PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در مورد whmcs

Shc
November 22nd, 2009, 02:11
با سلام
من روی یک سرور در یک دیتاسنتر آمریکایی خدمات میزبانی وب رو انجام میدم.خواستم whmcs نال شده رو نصب کنم که قوانین اجازه نداد.تصمیم گرفتم روی یک سرور آلمانی نصب کنم.
من این سیستم رو نصب کردم و تنظیمات سرور رو هم انجام دادم.
به دلیل اینکه قصد اتصالش رو به درگاه بانک پارسیان داشتم که بتونه به صورت آنی هاست و دامین رو تحویل بده.اول گفتم بیام با هاست رایگان امتحان کنم.تو تنظیمات نحوه ساخت اکانت رو به صورت اتوماتیک بدون پرداخت قرار دادم. ولی موقع ساخت اکانت چند لحظه صبر میکنه و بعد ارور 408 رو میده که پیغامش هم اینه:

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.
معنای درست ترجمش رو متوجه نشدم.وب سرور هم لایت اسپید هستش.حالا نمیدونم دلیل این ارور چی هست.مشکل از تنظیماتیه که به سرور دادم یا تنظیمات موقع ساخت پلان.از دوستانی که با این سیستم کار کردند تقاضا دارم اگر میتونند به ما کمکی کنند دریغ نکنند.
پیشاپیش ممنون از لطفتون

iSoheil
November 22nd, 2009, 14:16
احتمالا شما از اسکریپت پرداخت بانک سامان به صورت نال استفاده میکنید! خوب نکنید.
درضمن برای استفاده طولانی مدت (همیشگی) و حرفه ای از whmcs بهتره خریداریش کنین.

Shc
November 22nd, 2009, 17:35
احتمالا شما از اسکریپت پرداخت بانک سامان به صورت نال استفاده میکنید! خوب نکنید.
درضمن برای استفاده طولانی مدت (همیشگی) و حرفه ای از whmcs بهتره خریداریش کنین.

دوست گرامی من هنوز اسکریپت پرداخت سامان استفاده نکردم.فقط به دلیل اینکه هنوز اسکریپتشو خریداری نکردم خواستم امتحان کنم به صورت آنی تحویل میده؟ که نداد و ارور داد.
whmcs نسخه جدید رو هم به زودی به خاطر امکاناتش لایسنسشو خریداری میکنم.اول گفتیم بیام با نال شدش کار کنیم تا ببینیم چی میشه که نشد

Shc
November 23rd, 2009, 01:55
انگار درخواست ما خیلی سخت بود.کسی از دوستان نیست جواب ما رو بده؟

NovinServer
November 23rd, 2009, 05:05
دوست گرامی من هنوز اسکریپت پرداخت سامان استفاده نکردم.فقط به دلیل اینکه هنوز اسکریپتشو خریداری نکردم خواستم امتحان کنم به صورت آنی تحویل میده؟ که نداد و ارور داد.
Whmcs نسخه جدید رو هم به زودی به خاطر امکاناتش لایسنسشو خریداری میکنم.اول گفتیم بیام با نال شدش کار کنیم تا ببینیم چی میشه که نشد

سلام ، خیلی خیلی ببخشید !
چرا نباید انی هاست بده ! همه دارند استفاده می کنند !
شما سیستم را بخرید ، پلاگین هم بگیرید قطعا کار می کنه و هاست و دامین هم انی ثبت می کند !
دیگه این چیزها تست نمی خواهد ! یکم پول نیاز دارد برای خرید !
همین !

IranianServer
November 23rd, 2009, 11:01
با سلام
من روی یک سرور در یک دیتاسنتر آمریکایی خدمات میزبانی وب رو انجام میدم.خواستم whmcs نال شده رو نصب کنم که قوانین اجازه نداد.تصمیم گرفتم روی یک سرور آلمانی نصب کنم.
من این سیستم رو نصب کردم و تنظیمات سرور رو هم انجام دادم.
به دلیل اینکه قصد اتصالش رو به درگاه بانک پارسیان داشتم که بتونه به صورت آنی هاست و دامین رو تحویل بده.اول گفتم بیام با هاست رایگان امتحان کنم.تو تنظیمات نحوه ساخت اکانت رو به صورت اتوماتیک بدون پرداخت قرار دادم. ولی موقع ساخت اکانت چند لحظه صبر میکنه و بعد ارور 408 رو میده که پیغامش هم اینه:
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.
معنای درست ترجمش رو متوجه نشدم.وب سرور هم لایت اسپید هستش.حالا نمیدونم دلیل این ارور چی هست.مشکل از تنظیماتیه که به سرور دادم یا تنظیمات موقع ساخت پلان.از دوستانی که با این سیستم کار کردند تقاضا دارم اگر میتونند به ما کمکی کنند دریغ نکنند.
پیشاپیش ممنون از لطفتون

سلام دوست من !
شما از بخش سرور ها سرور خود را ایجاد کرده اید ، User pass + acc key رو وارد کرده اید ؟؟؟
کنترل پنل شما چیست ؟

Shc
November 23rd, 2009, 12:46
سلام ، خیلی خیلی ببخشید !
چرا نباید انی هاست بده ! همه دارند استفاده می کنند !
شما سیستم را بخرید ، پلاگین هم بگیرید قطعا کار می کنه و هاست و دامین هم انی ثبت می کند !
دیگه این چیزها تست نمی خواهد ! یکم پول نیاز دارد برای خرید !
همین !

دوست عزیز،من اگر خرید آنلاین نداشته بودم هیچوقت تصمیم به نصب این اسکریپت نمیکردم.منظور من هم این نبود این اسکریپت کار به من جواب نمیده.منظور من این بود قبل از این که بخرمش فوت و فن کار کردن رو باهاش یاد بگیرم تا فردا نه مشکلی واسه من و نه مشکلی واسه کاربر پیش بیاد.همونطور که میبینید تو این قسمتش گیر کردیم

سلام دوست من !
شما از بخش سرور ها سرور خود را ایجاد کرده اید ، User pass + acc key رو وارد کرده اید ؟؟؟
کنترل پنل شما چیست ؟

بله.توی بخش سرور مشخصات سرور رو وارد کردم.درست هم وارد شده.کنترل پنل whm میباشد.
به نظر شما دلیلش این نیست که سیستم روی سرور دیگست؟

IranianServer
November 23rd, 2009, 14:07
بله.توی بخش سرور مشخصات سرور رو وارد کردم.درست هم وارد شده.کنترل پنل whm میباشد.
به نظر شما دلیلش این نیست که سیستم روی سرور دیگست؟

بسیار خوب !
دلیلی نداره که چون تو یک جای دیگه باشه کار نکه !
خود من برای سرور ویندوز هم که ارائه می کردم استفاده می کردم و WHMCS هم در سرور لینوکس نصب بود.
شما مطمئن هستی acc key رو درست وارد کردی ؟
پیشنهاد می کنم یک acc key دیگر در whm ایجاد کن و وارد کن.

Shc
November 23rd, 2009, 19:10
بسیار خوب !
دلیلی نداره که چون تو یک جای دیگه باشه کار نکه !
خود من برای سرور ویندوز هم که ارائه می کردم استفاده می کردم و whmcs هم در سرور لینوکس نصب بود.
شما مطمئن هستی acc key رو درست وارد کردی ؟
پیشنهاد می کنم یک acc key دیگر در whm ایجاد کن و وارد کن.

انجام دادم باز هم نشد.ممنون از اینکه پاسخ دادید.

banned
November 23rd, 2009, 19:47
انجام دادم باز هم نشد.ممنون از اینکه پاسخ دادید.

فکر نکنم به این راحتی باشه !
حتما باید لیسانس درگاه بگیرید از یک جا ...

برای یک شرکت مهم نیست که 250 تومان هزینه لیسانس WHMCS نامحدود را بدهد .
همچنین با پرداخت 50,000 تومان ماژول پرداخت انلاین هم خودشان براتون نصب می کنند !

PersianWHMCS.com

:65:

Shc
November 24th, 2009, 00:34
فکر نکنم به این راحتی باشه !
حتما باید لیسانس درگاه بگیرید از یک جا ...

برای یک شرکت مهم نیست که 250 تومان هزینه لیسانس whmcs نامحدود را بدهد .
همچنین با پرداخت 50,000 تومان ماژول پرداخت انلاین هم خودشان براتون نصب می کنند !

Persianwhmcs.com

:65:

من حتما لایسنس و درگاهش رو خریداری میکنم.
ولی مشکل اینجاست کلا هاست رو به صورت آنلاین ایجاد نمیکنه.
با سیستم های دیگری که کار کردم به صورت آنی هاست رو تحویل میده ولی ماژول پرداخت آنلاین ندارند و ما هم ماژول نویس نیستیم.

IranianServer
November 24th, 2009, 16:19
من حتما لایسنس و درگاهش رو خریداری میکنم.
ولی مشکل اینجاست کلا هاست رو به صورت آنلاین ایجاد نمیکنه.
با سیستم های دیگری که کار کردم به صورت آنی هاست رو تحویل میده ولی ماژول پرداخت آنلاین ندارند و ما هم ماژول نویس نیستیم.

دوست من !
شما از چه نسخه ایی استفاده می کنی ؟
شما برو از سایت رسمی whmcs یک لایسنس 15 روزه رایگان بگیر ! و از همون جا هم آخرین نسخه رو می تونی بگیری !
نصب کن نه نال هست نه چیز دیگر. اگر کار کردن که چه بهتر ...

RaminMT
July 28th, 2011, 19:11
سلام دوستان این اولین ارسال من هست
یکی از دوستان من هاستینگ زده حالا با ساخت اتوماتیک اکانت بعد از پرداخت مشکل داره فک کنم نال شده هم هست اگه ممکنه یکبار کامل و به صورت مبتدی توضیح بدین که چه کارایی باید انجام بشه تا براش درست کنم ممنون
راستی قبلا گشتم زیاد چیزی پیدا نکردم