PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از ovh و مجازی سازی

sina_mech
June 30th, 2012, 13:06
سلام دوستان

قصد خرید سرور از OVH - Kimsufi رو دارم. میخواستم که سرور مجازی ارائه بدم به برخی از دوستان و مشتری هام. چند سوال ابتدایی و اساسی دارم از اساتید که امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم.

0- اصلاً این دیتاسنتر رو برای داشتن سرور برای سایت های دانلود موزیک و نرم افزار مناسب میدونید؟ گیر الکی میدن؟ هتزنر بهتره یا OVH ؟

1- برای مجازی سازی، با توجه به تاپیک های دوستان و مطالعه ای که کردم، ظاهراً VMware ESXi گزینه مناسبی هست. میخواستم بدونم که آیا مجانی هست؟ نیاز به کرک داره؟ میشه رو OVH کرکش کرد و ؟

2- برای این منظور اصولاً باید از Order - OVH (http://www.ovh.ie/order/kimsufi.cgi) ، بعد از انتخاب سرور، Virtualisation رو انتخاب کنم و بعد هم VMware ESXi 4.1 رو دیگه، درست میگم؟

3 - بعد از تحویل گرفتن سرور، از طریق VMware ESXI میتونم سیستم عامل های مختلف رو روی VPS ها نصب کنم. فقط سوالم اینه که میشه از ویندوزهای کرک هم استفاده کرد؟ صبح پا نشیم ببینیم سرور رو خاموش کردن؟!! @-)

4- ظاهراً روی همین سرور میشه تا 32 تا آی پی داشت. میخواستم بدونم این بدون Flexipack هست؟ واسه 32تا آی پی فقط پول آی پی ها رو میدیم دیگه؟

5- اینا دارن 23% مالیات میگرن! ولی تا جایی که میدونم VAT واسه ساکنین اروپاس و من دارم از آمریکا خرید میکنم! آیا این VAT شامل منم میشه؟

6- مستقیم بخرم بهتره یا از نماینده؟ آفر دارید؟

7- نحوه تهیه لایسنس ها، cPAnel ، دایرکت ادمین و اینا رو هم اگر لطف کنید بگید ممنون میشم

خیلی سوال پرسیدم، واقعاً شرمنده.

پیشاپیش از لطف تون سپاسگزارم

Ashkankamangar.ir
June 30th, 2012, 14:39
با دوست عزیز فرانتورک صحبت کنید ایشون یه سرور با پورت 10 گیگ به ما تحویل دادند عالیه
خودشون هم انسان بسیار شریفی هستند به زور هزینه ی سرور رو بهشون دادیم همش میگفت کامل سیپنل نصب کن ببین راضی هستی بعد هزینه رو بده

faranetwork
June 30th, 2012, 15:18
با دوست عزیز فرانتورک صحبت کنید ایشون یه سرور با پورت 10 گیگ به ما تحویل دادند عالیه
خودشون هم انسان بسیار شریفی هستند به زور هزینه ی سرور رو بهشون دادیم همش میگفت کامل سیپنل نصب کن ببین راضی هستی بعد هزینه رو بده

مرسی اشکان جان..شما لطف دارین امیدواریم راضی باشین...
sina_mech (http://www.webhostingtalk.ir/member/11786/)در مورد سوالات هم باید بگم که تو انجمن بارها توضیح دادم..تاپیک های زیادی هست ..با کمی جست و جو جواب همه سوال ها پیدا میشه

itjavani
June 30th, 2012, 17:31
0- اصلاً این دیتاسنتر رو برای داشتن سرور برای سایت های دانلود موزیک و نرم افزار مناسب میدونید؟ گیر الکی میدن؟ هتزنر بهتره یا OVH ؟

تا زمانی که ابیوز نیاد کسی باهاتون کاری نداره! فرقی نمیکنه کدام دیتاسنتر باشه!

1- برای مجازی سازی، با توجه به تاپیک های دوستان و مطالعه ای که کردم، ظاهراً VMware ESXi گزینه مناسبی هست. میخواستم بدونم که آیا مجانی هست؟ نیاز به کرک داره؟ میشه رو OVH کرکش کرد و ؟

نیاز به کرک نیست! شماره سریال داره که میتونید با ثبت نام در وب سایت vmware.com این لایسنس را به صورت رایگان دریافت کنید و یا اینکه سریال مورد نظر را از فردی که خریداری میکنید بگیرید! این کار رو ما برای کاربرانمون رایگان انجام میدیم

2- برای این منظور اصولاً باید از Order - OVH (http://www.ovh.ie/order/kimsufi.cgi) ، بعد از انتخاب سرور، Virtualisation رو انتخاب کنم و بعد هم VMware ESXi 4.1 رو دیگه، درست میگم؟

بله

3 - بعد از تحویل گرفتن سرور، از طریق VMware ESXI میتونم سیستم عامل های مختلف رو روی VPS ها نصب کنم. فقط سوالم اینه که میشه از ویندوزهای کرک هم استفاده کرد؟ صبح پا نشیم ببینیم سرور رو خاموش کردن؟!! @-)

ویندوز کرک میتونید استفاده کنید ! البته از فردی که خریداری میکنید میتونید یک ISO سالم درخواست بدید بهتون بدند تا مشکلی نداشته باشید.

4- ظاهراً روی همین سرور میشه تا 32 تا آی پی داشت. میخواستم بدونم این بدون Flexipack هست؟ واسه 32تا آی پی فقط پول آی پی ها رو میدیم دیگه؟

برای سرورهای کیم سوفی نیازی به professional use نیست و شما ماکسیمم 32 عدد ای پی میتونید خریداری کنید که 30 ای پی قابل استفاده میتونید داشته باشید.

5- اینا دارن 23% مالیات میگرن! ولی تا جایی که میدونم VAT واسه ساکنین اروپاس و من دارم از آمریکا خرید میکنم! آیا این VAT شامل منم میشه؟

امریکا Tax داره! lممکنه tax id ازتون بخوان! در صورت خرید توسط ما نیازی به پرداخت مالیات نیست

6- مستقیم بخرم بهتره یا از نماینده؟ آفر دارید؟

در صورت توانایی حل مشکلات توسط خودتون و حل مشکلات پرداختی میتونید مستقیم خریداری کنید. در مورد آفر نیز OVH به هیچ فردی سرور خاصی نمیده ! همه قیمت ها یکسان هست فقط نحوه پرداخت یک فرد ریسلر با فرد دیگر متفاوت هست. مثلا ما 4 یورو کارمزد دریافت میکنیم ولی افرادی نیز هستند 20 درصد بر روی هزینه سرور میکشند!

7- نحوه تهیه لایسنس ها، cPAnel ، دایرکت ادمین و اینا رو هم اگر لطف کنید بگید ممنون میشم

میتونید از خود دیتاسنتر خرید کنید و هم میتونید از افراد دیگر خرید کنید فرقی نداره

در صورت داشتن سوال در خدمتیم...

sina_mech
July 2nd, 2012, 23:24
ممنون از پاسختون دوستان :)

یه سوالی هم داشتم، مثلاً اگر سرور رو با ویندوز سفارش بدیم، باید لایسنس تهیه کنم؟ ویندوزش جنیون هست یا Trial ؟ میشه کرک کرد؟

novinvps.com
July 3rd, 2012, 03:32
ممنون از پاسختون دوستان :)

یه سوالی هم داشتم، مثلاً اگر سرور رو با ویندوز سفارش بدیم، باید لایسنس تهیه کنم؟ ویندوزش جنیون هست یا Trial ؟ میشه کرک کرد؟
اگه سفارش بدید ، بله ! قاعدتا وقتی هزینه میگیرن بابت ویندوز باید لیسانس دار بهتون بدند و نه تریال.

sina_mech
July 3rd, 2012, 08:33
آخه نکته اینجاست که حداقل در پروسه ثبت نام با انتخاب ویندوز، هیچ هزینه ای اضافه نمیشه!!

ERfan.Taleghani
July 3rd, 2012, 10:34
سلام ! قبل از نصب سرور مجازی باید یک سری تنظیمات رو توی روتر انجام بدید + اینکه بعد از نصب سرور مجازی لینوکس هم یک دستوراتی رو باید بدید که توی سایتشون توضیح داده . ضمنا. در مورد فایل هاستینگ اگر ازتون شکایتی چیزی بشه در جا میزنند فایل هاتون رو می پرونند.

sina_mech
July 3rd, 2012, 11:53
مرسی. ممنون میشم این قضیه رو هم توضیح بدید که چه جوریه که موقع سفارش برای سفارش ویندوز هزینه ای اضافه نمیشه؟!!!

novinvps.com
July 3rd, 2012, 12:34
مرسی. ممنون میشم این قضیه رو هم توضیح بدید که چه جوریه که موقع سفارش برای سفارش ویندوز هزینه ای اضافه نمیشه؟!!!

تنظیمات شبکه ایش اینجاست
OVH : BridgeClient (http://help.ovh.co.uk/BridgeClient)
سینا جان یه توصیه میکنم اگه واقعا اشنایی نداری و فورا میخوای سرویس دهی کنی توصیه میکنم از این دیتاسنتر استفاده نکن
تقریبا میشه گفت روش خاص خودشو داره
مثلا ابیوز
همین تنظیمات شبکه... که اگه اشتباه باشه ایپی بلاک میشه
هرچند از تو پنل میتونی بازش کنی ولی کلا اذیت ممکنه بشی.

sina_mech
July 3rd, 2012, 17:08
تنظیمات شبکه ایش اینجاست
OVH : BridgeClient (http://help.ovh.co.uk/BridgeClient)
سینا جان یه توصیه میکنم اگه واقعا اشنایی نداری و فورا میخوای سرویس دهی کنی توصیه میکنم از این دیتاسنتر استفاده نکن
تقریبا میشه گفت روش خاص خودشو داره
مثلا ابیوز
همین تنظیمات شبکه... که اگه اشتباه باشه ایپی بلاک میشه
هرچند از تو پنل میتونی بازش کنی ولی کلا اذیت ممکنه بشی.

والا برای تنظیمات شبکه آموزش هایی که توی انجمن بود و بستن پورت ها و ... رو مطالعه کردم تقریباً. حالا سعی میکنم قبل از سرویس دهی گسترده هم تا جایی که ممکنه از حضور شما و اساتید دیگه استفاده کنم :)

فعلاً سوالی که برام بی جواب مونده، اینه که داستان این ویندوز ovh چیه؟! که هزینه اضافی هم نداره!