PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین تا فردا delete میشه

iranian1
July 2nd, 2012, 18:46
سلام دوستان من یک دامین .com دارم که تا فردا صبح delete میشه به نظرتون وایستم پاک شه دوباره بگیرم یا تمدیدش کنم فقط برای ثبت هم باید فردا صبح اقدام کرد می خوام بدونم ایا دامین ممکنه از دستم خارج شه ؟

Ashkankamangar.ir
July 2nd, 2012, 18:52
اگه بسته شه دایرکت آی تا مدتی اجازه ثبت دوباره رو میده
و بعد حذف میشه
و اگه حذف بشه فکر کنم تا چند ماه قابل ثبت نباشه

milade
July 2nd, 2012, 23:59
و اگه حذف بشه فکر کنم تا چند ماه قابل ثبت نباشه
مدتش رو من هم دقیق یادم نیست اما در اون زمان ، فقط برای شما قابل ثبت هست با 600% درصد هزینه تمدید عادی .

shivahost
July 3rd, 2012, 01:15
دامین پس از expire شدن وارد مرحله جدیدی به مدت 30 روز می شود. در این 30 روز فقط مالک قبلی آن می تواند با هزینه معمول آن را تمدید نماید.

پس از آن برای مدت 30-35 روز وارد دوره redemption period می شود. در این مرحله نیز فقط مالک می تواند آن را با هزینه بالا ( برای com حدود 100 دلار ) تمدید نماید.

پس از آن برای 5-7 روز وارد مرحله pending delete می شود که هیچ کاری نمی شود کرد و فقط می شود در فروشنده ها با قیمت دلخواه آنها back order داد.

پس از این چند روز که حدود 72 روز خواهد شد دامین بطور کامل آزاد می شود و همه می توانند آن را با قیمت معمول ثبت نمایند و هرکس زودتر بجنبد برنده است.

IranHosting
July 3rd, 2012, 10:10
این مدت در online nic چقدر هست؟
یک دامین هست که 74روزه منقضی شده ولی هنوز آزادش نکرده.
مدت دقیقشو نمی دونید؟

shivahost
July 3rd, 2012, 10:26
این مدت در online nic چقدر هست؟
یک دامین هست که 74روزه منقضی شده ولی هنوز آزادش نکرده.
مدت دقیقشو نمی دونید؟

بهتره در Who.is: Whois Lookup, Website, Domain Name, and IP Tools - Who.is (http://www.who.is) وضعیت آن را چک کنید و ببینید در چه مرحله ای است: redemption period یا pending delete ؟

IranHosting
July 3rd, 2012, 10:33
pendingDelete هست

shivahost
July 3rd, 2012, 10:34
pendingDelete هست

پس همین یکی دو روز آماده باش باشید....

ERfan.Taleghani
July 3rd, 2012, 10:35
سلام دوستان من یک دامین .com دارم که تا فردا صبح delete میشه به نظرتون وایستم پاک شه دوباره بگیرم یا تمدیدش کنم فقط برای ثبت هم باید فردا صبح اقدام کرد می خوام بدونم ایا دامین ممکنه از دستم خارج شه ؟

نه برادر من !!!!! بعد از اینکه دامینتون پاک شد تا یک سال بعدش ممکنه شرکت ثبت کننده نگهش داره ! دردسرش خیلی بیشتر از این حرفاست ! به نظر من شما ثبتش کنید . مثل من نشید که دامین ام رو 4 ساله هنوز آزاد نکرده آنلاین نیک !

shivahost
July 3rd, 2012, 10:46
نه برادر من !!!!! بعد از اینکه دامینتون پاک شد تا یک سال بعدش ممکنه شرکت ثبت کننده نگهش داره ! دردسرش خیلی بیشتر از این حرفاست ! به نظر من شما ثبتش کنید . مثل من نشید که دامین ام رو 4 ساله هنوز آزاد نکرده آنلاین نیک !

بله همچین مشکلاتی هست. حتی ممکنه یک نفر یک ثانیه زودتر از شما اقدام به ثبت کنه....

IranHosting
July 3rd, 2012, 10:50
در چه صورتی دامین رو نگه میداره؟
الان دی ان اس هاش روی onlinenic ست شده!

samansystems
July 3rd, 2012, 10:52
ممکنه کسی به کمک سرويس back order دامين رو قبل از شما ثبت کنه.

Saati
July 3rd, 2012, 10:58
بعضی دامین ها هستن که انلاین نیک نگه میداره و اصلا معلوم نیست کی ازاد میشه. یعنی من دیدم دامینی که قرار بود چن ماه پیش ازاد بشه ولی د وباره تمدید شده سایتی هم روش نیست و صفحه مخصوص انلاین نیک میاد.