The Planet میگیرم .

MiladR
July 6th, 2012, 01:49
اینجا که ماشالا هزار ماشالا فروشنده هاش قابل شمارش نیستن و هر روز چند نفر جدید میاد ؛ هر کی که از وبلاگش خسته میشه میاد تو کار هاستینگ و سرور مجازی اصلا بحثی سر این موضوع نیست همین هم باعث شده فروشنده خودش از خریدار اطلاعاتش کمتر باشه برای همینه که تو پست اول گفتم 99% و اون چند نفری که از جاهای دیگه میفروشن جزو همون 1% هستن

Ashkankamangar.ir
July 6th, 2012, 02:43
اینجا که ماشالا هزار ماشالا فروشنده هاش قابل شمارش نیستن و هر روز چند نفر جدید میاد ؛ هر کی که از وبلاگش خسته میشه میاد تو کار هاستینگ و سرور مجازی اصلا بحثی سر این موضوع نیست همین هم باعث شده فروشنده خودش از خریدار اطلاعاتش کمتر باشه برای همینه که تو پست اول گفتم 99% و اون چند نفری که از جاهای دیگه میفروشن جزو همون 1% هستن

در حال حاضر زیاد هم دیتاسنتر فرقی با هم نداره دوست عزیز
شما از هر جا بگیری وقتی کار بلد نباشی
رو یه سرور بیش از حد توانش سرور بدی
پشتیبانی خوبی نداشته باشی
تعهد کاری نداشته باشی
باعث رنجش مشتری میشی
پس اینا حاشیه هست
یه مشتری داشتم گفت شما از آلمان سرور دارید؟ گفتم بله
گفت پس بای
گفتم چرا؟
گفت قبلا از یه جا دیگه از آلمان داشتم همش دان میشد
گفتم عزیزم چه ربطی داره؟ و.....
الان 7 ماهه رو سرور های منه بدون مشکل و فهمید که دیتاسنتر هایی مثل هتزنر و ovh آپتایم واقعا 100 درصد و قطعات خوبی دارند
مهم اینه که فروشنده چه بلایی سر سرور ها بیاره

Mihan-VPS
July 6th, 2012, 03:23
دقیقا با حرف دوستم Ashkankamangar.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/9205/) موافقم
کیفیت سرور های OVH و هتزنر هم سطح دیتاسنتر های دیگست حتی میتونه برتری های دیگه ایی هم داشته باشه مثل پینگ عالی که به ایران میده ولی نکته مهم اینه که فروشنده چطور استفاده کنه از سرور که بتونه خوب مدیریت کنه و کیفیت سرور رو حفظ کنه !

MagicVps.Com
July 6th, 2012, 03:47
چه جالب هست سرورهای کیم سوفی پینگشون کم هست ولی سرورهای ovh حتما پینگشون بیشتر هست که 99% بجای خود ovh از کیم سوفی افر میدن نه عزیزم نه جانم فقط و فقط و فقط قیمت هست که باتعث شده هرکی بتون با 100 تا 150 تومن به سرور بگیره و شروع به فورش و افر دادن کنه عزیزم وگرنه برید ببیند مگر نه نتورک کیم سوفی و ovh یکی isj حالا جدا از محدودتی پورت 100 و 1 گیگش پس چرا همه از کیم سوفی دارن میگرند

tizparvaz
July 6th, 2012, 04:18
بحث جالبی شده چندتا مورد یکی اینکه دیگه انقدرم حرف قیمت نزنید من فک نمیکنم این ۹۹٪ همه واسه قیمتش سراغ این دیتاسنترها رفته باشن بیاید یکم واقع بین باشیم قبول دارم که ارزون بودن واسه خیلی فروشنده ها (این فروشنده ها دسته ای هستن که به بعضی از سرویس دهنده ها دارن خدمت میکنن توضیح میدم بعدن ) ملاک اول هست همچنین واسه خیلی مشتریها (من به این دسته مشتری نمیگم این ها هم موقت هستن ) اما واقعا باید گفت همه سرویس دهنده هایی که از این دو دیتاسنتر سرویس میدن واسه ارزونیه ؟ بعید میدونم خیلی از فروشنده های با سابقه و آینده اندیش هم از این دیتاسنترها سرویس میدن آیا میگید این ها هم به فکر کیفیت کارشون نیستن ؟! ۱۰۰٪ هستن علت استفاده این دسته فروشنده ها مطمپن اینه که دیدن هم کیفیت خوبه هم قیمت خوب چه دلیلی داره سراغش نرن ؟ استانداردهارم رعایت میکنن هم کیفیت خوب میدن هم قیمت مناسب هم سود میکنن اما باید بگم کی گفته الان فروشنده زیاد شده !! من که نمیبینم ! شما میبینید ؟ به نظرم تو همین فروم تعداد فروشهنده ها از ۱۵ تا هم بالاتر نمیره بقیه همه دارن بازاریابی میکنن به شکل غیر مستقیم خیلی قشنگ به کاربر با ۱۵ تومن سرویس میدن کاربرم میگیره بعدن که دید بدرد نمیخوره میاد پیش همین ده تا پس فروشنده زیاد نیست بازاریابای این ۱۵ تا زیادن :) نهایتم اون طرف میادو یه یه ماهی دو ماهی به این شکل سرویس میده بعدم خودش یواش میذاره میره در مورد مشتری مشتری که میخواد ۱۰ تومن پول بده واسه سرویس همون بهتر که سراغ فروشنده واقعی نره به قول معروف خدا درو تخترو با هم جور کرده این دسته هم مثه فروشندهای ارزون فروشن اینام میان یه یه ماه وی پی اس میگیرن بعدش یا به این نتیجه میرسن که باید بیشتر خرج کنن یا کلا بیخیال میشن که تو حالت اول میاد از این ۱۵ تا سرویس میگیره پس اون بازاریاب کارشو خوب انجام داده دستش درد نکنه خلاصه کلام هتزنر و او وی اچ قیمتشون کم هست اما کیفیتشون بد نیست متاسفانه بخاطر قیمت کمشون اون دسته از فروشنده هایی که من اسمشونو گذاشتم بازاریاب زیاد میرن سراغ این دوتا همین