PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فنی

saeidj
November 21st, 2009, 23:17
دوستان. اگر بخوام سایت رو انتقال بدم وظیفه ی مدیر سابق سروره که فول بک اپ رو تحویل بده یا اینکه وظیفه مدیر جدید سرور هست که بیاد فول بک اپ بگیره.... الان یکی از دوستان بک اپم رو نمیده میگه خودت بگیر

Domain
November 21st, 2009, 23:27
دوستان. اگر بخوام سایت رو انتقال بدم وظیفه ی مدیر سابق سروره که فول بک اپ رو تحویل بده یا اینکه وظیفه مدیر جدید سرور هست که بیاد فول بک اپ بگیره.... الان یکی از دوستان بک اپم رو نمیده میگه خودت بگیر
سابق -> شما -> جدید

saeidj
November 21st, 2009, 23:34
یعنی سابق میده به من, من بک اپ رو میدم به جدید... نمیده بم میگه خودت بردار... خیره سرم 2 روز هم زمان داده

iranihost
November 21st, 2009, 23:40
بازم خوبه !

بعضی از همکاران حتی امکان بک آپ را غیر فعال میکنند که نشتری نتونه بره ! (ولی راه داره !)

حالا شما خودت بگیر ببر

goldstar
November 21st, 2009, 23:42
سلام
خب کاری نداره از کنترل پنلتون بک آپ بگیرین!
یا بدین سرور جدید خودش بگیره و انتقال بده

Roka
November 21st, 2009, 23:46
بستگی داره
در اصل وظیفه شماست
مدیر سرور قبلی وظیفه داره اطلاعات رو تا آخرین لحظه نگه داره
مدیر سرور جدید اگه پکت شما مدیریت شده باشه ( یعنی پول کارای غیر ضروری رو گرفته باشه ) وظیفه داره انجام بده
اگرم فقط پول هست رو گرفته باشند اگه انجام بدند در واقع لطف کردند !

البته از نظر من به جای اینکه دنبال این باشی که کی باید انجام بده ، خودت انجامش بده !
اگرم دسترسی نداری ، حد اقل فول بک آپ بگیر و دانلود که یه جا داشته باش که نپره ، اصولاً کسانی که دارند مشتری از دست میدند به مشتری کمک خواصی نمیکنند و دلشون میخواد نابودش کنند ! ( کلی بود و قصد جسارت به شخص خواصی ندارم )

saeidj
November 21st, 2009, 23:53
اقای goldstar پیغام هات رو چک کن... roka الان برای شما هم میفرستم

WebRang
November 22nd, 2009, 10:40
ببینین طریقه بکآپ گرفتن برای همه آشکارا هست!

این که بخوایم ما تمام یوسر هاتونو منتقل کنیم یا بک آپ بدیم، جدا" یکم بی انصافی هست!

در هر صورت ما چیزی که وظیفه خودمون بدونیم! بدون نقص انجام میدهیم و انجام هم خواهیم داد
موفق باشید

saeidj
November 22nd, 2009, 15:06
ببینین طریقه بکآپ گرفتن برای همه آشکارا هست!

این که بخوایم ما تمام یوسر هاتونو منتقل کنیم یا بک آپ بدیم، جدا" یکم بی انصافی هست!

در هر صورت ما چیزی که وظیفه خودمون بدونیم! بدون نقص انجام میدهیم و انجام هم خواهیم داد
موفق باشید

من که اصلا اسمی از شما نبردم.... به هر حال من که از همه شنیدم مدیر سابق سرور باید بک اپ رو بده...

ولی نا گفته نمونه که سرویس بسیار خوبی میدن یه وقت خدایی نکرده کسی فکر بدی نکنه هیچ مشکلی هم با هم نداریم. حتی سایت من خیلی بیشتر از حد مجاز رو سرور بوده ولی پاک نشده!

فقط اگه میشه تو فول بکاپ گرفتن کمک هم کنید. خیلی خیلی ممنون

saeidj
November 22nd, 2009, 15:22
این پیشنهاد رو یکی ازدوستان با سواد هاستینگ داده...می تونی انجان بدی اقا پیمان؟
ه اگه فقط بک آپ میخوای بگیری باید از مدیر سرور فعلی بخوای که همه بک آپ هات رو بریز در یک اکانت اف تی پی تا بتونی همشون رو در کامپیوتر خودت و یا در سرور دیگر دانلود کنید

NovinServer
November 22nd, 2009, 15:24
با سلام و درود ، حرف مهدی را تایید می کنم و بهترین راه هم همین است !

بستگی داره
در اصل وظیفه شماست
مدیر سرور قبلی وظیفه داره اطلاعات رو تا آخرین لحظه نگه داره
مدیر سرور جدید اگه پکت شما مدیریت شده باشه ( یعنی پول کارای غیر ضروری رو گرفته باشه ) وظیفه داره انجام بده
اگرم فقط پول هست رو گرفته باشند اگه انجام بدند در واقع لطف کردند !

البته از نظر من به جای اینکه دنبال این باشی که کی باید انجام بده ، خودت انجامش بده !
اگرم دسترسی نداری ، حد اقل فول بک آپ بگیر و دانلود که یه جا داشته باش که نپره ، اصولاً کسانی که دارند مشتری از دست میدند به مشتری کمک خواصی نمیکنند و دلشون میخواد نابودش کنند ! ( کلی بود و قصد جسارت به شخص خواصی ندارم )

NovinServer
November 22nd, 2009, 15:26
این پیشنهاد رو یکی ازدوستان با سواد هاستینگ داده...می تونی انجان بدی اقا پیمان؟
ه اگه فقط بک آپ میخوای بگیری باید از مدیر سرور فعلی بخوای که همه بک آپ هات رو بریز در یک اکانت اف تی پی تا بتونی همشون رو در کامپیوتر خودت و یا در سرور دیگر دانلود کنید

نیاز نیست !
یک وی پی اس ویندوز تهیه کن !
خیلی سریع از همه Backup بگیر انتقال بده !
تمام شده و رفت ! :65:

Online24
November 22nd, 2009, 15:31
این دوست عزیز ما saied j ریسلر هست اگه اشتباه نکنم !

تو همون قسمت " بک آپ بگیر " مشکل داره .

NovinServer
November 22nd, 2009, 15:38
این دوست عزیز ما saied j ریسلر هست اگه اشتباه نکنم !

تو همون قسمت " بک آپ بگیر " مشکل داره .

هر چی می خواهد باشه !
مهم نیست online24 عزیز !
کافیه یک وی پی اس ویندوز پر سرعت داشته باشه !
دونه دونه Full Backup بگیره منتقل کنه مدیر سرور جدید هم restore کنه !
حالا سیستم Backup سرور قدیم هم مشکل داشت دستی اینکار را بکنه ! ابتدا Home دانلود کنه بعد SQL
تمام !

saeidj
November 22nd, 2009, 15:43
اقای مصطفوی وقتی میخوام از دیتابیس بک اپ بگیرم میگه پسورد نمیدونم چی.. نمیزاره بگیرم

NovinServer
November 22nd, 2009, 15:52
اقای مصطفوی وقتی میخوام از دیتابیس بک اپ بگیرم میگه پسورد نمیدونم چی.. نمیزاره بگیرم

کنترل پنل شما دایرکت ادمین هست یا CPanel
اگر دایرکت ادمین هست هم می توانید رمز دیتابیس عوض کنید به کار خود ادامه دهید هم می توانید از کانفیگ نگاه کنید .

اگر سی پنل هستید ابتدا باید رمز اکانت عوض کنید بعد به سی پنل کاربری وارد شوید بعد ادامه دهید !

:113:

saeidj
November 22nd, 2009, 16:10
خودشون برام انجام دادن... تشکرمی کنم از تمام دوستان.

به ویژه اقای مصطفوی

Online24
November 22nd, 2009, 16:10
هر چی می خواهد باشه !
مهم نیست online24 عزیز !
کافیه یک وی پی اس ویندوز پر سرعت داشته باشه !
دونه دونه full backup بگیره منتقل کنه مدیر سرور جدید هم restore کنه !
حالا سیستم backup سرور قدیم هم مشکل داشت دستی اینکار را بکنه ! ابتدا home دانلود کنه بعد sql
تمام !

شدنش که میشه ولی ...
کی میره این همه راهووو ؟

پ.ن : فکر کنم مشکلش حل شد .

WebRang
November 22nd, 2009, 20:13
خودشون برام انجام دادن... تشکرمی کنم از تمام دوستان.

به ویژه اقای مصطفوی
:53: شکره خدا!

من ساسپند کردم سرویستان را
.......
امیدوارم همیشه موفق باشید!

monitor2000com
December 6th, 2009, 16:12
خب این کار رو باید شرکت جدید انجام بده
اگه شرکت جدید هم این کار رو نکنه شما باید انجام بدید
وظیفه ای با شرکت قدیمی نیست - در مورد اینکه backup رو بستند . متوجه نشدم FTP - PHPMyadmin هم هست که میتونید استفاده کنید