PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در استفاده Perl در ویندوز سرور 2003

Afsarie
July 4th, 2012, 13:48
با سلام خدمت پیش کسوتان و دوستان عزیز .
من چند وقت پیش قصد داشتم که به طور آزمایشی یک سایت رو ddos کنم و وقتی برای ddos کردن در سایت آشیانه سرچ کردم دیدم که اکثرا اسکریپت و کدهای perl برای ddos گذاشتن اما مشکل اینه که من تاحالا با perl کار نکردم و نمیدونم به چه صورت هست روی ویندوز سرور 2003 اگر بخوام استفاده کنم.
اگر دوستان لطف کنید آموزش استفاده از perl در ویندوز سرور 2003 رو بگذارید ممنون میشم.
با تشکر :X

reza_dadashian
July 4th, 2012, 15:40
در مورد perl اطلاعات خاصی ندارم ولی یکی از ساده ترین برنامه ها و پر کاربردترین doshttp هست ( به صورت exe ) که 50% سایت های regular رو down میکنه.

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=53907
به راحتی میتوان با کانفیگ کردن csf جلوی این حمله رو گرفت و دان شدن خیلی از سایت های ایرانی ضعیف بودن هاستینگ های ایرانی رو از نظر امنیت نشون میده.
گرچه bluehost.com که بزرگترین هاستینگ جهان محسوب میشه الان با همین برنامه یکی از سایت های روش خوابید ...
برای ddos کردن حرفه ای بحث جدا میشه که اگه میخوای بدونی بگو برات بگم در غیر این صورت همین برنامه برای آزمایش امنیت dos کافی هست

Cold
July 4th, 2012, 15:59
دوست عزیز اون نرم افزار برا dos برای هستش برای DDos نیست
DDOs یعنی‌ حمل از چندین کامپیوتر یا سرور(به اصطلاح زامبی)برا غیر فعال کردن یا خبندن یک سایت یا سرور
اما در مورد پرل
شما باید نرم افزار activeperl رو نصب کنید در مرحله اول
در مرحله بعد فایل اسکریپت رو با فرمت .pl ذخیره کنید
بعد هم با دستور زیر اجرا کنید

perl Yourfilename.pl

نحوه استفاده خود اسکریپت (usage)اسکریپت هم موقع اجرا بهتون میده

reza_dadashian
July 4th, 2012, 16:07
دوست عزیز اون نرم افزار برا dos برای هستش برای DDos نیست
DDOs یعنی‌ حمل از چندین کامپیوتر یا سرور(به اصطلاح زامبی)برا غیر فعال کردن یا خبندن یک سایت یا سرور

برای ddos کردن حرفه ای بحث جدا میشه که اگه میخوای بدونی بگو برات بگم در غیر این صورت همین برنامه برای آزمایش امنیت dos کافی هست

ممنون از این که اطلاعات میدید فقط لطفا قبل از هر نظر دادنی با دقت بخونید چی گفته شده ... این 2 بار ... خواهش میکنم با دقت بخونید ...

Cold
July 4th, 2012, 21:08
عزیزم ایشون یه اسکریپت و usage ddos خواستن ولی‌ شما نرم افزاری که دادی مال dos بود
شما کاش یه کم دقیق تر درخواست دوستمون رو میخوندید

reza_dadashian
July 4th, 2012, 21:45
عزیزم ایشون یه اسکریپت و usage ddos خواستن ولی‌ شما نرم افزاری که دادی مال dos بود
شما کاش یه کم دقیق تر درخواست دوستمون رو میخوندید

پس لطفا یه شما یه اسکریپت یا برنامه برای DDOS کردن بگذارید ...
دوستون به احتمال زیاد فرق ddos و dos رو نمیدونسته که گفته اسکریپت ddos میخوام اجرا کنم ... منم منظور ایشون رو فهمیدم و برای راحت کردن کارشون این برنامه رو گذاشتم که میتونه کارشون رو راه بندازه ...

Cold
July 4th, 2012, 22:06
تو سایت‌های مختلف پانل‌ها بوت‌های مختلف ( چه irc چه دسترسی‌ پانل مستقیم)قرار داده شده
منم فقط گفتم یه توضیحی بدم راحت تر در جستجو‌های بعدی به نتیجه برسن
با تشکر از جوابتون