PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد یک دردسر بزرگ!!

AriyaDownload
July 2nd, 2012, 13:09
سلام
احساس کردم شاید این مطالب برای بعضی از دوستان فایده داشته، به همین خاطر اینجا شرح مختصری از پیگیری های خودم برای دریافت نماد اعتماد توضیح می دم.
با توجه به اینکه یک تجربه خوب از شرکت به پرداخت داشتم و همچنین کارمندان مودب این شرکت (تاپیک های انتقادی این شرکت رو خوندم، خدا رو شکر تا الان با این مشکل مواجه نشدم)، گفتم بیام این نماد اعتماد رو هم برای سایت بگیرم، بلکه کاربران ایرانی بتونن به یک شرکت دولتی پشتشون گرم باشه تا ما خدایی نکرده دست از پا خطا نکنیم :d یک جورایی اعتماد کنن. (بعضی از ایمیل هایی که برامون ارسال می شد در رابطه با همین مورد بود که چگونه به شما اعتماد کنم؟ و از این موارد)
بلاخره تصمیم رو گرفتیم تا این نماد لعنتی که الان تبدیل شده به یک دردسر رو بریم پیگیری کنیم تا دریافتش کنیم.
وارد سایت نماد شدم و پس از عضویت، مدارک لازمی رو که می خواست، فرستادم. (سند شش دانگ زمین، شناسنامه خودم، کارت ملی، اطلاعات خودم و بقیه موارد)
بعد از یک چند وقت (مدت طولانی) برای من "رفع نقص اطلاعات درخواست نماد اعتماد الكترونيكي" رو صادر کردن.
وارد سایت شدم هرچی گشتم که ببینم این به چی خطا گرفته، چیزی پیدا نکردم (یعنی اصلا توضیحی نداده بود) و فقط به همین جمله بسنده کرده بود: رفع نقص اطلاعات درخواست نماد اعتماد الكترونيكي.
بهشون ایمیل زدم و جویای ماجرا شدم، پاسخی که بعد از چند روز برای من ارسال شد به سند زمین (شش دانگ) گیر داده بودن، می گفتن باید حتما سند ملک یا اجاره نامه محل سکونت باشه.
لازم به ذکر هست که شرکت به پرداخت همین سند رو از بنده قبول کردن.
خلاصه اینا گفتن سند زمین قبول نمی کنن، ما هم رفتیم سند یک ملک رو براشون فرستادیم (قولنامه :d) و دکمه رفع نقص رو زدیم.
مجدد بعد از چند روز دوباره برام رفع نقص اطلاعات درخواست نماد اعتماد الكترونيكي رو ارسال کردن ولی اینبار علت رو توضیح دادن. (عقلشون کشید توضیح بدن)
مشکل این بود که من تویه فیلد "آدرس" کلمه مشهد رو درج کرده بودم، گفته بود این کلمه رو حذف کن :-|
و یک مشکل دیگه هم گرفته بودن که یادم نمی یاد دقیقا.
مجدد درخواست رفع نقص رو زدیم و بعد از چند روز دوباره برامون رفع نقص اطلاعات درخواست نماد اعتماد الكترونيكي رو ارسال کردن.
ایندفعه گفته بودن "تصوير پروانه كسب (در صورت وجود)" رو ارسال کن با این تفاوت که اجباری بود. حالا من این رو از کجا گیر بیارم. ایمیل زدیم گفتن من این رو ندارم و فلان و به همان، گفتن مشکلی نیست یک اسکن از قبض تلفن محل سکونت ارسال کن.
ما هم گفتیم باشه و ارسال کردیم. دوباره بعد از چند روز یک مشکلی رو گرفتن این رو هم دقیقا یادم نمی یاد، گفته بود تماس بگرید
یک شماره چهار رقمی داده بود 8692 تماس بگرید. زنگ زدم، سه چهار بار زنگ زدم و هر بار چیزی حدود 10 دقیقه این منشی تلفنی می گفت " شما اولین نفر در لیست انتظار هستید و تمام اپراتورها مشغول هستن" یک چیزی تو همین مایه ها بود. فقط 20-25 دقیقه من نفر اول و تو لیست انتظار بودم.
دیگه با این هزینه ها، من از مشهد تماس گرفتم و این همه هزینه رو قبض می ندازه پای ما هست دیگه.
تلفن زدم می گه شماره سند و ایمیلت رو بگو تا پیگیری کنیم. (یعنی من فقط 30 دقیقه معطل شدم که از پشتیبانی تلفنیشون همین کلمه رو بشنوم).
هر طور شد این "رفع نقص اطلاعات درخواست نماد اعتماد الكترونيكي" انجام شد.
امروز از خواب بلند شدم دیدم دوباره یک ایمیل از این شرکت اومده و ایندفعه برامون "رفع عدم انطباق ها توسط متقاضي" ارسال شده. (بلاخره پس از این همه مدت یک قدم رفتیم جلو :d)
رفتم این عدم انطباق رو نگاه کردم که ببینم چی هست و ایناها، وقتی رفتم دیدم به یک چیزهایی گیر داده که همه تویه سایت موجود هست.
عکسش رو اتچ کردم، می تونید مشاهده کنید. تمامی مواردی که گیر داده بود و برام عدم انطباق ارسال کرده بود تماما در سایت وجود داشت، علت این که این رو ارسال کرده بی دقتی و یک جورایی .... همون فرد هست. فقط رفته صفحه تماس با ما رو یک نگاه زده و تموم. همه این موارد رو باید در صفحه تماس با ما قرار می داد.
حالا جالبیش این هست که همون صفحه تماس با ما یا پشتیبانی رو درست نگاه نکرده، به خودش زحمت نداده اون اسکرول لعنتی رو یکم بیاره پایین و اطلاعات من رو نگاه کنه
برام زده که اسم و ایمیل و این موراد رو ننوشتی، می تونید خودتون برید نگاه کنید و تمامی موارد در سایت موجود هست
خلا این عدم انطاق رو هم براشون ارسال کردم تا ببینم چی می شه، آیا موفق می شم این نماد لعنتی رو بگیرم و از شرشون راحت بشم یا نه.
یک عکس دیگه هم اتچ کردم، می تونید نگاه کنید.

==================
سخنی با دوستانی که می خوان برن نماد اعتماد رو بگیرن:
دوستانی که می خوان اعتماد رو بگیرن، بدونن که باید تمام مراحل رو برن و اعصاب خوردکنی هاش براش شما هست. چهار ماه معطلی، چهار ماه ایمیل زدن و رفع نقص اطلاعات و غیره.
در کل با یک چیزی روبرو می شید که اگه رستم هم بود نمی تونست این مراحل رو طی کنه، برای گرفتن نماد باید حسابی دهنت سرویس بشه :d
به طور خلاصه از گرفتن نماد بر حذر باشید :d

samansystems
July 2nd, 2012, 13:15
کلا اين برادرا کارشون اذيت کردن هستش.
برای کار راه انداختن نيمدن اينا، فقط دارن سنگ ميندازن.

AriyaDownload
July 3rd, 2012, 21:51
دوباره گیر دادن و "رفع عدم انطباق ها توسط متقاضي" برام ارسال کردن. :((

TukaNet
July 3rd, 2012, 22:18
مشکل کلی ادارات و بالطبع سایت های دولتی در ایران ، عدم اطلاع رسانی دقیق هست

فرد میره یک کاری انجام بده ، هیچ راهنمایی و راه مشخصی وجود نداره

هر کارمند و اداره ای مراحل رو با نظر شخصی خودش تغییر میده

نتیجه هم بارها و بارها اشتباه و دوباره کاری هست

p30speed
July 3rd, 2012, 22:24
بیکاری. دو تا تلفن ثابت رو سایتت باشه خودش میشه اعتماد مشتری

habiballahafg
July 3rd, 2012, 22:56
حالا کارت انجام شده یا نه خدا بهتون و بقیه کسانی که میخواهند این بگیرند صبر ایوب بده

shivahost
July 3rd, 2012, 23:40
یادمه باید گواهینامه ssl هم می گرفتید... گرفتید؟

AriyaDownload
July 4th, 2012, 00:20
حالا کارت انجام شده یا نه خدا بهتون و بقیه کسانی که میخواهند این بگیرند صبر ایوب بده

نه ، هنوز دارم دست و چنجه نرم می کنم بلکه این نماد رو بگیرم :d

AriyaDownload
July 4th, 2012, 00:22
یادمه باید گواهینامه ssl هم می گرفتید... گرفتید؟

گواهی نامه ssl برای نماد الکترونیکی بیش از یک ستاره هست ، برای من همون یک ستاره هم کافی هست و دردسر ssl هم اینطوری کم می شه

Ashkankamangar.ir
July 4th, 2012, 00:27
کافیه این دردسر میذاشتید و شرکت ثبت میکردید اینجوری انگار 100 تا نماد اعتماد گرفتید

AvalinHost
July 4th, 2012, 02:12
سلام
شما تازه شروع کار هستید.
حالا دردسرهاش مونده. :d
فکر کنم ماه دیگه و یا 2 ماه دیگه بتونید دریافت کنید.
ضمنا اینو بگم که بعد از اتمام کار، اونا نامه میزنن به پلیس اماکن محل سکونتتون تا بیان محل رو بررسی کنن و اگه همه چیز ok بود نماد شما تایید میشه.
موفق باشی.

Sir.DarKNesS
July 4th, 2012, 04:03
نماد اعتماد خواستید بنده در خدمتم ! با تیم مجرب و حرفه ای

5 ستاره میدم خدمتون اونم با پشتیبانی عالی و اپتایم 100% و پهنای باند نامحدود اگه تا 2 ساعت دیگه خریداری کنید 1 ستاره هم روش میدیم :d

لوکیشن ستاره هم دیتاسنتر StarDC =)))))

delta
July 4th, 2012, 05:18
الکیه.. منم 20 روز دنبالش بودم.. کم مونده بود سند ازدواج خواهرمم رو هم ضمیمه کنم براشون..!! کل فک و فامیلم رو نشونی خواستند.. سند خونه و مغازه و.. میخواستم به اسم خودم ثبت بشه چون مدیر عامل شرکت داداشمه..اما به هیچ راه راستی هدایت نشدند.. از کپی فیش تلفن و منزل و کروکی و..........
الان بیخیال شدم نصفه نیمه ولش کردم..

AriyaDownload
July 4th, 2012, 09:00
سلام
شما تازه شروع کار هستید.
حالا دردسرهاش مونده. :d
فکر کنم ماه دیگه و یا 2 ماه دیگه بتونید دریافت کنید.
ضمنا اینو بگم که بعد از اتمام کار، اونا نامه میزنن به پلیس اماکن محل سکونتتون تا بیان محل رو بررسی کنن و اگه همه چیز ok بود نماد شما تایید میشه.
موفق باشی.

یا ابوالفضل
اینا دیگه کی هستن.
یعنی واقعا یکی دو ماه دیگه کار داره؟
اگه اینقدر باشه منصرف می شم

الکیه.. منم 20 روز دنبالش بودم.. کم مونده بود سند ازدواج خواهرمم رو هم ضمیمه کنم براشون..!! کل فک و فامیلم رو نشونی خواستند.. سند خونه و مغازه و.. میخواستم به اسم خودم ثبت بشه چون مدیر عامل شرکت داداشمه..اما به هیچ راه راستی هدایت نشدند.. از کپی فیش تلفن و منزل و کروکی و..........
الان بیخیال شدم نصفه نیمه ولش کردم..

من هم همین مورد رو بهشون گفتم
گفتم تو این مدتی که وبمستر بودم اینقدر اذیت نشدم که شما دارید اذیت می کنید و اگه به این نماد ... نیازی نداشتم، هیچوقت پیگیرش نمی شدم.
این برای درگاه پاسارگاد لعنتی می گه باید نماد داشته باشی8-|

Ashkankamangar.ir
July 4th, 2012, 09:02
این برای درگاه پاسارگاد لعنتی می گه باید نماد داشته باشی8-|
از ملت بگیرید خب
ما الان حدودا روزانه 5 تا 10 تراکنش داریم
و به جز وقتایی که یارانه میدند و موقع حقوق که بعضی موقع ها تراکنش ها با مشکل روبرو میشه(اگه ماژول فراسو بخری با یه کلیک حل میشه) هیچ مشکلی نداشتیم

Mihan-VPS
July 4th, 2012, 09:09
به نظرم بیخیال شی بهتره به دردسرش نمیرزه ب ااین مسائل اداری شرکت ثبت شه کافیه

AriyaDownload
July 4th, 2012, 09:10
از ملت بگیرید خب
ما الان حدودا روزانه 5 تا 10 تراکنش داریم
و به جز وقتایی که یارانه میدند و موقع حقوق که بعضی موقع ها تراکنش ها با مشکل روبرو میشه(اگه ماژول فراسو بخری با یه کلیک حل میشه) هیچ مشکلی نداشتیم

از ملت دارم
ستل رو هم رویه اسکریپت فعال کردم
چون گفتن درگاه پاسارگاد خوبه، گفتم این رو هم تست کنم
حالا اگه ایندفعه گیرهای الکی دادن می دونم چی جوابشون رو بدم :d
کلا ایران کشوری بس عجیب هست#:-S
یا یک کاری رو اینقدر سرسری می گیرن که هر بچه ای می ره کلاهبرداری می کنه یا یک کاری رو اینقدر سخت می گیرین و پدر طرف رو در می یارن، هم همونایی هم که می خوان درست کار کنن بیخیال می شن
به هر حال از قدیم گفتن مال بد بیخ ریش صاحبش :d

AriyaDownload
July 4th, 2012, 09:12
به نظرم بیخیال شی بهتره به دردسرش نمیرزه ب ااین مسائل اداری شرکت ثبت شه کافیه
انصافا تا الان دو سه تا شرکت می شد ثبت کرد :d

ja.softeng
July 4th, 2012, 15:22
آخه ناراحت نشینا
شما را کسی مجبور کرده برید نماد بگیرید آخه فروشگاه ندارید که مجبور به گرفتن نماد باشید ببین دوستان فروشگاه داران چه مشکلاتی دارند
تاپیک جامع آموزش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=16168)

مهدی 108
July 4th, 2012, 18:30
من از بهمن سال 90 ثبت نام کردم منتهی
حقیقتا من وقتی دیدم دارن هر روز یه بازی در میارن ، بیخیالش شدم

RoobinaServer
July 4th, 2012, 18:47
پاسارگاد اگر یه حساب داشته باشید که جاری باشه و همش پول باشه داخلش و ... فکر نکنم زیاد گیر بدن و راحت میدن درگاه رو کافیه شما را بانکی که حساب دارید به عنوان مشتری خوش حساب تایید بکنه.

والله نماد اطمینان به درد نمیخوره آخه

شما که این کارو کردید چه قدر دردسر داشت ؟ فکر میکنید یه مشتری که هاست میخره 7 تومن ماهانه بعد میاد چند ماه الاف پیگیری بشه ؟

ایران همینجوریه (کاغذ بازی)

اعتماد مشتری با این چیزا به دست نمیاد.

الکیه.

یا حق

AriyaDownload
July 4th, 2012, 20:07
آخه ناراحت نشینا
شما را کسی مجبور کرده برید نماد بگیرید آخه فروشگاه ندارید که مجبور به گرفتن نماد باشید ببین دوستان فروشگاه داران چه مشکلاتی دارند

برای فروشگاه دارم اقدام به دریافت نماد می کنم
محصولات میهن لایسنس (http://www.mihanlicense.com/products/)

ja.softeng
July 4th, 2012, 20:08
برای فروشگاه دارم اقدام به دریافت نماد می کنم
محصولات میهن لایسنس (http://www.mihanlicense.com/products/)

شا از سرویس خرید پستی استفاده می کنید؟

Mihan-VPS
July 4th, 2012, 20:11
درسته تو ایران به این چیزا زیاد توجه نمی کنن ولی بهتره گرفته شه تا سایت هویت بیشتری بگیره مخصوصا اگه سایت فروشگاهی باشه !

AriyaDownload
July 4th, 2012, 20:19

خیر، کد لایسنس رو از طریق ایمیل ارسال می کنم

0060
July 4th, 2012, 20:21

:d دوست گرامی لایسنس رو با پست میفرستن !

پ ن : مصطفی چرا خودتو اذیت میکنی یه دقیقه بیا یاهو چند تا دارم یکیشو بهت بدم :71:

ja.softeng
July 4th, 2012, 20:36
خیر، کد لایسنس رو از طریق ایمیل ارسال می کنم

:d دوست گرامی لایسنس رو با پست میفرستن !

پ ن : مصطفی چرا خودتو اذیت میکنی یه دقیقه بیا یاهو چند تا دارم یکیشو بهت بدم :71:

آقا در کل میگم اگر از سرویس خرید پستی(cod) برای ارسال محصولات استفاده نمی کنید پس اجباری در کار نیست.