PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوسان قیمت دلار و پایین بودن قیمت سرورهای مجازی

lived
June 29th, 2012, 19:09
سلام دوستان
هر روز قیمت دلار رو به افزایش است و ما همچنان فقط هزینه ها رو داریم جبران میکنیم و با نرخ سابق داریم با مشتریهامون حساب میکنیم دوستانی در وب هاستینگ تالک قیمتهایی ارائه میدن که واقعا پایین است
ما اینجا جمع نشدیم که خودمون رو سرگرم کنیم کسانی که اینجا کار میکنن همه به دنبال درآمد مناسب هستند که بتونن فعالیت خودشون رو گسترش بدهند
انصافا بیاید یه عرف برای سرورها تایین کنیم و همه روی همون عرف جلو بریم کسی هم خارج از عرف کار نکنه و مشتری مختار که از هر کی میخواد سرور بگیره
الان طرف توی انجمن داره رم دو گیگ رو زده بیست تومن آخه چطور میخواد سود کنه؟؟؟؟
یا اینکه رم یک گیگ رو زده ده تومن
یه مقدار فکر کنید که آیا کاری که میکنید به صرفه هست ؟؟؟؟
دوستان نظر خودشون رو برای تثبت قیمتها بدن
ممنون

amirlord
June 29th, 2012, 19:14
سلام
کیمــ سوفی سرور میده 24 گیگ حدود 150 تومن .
رم 2گیگ بده 20 تومن
حتی اگه 4گیگ رم سرور رو خالی بذاره .
10 تا 20 تومن میشه 200 تومن .
50 تومن سود واسه یه بچه مدرسه ای بیشتر از پول تو جیبی باباشه !!!
حالا کاری ندارم به اوناش که 10 تا از این سرورا دارن که بشه 500 تومن . کلی گفتم .

m3hdi
June 29th, 2012, 19:21
سلام
کیمــ سوفی سرور میده 24 گیگ حدود 150 تومن .
رم 2گیگ بده 20 تومن
حتی اگه 4گیگ رم سرور رو خالی بذاره .
10 تا 20 تومن میشه 200 تومن .
50 تومن سود واسه یه بچه مدرسه ای بیشتر از پول تو جیبی باباشه !!!
حالا کاری ندارم به اوناش که 10 تا از این سرورا دارن که بشه 500 تومن . کلی گفتم .

دقیقا ، مردم ایرانم که "مفت باشه ... باشه !
امروز 29 هم هست خیلی ها مثل بنده امروز پرداخت دارند
با دلار 2100 تومانی باید پرداخت کنیم ولی قیمت هامون همون قیمت های 10 ماه پیش دلار 1350 تومنی هست !

mehrshad.ho
June 29th, 2012, 19:28
کسی که سیاست کاری داره قیمت های پایین سرور نمیده یه سری تابستونی هستند که رم 1 رو 10 تومن میدن
فقط هم عشقشون اینه که پول سرور در بیاد

arazit
June 29th, 2012, 19:35
kimsufi با آی پی ها و .... سرور 24 گیگ رم بالاتر در میاد فکر کنم
مشکل اینجاست که کاربران همه چیز رو در رم می بینند.
هیچ وقت به کیفیت سخت افزار و پشتیبانی اهمیت نمی دهند.

tizparvaz
June 29th, 2012, 19:41
واقعا خیلی حالا همکارا اینجا فقط فکر پرداخت هزینه سرورن به اینم باید فک کرد
من تاپیکای چند سال پیش انجمن و میدیدم قیمتا مثل الان بود حتی بعضا بالاتر از الان یعنی از چند سال پیش تا الان هیچکس خرج زندگیش بالاتر نرفته !!! حالا بماند که پرداخت خودش بیشتر شده

HyperServer
June 29th, 2012, 20:04
واقعا خیلی حالا همکارا اینجا فقط فکر پرداخت هزینه سرورن به اینم باید فک کرد
من تاپیکای چند سال پیش انجمن و میدیدم قیمتا مثل الان بود حتی بعضا بالاتر از الان یعنی از چند سال پیش تا الان هیچکس خرج زندگیش بالاتر نرفته !!! حالا بماند که پرداخت خودش بیشتر شده

دلار اون موقع 1000 تومن بود ...تورم الان هم نبود...

مسئله اینه که هر کسی مثل خوانندگی از مامانش قهر میکنه میاد سرور میگیره vps میده !

سود این جور سرویس دهنده ها اورسل تا گلوی سرور چه بسا بیشتره....
بعد میان تاپیک میزنن میگk سرور مجازی با منابع اختصاصی واقعی ...

هر روز هم زرت یکی از سرورهاشون در میاد...یک بار هارد مسوزه ...یک بار روی آیپی اقدر abuse میاد که سرور suspend میشه و 1001 مشکل دیگه ...

خریدار باید عاقل باشه...

بازاری که شما ورود فروشنده رو نمیتون کنترل کنی ..نمیشه درش اتحاد ایجاد کرد.

مدیران این انجمن هم زیر باز این قضیه نمیدن...چون به شدت تعداد بازدیدکنندگان میاد پایین.
پس عملا راه حلی وجود نداره;)

Bullet-Vps.us
June 29th, 2012, 20:16
با نظرتون موافقم ولی همونطوری که گفتم هر جا توی هر کاری یه سری پیا میشن که قیمت زیر بازار مین و باهاشون هم که منطقی صحبت میکنی ناراحت میشن میگن بجای تبلیغ فلان ...... (بدون مخاطب خاص)
الان یورو ماه پیش 2220 بود الان شده 2516 واقعا نمیصرفه .
بیایم قیمت رو اضافه کنیم مشتری میا میگه فلانی داره میده 10 تومن 1 گیگ خوب من چی بگم اینجا ؟ حرفی نمیمونه
یادش بخیر یه زمانی که خودمم هنوز توی این کار نبودم دلار 1000 هم کمتر بود فکر کنم سرور 1 گیگ فروشنه کتر از 45 نمیداد . الان که 2500 تومنیشم دیدیم .

milade
June 29th, 2012, 20:18
این موضوع هم دیگه خز شده !

مطمعن باشید اخر این تاپیک هم "قفل" شدن یا "به نتیجه نرسیدن" هستش .

تا مادامی که کاربر تازه کار بخواد قیمت پایین ارائه بده ( مثل خیلی از ماهایی که این کار رو کردیم و بازار رو برای اونهایی که باید کار میکردند خراب میکردیم ) و منطقی کار نکنه همینه .

یارو فروش انجام میده رو پایه دلار 1750 ، اخه عزیز من فردا دلار شد 2300 تومن میخوای چی کار کنی ؟ اونم مملکت گل و بلبل ما ! :|

بهترین راه حل اینه که فروشتون رو از این سایت خارج کنید تا نخواید اینجوری متضرر بشید !

موفق باشید !

tizparvaz
June 29th, 2012, 20:39
این موضوع هم دیگه خز شده !

مطمعن باشید اخر این تاپیک هم "قفل" شدن یا "به نتیجه نرسیدن" هستش .

تا مادامی که کاربر تازه کار بخواد قیمت پایین ارائه بده ( مثل خیلی از ماهایی که این کار رو کردیم و بازار رو برای اونهایی که باید کار میکردند خراب میکردیم ) و منطقی کار نکنه همینه .

یارو فروش انجام میده رو پایه دلار 1750 ، اخه عزیز من فردا دلار شد 2300 تومن میخوای چی کار کنی ؟ اونم مملکت گل و بلبل ما ! :|

بهترین راه حل اینه که فروشتون رو از این سایت خارج کنید تا نخواید اینجوری متضرر بشید !

موفق باشید !

والا ما که تا حالا نهایت ۵ تا مشتری از این انجمن داشتیم اما مشکل اینه که همه اینجارو میشناسن و آفرای اینجارو با قیمتا مقایسه میکنن :دی

به قول اون دوستمون این تاپیکم آخرش بسته میشه میره واقعا هم نمیشه کاری کرد هر کی باید از خودش شروع کنه مثلا استارتر این تاپیک خودش باید قیمت مناسب بده من خودم باید قیمت مناسب بدم هرکی اینکارو کنه کلا قیتا میاد سر جاش

sellpad
June 29th, 2012, 20:46
به نظر من یه حالت نظارتی بذاریم بد نیست
که همه در یه رنج بدن
نه گرون تر نه ارزون تر
به خصوص در تابستان
خریدار ها هم پرو شدن
میان همه جور خدمات میخوان بد فقط و فقط 5000 تومان بهشونم که حرف میزنی بهشون بر میخوره

فقط یه سیستم نظارتی میتونه کار گشا باشه

Sir.DarKNesS
June 29th, 2012, 20:52
چه گیری دادین :"> همه مشتری ها پولدار نیستند که یکی نداره خوب به همون اندازه پولش میره وی پی اس ارزون میخره به شما چه ؟

1001 دلیل داره که این مشتری دوست داره از اینی که ارزون میده بخره

saeedxxx
June 29th, 2012, 21:02
من همیشه به اینکه بازار قیمت خودشو خودش پیدا میکنه اعتقاد داشتم!

حرف دوستان هم درسته که یکسری ها فقط خرج سرور براشون در بیاد بال در میارن :) ولی مطمئن باشید مشتری بعد از یکبار که با قیمت خیلی پایین بخره و بعد اطلاعاتش دود بشه یا پشتیبانی ضعیف ببینه متوجه میشه که بله این خبرا نیست که 10 تومن بده و همه چیز بهش داده بشه! (کما اینکه زیادم دیدیم تو انجمن)

به نظر من نگران نباشید، شما با همون قیمتی که مد نظرته و میتونی باهاش سرویس خوب دست مشتری بدی ارائه کن، مطمئن باش مشتری های خودتو پیدا میکنی ;)

sellpad
June 29th, 2012, 21:10
من همیشه به اینکه بازار قیمت خودشو خودش پیدا میکنه اعتقاد داشتم!

حرف دوستان هم درسته که یکسری ها فقط خرج سرور براشون در بیاد بال در میارن :) ولی مطمئن باشید مشتری بعد از یکبار که با قیمت خیلی پایین بخره و بعد اطلاعاتش دود بشه یا پشتیبانی ضعیف ببینه متوجه میشه که بله این خبرا نیست که 10 تومن بده و همه چیز بهش داده بشه! (کما اینکه زیادم دیدیم تو انجمن)

به نظر من نگران نباشید، شما با همون قیمتی که مد نظرته و میتونی باهاش سرویس خوب دست مشتری بدی ارائه کن، مطمئن باش مشتری های خودتو پیدا میکنی ;)

خوب اینجوری بازار داغون میشه
و در امد ها از بین میره
ما میخوایم در امد داشته باشیم
نه کار بیش از حد و رایگان بکنیم

mehrshad.ho
June 29th, 2012, 21:15
اکثر مشتری های خوب و به قیمت و دائمی از گوگل می آن

saeedxxx
June 29th, 2012, 21:16
من که گفتم.... ممکنه یکی رم یک گیگ رو بده 10 تومان، شما ببین با چه قیمتی میتونی سرویس خوب بدی، با همون آفر بده مثلا 30 تومان....

مطمئن باش حداقل نصف کسایی که از اون 10 تومانی سرویس بد ببینن این دفعه که بیان سرویس بگیرن گول قیمت پایینو نمیخورن ;)

hannah
June 29th, 2012, 21:30
بعضی ها سیاست کاریشون اینجوریه
یارو میگه که میخوام یک رم 1 گیگ بدم 30 تومان حداکثر توی 1 ماه مثلا 1 دونه بفروشم سودش 10 تومانه حالا میام میدم رم 1 گیگ رو 20 نومان سودش مثلا 5 تومانه به جاش ماهی 6 تا میفروشم که خوب به نظر من اگر کارش بگیره سودشم کرده سرویسشم خوبه ولی بعضی مشتری ها هستن که کلا دنبال چیز گرون هستن :دی 2 تا سایت بزنید تو یکی سرور مجازی 1 گیگ بزنید 30 تومان تو یکی بزنید 10 تومان مشتری 30 تومانی بیشتره :دی

sellpad
June 29th, 2012, 21:41
اقا باید در یک نرخ باشه که رقابت در ارزان فروشی نباشه
در دادن سرویس بهتر باشه
سطح علمی هم میره بالا

saeed_m27
June 29th, 2012, 21:45
ببینید دوستان عزیز تو بازار آزاد هم این رقابت هست ما حتی اگر نرخ هم تعیین کنیم مطمئن باش یه کسانی هستند که بیان به میل خودشون سرور میدن دست مشتری مهم اینه که طرف بیاد ببینه و خودش تشخیص بده و انتخاب کنه خودم واقعا دیدم به خودم ظلم میکنم بیام رم 1 گیگ رو بدم 20 واسه همین هم این کار رو نکردم ولی یکی میبینی این کار رو میکنه و خوبی یه بازار به همین رقابتش هست شما اگر بیایین همه رو به صف کنی که به یه قیمت بدن اونوقت چه رقابتی میمونه پس بهتره بزاریم هر کس هر جور دوست داره بفروشه مطمئن باش مشتری هم قوه انتخابش اینقدر پایین نیست که بیاد سرور بی کیفیت بگیره

1eng.ir
June 29th, 2012, 21:52
یه مثل معروفیه که میگه
آسته بیا آسته برو تا گربه شاخت نزنه
راه خودتو برو، کاری به بقیه نداشته باش.
مطمئن باش اگه همه چیت خوب باشه، خریدار اگه عقل و شعورش برسه نمیره از جای دیگه فقط به خاطر قیمت سرویس بگیره! اگه هم عقلش نمیرسه که بهتره مشتریتون نباشه.

آقا جان شما که میخوای کار کنی، قیمتهات رو با توجه به وضعیت خودت قرار بده و تلاش کن که بهترین سرویس رو ارائه بدی
واضحه که یه شرکت که کلی بند و بساط داره و پول کارمند میده و مالیات و ... نمیتونه از لحاظ قیمتی با پسر بچه 12.5 ساله که با پول تو جیبیش سرور خریده رقابت کنه ...

شما کار خودت رو انجام بده، کاری به قیمتهای بقیه نداشته باش.
تو هر صنفی، این وضعیت وجود داره. ...
یه بوتیکی تو جردن مجبوره شلواری که 20 خریده بده 80 تومن! چون کلی هزینه داره ...
ولی همین شلوار رو میتونی تو حصارک با 22 تومن بخری! چون طرف به سود 2 تومنی هم راضیه!

فراموش نکنیم که، این انجمن میتونست نقش موثری تو هاستینگ ایران ایفا کنه که متاسفانه نقش کاملاً منفی داشت و خواهد داشت. :)

hadi_am
June 29th, 2012, 21:56
وال من موندم چطور میدن من که خودم فکر میکنم که خیلی ارزون میدم من خودم سرور رو میگیرم 20 تومن رم 1 رو مجبورم 3-4 تومنم بکشم روش بفروشم ولی وقتی میخوای با مشتری حساب ، کتاب کنی میگن خیلی گرونه ...............خیلی ارزون میده، فلان شرکت ارزون تره و از این چیزا ولی در کل بازم دچار مشکل میشن اونا...
خداییش کاش میشد یه حداقل قیمت بذارم واسه سرور و یه حداکثر قیمت تا همه بدونن سرور تو چه قیمتی هستش

1eng.ir
June 29th, 2012, 22:04
من خودم سرور رو میگیرم 20 تومن رم 1 رو مجبورم 3-4 تومنم بکشم روش بفروشم

کپی برابر اصل

یه بوتیکی تو جردن مجبوره شلواری که 20 خریده بده 80 تومن! چون کلی هزینه داره ...
ولی همین شلوار رو میتونی تو حصارک با 22 تومن بخری! چون طرف به سود 2 تومنی هم راضیه!

جردن
حصارک

اینجا ایران است، آی لاو یو پی ام سی :)

sellpad
June 29th, 2012, 22:20
دوستان اینجا همه هزینه ها یکسان است
و اگه ما قرار داد بزاریم که همه فلان قیمت بدن یک سری میزنن زیرش
باید یه پوب بالا سر همه باشه
مزایا این کار:
-دیگه رقابت تو ارزان فروشی نیست
-رقابت در دادن سرویس بهتره
-سرویس بهتر علم بیشتر میخواد
-افزایش رشد علمی همه ما
-دیگه هر کسی نمیاد تو این کار(از خونه مامانش قهر نمیکنه)
-افراد متخصص بیشتر میشن
-افراد متخصص در امد بهتری دارند

فقط یه پوب میتونه مشکلات را حل کنه

mem2in
June 29th, 2012, 23:13
من فروشنده هاست و vps نیستم و با مشکلات و راهکارهای این شغل هم آشنایی کامل ندارم
اما برای یک شغل دوم دارم تحقیقاتی رو انجام میدم

به نظر من برای خلاص شدن از دست بازار خراب کن ها همیشه راههای وجود داره
پیشنهاد می کنم شما هم آفرهای ارزون قیمت و هم آفرهای متعادل رو ارائه بدین اما یکجوری از سرو ته ارزون قیمت ها با تجربه ای که از این کار دارین بزنین و افرهای متعادل خودتون رو با تمام قدرت ارائه کنید
و با کمک مهندسی اجتماعی مشتری رو به سمت خودتون بکشونید البته تبلیغات هم نقش اول رو بازی می کنه ....

lived
June 29th, 2012, 23:29
دقیقا ، مردم ایرانم که "مفت باشه ... باشه !
امروز 29 هم هست خیلی ها مثل بنده امروز پرداخت دارند
با دلار 2100 تومانی باید پرداخت کنیم ولی قیمت هامون همون قیمت های 10 ماه پیش دلار 1350 تومنی هست !

آقا حرف منم همینه
واقعا یه فکر اساسی بشه
تا چند روز دیگه امارش هست دلار به 3000تومان هم میرسه
بعضی ها تا 5000تومان تخمین میزنن
من واقعا نگرانم چون با این وضعیت خیلی سخته که بخوایم ضرر مالی هم بدیم

milade
June 29th, 2012, 23:33
آقا حرف منم همینه
واقعا یه فکر اساسی بشه
تا چند روز دیگه امارش هست دلار به 3000تومان هم میرسه
بعضی ها تا 5000تومان تخمین میزنن
من واقعا نگرانم چون با این وضعیت خیلی سخته که بخوایم ضرر مالی هم بدیم
قیمتتون رو ببرید روی پایه دلار ! به دلار بفروشید ! ضرر نمیکنید !!!

AmirHosein
June 30th, 2012, 10:19
قیمتتون رو ببرید روی پایه دلار ! به دلار بفروشید ! ضرر نمیکنید !!!
الان فکر میکنم فرزاد داره به دلار توی انجمن میفروشه (Hyperserver) و یا اقای هوشیار داره هاست اشتراکی رو با یه قیمت به نظر بالا میفروشه یا آلما سرور، و ... مُحمد بهادران یه حرفی قشنگی میزنه

یه جمله ی دیگه بگم نگی دو رویی کردم ، از روز اول باید از خودم شروع میکردم
از خودتون شروع کنید :) قیمت هاتون رو بالا ببرید خریدار مجبور به خرید میشه! من خودم یه زمانی دنبال قیمت ارزون بودم ولی الان یه چهار تا دونه سایت دارم یه ریسلری گرفتم دارم ماهی 30 هزار تومن میدم بابتش، به عقیده خیلی ها شاید دارم زیاد میدم ولی وقتی روز جمعه تیکت میزنم 15 دقیقه بعد جواب تیکت من رو میدن از خرید خودم راضی هستم، البته من سرویس ارزون هم دارم و ازش راضی هستم، ببینید یکی دوست داره 20 هزار تومن سود کنه یکی 5 هزار تومن من و شُما که نمیتونیم بگیم بیا بیشتر سود کُن، وقتی یکی میاد به قول معروف الفا ریسلر مستر ریسلر { :)) اسمشونم خنده داره} با یه قیمت ارزون نامحدود میده توقع نداشته باشید کسی دُنبال قیمت های متناسب و به قول معروف کمی بالا باشه! باید یه فرقی بین اونی که بک آپ روزانه هفتگی و ماهانه به آدم تحویل میده با اونی که نمیدونه بک آپ چیه داشته باشه! خیلی ها بودن توی این انجمن دُنبال هاست میگشتن و از جایی که هاست خریدن شکایت میکردن ولی الان خودشون شرکت زدن و دارن هاست و سرور مجازی میفروشن.

1001 دلیل داره که این مشتری دوست داره از اینی که ارزون میده بخره
دقیقا!

Maya
June 30th, 2012, 11:40
دلار اون موقع 1000 تومن بود ...تورم الان هم نبود...

مسئله اینه که هر کسی مثل خوانندگی از مامانش قهر میکنه میاد سرور میگیره vps میده !

سود این جور سرویس دهنده ها اورسل تا گلوی سرور چه بسا بیشتره....
بعد میان تاپیک میزنن میگk سرور مجازی با منابع اختصاصی واقعی ...

هر روز هم زرت یکی از سرورهاشون در میاد...یک بار هارد مسوزه ...یک بار روی آیپی اقدر abuse میاد که سرور suspend میشه و 1001 مشکل دیگه ...

خریدار باید عاقل باشه...

بازاری که شما ورود فروشنده رو نمیتون کنترل کنی ..نمیشه درش اتحاد ایجاد کرد.

مدیران این انجمن هم زیر باز این قضیه نمیدن...چون به شدت تعداد بازدیدکنندگان میاد پایین.
پس عملا راه حلی وجود نداره;)

به نظر ما بهتره مدیران توی این انجمن این کار رو انجام بدند به چند دلیل واضح و مشخص و منطقی :

1- این انجمن قوی ترین انجمن تخصصی در زمینه هاستینگ و سرور مجازی است . اگر حداقل قیمت ها برای افرها در نظر گرفته بشه هیچ بچه مدرسه ایی نمیاد سرور بگیره و رم دو گیگ 20 تومن بده
2- قیمت ها عرف میشه و حداق داره
3- مدیران باید یک فکری بکنند و با این روند ابروی هاستینگ ایران در خطر است .

milade
June 30th, 2012, 12:13
وقتی یکی میاد به قول معروف الفا ریسلر مستر ریسلر { اسمشونم خنده داره} با یه قیمت ارزون نامحدود میده توقع نداشته باشید کسی دُنبال قیمت های متناسب و به قول معروف کمی بالا باشه! باید یه فرقی بین اونی که بک آپ روزانه هفتگی و ماهانه به آدم تحویل میده با اونی که نمیدونه بک آپ چیه داشته باشه! خیلی ها بودن توی این انجمن دُنبال هاست میگشتن و از جایی که هاست خریدن شکایت میکردن ولی الان خودشون شرکت زدن و دارن هاست و سرور مجازی میفروشن.

با تمام حرفتون امیر جان موافق ام ،

در مورد قسمتی که Quote کردم یاد یه خاطره افتادم .
یکی اومد از من پرسید اگر یه سرور بگیرم با 8 گیگ رم و 2 ترابایت هارد دیسک ، ماهی 200 دلار ؛ اون وقت هر گیگ از هارد پام 0.97 دلار میافته . تفریباٌ 107 تا تک تومنی ! ( مال زمان دلار 1100 هست این حرفم ) .
من هم علارقم میل باطنیم Ignore کردم ایشون رو ! احتمال میدم الان هم پستم رو بخونه !!!

اره ! اینه وضع مملکت ما ! هر کسی میفهمه هاست و دامین چیه و ... مشتاق هست حتماً وارد این کار بشه !

در حالی که خیلی ها اومدند ، و رفتند ... : ) ، این شده یه بازی برای شرکت های بزرگتر ! ، فروش به این دسته از افراد ، کسب سود 1-2 ماهه . گرفتن مشتریان ایشون به صورت رایگان ، کسب درامد از طریق مشتری !

اره ...

lived
June 30th, 2012, 12:22
به نظر ما بهتره مدیران توی این انجمن این کار رو انجام بدند به چند دلیل واضح و مشخص و منطقی :

1- این انجمن قوی ترین انجمن تخصصی در زمینه هاستینگ و سرور مجازی است . اگر حداقل قیمت ها برای افرها در نظر گرفته بشه هیچ بچه مدرسه ایی نمیاد سرور بگیره و رم دو گیگ 20 تومن بده
2- قیمت ها عرف میشه و حداق داره
3- مدیران باید یک فکری بکنند و با این روند ابروی هاستینگ ایران در خطر است .

واقعا حق با شماست و همه باید تشویق به تثبیت قیمتها بر اساس هزینه ها بشن
اگر به دلار کار کنیم خیلی بهتره چون به دلار پرداخت میکنیم و به ریال میگیریم
ما اینجا چندین هزینه داریم :
1.هزینه سرور
2.هزینه پورت
3.هزینه آپگرید
4.هزینه ای پی
5.هزینه اینترنت خودمون
6. خرابی سیستمهای خودمون
7.وقتی که میذاریم برای این موضوع
8. علمی که بابتش هزینه کردیم تا به دست آوردیم

milade
June 30th, 2012, 12:51
منطقیش هم همینه !

البته ناگفته نماند مشتری هم اذیت خواهد شد ! . یک ماه 10 تومن میده یک ماه 30 تومن :دی . که البته داره پول تورم و ... رو میده ! .

البته تعرفه گزاشتن ناممکنه !

من میخوام سرور بدم از افغانستان ، ساعت 9 شب خاموشی میزنم ، 4 صبح قبل نماز بیدار باش ! :دی ، لطفاً تعرفه مشخص کنید :دی

sheitonakshirazi
June 30th, 2012, 12:58
آقا مثل اینکه هیشکی اسم بازار رقابتی به گوشش نخورد !!!
ببینین اینایی که بار اولشونه خرید میکنن دنبال قیمت ارزون هستن و با اولین تجربه شکستشون واسه کیفیت پایین از اونجایی که خریدن تصمیم میگیرن که به یه جای با کیفیت مهاجرت کنن !!!
شما نگران هیچی نباشین بجای اینکه وقتتونو بزارین واسه این موضوع علکی وقتتونو بذارین واسه کیفیت بیشتر تا وقتی که اون کسی که بار اولش گول قیمت پایینو خورد شما به عنوان یه سرویس دهنده خوب بتونین اون مشتریو جذب کنین .
من نمیخواستم تو این بحث شرکت کنم اما وقتی دیدم اینقدر وقتتونو بیهوده دارین تلف میکنین
گفتم بیام یه یاد آوری به همتون بکنم که شما کارتون چیه و اینکه اینجا بازار رقابت کامل هست نه انحصاری چند نفر.

lived
June 30th, 2012, 13:10
منطقیش هم همینه !

البته ناگفته نماند مشتری هم اذیت خواهد شد ! . یک ماه 10 تومن میده یک ماه 30 تومن :دی . که البته داره پول تورم و ... رو میده ! .

البته تعرفه گزاشتن ناممکنه !

من میخوام سرور بدم از افغانستان ، ساعت 9 شب خاموشی میزنم ، 4 صبح قبل نماز بیدار باش ! :دی ، لطفاً تعرفه مشخص کنید :دی

دوست عزیزم دیتا سنترها مشخص هستند مبالغ پرداختی هم مشخص است
به طور مثال
رم 256 هارد 10گیگ از دیتا سنتر هتزنر 9دلار
رم 256 هارد 10گیگ از دیتا سنتر وگاسنپ 12دلار

بیایم یه قیمتهایی رو تعیین کنیم و روی همون جلو بریم
ما اومدیم اینجا که سود کنیم البته یه سود معقول نه اینکه وقتمون رو تلف کنیم عمرمون رو تلف کنیم دو روز دیگه هم آتل و باطل باشیم کلی کار کردیم ولی حتی یه ریال کف جیبمون نیست
و همه پای هزینه ها رفته

iranian-portal
June 30th, 2012, 14:56
تا فکر مردم ما اینقدر کوتاهه به هیچ جا نمی رسیم
وقتی دلار میره بالا سریع به این فکر می افتید که قیمت ببرید بالا تا جیب خودتون خالی نشه
به قولی این از اون بخوره اون یکی از این یکی بخوره!!! چرخ اقتصاد ایران داره این چنین میچرخه!!!
قیمت ها میره بالا ملت سر همدیگه با 1001 کلک شیره میمالن که پول بیشتر دربیارن جوابگوی تورم باشه
اما این تاپیک های چرت و اظهار نظر های کارشناسی در مورد فروشنده های تابستانی و .... کارساز نیست
اگر کسی واقعا از وضع اقتصاد و قیمت دلار ناراضی هست میتونه اعتراض خودش رو به گوش عامل برسونه
نه این که چون زورش به هیچی نمیرسه بیاد اینجا یک تاپیک بزنه خودش رو خالی کنه
همین جوری بشینید تاپیک بزنید و خودتون رو سرگرم کنید مطمئن باشید قیمت دلار با این کارها میشه 150 تا تک تومنی
فقط به شرطی که تاپیک بزنید ها!!!! روزی 150 تا تاپیک اعتراضی به نوسان ارز بزنید دلار میکشه پایین =d>

lived
June 30th, 2012, 15:06
تا فکر مردم ما اینقدر کوتاهه به هیچ جا نمی رسیم
وقتی دلار میره بالا سریع به این فکر می افتید که قیمت ببرید بالا تا جیب خودتون خالی نشه
به قولی این از اون بخوره اون یکی از این یکی بخوره!!! چرخ اقتصاد ایران داره این چنین میچرخه!!!
قیمت ها میره بالا ملت سر همدیگه با 1001 کلک شیره میمالن که پول بیشتر دربیارن جوابگوی تورم باشه
اما این تاپیک های چرت و اظهار نظر های کارشناسی در مورد فروشنده های تابستانی و .... کارساز نیست
اگر کسی واقعا از وضع اقتصاد و قیمت دلار ناراضی هست میتونه اعتراض خودش رو به گوش عامل برسونه
نه این که چون زورش به هیچی نمیرسه بیاد اینجا یک تاپیک بزنه خودش رو خالی کنه
همین جوری بشینید تاپیک بزنید و خودتون رو سرگرم کنید مطمئن باشید قیمت دلار با این کارها میشه 150 تا تک تومنی
فقط به شرطی که تاپیک بزنید ها!!!! روزی 150 تا تاپیک اعتراضی به نوسان ارز بزنید دلار میکشه پایین =d>

دوست خوبم
ما نگفتیم بیایم قیمت رو افزایش بدیم
کسی قصد نداره سر کسی رو کلاه بذاره
اینقدر سیاهی دیدین که همه چیز رو سیاه میبینید
ما گفتیم تثبیت قیمت داشته باشیم
هدف سود معقول است و درست
وگرنه ما هم میتونیم بیایم سرور دو گیگ به شما بدیم 20تومن و از اون سمت محدودش کنیم به 512مگ (اما این کارها ***ی محسوب میشه و پولش درست نیست)
یا عین خیلی از اساتید اورسل کنیم
بحث اینه که به یه نتیجه خوب برسیم
ما کاره ای نیستیم بتونیم قیمت دلار رو بیاریم پایین ما هم یک ذره هستیم در این دریا

Maya
June 30th, 2012, 15:06
آقا مثل اینکه هیشکی اسم بازار رقابتی به گوشش نخورد !!!
ببینین اینایی که بار اولشونه خرید میکنن دنبال قیمت ارزون هستن و با اولین تجربه شکستشون واسه کیفیت پایین از اونجایی که خریدن تصمیم میگیرن که به یه جای با کیفیت مهاجرت کنن !!!
شما نگران هیچی نباشین بجای اینکه وقتتونو بزارین واسه این موضوع علکی وقتتونو بذارین واسه کیفیت بیشتر تا وقتی که اون کسی که بار اولش گول قیمت پایینو خورد شما به عنوان یه سرویس دهنده خوب بتونین اون مشتریو جذب کنین .
من نمیخواستم تو این بحث شرکت کنم اما وقتی دیدم اینقدر وقتتونو بیهوده دارین تلف میکنین
گفتم بیام یه یاد آوری به همتون بکنم که شما کارتون چیه و اینکه اینجا بازار رقابت کامل هست نه انحصاری چند نفر.
َشرایط بازار رقابتی با بازار ضررده بسیار متفاوت است و این دو مقوله در هم نیمگنجد
الکی نه علکی !
این وقت تلف کردن نیست و اصلاح است
کشاندن بحث به انحراف وقت تلف کردن است
موفق باشید

Maya
June 30th, 2012, 15:08
دوستان اینجا همه هزینه ها یکسان است
و اگه ما قرار داد بزاریم که همه فلان قیمت بدن یک سری میزنن زیرش
باید یه پوب بالا سر همه باشه
مزایا این کار:
-دیگه رقابت تو ارزان فروشی نیست
-رقابت در دادن سرویس بهتره
-سرویس بهتر علم بیشتر میخواد
-افزایش رشد علمی همه ما
-دیگه هر کسی نمیاد تو این کار(از خونه مامانش قهر نمیکنه)
-افراد متخصص بیشتر میشن
-افراد متخصص در امد بهتری دارند

فقط یه پوب میتونه مشکلات را حل کنه
مدیران فروم نباید اکسپت کنند

iranian-portal
June 30th, 2012, 15:14
دوست خوبم
ما نگفتیم بیایم قیمت رو افزایش بدیم
کسی قصد نداره سر کسی رو کلاه بذاره
اینقدر سیاهی دیدین که همه چیز رو سیاه میبینید
ما گفتیم تثبیت قیمت داشته باشیم
هدف سود معقول است و درست
وگرنه ما هم میتونیم بیایم سرور دو گیگ به شما بدیم 20تومن و از اون سمت محدودش کنیم به 512مگ (اما این کارها ***ی محسوب میشه و پولش درست نیست)
یا عین خیلی از اساتید اورسل کنیم
بحث اینه که به یه نتیجه خوب برسیم
ما کاره ای نیستیم بتونیم قیمت دلار رو بیاریم پایین ما هم یک ذره هستیم در این دریا

ببخشید شما امام زمان هستید؟
یک روزه تاپیک زدین و قصد دارین همه قیمت ها رو ثابت کنید و .....؟!!!!!
فکر کنم این جمله رو نشنیدین که اگر می خواهی جامعه رو درست کنی اول از خودت شروع کن!
شما هر نظری دارید ابتدا از خودتون شروع کنید اگر نتیجه مثبتی داشت برای دیگران نسخه بپیچید!

در ضمن در ارتباط با کیفیت و اورسل و... هم که فرمودید
مطمئن باشید مشتری تا این حد بی اطلاع نیست که شما هرکاری دوست داشتید انجام بدید
اندکی بیشتر در بازار باشید تجربه بیشتر به دست بیارید بعد شروع به نصیحت و اعتراض کنید

پ.ن:دنیای رقابت و تجارت گله نداره!

m3hdi
June 30th, 2012, 15:25
ببخشید شما امام زمان هستید؟
یک روزه تاپیک زدین و قصد دارین همه قیمت ها رو ثابت کنید و .....؟!!!!!
فکر کنم این جمله رو نشنیدین که اگر می خواهی جامعه رو درست کنی اول از خودت شروع کن!
شما هر نظری دارید ابتدا از خودتون شروع کنید اگر نتیجه مثبتی داشت برای دیگران نسخه بپیچید!

در ضمن در ارتباط با کیفیت و اورسل و... هم که فرمودید
مطمئن باشید مشتری تا این حد بی اطلاع نیست که شما هرکاری دوست داشتید انجام بدید
اندکی بیشتر در بازار باشید تجربه بیشتر به دست بیارید بعد شروع به نصیحت و اعتراض کنید

پ.ن:دنیای رقابت و تجارت گله نداره!

اتفاقا مشتری بی اطلاع هست
شما خودت رو درست کن ببین جامعه درست میشه ؟!
قیمت دلار بالا رفته این وست سرویس دهنده نباید ضرر کنه باید تاثیرش روی تمام جامعه باشه
با دوستی که کار واردات موبایل انجام میداد صحبت می کردم و وقتی گفتم با گرون شدن دلار شما وضعتون چطور شد ما که خیلی برامون تاثیر منفی داشت. می دونید چی گفت ؟ گفت برای ما فرقی نکرد ، گرون شد ما هم گرون کردیم ! به همین راحتی! امروز گوشی که قیمتش روزی 200 تومن بود رو باید 350 بخرید هیچ کس واقعا نمیاد 300 بده ! چون بازار گوشی راه برای اینکار نداره
کسی که به فکر سود 50 هزار تومانی کارش هست میتونه سرور 1 گیگ رم رو 15 تومن بفروشه چون هیچ خرحی نداره و می تونه با اون 50 تومان چند تا بازی پلی استیشن بخره واسه خودش
ولی وقتی قبض تلفن 180 هزار تومانی برات میاد ، سروری که روزی 500 تومن هزینه تمدیدش بود رو باید 800 تومن تمدید کنی و آخر ماه حساب کتاب می کنی می بینی واقعا حق این همه زحمت شبانه روزی رو نگرفتی متوجه میشی
مشکلات ما این چیزاست و به نظر من هم راه حلی که باید پیش گرفت اینه که قیمت رو ببریم بالا ، هرکسم ناراضیه می تونه از دیگر دوستان ارزان فروش تهیه کنه

موفق باشید

iranian-portal
June 30th, 2012, 15:43
اتفاقا مشتری بی اطلاع هست
شما خودت رو درست کن ببین جامعه درست میشه ؟!
قیمت دلار بالا رفته این وست سرویس دهنده نباید ضرر کنه باید تاثیرش روی تمام جامعه باشه
با دوستی که کار واردات موبایل انجام میداد صحبت می کردم و وقتی گفتم با گرون شدن دلار شما وضعتون چطور شد ما که خیلی برامون تاثیر منفی داشت. می دونید چی گفت ؟ گفت برای ما فرقی نکرد ، گرون شد ما هم گرون کردیم ! به همین راحتی! امروز گوشی که قیمتش روزی 200 تومن بود رو باید 350 بخرید هیچ کس واقعا نمیاد 300 بده ! چون بازار گوشی راه برای اینکار نداره
کسی که به فکر سود 50 هزار تومانی کارش هست میتونه سرور 1 گیگ رم رو 15 تومن بفروشه چون هیچ خرحی نداره و می تونه با اون 50 تومان چند تا بازی پلی استیشن بخره واسه خودش
ولی وقتی قبض تلفن 180 هزار تومانی برات میاد ، سروری که روزی 500 تومن هزینه تمدیدش بود رو باید 800 تومن تمدید کنی و آخر ماه حساب کتاب می کنی می بینی واقعا حق این همه زحمت شبانه روزی رو نگرفتی متوجه میشی
مشکلات ما این چیزاست و به نظر من هم راه حلی که باید پیش گرفت اینه که قیمت رو ببریم بالا ، هرکسم ناراضیه می تونه از دیگر دوستان ارزان فروش تهیه کنه

موفق باشید

یا شما متوجه نیستی چی داری میگی یا من!
شما طرفداری استارتر تاپیک هستی که قیمت ها بره بالا!
بعد من میگم شما از خودتون شروع کنید (این یعنی قیمت اکثریت پایین هست)
بعد شما اومدی به من میگی من از خودم شروع کنم؟!
مگه کسی جلوی شما رو گرفته؟
برو وی پی اس با 256 مگابایت رم بده 500هزار تومن به کسی چه ربطی داره؟!
اما این که انتظار داری همه قیمت ها رو ببرن بالا که شما سود کنی منطقی نیست!
یکی از تجربه هایی که کسب کرده قیمت پایین براش تموم میشه و قیمت پایین میده با سود اندک و مشتری زیاد که سودش زیاد میشه
شما هم تجربه نداری می خوای با سود زیاد و مشتری کم کار کنی!
این چیزا به من و امثال من ربطی نداره که شما می خوای همه رو مجبور کنی یک قیمت ثابت و بالا بدن که!!!!!!!
برو عزیز من قیمت بده برابر با ارزش خون خودت
مشتری تصمیم می گیره از کی بخره!

milade
June 30th, 2012, 16:21
iranian-portal عزیز ،

گفتار شما شاید نیک و صحیح باشه ، اما لحنتون خیر !

بهتریه در نوشتن جملات کمی ملایمت به خرج بدید ! ، اینجا کسی با کسی دعوا نداره ! ، هدف رسیدن به نتیجه مطلوب هستش !

موید باشید .

پ.ن : البته اگر احساس میکنید این پست باید پاک شه ، قبل از ارسال پاسخ،به بنده اطلاع بدهید !

lived
June 30th, 2012, 16:23
یا شما متوجه نیستی چی داری میگی یا من!
شما طرفداری استارتر تاپیک هستی که قیمت ها بره بالا!
بعد من میگم شما از خودتون شروع کنید (این یعنی قیمت اکثریت پایین هست)
بعد شما اومدی به من میگی من از خودم شروع کنم؟!
مگه کسی جلوی شما رو گرفته؟
برو وی پی اس با 256 مگابایت رم بده 500هزار تومن به کسی چه ربطی داره؟!
اما این که انتظار داری همه قیمت ها رو ببرن بالا که شما سود کنی منطقی نیست!
یکی از تجربه هایی که کسب کرده قیمت پایین براش تموم میشه و قیمت پایین میده با سود اندک و مشتری زیاد که سودش زیاد میشه
شما هم تجربه نداری می خوای با سود زیاد و مشتری کم کار کنی!
این چیزا به من و امثال من ربطی نداره که شما می خوای همه رو مجبور کنی یک قیمت ثابت و بالا بدن که!!!!!!!
برو عزیز من قیمت بده برابر با ارزش خون خودت
مشتری تصمیم می گیره از کی بخره!

شکی در این نیست که ما و دیگر دوستان بی تجربه هستیم
اما شما که باتجربه جمع هستید لطفا ادبیات صحبتتون رو یه نگاه بندازین
یک بار هم خدممتون گفتم که قصد این تاپیک تثبیت قیمت است
توی هر بازاری یک عرف وجود دارد
منظور این است یک عرف به دلار برای تمام سرورها نعیین کنیم
به صورت جمع
وقتی ما با هم متحد نباشیم چطور میخوایم کار کنیم؟؟
دشمن هم که نیستیم همکار هستیم و اگر با هم باشیم و به هم کمک کنیم پیروز هستیم

Hoomanf
June 30th, 2012, 16:55
شما نمیتونید سود کنید این تقصیره بقیست؟
Faranetwork, Omegahost, Almahost, Razavihost, NovinVPS, و و و کسانی هستند که قیمت پایینی دارن و همچنین کیفیت خوب! سود هم حتما مینن که چندین ساله تو این کار مشغول هستن!
استراتژی کاریه ضعیف خودتون رو گردن اینو اون نندازین!
در ضمن بعضی بحث تاثیر قیمت دلار روی بازار موبایل مثال زدن که باید بگم شما فرق تجارت الکترونی با تجارت فیزیکی رو هنوز متوجه نمیشید اون وقت میخواید قیمت تثبیت کنید؟

lived
June 30th, 2012, 17:03
Faranetwork, Omegahost, Almahost, Razavihost, NovinVPS, و و و کسانی هستند که قیمت پایینی دارن و همچنین کیفیت خوب! سود هم حتما مینن که چندین ساله تو این کار مشغول هستن!
در ضمن بعضی بحث تاثیر قیمت دلار روی بازار موبایل مثال زدن که باید بگم شما فرق تجارت الکترونی با تجارت فیزیکی رو هنوز متوجه نمیشید اون وقت میخواید قیمت تثبیت کنید؟

دوست عزیزم دقیقا یکی از همین سرویس دهنده هایی که معرفی کردین همین ماه بیش از 30تا از مشتریهاش اومدن پیش من
نام نمیبرم کدوم بوده
و ادعایی هم ندارم
هدف من همیشه راضی نگه داشتن اطرافیانم بوده و خداروشکر تاالان تونستم اکثریت افرادی که کنارم هستند رو راضی نگه دارم

iranian-portal
June 30th, 2012, 17:06
شکی در این نیست که ما و دیگر دوستان بی تجربه هستیم
اما شما که باتجربه جمع هستید لطفا ادبیات صحبتتون رو یه نگاه بندازین
یک بار هم خدممتون گفتم که قصد این تاپیک تثبیت قیمت است
توی هر بازاری یک عرف وجود دارد
منظور این است یک عرف به دلار برای تمام سرورها نعیین کنیم
به صورت جمع
وقتی ما با هم متحد نباشیم چطور میخوایم کار کنیم؟؟
دشمن هم که نیستیم همکار هستیم و اگر با هم باشیم و به هم کمک کنیم پیروز هستیم

در هیچ بازاری در هیچ جایی عرفی وجود نداره مگر دولت وارد کار بشه!!!!
شما امروز یک مایع لباسشویی که تولید کارخانه است و قیمت مشخص داره از هر مغازه ای ممکنه به یک قیمت بخرید
بعد برام جالبه شما چطور می خوای یک جماعت چند صد هزار نفری رو مدیریت کنید!!!
ببین دوست عزیز شما که بحث استفاده از تجربیات دیگران رو پیش میارید بهتون یکی از مواردی که می تونه قیمت رو بکشه پایین میگم
در همین انجمن سرویس دهنده قدیمی هست که دلار/یورو رو محلی تهیه می کنه یعنی چی؟
یعنی این که این آقا 2نفر ساکن کشورهای خارجی اطرافش هست که نیازی به تهیه دلار و یورو به نرخ روز ایران نداره
حالا دلار بشه 500 هزار تومن بازم برای این آقا فرقی نداره قیمت سرورهاش ثابت هست
یورو بشه 2 میلیون تومن بازم فرقی نداره و قیمت سرورهاش ثابت به فروش و تمدید میرسه!
شما طوری برخورد می کنید انگار تازه امروز فروشنده شدید و هیچ احتمال و روش کار رو بلد نیستید!!!!
به هزاران هزار روش قیمت ها پایین تر از حدی که فکر کنید میاد
این بحث ها هم هیچ وقت به هیچ کجا نمی رسه چون کسی که براش نوسان معنا نداره و از این نوسانات ارزی در امان هست دیوانه نیست که بیاد به خاطر شما قیمت ببره بالا تا مشتری هاش رو بپرونه!!!!!
امیدوارم یکم بیشتر فکر کنید

iranian-portal
June 30th, 2012, 17:13
دوست عزیزم دقیقا یکی از همین سرویس دهنده هایی که معرفی کردین همین ماه بیش از 30تا از مشتریهاش اومدن پیش من
نام نمیبرم کدوم بوده
و ادعایی هم ندارم
هدف من همیشه راضی نگه داشتن اطرافیانم بوده و خداروشکر تاالان تونستم اکثریت افرادی که کنارم هستند رو راضی نگه دارم

بیش از 30 تا؟
بیش از 30تا یعنی دقیقا چند تا؟ 40تا؟!
خوبه که خودتون گفتید اینجا اکثرا همکار هستیم!
این حرفتون اصلا منطقی نیست که شما طی به قول خودتون همین ماه بیش از 30 تا مشتری از یکی از این افراد گرفته باشید
یا اون کسی که طی همین ماه بیش از 30تا مشتریش سمت شما اومده نزدیک به 30000 تا مشتری داره که طی یک ماه و به این سرعت بیش از 30تا مشتری از دست میده یا این که شما 50 تا سرور مجازی داری که با این همه ادعای عدم اورسل تو کمتر از یک ماه با احتساب مشتری های سابق خودت تونستی بیش از 30تا مشتری ساپورت کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منطقی حرف بزنیم دوست من نه ادعاهای پوچ!

m3hdi
June 30th, 2012, 17:37

تجارت الکترونی ؟!
کسی نخواست قیمت تثبیت کنه

در هیچ بازاری در هیچ جایی عرفی وجود نداره مگر دولت وارد کار بشه!!!!
شما امروز یک مایع لباسشویی که تولید کارخانه است و قیمت مشخص داره از هر مغازه ای ممکنه به یک قیمت بخرید
بعد برام جالبه شما چطور می خوای یک جماعت چند صد هزار نفری رو مدیریت کنید!!!
ببین دوست عزیز شما که بحث استفاده از تجربیات دیگران رو پیش میارید بهتون یکی از مواردی که می تونه قیمت رو بکشه پایین میگم
در همین انجمن سرویس دهنده قدیمی هست که دلار/یورو رو محلی تهیه می کنه یعنی چی؟
یعنی این که این آقا 2نفر ساکن کشورهای خارجی اطرافش هست که نیازی به تهیه دلار و یورو به نرخ روز ایران نداره
حالا دلار بشه 500 هزار تومن بازم برای این آقا فرقی نداره قیمت سرورهاش ثابت هست
یورو بشه 2 میلیون تومن بازم فرقی نداره و قیمت سرورهاش ثابت به فروش و تمدید میرسه!
شما طوری برخورد می کنید انگار تازه امروز فروشنده شدید و هیچ احتمال و روش کار رو بلد نیستید!!!!
به هزاران هزار روش قیمت ها پایین تر از حدی که فکر کنید میاد
این بحث ها هم هیچ وقت به هیچ کجا نمی رسه چون کسی که براش نوسان معنا نداره و از این نوسانات ارزی در امان هست دیوانه نیست که بیاد به خاطر شما قیمت ببره بالا تا مشتری هاش رو بپرونه!!!!!
امیدوارم یکم بیشتر فکر کنید

اول اینکه سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید
دوما این فرضیات چیه دوست عزیز ؟
دیگه حداقل هر نفر 1 یا 2 نفر دوست و آشنای خارج از ایران داره اگر این طور بود که دیگه قیمت ارز معنی نمی داد ... دیگه کسی فکر این نبود فلان نشست به کجا میرسه ... !
شما باید بیشتر فکر کنید و همچنین مطالعه !! دلار محلی دیگه ساخته کجاست ، پول باید جنچ بشه چه ربطی به دوست و آشنا داره !

موفق باشید

1eng.ir
June 30th, 2012, 18:04
iranian-portal (http://www.webhostingtalk.ir/member/10318/)
دلار محلی چیه؟
میشه نرخشو به ما هم بدید؟
فقط برای کسب اطلاعات عمومیه :)

کلاً 2 نرخ دلار داریم،
1. بانک مرکزی، که ...
2. بازار آزاد

lived
June 30th, 2012, 18:21
بیش از 30 تا؟
بیش از 30تا یعنی دقیقا چند تا؟ 40تا؟!
خوبه که خودتون گفتید اینجا اکثرا همکار هستیم!
این حرفتون اصلا منطقی نیست که شما طی به قول خودتون همین ماه بیش از 30 تا مشتری از یکی از این افراد گرفته باشید
یا اون کسی که طی همین ماه بیش از 30تا مشتریش سمت شما اومده نزدیک به 30000 تا مشتری داره که طی یک ماه و به این سرعت بیش از 30تا مشتری از دست میده یا این که شما 50 تا سرور مجازی داری که با این همه ادعای عدم اورسل تو کمتر از یک ماه با احتساب مشتری های سابق خودت تونستی بیش از 30تا مشتری ساپورت کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منطقی حرف بزنیم دوست من نه ادعاهای پوچ!

ایشون یک میلیون مشتری هم که دارن نوش جونشون به ما مربوط نیست
اما خاموش کردن سرور و جوابگو نبودن مشتریها یک مسئله متفاوت است
من به تازگی یک سرور از فونیکس گرفتم و تا آفر دادم مصادف شد با این موضوع و مشتری های اون سرویس دهنده تماما اومدن پیش من
و در ابتدا برای خود من هم خیلی تعجب داشت که این همه درخواست یکجا چطور سرازیر شد برای ما
دوستانی که از ما رضایت داشتند مشتریهای اون سرویس دهنده رو فرستاده بودن به سرور ما
و یک نکته رو بدونید که من یک سرور ندارم که همه رو بریزم روی اون
:-)

iranian-portal
June 30th, 2012, 19:08
اول اینکه سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید
دوما این فرضیات چیه دوست عزیز ؟
دیگه حداقل هر نفر 1 یا 2 نفر دوست و آشنای خارج از ایران داره اگر این طور بود که دیگه قیمت ارز معنی نمی داد ... دیگه کسی فکر این نبود فلان نشست به کجا میرسه ... !
شما باید بیشتر فکر کنید و همچنین مطالعه !! دلار محلی دیگه ساخته کجاست ، پول باید جنچ بشه چه ربطی به دوست و آشنا داره !

موفق باشید

دلار محلی ساخته کجاست؟!
دلار محلی یعنی این که:
من بر فرض مثال فروشنده وی پی اس هستم دوست بنده در اتریش زندگی می کنه و درآمد به دلار میگیره
ایشون نیازی به خرید دلار از بانک مرکزی و بازار آزاد ایران نداره
پول سرورها رو پرداخت می کنه
Do You Understand?
دلار محلی ساختگی نیست دوست عزیز تجربیات خودتون رو بالا ببرید متوجه خواهید شد

iranian-portal (http://www.webhostingtalk.ir/member/10318/)
دلار محلی چیه؟
میشه نرخشو به ما هم بدید؟
فقط برای کسب اطلاعات عمومیه :)

کلاً 2 نرخ دلار داریم،
1. بانک مرکزی، که ...
2. بازار آزاد

کلا دو نرخ داره؟! چه جالب همه دنیا با نرخ ایران داره اداره میشه؟!
باشه جالب بود!!!!!!!!!!

MagicVps.Com
June 30th, 2012, 19:28
دلار محلی ساخته کجاست؟!
دلار محلی یعنی این که:
من بر فرض مثال فروشنده وی پی اس هستم دوست بنده در اتریش زندگی می کنه و درآمد به دلار میگیره
Do You Understand?

باشه جالب بود!!!!!!!!!!

دلار محلی ساخته کجاست؟!
دلار محلی یعنی این که:
Do You Understand?

این قسمتش درسته تا اینجا ولی یک نکته شما بعدا به اون دوست یا رفیقتون یا اشناتون احیانا که بوس نمیدی باید پول به ریال بهش بدی حالا اون هم بخواد رعایت کنه دلار 2200 باشه بهت میگه 2100 یا 2000 تومن حالا فرض هم کن 1 سال دیگه بخواهی بهش پول بدی ول یدر کل کل در نحایت یه 100 یا 200 تومن زیر نرخ دلار ازاد بات حساب میکنه کمتر که دیگه حساب نمیکنه این هم بار یقضیه دلار محلی

m3hdi
June 30th, 2012, 19:31
دلار محلی ساخته کجاست؟!
دلار محلی یعنی این که:
Do You Understand?

باشه جالب بود!!!!!!!!!!
دیگه خیلی فیلم شد :))
دوست شما تو اتریش درآمدش دلاره بعد لابد خرجش ریاله که نیاز داره دلارهاشو ریال کنه
کمی فکر کنید دوست عزیز

milade
June 30th, 2012, 19:45
دلار محلی ساخته کجاست؟!
دلار محلی یعنی این که:
Do You Understand?
عزیزم ،
خب چه کاریه اون وقت دقیقاً ؟ مگه قرار نیست سود این پول بیاد توی ایران خرج بشه ؟
مگه خودمون مردیم پول رو به واحد دلار بگیریم و بریزیم توی حسابهای ارزی ؟ و خودمون پرداخت رو انجام بدیم ؟! و سپس سود رو به ریال ایران چنج کنیم ؟! و یا کلاً معادل ریالی رو بگیریم و بخوریم ؟!

میشه فایده این کار رو بفرمایید ؟!

( این راه برای افرادی هست که از کشورهای تحت تحریم که احتمال ساسپند سازی رو در صورت اینکه تشخصی بدن استفاده کننده ایرانی هست ، قابل انجامه نه فردی که مشکلی نداره تا از طریق صرافی های ایران مستقیماً پرداخت بزنه .. ، که باز هم همون مساله تحریم رو صرافی ها با حساب های خودشون در کشور های ثالث حل کرده اند ! )

کلا دو نرخ داره؟!
شما ایرانی هستی . برا اینکه بالاخره دلارت قابل خرید/استفاده باشه دو راه داری :
1.دلار بانک : که عملاً گرفتنش غیر ممکنه !
2.دلار صراف : که به نرخ ازاد حساب میشه .

هر فردی که بخواد پول رو در ایران چنج بزنه باید از این رو راه اقدام کنه . حالا این پول توی 1000 تا بانک خارجی بچرخه بالاخره باید این بلا سرش بیاد !

موفق باشید !

agraph
June 30th, 2012, 20:32
سلام
دوستان من مطالب این تاپیک را خواندم اما به نظر تثبیت قیمت امکان پذیر نیست و غیر منطقی هست!
دلیلش هم خیلی ساده هست امکان نداره شخصی شرکت زده و هزینه اجاره شرکت - حقوق کارکنان - هزینه سرور و... بیاد با هم قیمت سایتی بده که حتی یه شماره تماس هم تو سایت هاستینگش نگذاشته و از توی خونه داره هاست می فروشه!
فکر کنید وی پی اس با رم 512 از دیتاسنتر ای وب کانادا قیمتش میشه 10 هزار تومان خوب اگه یه شرکت بزرگ هم بده 15 و هم یه کسی که تو خونه داره می فروشه بده 15 این که انصاف نیست!
و یه دلیل دیگه ای که نمیشه قیمت ها یکسان باشه اینکه اینکه سرور ها با هم متفاوت هست سرور که فقط رمش نیست میزان پهنای باند - پورت - سی پی یو میزان هارد و.. هست تاثیر گذار هست
اگه قیمت های یکی باشه اصول بازاریابی پس چی!!!!!!!!!!!!!!

iranian-portal
July 1st, 2012, 03:19
مشکل عده زیادی از ما به مسخره گرفتن همه چیز و کوته فکری خودمون هست
حاضر نیستیم خیلی چیزها رو ببینیم و درک کنیم!
فردی که بنده مثال زدم هیچ نیازی به چنج کردن پول و مبادله پولی در ایران نداره
ایشون به خاطر مشکلات سیاسی و ... به هیچ عنوان به خانواده در ایران نمیتونه تبادل مالی و ... داشته باشه
پرداخت دلار توسط ایشون=دریافت سود ریالی و اصل پول بدون نوسان قیمت که خرجی بخشی از خانواده ایشون در ایران هست
ضمن این که همین آقا برای چند نفر از دوستان همین انجمن دلار رو با نرخ 1350 تومان پرداخت می کنه و از این بابت بدون هیچ زحمتی دلار خودش رو در ایران به صورت ریال به خانواده می رسونه
حالا فرض مثال چند تا فروشنده ای که با این آقا دارن کار می کنن و بدون نوسان دارن با دلار 1350 تومان سرور میگیرن و البته وجدان کاری هم دارند براشون دیگه فرقی نداره که دلار چقدر باشه/کار خودشون رو می کنن و قیمت پایین میدن تا با بیشترین مشتری و کمترین قیمت سود کسی رو بکنن که داره بیشترین قیمت رو با کمترین مشتری بدست میاره
منطقی باشید دوستان و قبل از این که احساسی و عجولانه حرفی رو به تمسخر بگیرید فکر کنید
تجارت 1001 راه داره که افراد قدیمی و به قولی ریش سفید بازار همه این راه ها رو رفتن و از این چیزا آسیب نخواهند دید
دلیلی نداشت تو این تاپیک دخالت کنم اما فقط خواستم به تازه نفس های بازار که گویا شدیدا آسیب پذیر شدن با این وضعیت بگم همیشه یک راه دیگه ای هست که بهترین انتخابه! افزایش قیمت یا ... آخرین راه حل یک تاجر موفق هست اولین راه حل ها راه حل هایی هستن که از دید مشتری ایده آل باشن
بر فرض مثال اگر شرکت دارید هزینه های جانبی رو کاهش بدید مثل تعدیل نیرو/بهینه سازی هزینه های جاری محل شرکت و ...........
به هر موضوعی تعصب نداشته باشید
اگر دنبال نتیجه گیری از موضوع این تاپیک هستین افزایش قیمت رو آخرین راه حل ممکن قرار بدید
بدون شک هنوز راه حل هایی برای کاهش هزینه های اضافی و ... باقی مونده!

1eng.ir
July 1st, 2012, 07:01
ضمن این که همین آقا برای چند نفر از دوستان همین انجمن دلار رو با نرخ 1350 تومان پرداخت می کنه و از این بابت بدون هیچ زحمتی دلار خودش رو در ایران به صورت ریال به خانواده می رسونه
وقتی میتونه دلار رو 2000 تومن بده، مگه اُسکُله (واژه بهتری نمیشه براش پیدا کرد) 1350 بده؟ :)
از اون حرفایی بود که اگه به خَر بزنی مَلَق وارو میزنه! :-|

makh000f
July 1st, 2012, 10:46
کیمی سوفی 24 گیگ رم رو 264 تومان با بهترین کیفیت میده :d
در مورد دلار هم دیشب تبدیل دلار کردم شد 1985 تومان واسم :d

iranian-portal
July 1st, 2012, 12:40
وقتی میتونه دلار رو 2000 تومن بده، مگه اُسکُله (واژه بهتری نمیشه براش پیدا کرد) 1350 بده؟ :)
از اون حرفایی بود که اگه به خَر بزنی مَلَق وارو میزنه! :-|

شعور شما در همین حده دیگه کاری نمیشه کرد

milade
July 1st, 2012, 12:53
شعور شما در همین حده دیگه کاری نمیشه کرد
البته حق با جناب فخرایی هستش .

چرا کسی که میتونه دلار رو بده 1990 تومن ، بفروشه 1350 ؟

البته احتمالی که من میدم این هست که دلار باید دلار بانکی باشه و در حسابهای ارزی ایران ، که اونم چند تا درگاه خارجی میتونه این پول رو وارد دیگر حسابهای ارزی کنه تا قابل استفاده باشه ( مثل پای پال و .. ) ، که اونم هیچ بنی بشری نمیاد واسه این کار ، از سود ملیونی خودش بزنه و این کار رو کنه !

اگر همچین کسایی هستند بنده دلار به صورت اسکناس و تحویل داخل ایران میخوام ، 200 تومنم بیشتر ، نه ؟ 400 تومن ، یعنی دلار اسکناس میخرم 1750 تومن . همین فردا هم بالای 5000 تا خرید میکنم . به صورت حضوری هر جای دولت جمهوری اسلامی هم که نمیخواد باشه ! ، والله ما هم مستحقیم :دی ، یه خیری هم به ما برسه !

با تشکر .

ms313
July 1st, 2012, 13:42
ببخشيد يه سوال داشتم.
از استايتد بگن.
من چند سال تو كار چيز پي ان هستم. 4-5 تا هم سرور مجازي دارم.(جهت اشنايي خودم گفتم)
يه چند تا هم مشتري وي پي اس دارم.
از شركت وارز هاست خريد مي كردم تا چند روز روز پيش از آقاي مهندس رحمان هوشيار. كه چند روز هست كه وقت وي پي اس تموم شده از يه جا ديگه ميگيرم البته يه كمي ارزونتر كه تو تهش واسه خودم يه چيزي مي مونه.
آقاي رحمان هوشيار البته "شركتشون" رو سرور مجازي يك گيگ 40 هزار تومان قيمت زدن.
تو چند روز پيش هم تي يه اخبار گفتن دارن سرور مجازي ارتقا ميدن و مشتري هاشون بالاي 1250 تا هستش. البته دقيق نمي دونم بالاي هزار تو بود ،بدون شك.
و چند تا هم فك كنم كارمند دارن وقتي تيك مي زني تو نيم ساعت الي دو ساعت جواب ميدن و هر بار هم يه نفر جواب ميده.فكر كنم سه چهار تا كارمند دارن .
حالا اينا يه شركت داشته باشن و سه چهار نفر هم باشن . چراا الان كه تو اين انجمن رم يك گيگ رو ميدن 10 هزار تومان اونا ضرر نمي كنن فقط شما ها دارين ضرر مي كنيد ؟
كاش خود جناب رحمان هوشيار اين پست منو مي دين راه موفقعيت رو مي گفتن تا ما هم ضرر نكنيم.
در ضمن كسي كه چندين سال داره مستقيم از ديتا سنتر خريد مي كنه آفر ميدن بهشون نصف قيمتي كه كسي كه اولين بار داره خريد مي كنه نبايد بيان ارزون بدن .چون زياد منفعت مي كنن.؟كسي هم دوست نداره اسم شركتش بد بشه مي خواد ارزون بده ابازر رو دستش بگيره. البته بايد عواقب كارشو هم بدونه كه كارمند داشته باشه تا جواب مشتري هاي زياد رو بده اگه يكي هم سوال كرد حداقل دانشش رو داشته باشه جواب بده.

iranian-portal
July 1st, 2012, 13:58
البته حق با جناب فخرایی هستش .

چرا کسی که میتونه دلار رو بده 1990 تومن ، بفروشه 1350 ؟

البته احتمالی که من میدم این هست که دلار باید دلار بانکی باشه و در حسابهای ارزی ایران ، که اونم چند تا درگاه خارجی میتونه این پول رو وارد دیگر حسابهای ارزی کنه تا قابل استفاده باشه ( مثل پای پال و .. ) ، که اونم هیچ بنی بشری نمیاد واسه این کار ، از سود ملیونی خودش بزنه و این کار رو کنه !

اگر همچین کسایی هستند بنده دلار به صورت اسکناس و تحویل داخل ایران میخوام ، 200 تومنم بیشتر ، نه ؟ 400 تومن ، یعنی دلار اسکناس میخرم 1750 تومن . همین فردا هم بالای 5000 تا خرید میکنم . به صورت حضوری هر جای دولت جمهوری اسلامی هم که نمیخواد باشه ! ، والله ما هم مستحقیم :دی ، یه خیری هم به ما برسه !

با تشکر .

خوب من جواب این امر رو منطقی دادم دوست عزیز
اول از همه که گفتم ایشون به دلایل مشکلاتی که در ایران و خارج دارند به هیچ عنوان هیچ گونه مبادله مالی/کالا/و..... در ایران و چه خارج نمی تونن داشته باشند!!!!!! پس این که میگین دلار فیزیکی از ایشون می خواین هیچ چون به جواب رسید!!
در ارتباط با قیمت مورد معامله هم تا افرادی مثل 1eng.ir هستند تورم ما و اقتصاد ما بیمار خواهد بود!!!
نمیدونم چرا عادت کردیم که یک کاری و یک چیزی رو تا حدی که ممکنه توش بخوریم و به قول معروف بکنیم تو پاچه هم!
اما چیزی که بعضی ها دارند شرافت هست که در مقابل بعضی ها حتی نمیدونن شرافت چی هست!
یکی داره دلار به قیمت مناسب و ثابت میده اسمش میشه اسکول!!! البته از دید کسی که با شرافت آشنایی نداره
وقتی این آقا داره دلار رو اینجوری میده و بابت ریال 1350 که میگیره کلی پول هم اضافه و پس انداز براشون در ایران درست میشه
دیگه چه دلیلی داره که بیاد به این و اون فشار بیاره کمر مردم رو بشکونه که حساب بانکی پر کنه؟!
پولی که اگر فردا روزی مرد اون دنیا نمیبره؟؟؟
اما چیزی که اون دنیا میبره خدا رحمت کنه افرادی هست که براشون دلار 1350 تومنی تو این وضعیت پرداخت کرد!!!
البته یک آدمی که از شرافت بویی نبرده این حرفا براش مفهومی نداره
فکر می کنم برای همه موضوع روشن شده و جای بحثی نذاشته مگر.....!!!!

milade
July 1st, 2012, 14:10
ار طریق پ.خ با شما در تماس خواهم بود ! چراکه واقعاً نیاز به دلار دارم ، هر چه بیشتر بهتر ! ، تاپیک رو منحرف نمیکنم .

اما در مورد اینکه دلار 1230 رو میدن 1990 تومن ،
وقتی دولت محترم برنامه اش همینه و داره با یه رانت خواری ، خودش دلار رو میفروشه و بازار رو کرده جایی برای برطرف کردن بدهی هاش ، فکر نمیکنم کسی که دلار رو حتی اگر 1230 تهیه کنه و بده 1990 ، کاری جز بیزینس انجام داده باشه !

تشکز میکنم .

HyperServer
July 1st, 2012, 14:54
ببخشيد يه سوال داشتم.
از استايتد بگن.
من چند سال تو كار چيز پي ان هستم. 4-5 تا هم سرور مجازي دارم.(جهت اشنايي خودم گفتم)
يه چند تا هم مشتري وي پي اس دارم.
از شركت وارز هاست خريد مي كردم تا چند روز روز پيش از آقاي مهندس رحمان هوشيار. كه چند روز هست كه وقت وي پي اس تموم شده از يه جا ديگه ميگيرم البته يه كمي ارزونتر كه تو تهش واسه خودم يه چيزي مي مونه.
آقاي رحمان هوشيار البته "شركتشون" رو سرور مجازي يك گيگ 40 هزار تومان قيمت زدن.
تو چند روز پيش هم تي يه اخبار گفتن دارن سرور مجازي ارتقا ميدن و مشتري هاشون بالاي 1250 تا هستش. البته دقيق نمي دونم بالاي هزار تو بود ،بدون شك.
و چند تا هم فك كنم كارمند دارن وقتي تيك مي زني تو نيم ساعت الي دو ساعت جواب ميدن و هر بار هم يه نفر جواب ميده.فكر كنم سه چهار تا كارمند دارن .
حالا اينا يه شركت داشته باشن و سه چهار نفر هم باشن . چراا الان كه تو اين انجمن رم يك گيگ رو ميدن 10 هزار تومان اونا ضرر نمي كنن فقط شما ها دارين ضرر مي كنيد ؟
كاش خود جناب رحمان هوشيار اين پست منو مي دين راه موفقعيت رو مي گفتن تا ما هم ضرر نكنيم.
در ضمن كسي كه چندين سال داره مستقيم از ديتا سنتر خريد مي كنه آفر ميدن بهشون نصف قيمتي كه كسي كه اولين بار داره خريد مي كنه نبايد بيان ارزون بدن .چون زياد منفعت مي كنن.؟كسي هم دوست نداره اسم شركتش بد بشه مي خواد ارزون بده ابازر رو دستش بگيره. البته بايد عواقب كارشو هم بدونه كه كارمند داشته باشه تا جواب مشتري هاي زياد رو بده اگه يكي هم سوال كرد حداقل دانشش رو داشته باشه جواب بده.

چیزهایی هست که نمیشه گفت ! ...ما حاضر نیستیم اون کارو بکنیم که قیمت ما هم بیاد پایین !

babelirani
July 1st, 2012, 15:28
سلام خدمت همه

جالبه این تایپیک از کجا شروع شد به کجا رسید

بنده به عنوان یک استفاده کننده از سرور دارم حرف میزنم فروشندم نیستم بیش از 4 سالی هم هست که دارم سرور میخرم تا الانم اگه قیمت پایین نیومده باشه بالا نرفته

ببنید دوستان عزیز اولا" در هیچ بازار رقابتی امکان اینکه قیمت ها رو اعلام کنن و کسی حق بالا یا پایین بردن اون قیمت هارو نداره اصلا" امکان پذیر نیست شما بیا VPS با رم 1 گیگ امروز 30 هزار قیمت بزار بنده میام VPS میدم 28 هزار یا دوست دیگه میده 35 هزار آیا کسی میتونه بگه من نباید کمتر بدم یا اون دوست نباید بیشتر بده ؟

دوما" همه میدونیم که قیمت دلار نوسان زیاد داره ولی شما مگه با دلار کار نمیکنه خوب بیا قیمت هاتو واقعی بزن

اخه بنده چی بگم از دوستانی که دارن VPS از المان میدن ماهی 50-60 هزار آیا این انصاف هستش ؟ بعدشم که ازشون میپرسی میگن ما پشتیبانی قوی داریم ولی دوست عزیز من به شما بگم بنده 4 ساله با 3 کشور کار کردم تا حالا با هیچ کدوم مشکلی نداشتم نه از لحاظ کیفیت نه از لحاظ پشتیبانی

شما میتونید قیمت های خودتون رو بدید میخواید رم 1 گیگ بدید ماهی 5 هزار میخوای بده ماهی 50 هزار مشتری های واقعی کسایی که واقعا" دنبال کیفیت و قیمت متناسب با هم هستن خودشون میدونن که چی رو انتخاب کنن وقتی کسی تایپیک میزنه VPS با رم 1 گیگ با 100 گیگ هارد میخوام ماهانه زیر 15 هزار جالبه 95% اونا مشتری های 1-2 ماهه هستن

ولی بازم میگم شما با توجه به دخل و خرجتون قیمت های واقعی رو بزارید یکی از دوستان یه جمله ی خوب در یکی از تایپیک ها گفت و اونم این بود بنده کاری به بازار ندارم کاری ندارم که قیمت دلار چه وضعی داره کاری ندارم که فلانی میاد سرور میده ماهی 10 هزار بنده با توجه به نیاز های زندگیم قیمت های خودمو میدم

واقعا" دوستان شمام قیمت های خودتون رو بدید دیگه چرا هر هفته یه تایپیک میزنید که قیمت ها بالاست یا پایینه شما قیمت خودت رو بده مطمئن باش اگه مناسب باشه قیمت و کیفیتت مشتری میاد سمتت نمونه ی بارزش ( Vpscenter )

موفق باشید

iranian-portal
July 1st, 2012, 15:43
babelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/)
تنها حرف حسابی که در کل تاپیک زده شد همین بود
باید طلا گرفت زد سر در تاپیک!!!!!
این همه جنجال و حاشیه که چی!
آقا هرکس هر قیمتی دوست داره بده دیگه!
مشتری تصمیم گیرنده نهایی هست

lordmhn
July 1st, 2012, 15:53
من طراحم و زیاد توی کار هاستینگ نیستم ولی از توی این پست هایی که خوندوم چند تا راه میشه برای ثابت کردن این تعرفه ها در نظر گرفت !

1- میشه یک مدیر جدید (منظورم یک بخش جدید که مدیرش ) تمرکز داشته باشه بر روی تعرفه هایی که توی این فروم گذاشته میشه ! ( برداشت اشتباه نشه !! ) و جلوی پست هایی که زیر هزینه تعرفه ثابت میدن رو پاک کنند یا اخطار بدن ! تا همه یک هزینه بدن و اگر کسی قصد داره ارزون بفروشه بره یه جای دیگه تبلیغ کنه !
2- اطلاع رسانی کنید و به مشتریانتون دلیل گرون دادن سرویس هاتونو بگید ! و تفاوت هایی که هستند رو براشون معین کنید تا بتونن تفاوت ها رو بفهمند و یه دمو براش بذارید تا سرعت و کیفیت رو درک کنه و براش ثابت کنید که شما بهترید و وقتی به شما اعتماد داشت و فهمید که سرویستون خوبه دیگه عوض نمیکنه !
3- 1 نکته دیگه ! شما میگوید که بچه ای که میره سرور میگیره ! خوب از کی میگیره ؟ از یه ایرانی (حالا احتمال اینو نمیدیم که paypal و ... داشته باشه )خب باز هم از یکی که ارزون میفروشه میخره و ارزون میفروشه !! و سود 5 6 تومنی هم براش کافی و خرج سرور رو در بیاره براش بسته !
4- همش توی این پست ها که دیدم همه میگویند که هزینه ها رو ثابت کنید ! خب شروع کنید ! :D
برای مثال توی فلان دیتاسنتر از فلان کشور این مشخصات برای مثال من این قیمت میدم بعد همه بیاید نظر روی نظر بذارید و یک قیمت ثابت برای این سرویس تعیین کنید ( به نظر من از شرکت های بزرگ و افراد حرفه ای و این کاره توی یک تاپیک خصوصی این هزینه ها رو ثابت کنند )

بنده بازم میگم من طراحم فقط قصد کمک به این وضع رو داشتم و نظرم رو بگم به کسی هم برنخوره ! اگه دوست داشتید همکاری کنید اگه دوست ندارید هر کس به تعرفه خودش بفروشه !

موفق باشید.

babelirani
July 1st, 2012, 16:02
من طراحم و زیاد توی کار هاستینگ نیستم ولی از توی این پست هایی که خوندوم چند تا راه میشه برای ثابت کردن این تعرفه ها در نظر گرفت !

1- میشه یک مدیر جدید (منظورم یک بخش جدید که مدیرش ) تمرکز داشته باشه بر روی تعرفه هایی که توی این فروم گذاشته میشه ! ( برداشت اشتباه نشه !! ) و جلوی پست هایی که زیر هزینه تعرفه ثابت میدن رو پاک کنند یا اخطار بدن ! تا همه یک هزینه بدن و اگر کسی قصد داره ارزون بفروشه بره یه جای دیگه تبلیغ کنه !
2- اطلاع رسانی کنید و به مشتریانتون دلیل گرون دادن سرویس هاتونو بگید ! و تفاوت هایی که هستند رو براشون معین کنید تا بتونن تفاوت ها رو بفهمند و یه دمو براش بذارید تا سرعت و کیفیت رو درک کنه و براش ثابت کنید که شما بهترید و وقتی به شما اعتماد داشت و فهمید که سرویستون خوبه دیگه عوض نمیکنه !
3- 1 نکته دیگه ! شما میگوید که بچه ای که میره سرور میگیره ! خوب از کی میگیره ؟ از یه ایرانی (حالا احتمال اینو نمیدیم که paypal و ... داشته باشه )خب باز هم از یکی که ارزون میفروشه میخره و ارزون میفروشه !! و سود 5 6 تومنی هم براش کافی و خرج سرور رو در بیاره براش بسته !
4- همش توی این پست ها که دیدم همه میگویند که هزینه ها رو ثابت کنید ! خب شروع کنید ! :D
برای مثال توی فلان دیتاسنتر از فلان کشور این مشخصات برای مثال من این قیمت میدم بعد همه بیاید نظر روی نظر بذارید و یک قیمت ثابت برای این سرویس تعیین کنید ( به نظر من از شرکت های بزرگ و افراد حرفه ای و این کاره توی یک تاپیک خصوصی این هزینه ها رو ثابت کنند )

بنده بازم میگم من طراحم فقط قصد کمک به این وضع رو داشتم و نظرم رو بگم به کسی هم برنخوره ! اگه دوست داشتید همکاری کنید اگه دوست ندارید هر کس به تعرفه خودش بفروشه !

موفق باشید.

با سلام

فرمایش های شما متین و درست

ولی یک سوالی ازتون دارم چندبار توی چند تایپیک رفتید و وقتی گفتید قیمت هاتون بالاست با این جمله مواجه نشدید که منابع سرور های ما اختصاصی هستن ؟

ببنید دوست عزیز ما ایرانی هستیم و اگه قرار باشه قانونونی این چنینی باشه 1000 راه براش پیدا میکنیم تا دورش بزنیم

بعدشم در هیچ کجا دنیا تاکید میکنم در هیچ کجا تثبیت قیمت نداریم غیر از ایران

دولت هزار بار خواست قیمتی رو تثبیت کنه تثبیت که نشد داغون ترم شد ( کیفیت پایین تر قیمت بالاتر )

حالا شما میخواید همون کارو بیاید توی فضای مجازی انجام بدی ( تو واقعیتش اون نتیجش بود ) خدا به داد برسه

فکرم نمیکنم مدیران این انجمن بخوان بسیاری از افراد که میان و سر میزنن به اینجا رو بپرونن چون خیلی از کسایی که سرور خوبی خریدن دیگه اینجا نمیان ( یا خیلی به ندرت ) مشتری های جدید و افراد جدید خیلی از بازدید این سایت رو تشکیل میدن

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خطاب به همه میگم واقعی نگر باشیم حداقل یه جا از جهان سومی بودن در بیایم

lordmhn
July 1st, 2012, 16:06
با سلام

فرمایش های شما متین و درست

ولی یک سوالی ازتون دارم چندبار توی چند تایپیک رفتید و وقتی گفتید قیمت هاتون بالاست با این جمله مواجه نشدید که منابع سرور های ما اختصاصی هستن ؟

ببنید دوست عزیز ما ایرانی هستیم و اگه قرار باشه قانونونی این چنینی باشه 1000 راه براش پیدا میکنیم تا دورش بزنیم

بعدشم در هیچ کجا دنیا تاکید میکنم در هیچ کجا تثبیت قیمت نداریم غیر از ایران

دولت هزار بار خواست قیمتی رو تثبیت کنه تثبیت که نشد داغون ترم شد ( کیفیت پایین تر قیمت بالاتر )

حالا شما میخواید همون کارو بیاید توی فضای مجازی انجام بدی ( تو واقعیتش اون نتیجش بود ) خدا به داد برسه

فکرم نمیکنم مدیران این انجمن بخوان بسیاری از افراد که میان و سر میزنن به اینجا رو بپرونن چون خیلی از کسایی که سرور خوبی خریدن دیگه اینجا نمیان ( یا خیلی به ندرت ) مشتری های جدید و افراد جدید خیلی از بازدید این سایت رو تشکیل میدن

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خطاب به همه میگم واقعی نگر باشیم حداقل یه جا از جهان سومی بودن در بیایم

درسته ولی وقتی چند شرکت معتبر و بزرگ بیان با هم یک قیمت پایه بدن کسی هم که میخواد تازه شروع کنه 1 بار میاد به این سایت ها سرو میزنه ببینه هزینه ها چطوریه و وقتی دید که بیشتر جاها هزینه یکسانی دارند خوب اونم سعی میکنه قیمت های مناسب بده !

1eng.ir
July 1st, 2012, 19:27
در ارتباط با قیمت مورد معامله هم تا افرادی مثل 1eng.ir هستند تورم ما و اقتصاد ما بیمار خواهد بود!!!
یا خُدا، چی شد؟ حالا من شدم مُفسد اقتصادی؟ من تورم ایجاد کردم؟ من اقتصاد ایرانو بیمار کردم؟ :))
اقتصاد مملکتتون از موقعی بیمار شد که باباتون خواست نفت بیاد سر سفرش و بچش آینده روشنی داشته باشه، اصلاً به این فکر نمیکرد که یه روزی بچش بشه وی.پی.ان فروش (http://98net21.in) :)
اگه شما دلار 1350 تومنی داشتید و میتونستید 2000 تومن بفروشید، با فروش روزی فقط 100 دلار ماهی حدود 2 میلیون درآمد داشتید! دیگه نیازی به وی.پی.ان فروشی نداشتید و مجبور نبودید کار غیر قانونی انجام بدید جناب آقای آ-م o:-)
درآمد یه مهندس با سابقه 10 ساله تو این مملکت خیلی کمتر از 2 میلیون هست، پس میتونی با سود 2 میلیونی پادشاهی زندگی کنی ;)

جُک نگو پسر :)
تو سایتت هم اسمتو درست بنویس، چون اگه قرار باشه مشکلی برات پیش بیاد راحت میتونن پیدات کنن :)

MagicVps.Com
July 1st, 2012, 19:48
نباشه بهتره ادیت شد

----------------------

m3hdi
July 1st, 2012, 21:33
کوتاه بیاید حالا ...
دوست عزیز کمی حقیقت بین باش . به تجربه که احیانا اعتقاد دارید ؟!
شمایی که امسال میری اول راهنمایی نمی تونید به همین سادگی راه حل پیدا کنید ، اگر انقدر آسون بود ما الان وضعمون خیلی بهتر از این حرفا بود !
بعدشم حالا شما دو تا آدم دیدید که 1 شبه راههای طولانی رو رفتن (از در پشتی) ولی دلیل بر این نیست همه ی افراد هم اونطور باشن
خیلی ها چندین سال فقط درس خوندن که به خودشون جرات دادن وارد این حرفه بشن واقعا یه زمانی کسی به خودش جرات این رو نمیداد چنین مسئولیتی رو گردن بگیره
سرور مجازی استفادش در راه مفید و قانونی بود ، سرویس دهنده باید هزار نوع مسئولیت گردن میگرفت مبادا مشکلی پیش بیاد ، مبادا سرورمجازی های که سرور وب هاست بودند 10 دقیقه down نشه ، شبها بیدار بودن تا بتونن تو ساعات اداری با دیتاسنترها صحبت کنن ...
اما الان اوضاع فرق کرده ، 70% مصرف کننده های سرور مجازی شدن وی-پی-ان فروش ... به همین علته که هرکس دیگه یه سرور اختصاصی میخره و یه سایت بعدشم آی دی یاهو و یه شماره ایرانسل باقی ماجراهم که ....

lived
July 2nd, 2012, 01:16
کوتاه بیاید حالا ...
دوست عزیز کمی حقیقت بین باش . به تجربه که احیانا اعتقاد دارید ؟!
شمایی که امسال میری اول راهنمایی نمی تونید به همین سادگی راه حل پیدا کنید ، اگر انقدر آسون بود ما الان وضعمون خیلی بهتر از این حرفا بود !
بعدشم حالا شما دو تا آدم دیدید که 1 شبه راههای طولانی رو رفتن (از در پشتی) ولی دلیل بر این نیست همه ی افراد هم اونطور باشن
خیلی ها چندین سال فقط درس خوندن که به خودشون جرات دادن وارد این حرفه بشن واقعا یه زمانی کسی به خودش جرات این رو نمیداد چنین مسئولیتی رو گردن بگیره
سرور مجازی استفادش در راه مفید و قانونی بود ، سرویس دهنده باید هزار نوع مسئولیت گردن میگرفت مبادا مشکلی پیش بیاد ، مبادا سرورمجازی های که سرور وب هاست بودند 10 دقیقه down نشه ، شبها بیدار بودن تا بتونن تو ساعات اداری با دیتاسنترها صحبت کنن ...
اما الان اوضاع فرق کرده ، 70% مصرف کننده های سرور مجازی شدن وی-پی-ان فروش ... به همین علته که هرکس دیگه یه سرور اختصاصی میخره و یه سایت بعدشم آی دی یاهو و یه شماره ایرانسل باقی ماجراهم که ....

مشتری از هر قشری وجود داره
مشتریهای ما کسانی هستند که کارهای مالی خودشون رو با سرور انجام میدن و پیش خودشون فکر میکنن سرور فقط به همین درد میخوره
هاست فروش هست
سایت دانلود هست
بعضی شرکتها crm خودشون رو گذاشتن روی سرور ما
و الی آخر
دلیل خراب شدن قیمت اینه که افرادی که نسنجیده میان و قیمتهایی رو ارائه میدن که هم خودشون ورشکست میشن و هزینه هاشون جبران نمیشه و باعث از بین رفتن سرور های دیگه میشن
مشکل اینجاس در ایران فکر میکنن رقابت فقط در قیمت است

ms313
July 2nd, 2012, 01:30
چیزهایی هست که نمیشه گفت ! ...ما حاضر نیستیم اون کارو بکنیم که قیمت ما هم بیاد پایین !

يعني شما خودتون مي تونيد ارزون بدين و هم منفعت كنيد. درسته ؟!
خب شما سياست كاريتون اينو ايجاب مي كنه ؟!

1eng.ir
July 2nd, 2012, 03:34
يعني شما خودتون مي تونيد ارزون بدين و هم منفعت كنيد. درسته ؟!
خب شما سياست كاريتون اينو ايجاب مي كنه ؟!

منظورشون این بود که میشه مسائل دیگه رو قربانی قیمت کرد :)
مثلاً میشه رو یه سرور 24 گیگ رمی، 50 گیگ فروخت و نصف قیمت معمول داد ;)
یا رو هارد ساتا، 80 تا وی پی اس داد :)
اینجوریه که قیمت تخیلی میبینیم ...

TukaNet
July 2nd, 2012, 08:17
از اول سال 2009 داخل این انجمن فعال هستم ، شاید صد بار کپی همین تاپیک زده شده باشه ولی به نتیجه نرسیده باشیم !

چند تا دلیل میگم تا هر کس پیش خودش سبک سنگین کنه و نتیجه بگیره ...

1 - این انجمن نه واحد خاصی هست و نه قدرت قانونی داره ، پس بحث قانون گذاری و تعیین رنچ قیمت منتفی !

مدیران هم که کلا کمرشون زیر بار مسئولیت خم شده و دیگه تابِ تحمل این کارا رو ندارند !

2 - بازار هاستینگ یک بازار کاملا آزاد و رقابتی هست که به نظر من به سه مرحله تقسیم میشه ، هر کسی در

رده خودش فعال هست و میتونه رقابت کنه ، تنها قانون ، قانون جنگل هست ، بکش تا کشته نشی !

3 - سیاست کاری هر کسی متفاوت هست ، من نوعی چه دفتر و شرکت داشته باشم و چه توی اتاق شخصیم

بخواهم کار کنم باز هم از یک حد قیمتی پایین نمیام ولی یکی اینجوری نیست ، دوست داره مفت کار کنه ، به ما چه ؟

4 - کلا به کار خودتون برسید ، چوب لای چرخ هم نکنید تا پیشرفت کنید ، چوب لای چرخ بزرگترا اصلا نکنید که .... :109:

5 - از شخص مدیریت و زوج مدیران ارشد کمال تشکر رو دارم !

6 - از مقام عظمای ولایت و نهاد ریاست جمهوری هم تشکر میکنم !

7 - درود میفرستیم بر روح پر فتوح شهدا و تشکر میکنیم از ملت شهید پرور ...

8 - با نوای کاروان ... رخت بندید از جهان ... این قافله عظم ... کربُلا دارد ...