PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در دانلود منیجر

scary-x2
June 29th, 2012, 12:32
سلام

چند وقتیه به این مشکل بر خوردم که با دانلود منیجر وقتی دانلود میکنم . شب تا صبح میزارم دانلود کنه . بعد سر یه ساعت خاص دانلود رو گذاشتم pause بشه . بعد که میخوام ادامشو استارت کنم و دانلود کنم به اروری که تو عکس نشون میدم بر میخورم

در صورتی که هنگام دانلود اصلا پسورد لازم نداشت . فقط همین یه فایل هم نیست . چند تا فایل دیگه هم اینجوری شده

sina_mech
June 29th, 2012, 12:34
آقا شما عجب چیزایی دانلود میکنی :)) کلاً فان زندگی تون بالاست هااا ;)

پی نوشت : در راستای این پست : http://www.webhostingtalk.ir/f118/52185/

scary-x2
June 29th, 2012, 12:36
آقا شما عجب چیزایی دانلود میکنی :)) کلاً فان زندگی تون بالاست هااا ;)

پی نوشت : در راستای این پست : http://www.webhostingtalk.ir/f118/52185/

با تشکر از نیمای عزیز :d

RoobinaServer
June 29th, 2012, 12:46
سلام

شاید مشکل از سمت جایی هست که دارید دانلود میکنید.

پی نوشت : احتمالا دانلود منیجر شما بچه مثبت شده :)) این چه عکسیه ویرایشش کن (اسم فایل دانلود ... !) :39:

scary-x2
June 29th, 2012, 12:49
سلام

شاید مشکل از سمت جایی هست که دارید دانلود میکنید.

پی نوشت : احتمالا دانلود منیجر شما بچه مثبت شده :)) این چه عکسیه ویرایشش کن (اسم فایل دانلود ... !) :39:

آقا فکر بد نکن . فیلم ساخت ایرانه :71:

scary-x2
June 29th, 2012, 13:10
عکس ادیت شد :78:

psfa
June 29th, 2012, 15:45
عکس ادیت شد :78:

سوتی جالبی بود :d
از جای دیگه دانلود کنید تست کنید ببینید همینجوری میشه یا نه (از سایت یا سرور دیگه)

AmirHosein
June 29th, 2012, 15:51
سرور های ایران فیلمه؟

scary-x2
June 29th, 2012, 16:50
سرور های ایران فیلمه؟

نه سرور های خارج فیلمه . مگه ندیدی سانسور کردم :78:

alishh
June 29th, 2012, 16:51
من که گیج شدم

AmirHosein
June 29th, 2012, 16:54
نه سرور های خارج فیلمه . مگه ندیدی سانسور کردم :78:
سرویس که ازش دانلود میکنی این محدودیت رو گذاشته، free دانلود میکنی ربطی به idm نداره ;)

scary-x2
June 29th, 2012, 16:56
سرویس که ازش دانلود میکنی این محدودیت رو گذاشته، free دانلود میکنی ربطی به idm نداره ;)

خو اگه محدودید بود باید از همون اول دانلود نمیکرد دیگه :d
البته تو آپشن فایل یه یوزر و پسورد هستش . اگه برنامه ای داشته باشید که بشه اونو خوند . میشه یه کاریش کرد :d

scary-x2
June 29th, 2012, 16:58
سوتی جالبی بود :d
از جای دیگه دانلود کنید تست کنید ببینید همینجوری میشه یا نه (از سایت یا سرور دیگه)

من اصولا دانلود نمیکنم . اگرم دانلود کنم فقط فایل های مورد نیازم تو این سایته =)) میدونی که چی میگم:65:

payam_shzbax
June 29th, 2012, 17:10
خیلی واضح هست. شما زدی دانلود شه. مدیریت یادشون رفته بوده روی این پوشه درخواست مجوز بزارن! بعد استاپ کردی مدیریت هم دیده که یادش رفته درخواست بزاره و وقتی گذاشته شما زدی واسه ادامه! و این ضفحه اومده

scary-x2
June 29th, 2012, 17:12
خیلی واضح هست. شما زدی دانلود شه. مدیریت یادشون رفته بوده روی این پوشه درخواست مجوز بزارن! بعد استاپ کردی مدیریت هم دیده که یادش رفته درخواست بزاره و وقتی گذاشته شما زدی واسه ادامه! و این ضفحه اومده
نه حاجی . جریان چیز دیگست . این سایت یه چیز تو مایه های یوتوبه . که بالای کلیپ لینک دانلود منیجر میاد که میشه دانلود کرد . فقط این یه فایل هم نیست . هر فایلی که دانلود کنی . بعد استوپ کنی بعد از چند ساعت و ادامه بدی این ارور رو میده :d

psfa
June 29th, 2012, 17:18
نه حاجی . جریان چیز دیگست . این سایت یه چیز تو مایه های یوتوبه . که بالای کلیپ لینک دانلود منیجر میاد که میشه دانلود کرد . فقط این یه فایل هم نیست . هر فایلی که دانلود کنی . بعد استوپ کنی بعد از چند ساعت و ادامه بدی این ارور رو میده :d

از این سایت ها کم نیستا :d
یه سرچ تو گوگل :|

scary-x2
June 29th, 2012, 17:35
از این سایت ها کم نیستا :d
یه سرچ تو گوگل :|

والله تو انجمن هر چی میشه میگن سرچ تو گوگل . حتی واسه این سایت ها =))