PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجم بالای فایل error.log

naderfar
July 1st, 2012, 00:26
سلام

من یه vps که ویندوز سرور 2003 و برنامه xampp روش نصبه، دارم
کار وی پی اس در حد دانلود سنتر هستش
تو مسیر زیر
C:\xampp\apache\logs
فایلی به اسم error.log که حدود 130 گیگ فضا گرفته که باز هم نمیشه
حذفش که میکنم با اولین فایلی از روی vps دانلود میشه دوباره ایجاد میشه

راه حلی داره؟

reza_dadashian
July 1st, 2012, 01:52
سلام دوست من...
راستش من زیاد ویندوز سرور کار نکردم ولی تو cpanel برای جلوگیری از ساخت شدن فایل های error log فقط کافیه طبق زیر عمل کنی :
فایل .htaccess رو بسازی یا اگه هست edit کنی.
و داخلش کد زیر رو قرار بدی :

error_log = off
لطفا تست کن و ور برو مثلا جای error_log بزار error.log
ببین جواب میده؟ به من هم خبر بده مرسی

مخلص شما
رضا داداشیان

hannah
July 1st, 2012, 06:43
حذفش که میکنم با اولین فایلی از روی vps دانلود میشه دوباره ایجاد میشه

راه حلی داره؟

دقیقا مشکل همینجاست اولین فایلی که دانلود میکنید احتمالا حجم اون ارور لاگ کم هست با نات پد باز کنید ببینید چی نوشته احتمالا یک ارور میده که مشکل اونجا رو باید حل کنید

shivahost
July 1st, 2012, 10:43
دقیقا مشکل همینجاست اولین فایلی که دانلود میکنید احتمالا حجم اون ارور لاگ کم هست با نات پد باز کنید ببینید چی نوشته احتمالا یک ارور میده که مشکل اونجا رو باید حل کنید

بله، بهترین راهش همینه که زمانی که فایل تازه ایجاد میشه بخونیدش و ببینید ارور ها چیه و آنها را رفع کنید.

naderfar
July 1st, 2012, 12:18
ممنون از تمام دوستان

ولی مشکل اینه که فایل رو با اون حجم باز نمیکنه
و بلافاصله بعد از حذف وقتی که دوباره ایجاد میشه حجم 130 گیگه!

در ضمن بگم فقط یکبار تونستم فایلو حذف کنم دفعات بعد ارور Access is denied میده
فایل error.log هم که باز میکنم همین ارورو میده

seyyed_ahmad
July 9th, 2012, 12:45
با درود . منم چند وقتی هست با افزایش حجم ارور لاگ تو سی پنل هاستم روبرو هستم . اینم اخرین ارور مربوطه :
[09-Jul-2012 07:53:56 UTC] PHP Warning: date() [<a href='function.date'>function.date</a>]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Tehran' for 'IRDT/4.0/DST' instead in /home/parsi75/public_html/pars.php on line 190

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . ضمنا خط 190 اون فایل هم اینه :

$date = date ("m/d/y h:i A" ,$lastpost);

این مورد هم قبلا وجود نداشت و یکی دو روز هست که بوجود آمده . هیچ تغییری هم توی سایت داده نشده جدیدا مثل هک یا پلاگین یا قالب.

ipsat
July 9th, 2012, 13:25
فايل زير با ويرايشگر باز كنيد

C:\xampp\apache\conf\httpd.conf

متن زير پيدا كرده

ErrorLog "logs/error.log"
با متن زير جايگزين نماييد

# ErrorLog "logs/error.log"

Mihan-VPS
July 9th, 2012, 13:35
پاکش کنید هم چیزی از اطلاعاتتون کم نمیشه ولی بهتره فعال بمونه چون ارور های سرور رو نشون میده و فایل نسبتا مهمیه !