PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب Sql server 2008 R2 روی سرور مجازی

rrasheli
July 3rd, 2012, 14:29
سلام
من یه سرور مجازی ویندوز 2008 گرفتم میخوام روش sql server 2008 r2 نصب کنم ولی بلد نیستم. یعنی نمی دونم از کجا نصب کنم. از دی وی دی که فکر نمی کنم بشه چون با استفاده از remote desktop بهش دسترسی دارم نه مستفیم.
لطفا راهنمایی کنید.
راستی اگه میشه بفرمائید فرق Sql server express چیه با sql server 2008 r2. میدونم که امکانات این یکی بیشتره و منم همینو میخوام ولی بعضی جاها دیدم که دوستان گفتن express نصب کنید.

Metalik
July 3rd, 2012, 18:59
سلام

نسخه express رایگانه برای 2008 R2 هم وجود داره.

روی سرور با مروگر به Download: Microsoft SQL Server 2008 R2 - Express - Microsoft Download Center - Download Details (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=23650) رفته و نسخه مربوطه را دانلود و نصب کنید.

webpaiman
July 4th, 2012, 21:55
ویندوز رو باید خود سرویس دهنده براتون نصب کنه.
در مورد sql server هم، موتور همه ی اینها (express edition | other editions) کاملا یکی هست. اما یک سری محدودیت برای express edition در نظر گرفته شده و برای کارهای سازمانی مناسب نیست. اما در عوض کاملا رایگان می تونید از اون استفاده کنید.
محدودیت هم مثلا اینکه حداکثر حجم فایل پایگاه داده نمی تونه از 4 گیگ (چهار گیگ!!!) بیشتر بشه! البته برای خیلی از کارهای ما این عدد حتی دست نیافتنی هست... بنابراین اگر برای یه سری سایت ساده می خواید، همون express edition رو نصب کنید و راحت ازش استفاده کنید.