PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه مقدار پول دارم میخوام توو نت سرمایه گزاری کنم پیشنهاد بدید

da6276
July 2nd, 2012, 17:54
سلام
بنده کارهای زیادی توو نت انجام دادم و از فروش چیز میز بگیر تا هاستینگ و شارژ و ...
الان یه مدت هست که تصمیم دارم توو یه کار دیگه بصورت جدی سرمایه گزاری کنم البته بصورت قانونی
بنده پشتکار فراوان دارم و توو نت کاری نبوده که خودم نتونسته باشم انجام بدم و همه روهم خودم از منابع داخلی و خارجی بدست اوردم و از لحاظ پشت کار و صبر و حوصله هیچ مشکلی نیست
سرمایه 5 میلیون تومان دارم دوستان چه پیشنهادی دارید ؟

RezaFH
July 2nd, 2012, 18:09
سلام

اگر شما قصد سرمایه گذاری توی بخش هاستینگ رو دارید، میشه گفت یکی معدود کارهایی که میشه کرد، خرید سرور برای کولوکیشن هست
با این هزینه میشه دو سرور معمولی یا یک سرور قوی خریداری کنید و خودتون استفاده کنید یا اینکه اجاره بدید

پی نوشت : درصورتی که بخواید در این زمینه میتونیم در خدمت باشیم

موفق باشید :)

Arna
July 2nd, 2012, 18:19
با سلام

با اوضاع موجود متاسفانه اینترنت فضای خیلی خوبی برای سرمایه گذاری نیست..

اما اگر واقعا بتونید سرمایتون رو در جای مناسب و تضمین شده ای قرار بدید، خیلی بهتر از سرمایه گذاری های دیگر هستش...
مثل موردی که جناب RezaFH فرمودند و البته خودشون هم تایید میشن!

البته اگر سعی کنید کمی مبلغ سرمایتون رو بالا ببرید، قطعا سود و منفعت بهتری خواهید داشت..

ان شالله موفق باشید

da6276
July 2nd, 2012, 18:24
سلام

اگر شما قصد سرمایه گذاری توی بخش هاستینگ رو دارید، میشه گفت یکی معدود کارهایی که میشه کرد، خرید سرور برای کولوکیشن هست
با این هزینه میشه دو سرور معمولی یا یک سرور قوی خریداری کنید و خودتون استفاده کنید یا اینکه اجاره بدید

پی نوشت : درصورتی که بخواید در این زمینه میتونیم در خدمت باشیم

ممنون از راهنمایی شما
لطفا شماره تماس و ای دی یاهو رو پ خ کنید

RezaFH
July 2nd, 2012, 18:38
سلام

آی دی بنده : webdd_ir
شماره تماس هم درصورت نیاز خدمتتون ارائه میدیم

sepiddownload.com
July 7th, 2012, 13:08
بنده یک پیام خصوصی دادم خدمتتون در این مورد ...گفتم شاید ندیده باشید که اگر زمانی وقت کردید یه نگاهی بیاندازید.منتظرم.

shivahost
July 7th, 2012, 13:10
بنظر من اگر ایده جدیدی دارید سرمایه گذاری کنید. برای ایده های قدیمی و تکراری سرمایه شما ناچیز است....

vp_server
July 7th, 2012, 20:18
سلام
بنده کارهای زیادی توو نت انجام دادم و از فروش چیز میز بگیر تا هاستینگ و شارژ و ...
الان یه مدت هست که تصمیم دارم توو یه کار دیگه بصورت جدی سرمایه گزاری کنم البته بصورت قانونی
بنده پشتکار فراوان دارم و توو نت کاری نبوده که خودم نتونسته باشم انجام بدم و همه روهم خودم از منابع داخلی و خارجی بدست اوردم و از لحاظ پشت کار و صبر و حوصله هیچ مشکلی نیست
سرمایه 5 میلیون تومان دارم دوستان چه پیشنهادی دارید ؟
پر خطر ترین جا واسه سرمایه گذاری اینترنت هست!!!
ریسک بزرگیه
به نظر من خیلی جاهای بهتر واسه سرمایه گذاری هست که ریسک کمتری دارن