PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدودیت سرعت دانلود در iis 7 سرور جازی 2008

delta
June 29th, 2012, 15:48
سلام.کسی میدونه تنظیمات iis7 سرور مجازی 2008 رو چطور میشه گذاشت که سرعت دانلود مثلا از 300 کیلوبایت برای هر کسی که دانلود میکنه بیشتر نره؟ میخوام محدودیت دانلود بزارم رو یکی از سرورها..همینطوری میان لچ میکنند و سرور رو نابود میکنند.. مرسی

Ramin
June 29th, 2012, 19:48
برای محدودیت "تعداد/زمان کانکشن " می توانید از پلاگین زیر استفاده کنید که تا حدودی برای رفع مشکل شما موثر است:

Using Dynamic IP Restrictions : Configuring Security : Installing and Configuring IIS : The Official Microsoft IIS Site (http://learn.iis.net/page.aspx/548/using-dynamic-ip-restrictions/)

در مورد محدودیت مسقیم "سرعت دانلود" در iis تا کنون پلاگین و یا روشی را بنده یافت نکرده ام

AmirHosein
June 29th, 2012, 19:57
برای محدودیت "تعداد/زمان کانکشن " می توانید از پلاگین زیر استفاده کنید که تا حدودی برای رفع مشکل شما موثر است:

Using Dynamic IP Restrictions : Configuring Security : Installing and Configuring IIS : The Official Microsoft IIS Site (http://learn.iis.net/page.aspx/548/using-dynamic-ip-restrictions/)

در مورد محدودیت مسقیم "سرعت دانلود" در iis تا کنون پلاگین و یا روشی را بنده یافت نکرده ام
این پلاگینی که دادی کار میکنه؟ :-?

Ramin
June 29th, 2012, 20:03

بله 100% . شخصا در حال استفاده از این پلاگین هستم. بنده به وسیله این پلاگین در سرور خود محدودیت را طوری تنظیم کرده ام که هر آیپی تنها می تواند 3 فایل را به صورت همزمان دانلود کند و نیز حداکثر 25 کانکشن همزمان برای هر آیپی قابل استفاده است . پیام خطا 403 برای دانلود / کانکشن بیشتر نمایش داده می شود.این گونه محدودیت ها تا حدودی سبب حفظ امینت سرور و صرفه جویی در پهنای باند و استفاده بهینه از منابع برای کاربران بیشتر خواهد بود:53:

AmirHosein
June 29th, 2012, 20:07
بله 100% . شخصا در حال استفاده از این پلاگین هستم. بنده به وسیله این پلاگین در سرور خود محدودیت را طوری تنظیم کرده ام که هر آیپی تنها می تواند 3 فایل را به صورت همزمان دانلود کند و نیز حداکثر 25 کانکشن همزمان برای هر آیپی قابل استفاده است . پیام خطا 403 برای دانلود / کانکشن بیشتر نمایش داده می شود.این گونه محدودیت ها تا حدودی سبب حفظ امینت سرور و صرفه جویی در پهنای باند و استفاده بهینه از منابع برای کاربران بیشتر خواهد بود:53:
یه لینک واسه کانفیگش بهم میدی؟ من نصب کردم نتونستم باهاش کار کنم.

AvalinHost
June 29th, 2012, 20:08

بله کار می کند.
ولی هنوز پلاگین مفیدری برای لیمیت کردن سرعت دانلود برای iis 7 نیست.
البته میشه از performance خود iis یکسری کارهارو انجام داد.

Ramin
June 29th, 2012, 20:17
یه لینک واسه کانفیگش بهم میدی؟ من نصب کردم نتونستم باهاش کار کنم.

تنظیمات خاصی ندارد

احتمالا شما در iiis چندین سایت تعریف کرده اید. دقت کنید این پلاگین برای هر سایت باید به صورت مجزا تنظیم شود . ابتدا وارد پنل ادمین وب سایت مورد نظر خود شوید. طبق تصویر اول آیکون پلاگین را وارد شوید.در تصویر دوم هر دو تیک را فعال کنید . و تعداد درخواست همزمان مجاز را در قسمت اول وارد کنید. کارکرد قسمت دوم بدین صورت هست که یک آیپی اگر 100 کانکشن بر روی سرور ایجاد کرد تا 200 ثانیه امکان باز کردن کانکشن مجدد را ندارد.

PerDon
June 30th, 2012, 19:31
برای 2003 چی؟ کسی چیزی نداره ؟

AmirHosein
June 30th, 2012, 19:45
تنظیمات خاصی ندارد

احتمالا شما در iiis چندین سایت تعریف کرده اید. دقت کنید این پلاگین برای هر سایت باید به صورت مجزا تنظیم شود . ابتدا وارد پنل ادمین وب سایت مورد نظر خود شوید. طبق تصویر اول آیکون پلاگین را وارد شوید.در تصویر دوم هر دو تیک را فعال کنید . و تعداد درخواست همزمان مجاز را در قسمت اول وارد کنید. کارکرد قسمت دوم بدین صورت هست که یک آیپی اگر 100 کانکشن بر روی سرور ایجاد کرد تا 200 ثانیه امکان باز کردن کانکشن مجدد را ندارد.

یکی از بچه ها به من معرفی کردش گفت کار نمیکنه وقت کنم روش کار میکنم یه پرفورمنس خوب دربیارم ازش در کل ممنون.

PerDon
July 2nd, 2012, 22:28
کسی راهی برای 2003 نداره ؟ :(

allbert
July 2nd, 2012, 22:35
از طریق تنظیمات خود iis میشه این کار رو انجام داد

a3aish
January 15th, 2013, 05:09
از طریق تنظیمات خود iis میشه این کار رو انجام داد

می شه لطفا بیشتر توضیح بدین