PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از whmcs نال شده

samilsoft
June 30th, 2012, 15:52
سلام

استفاده از whmcs نال شده، بعد ها تو کارکرد سیستم ممکن هست اشکالی بوجود بیاره؟ ( مثلا یه چیزایی کار نکنه، یا مشکل قضایی بسازن)

Arna
June 30th, 2012, 15:54
با سلام

به اون صورت نه ..

اما مشکل امنیتی احتمالش هست

Host Pardaz
June 30th, 2012, 16:42
البته در نسخه نال شد ممکن همچین مشکلاتی که ذکر کردید پیش بیاد.

mizbanaval
June 30th, 2012, 16:57
سلام
نکن دوست عزیز اگه میخای بزنی تو این کار نکن برو یک لایسنس بگیر از ما گفتن اگه بودجه داری که هیچی ولی اگه بودجه ای واسه لایسنس درنظر نگرفتی پس چرا اومدی تو کار ؟
ما هم یک زمانی استفاده میکردیم (منظورم 1 ماه هست) اون یک ماه یک خواب خوش نداشتیم پش سر هم شل و داستان های فراوان دیگه تازه داسنان های امنیتی هم انجام داده بودیم
اینو دوستانه گفتم
موفق باشید

parsianweb
June 30th, 2012, 19:19
ببینید دوست عزیز مشکل قضایی که براتون پیش نمیاد چون طرف حسابتون در ایران نیست
ولی از لحاظ امنیتی توصیه نمیشه
اگر قصد فعالیت به صورت تخصصی رو دارید حتما لایسنس بگیرید

Ashkankamangar.ir
June 30th, 2012, 19:33
اصلا توصیه نمیشه هم مشکلات امنیتی هم ریپورت و ... و هم مشکلات نرم افزاری مثل کار نکردم برخی قسمتها و همچنین عدم پشتیبانی توسط مرجع

majidisaloo1
June 30th, 2012, 19:42
سلام

استفاده از whmcs نال شده، بعد ها تو کارکرد سیستم ممکن هست اشکالی بوجود بیاره؟ ( مثلا یه چیزایی کار نکنه، یا مشکل قضایی بسازن)

از نظر امنیتی توسیه نمیشه اما نسخه های نال شده هم فرق های زیادی با هم دارن
اگه احیانن خواستی استفاده کنی نسخه رو درست انتخاب کن
من نمیدونم چطوری این تاپیک رو حذف نکرده مدیران چون حذف میکنن تا اونجا که من اطلاع دارم

PerDon
June 30th, 2012, 20:06
از نظر امنیتی توسیه نمیشه اما نسخه های نال شده هم فرق های زیادی با هم دارن
اگه احیانن خواستی استفاده کنی نسخه رو درست انتخاب کن
من نمیدونم چطوری این تاپیک رو حذف نکرده مدیران چون حذف میکنن تا اونجا که من اطلاع دارم

توسیه ، توصیه ؟ :دی

استفاده نکَن من از سره همین 4 تا سایتم کاملاً نابود شد ! یک whmcs نصب کرده بودم برای کار کردن با پنل که از طریق اون کل سایت هام رو سرور مجازی رو زدن ! :)

royasoft
April 14th, 2013, 19:31
سلام. به نظر من هم از نال شده استفاده نکنید بهتره. امنیتش هم که 100% بشه به هر حال ممکنه دیتاسنتر سرورتون رو ببنده جهت حقوق کپی رایت.

Shayanzez
April 14th, 2013, 19:42
اصلا توصیه نمیشه . چون خود من یه زمانی توی نال شده هاش شل آپ میکردم :دی :d

TARIMEHR
April 14th, 2013, 19:44
ایا بالا اوردن تاپیک قدیمی کار خوبیست؟

royasoft
April 14th, 2013, 19:46
ببخشید ولی مشکلش چیه؟لطفا بیشتر توضیح بدید :67:

reza*
April 14th, 2013, 21:05
برای کاره جدی به درد نمیخوره .