PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فضای مصرفی در سی پنل

boris
June 30th, 2012, 12:04
سلام دوستان...من مدتی هست یک مشکلی در فضای مصرفی در سی پنل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید..من فضای 1 گیگ دارم که در این فضا فقط فایلهای نیوک ریخته شده و هیچ فایل دیگه ای را روی هاست نمیریزم و فضای که مصرف کردم 120 مگ هست اما وقتی وارد سی پنل شدم دیدم کل فضای من پر شده وقتی به قسمت disk spase رفتم که ببینم چه فضایی اشغال شده دیدم در قسمت othet usage زده 870 مگ حالا سوالم اینه که 870 مگی که زده مربوط به کدوم قسمت میشه؟از مدیر هاستم هم پرسیدم میگه 120 مگ استفاده کردم.خواهشا یک راهنمایی بکنید چون هیچ فایلی نمیتونم بریزم بخاطراینکه فضام پر شده.ممنون

hannah
June 30th, 2012, 14:29
ممکنه یک فایل در هاست باشه error_log اگر بود پاک کنید
ممکنه فضای مصرف شده در دیتابیس باشه
بعضی وقت ها که فایلی حذف میکنید کمی طول میکشه تا از پنل سیپنل کاربر فضا کم شه ولی از مدیریت درست نشون میده در کل باید به مدیر بگید

boris
June 30th, 2012, 14:49
ممکنه یک فایل در هاست باشه error_log اگر بود پاک کنید
ممکنه فضای مصرف شده در دیتابیس باشه
بعضی وقت ها که فایلی حذف میکنید کمی طول میکشه تا از پنل سیپنل کاربر فضا کم شه ولی از مدیریت درست نشون میده در کل باید به مدیر بگید

ممنون عزیز از راهنمایی.

من یک فایل ارور توی public جایی که فایلهای نیوک هست داشتم که معمولا همیشه هست و هر وقت حجمش زیاد میشه پاک میکنم.ایا منظورتون اینه یا این ارور جای دیگه ای هم هست؟

فضای مصرف شده در دیتابیس یعنی چی؟ چون من توی هاست فقط فایلهای نیوک نصبه و هیچ دانلود یا اپلودی روی هاست ندارم.حتی عکس هم نمیریزم.فقط برای میزبانی سایتم دارمش.دیگه چه فضایی با این حجم زیاد مصرف میشه؟

نکته اخر اینکه مسئله حذف فایل نیست بلکه حجمیکه در قسمت other usage نوشته 870 مگ این other usage مربوط به کدوم قسمت هست که ببینم چیه؟.به این عکس هم یک نگاهی بندازید..بازم ممنون

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f57/6960-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-1-jpg

boris
June 30th, 2012, 19:11
یکی پیدا بشه به این سوال ساده یک چواب بده صواب کرده از مدیر هاستم تا انجمنها توی گوگل همجا رفتم این سوال رو کردم یکی نتونسته یک جواب قانع کننده بده...اقا مگه فضایی که روی هاست داریم فقط فایلهایی که ریختیم نیست؟مگه بازدیدکننده هم جز فضای دیسک من حساب میشه و از فضای دیسکم کم میشه؟خوب من فقط 120 مگ فایل دارم نه عکس دارم نه فایل دانلودی دارم نه فایل ارور دارم نه سطل اشغال دارم فقط نیوک دارم. اما 1 گیگ پر شده..فقط خواهشا به من بگید 870 مگی که نوشته در قسمت other usage مربوط به کدوم قسمت میشه که من برم ببینم چیه؟حتما 870 مگ فایله دیگه باید یک جایی باشه شعبده بازی که نیست خواهشا اون عکسی که بالا گذاشتم نگاه کنید....فقط بگم که من public را کاملا چک کردم که فقط فایلهای نیوک هست 113 مگ فایلهای mysql هست 30 مگ.....یکهفته میخوام یک فایل نیوک 50 کیلوبایتی بریزم نمیتونم چون الکی فضام پر شده....ممنون میشم کمک کنید

rpserver
July 1st, 2012, 03:33
دوست عزیز ، فایل های tmp و پوشه های ایمیل رو هم بررسی کنید . بعضا ممکن هست اسکریپت قاطی میکنه یا فلود میشه ایمیل ارسال میکنه و این ایمیل ها توی صف ذخیره میشن و ارسال نمیشن . خودش باعث گرفته شدن فضا میشه و چون موقتی هستش ممکنه بصورت other usage نشون بده . با این حال بنده تا اکانت رو نبینم قطعی نمیتونم جوابی به شما بدم .
سعی کنید از با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید و درخواست بررسی با du -sh *

boris
July 1st, 2012, 13:20
داداش ممنون ..میشه دقیقا به طور تخصصی بگید من به پشتیبانی چی بگم؟چیارو بگم برسی کنند؟ چون اینها همش میگن 120 مگ مصرف شده اما وقتی وارد میشم 1 گیگ پر شده...دقیقا چی بگم که بدونند سر در میارم مشکل از کجا میتونه باشه.در ضمن تو عکس بالا که گذاشتم همانطور که میبینید هم تمپ خالیه و هم میل..ممنونم عزیز

PerDon
July 1st, 2012, 14:09
بگید پوشه tmp چک کنند و خودتون ایمیل های که در هاست ساختید بررسی کنید ببنید از چیه ;)

ata3929
November 5th, 2013, 13:00
آقا تورو خدا کمک کنین من این پشتیبان هاست و نمیتونم بفهمونم که این چرا اینطوری شده؟
میگم اینو برام صفرش کنین میگه فضایی هست که استفاده کردی
بهش دقیقا چی گم بفهمه؟؟؟؟؟
16518