PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری در شرکت خدمات انفورماتیک ساینا (بخش فنی)

akbari
July 4th, 2012, 10:09
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02165170580 تماس حاصل فرمایید

Only4U
July 4th, 2012, 10:29
اموزش شما 3 ماه طول میکشه ؟
بعد از 3 ماه حقوق پایه 200 تومن
نمیدونم والا !!!

akbari
July 4th, 2012, 10:31
اموزش شما 3 ماه طول میکشه ؟
بعد از 3 ماه حقوق پایه 200 تومن
نمیدونم والا !!!

بخش متفرقه به آمار نوشته های شما افزایش نمیدهد. لطفا از ارسال اسپم خود داری فرمایید

Only4U
July 4th, 2012, 11:01
نیازی به افزایش پست ندارم ، اصلا چه سودی داره پست زیاد بشه ؟ دوست داشتی تمام پست های بنده را برو ببین
هیچ وقت در زمینه ای که هیچ دانش و تخصصی ندارم اظهار نظر نمیکنم الان هم فکر نکنم حرف اشتباهی زده باشم
از وضعیت بازار خبر دارین شما ؟
اینجا محل دعوا و کش دادن 2 کلمه حرف نیست ، شما هم مختاری هر طور دوست داری فکر و عمل کنی
ولی بهتره یکم سنجیده تر صحبت/عمل کنید ، شما هم این 2 پست را اسپم بشناسید مشکل نداره !هر طور راحتین
موفق باشید

akbari
July 4th, 2012, 11:42

mohsened
July 4th, 2012, 11:48
کارگر ساده ساختمانی در حال حاضر حقوق پایش خیلی بیشتر از اینه . 200 تا 400 حتما بدون بیمه .

دوست عزیز به نظر شما با این پول میشه زندگی کرد ؟

psfa
July 4th, 2012, 11:54
کارگر ساده ساختمانی در حال حاضر حقوق پایش خیلی بیشتر از اینه . 200 تا 400 حتما بدون بیمه .

دوست عزیز به نظر شما با این پول میشه زندگی کرد ؟

کارگری ما می رفتیم روزی 25 میدن بعضی جاها هم کارگری رو روزی 40 تومن میدن(جاهایی که سخت تره مثل کوره آجر پزی)

mohsened
July 4th, 2012, 11:58
کارگری ما می رفتیم روزی 25 میدن بعضی جاها هم کارگری رو روزی 40 تومن میدن(جاهایی که سخت تره مثل کوره آجر پزی)

تازه روزی 20 تومان بدن هم میشه ماهی 600 هزار تومان . اصلا الآن واسه کارمند تمام وقت زیر 600 تومان معنی نداره . من نمی دونم ایشون چطوری این مبلغ رو مشخص کردن .

توی هایپر استار این کارگرایی که خرید مردم رو میزارن توی پلاستیک ماهی 300 تومان میگیرن :| کارشون خیلی هم راحته .

ourweb
July 4th, 2012, 11:59
خیلی جالبه ما استخدام که کردیم حقوق پایه رو از 400 زدیم تا 800 الان اومدید 200 حقوق پایه رو زدید جالبه واقعا
از نظرتان الان با وضع گرونی ها کسی حاضر میشه بیاد 200 هزار تومان حقوق بگیره :">
در هر صورت امیدوارم داخل کارتون همیشه سربلند باشید ...

taghi.karimi
July 4th, 2012, 12:31
درود
جناب اکبری این آموزشی که قرار هست داده بشه در چه ضمینه ها و تخصص هایی هست ؟

Only4U
July 4th, 2012, 12:32
۳ ماه آموزش رایگان داده می شود و هزینه ای دریافت نمیکنیم به اضای این ۳ ماه آموزش در شرکت شروع به کار میکنند که حقوق پایه بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان هست .
نیازی هم به زیرو رو کردن پست های شما هم نیست.

شما دوست داشتید میتوانید این آموزش را در آموزشگاه های خصوصی بگزرانید فکر نمیکنم ما به شما دعوت نامه داده باشیم !!!

محض اطلاعتون
من خودم شرکت دارم و اصلا به هیچ عنوان نیازی به همچین کاری ندارم فقط خواستم توجیحتون کنم
موفق باشید

psfa
July 4th, 2012, 12:36
یک پیشنهاد دارم برای استارتر عزیز
سن پایه رو پایین تر بیارین یعنی 17 18 که کسانی که سوم کامپیوتر هستن هم بتونن کارآموزیشون رو از شما بگیرن هم یه حقوقی برا خودشون داشته باشن اگه مورد قبول شما بودن
چون با این سنی که شما گفتین باید دیگه خرج زن و بچه بدن و با این پول هم...

akbari
July 4th, 2012, 15:00

psfa
July 4th, 2012, 15:07
دوره آموزشی برای این بخش :

۱ - آشنایی با رونر بورد های میکروتیک (MTCNA )
۲ - نحوه طراحی پروژه های وایرلس با میکروتیک (MTCWE )
۳ - آشنایی با آنتن های مختلف
۴ - آشنایی با دوربین های مداربسته تحت شبکه (IPCamera)
۵ - آشنایی با مفاهیم فنی و امکانات تخصصی دوربین ها
۶ - نحوه راه اندازی دوربین های تحت شبکه
۷ - طراحی پروژه های نظارتی و امنیتی تحت شبکه بر بستر کابل و بی سیم

بله دوستانی که خودشون این دوره ها را گذرانده باشن حقوق بالایی دارند که بعید میدونم در این جمع (شرکت کنندگان این تاپیک که خودشون شرکت دارن و یا خودشون حمالی میکنن روزی ۲۰ تومان میگیرن و ...) کسی چنین دوره هایی را رفته باشن.
حقوق پایه ۲۰۰ هزار تومان و پروژه ۵ درصد : برای اطلاع دوستان پروژه ما راه اندازی سایت موزیک نیست که نهایتاً هاست ۱۰ تومانی بهشون بدیم .
دوستانی که نیاز به رزومه شرکت خدمات انفورماتیک ساینا دارند میتوانند با ارسال ایمیل به info@sainasoft.com و درخواست، رزومه را دریافت نمایند.

ادامه گفتگو های دوستان
در ضمن به قول دوست خوبم رانندگی نیست که بیان راننده بشن یا حمالی نیست که آجر بدن بالا واقعا جامعه هاستینگ ما در حد همین رانندگی و حمالی میفهمن ؟
دوست عزیزی که خودشون شرکت هم دارن ما نیازی به توجیح نداریم !
دوست عزیزی هم که پیشنهاد کارآموز ۱۷ ۱۸ ساله دادن شما بهتر هست کار آموزیتون را جای دیگه برید شاید همین دوستی که خودش شرکت داره!

دوست عزیز شما مثل این که با خودتون درگیرین
من خودم تو یک شرکت دارم کار می کنم و هم تو اینترنت کارهای گرافیکی می کنم و کارگری هم باشه که از نظر شما حمالی میرم
پیشنهادی هم که دادم خوب شما رو می خواستم که وقتمو گذاشتم اومدم تو تاپیکتون و براتون پیشنهاد دادم
اما ظاهرا شما لیاقتش رو ندارید
در هر صورت امیدوارم موفق باشید جناب فهمیده

akbari
July 4th, 2012, 15:11

akbari
July 4th, 2012, 15:17

mahosseini
July 4th, 2012, 15:18
حقوق پایه معمولا پایین هست به دلیل بیمه و مالیات .
اما ماهی 200 هزار تومان فکر نکنم امکانش باشه یا اینکه بیمه نمی کنن چون باید حداقل وزارت کار رو بدن .
برای دوستانی که تخصص دارن این پیشنهاد خوب نیست اما برای افراد مبتدی پیشنها اولیه بد نیست در مورد حقوق هم فکر می کنم به نسبت افراد متفاوت و قابل توافق هست .
شرکت ها همیشه تلاش دارن افراد با استعداد رو راضی نگه دارن .

Only4U
July 4th, 2012, 15:47
دوست گرامی اول از همه امیدوارم فرد مد نظرتون را پیدا کنید
دوست عزیز من به شما بی احترامی کردم ایا ؟
شما میدونید بنده چه شرکتی دارم اصلا که این صحبت را میکنید ؟ میدونید چه کاری دارم انجام میدم و چه مدرکی دارم ؟
برا من مهم نیست چه فکری میکنید در رابطه با من چون هیچ اسیبی با فکر شما نمیبینم و مطمئن باش اگه من خودم با این چیزا اشنایی نداشتم نمیمدم اینجا نظر بدم
شما که خودت همه این دوره ها را رفتی باید بدونی کسی که این دوره ها را میره و مدرک داره چه حقوقی میگیره
با هیچ منطقی به حقوقی که برای یک فرد اموزش دیده در نظر گرفتید هماهنگی نداره اونم تهران و کرج

فقط یه سوال دارم سن شما چقدره ؟ اینقدر راحت به همه بی احترامی میکنید واقعا برا چیه ؟
واقعا اگه یه نفر همه شرایط مد نظر شما را داشته باشه و قبول کنه فکر میکنید با این طرز صحبت کردنتون ایا اصلا تمایلی به این کار پیدا میکنه ؟
این را میدونید فرد استخدامی با این شرایط میتونه خیلی راحت براتون مشکل ایجاد کنه ؟ من که شرکتم اینقدر بی در و پیکره و وکیلم هم هیچی حالیش نیست ولی شما که شرکتتون اینقدر بزرگه که راحت میتونید بقیه را تحقیر کنید و مثلما یه 3-4 تا وکیل خبره هم دارین برید ازشون راهنمایی بخواین در این مورد.
من اصلا بی احترامی به شما نکردم ، بحث بی مورد با شما هم به هیچ جا نمیرسه فقط همون طور که در پست قبل گفتم ازتون خواستم سنجیده تر صحبت کنید لاقل که خوب نشون دادید میتونید
نهایتا با این طور صحبت کردنتون تاپیک استخدام خودتون را خراب کردید چون همش چیزی میگید که منا مجبور به پاسخ دادن میکنید
من که نیازی نمیبینم بیام به شما توضیح بیشتری بدم و خودم را به شما اثبات کنم و خواهیم دید سرانجام این تاپیک چه میشود....
شما هم هر کاری دوست داری بکن ، تا جایی که بتونم سعی میکنم سکوت کنم در مقابل شما
حرف اخر اگه واقعا شرکتتون درست میتونه کار کنه چه دلیلی داره سر این موضوع شما اینجا با بنده بحث کنید یا یه فرد را از طریق درستش با حقوق و مزایای معقول استخدام نکنید ا
باز هم امیدوارم موفق باشید.

psfa
July 4th, 2012, 15:52
شما که فهمیده هستید پست اول را بخوانید
گروه سنی نوشته شده . مدرک تحصیلی هم نوشته شده.
پس پست شما اصلا به جا نبود پیشنهاد میدم پست را حذف کنید که بهتون بر نخوره
با تایید گفته های جناب Only4U (http://www.webhostingtalk.ir/member/45553/)
عزیز شما سنگین ترین درخواست بدین تاپیکتون رو مدیران پاک کنند

akbari
July 4th, 2012, 16:04

mohsened
July 4th, 2012, 18:39
فکر می کنم برای خود شما مثالی بیش از حمالی و کارگری قابل درک نیست نه عزیزان وب هاستینگ تاک .

حمالی بکنه آدم شرافتش بیشتر از اینه که بیاد با 200 هزار تومان برای فردی با شخصیت شما کار بکنه :

شرکت کنندگان این تاپیک که خودشون شرکت دارن و یا خودشون حمالی میکنن روزی ۲۰ تومان میگیرن و ...

حمل اساسیه منزل روزی ۴۰ ۴۵ فکر کنم براتون داشته باشه شایدم سری باشید بیشتر!

واقعا جامعه هاستینگ ما در حد همین رانندگی و حمالی میفهمن

akbari
July 4th, 2012, 19:27

psfa
July 4th, 2012, 19:50
ما به عزیزان وب هاستینگ تالک نبودیم به افرادی بودیم که مثال کارگری جلوی کوره و رانندگی و ... را زدند بودیم برایشان مثال هم زدیم.
خوده بنده از شما هم تاریخ عضویتم قدیمی تر هست و خودم هم جزء همین وب هاستینگ تالک هستم . دقیقا پست قبلی را مطالعه کنید متوجه میشید

آقا ولش کن شما فهمیده ، فقط شما درست میگی همه اشتباه برداشت می کنن