PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست برای وبلاگ شخصی

balochkhan
June 29th, 2012, 02:59
با سلام
به جواب فوری شما نیاز دارم چون اگه دیر بشه دامنه من رو یکی از دوستام ثبت می کنه
دوستان من می خوام یک وبلاگ با موضوع ادبیات بزنم البته یه جورایی هم شخصیه یعنی خیلی غرق ادبیات نیستم گاهی هم ممکنه آی تی بنویسم گاهی هم از خودم بنویسم

اولش می خواستم برم تو بلاگفا وبلاگ بزنم اما بعد دیدم این روزا بس که وبلاگ های سیستم های بلاگدهی زیاد شده دیگه کسی سراغشون نمیره تصمیم گرفتم یک هاست بگیرم بعد از یه سرچ تو گوگل کلی گیج شدم

ده ها سیستم و هاستینگ دیدم هر کدوم هم ادعا می کنند که از بقیه برتر اند و سابقه زیادی دارند

بعضی ها قیمت های آنچنانی و بعضی ها هم خیلی ارزان به اونهایی که خیلی ارزان بودند زیاد اعتماد نکردم و اون هایی که گرون بودند در توان من نبود

بین200تا500مگابایت نیاز منه می خوام فقط وردپرس رو با تعدادی افزونه و پوسته نصب کنم توی هاست آپلود زیادی هم ندارم

دامنه و هاست می خوام کلا سی تومن بیشتر هم ندارم نهایتش سی تومن می تونم بدم

یعنی با سی تومن میشه یه وبلاگ خوب زد با سرعت لود بالا و آپ تایم خوب و به قول معروف یه آلونکی زد

از دوستان عزیز خواهش می کنم راهنمایی های به دور از تعصب بکنند و از عزیزانی که هاستینگ دارند خواهش می کنم صادق باشند چون ما مار گزیده هستیم از قدیم گفتند مار گزیده از ریسمان می ترسد

tizparvaz
June 29th, 2012, 03:19
با سلام
به جواب فوری شما نیاز دارم چون اگه دیر بشه دامنه من رو یکی از دوستام ثبت می کنه
دوستان من می خوام یک وبلاگ با موضوع ادبیات بزنم البته یه جورایی هم شخصیه یعنی خیلی غرق ادبیات نیستم گاهی هم ممکنه آی تی بنویسم گاهی هم از خودم بنویسم

اولش می خواستم برم تو بلاگفا وبلاگ بزنم اما بعد دیدم این روزا بس که وبلاگ های سیستم های بلاگدهی زیاد شده دیگه کسی سراغشون نمیره تصمیم گرفتم یک هاست بگیرم بعد از یه سرچ تو گوگل کلی گیج شدم

ده ها سیستم و هاستینگ دیدم هر کدوم هم ادعا می کنند که از بقیه برتر اند و سابقه زیادی دارند

بعضی ها قیمت های آنچنانی و بعضی ها هم خیلی ارزان به اونهایی که خیلی ارزان بودند زیاد اعتماد نکردم و اون هایی که گرون بودند در توان من نبود

بین200تا500مگابایت نیاز منه می خوام فقط وردپرس رو با تعدادی افزونه و پوسته نصب کنم توی هاست آپلود زیادی هم ندارم

دامنه و هاست می خوام کلا سی تومن بیشتر هم ندارم نهایتش سی تومن می تونم بدم

یعنی با سی تومن میشه یه وبلاگ خوب زد با سرعت لود بالا و آپ تایم خوب و به قول معروف یه آلونکی زد

از دوستان عزیز خواهش می کنم راهنمایی های به دور از تعصب بکنند و از عزیزانی که هاستینگ دارند خواهش می کنم صادق باشند چون ما مار گزیده هستیم از قدیم گفتند مار گزیده از ریسمان می ترسد

با سلام اینجا بخش آموزشی هست نمیشه آفر داد یا قیمت گفت

mehrshad.ho
June 29th, 2012, 08:36
برای اینکه هزینه کمتر بشه از دامنه آی آر استفاده کن چون دامنه های بین المللی حدود 22000 در میاد

همان طور که همکارمون گفتند اینجا بخش آموزشی هست و نمیشه آفر داد

porya_spy
June 29th, 2012, 11:38
به بخش فروش هاست اشتراکی مراجعه کنید اونجا افر مورد نظر رو پیدا میکنید

PerDon
June 29th, 2012, 11:48
اینکه بعضی جاها قیمت هاشون بالایه بعضی جاها پایین به همه چیز اون شرکت بستگی داره

اصلا شرکت یا نه از جایی که میخرید الان تابستون و بعضی ها یک ریسلر میخرن و میشینن به فروختن

با قیمت های ارزون که پول ریسلر در بیارن و ..

از جای معتبری خرید کنید و برای آفر به بخش فروش برید :)

RoobinaServer
June 29th, 2012, 11:55
ماشالله همه دوستان دنبال آفر دادن هستند

این دوست ما دنبال آفر نبود در درجه اول دنبال راهنمایی بود

دوست عزیز به قیمتهای ارزان و گران دقت نکنید به معروفیت یک هاستینگ و مشتری هایی که دارند توجه کنید.

و مدت زمانی که دارند این کار را انجام میدهند.

چون خیلی ها هستن میرن یه نمایندگی میخرن بعد شما میرید روی نمایندگی آن ها بعد از یک مدت نمایندگی را جمع میکنند و سایت شما میره رو هوا

به قول معروف بهتره مادر این کارها را پیدا کنید .

در صورتی که سوالی بود در خدمتیم.

یا حق

balochkhan
June 30th, 2012, 00:23
ببخشید من نمی دونستیم این بخش آموزش هست
راستش دوستان خیلی های برای بنده پیغام خصوصی فرستادند و چیزای جالبی معرفی کردند

اما اگر میشه چند مشتری هم معرفی کنید و سابقه کار هم بگید

چون من قبلا از یک جایی هاست خریدم و بعد اون هاستینگ تعطیل شد و سایتم رفت هوا سایتی که یک سال براش زحمت کشیده بودم دوست ندارم تکرار بشه اون داستان

ترجیحا سرورش تو ایران نباشه

rezaonline.net
June 30th, 2012, 00:42
بله با سی تومن میشه یه هاست خوب خرید .
از جایی مطمئن خرید کنید ترجیحاً کنترل پنل cpanel بگیرید .
پهنای باند هم بیشتر از 20 بگیرید .
چون با وردپرس کار میکنید لذا این سی ام اس در بازدیدهای بالا فشار قابل توجهی به منابع داره لذا از کسی خرید کنید که منابع خوبی داشته باشه

goldisweb
June 30th, 2012, 04:49
سلام. با من تماس بگيريد بهتون كمك ميكنم. 5 سال كارم همين هست و ميدونم دنبال چي هستيد . پشتيباني از لحاظ طراحي و هاست 24 ساعته رايگان از طريق اس ام اس انجام ميشه.. با 30 تومان بهتون يك دامين رايگان و 300مگابايت فضا ميديم. كيفيت سرور فوق العاده هست و 7 روز تست در صورت نارضايتي بازگشت وجه انجام ميشه.

dertgtr
June 30th, 2012, 11:33
برای هاست وردپرس شخصی باید از سرویس دهنده میزان لود سرور اختصاصی برای هاست شما رو سوال کنید و بگید که دقیق مشخص کنه چه میزان لود سرور ( میزان سی پی یو مجاز برای مصرف سایت شما / میزان رم و ... ) مجاز به استفاده هستید .

Maya
June 30th, 2012, 11:58
مایا هاست (http://mayahost.net)
ارائه خدمات میزبانی وب
5 سال سابقه کار در مجیط وب
در صورت نیاز با ما در تماس باشید
موفق باشید

ourweb
June 30th, 2012, 12:08
با سلام در خدمت هستیم از ایران با کیفیت بالا و پایداری بالا بدون دان تایم 1 هفته هم تست داده میشود به شما با سابقه کاری 3 ساله
تعرفه های ما در خوب وب سایت حتما یک نگاه بندازید .
http://takinhost.ir/linux-hosting.aspx

samsam
July 13th, 2012, 15:17
با سلام
قیمت ها بسته به شرایط دارند
مثلا: اگر خدمات دهنده در تهران باشد قیمت ان بالاتر هست زیرا قیمت مکان فعالیت در تهران چندین برابر شهرستان ها هست
مثلا الان شرکت ما که در انقلاب هست 30 ملیون ماهی 350 اجاره ان هست
2- هزینه کارمند: هزینه کارمند در تهران برای یک پشتیبان حداقل ماهی 400 الی 500 تومان هست ولی در شهرستان 300 تومان شروع می شود
خوب با این حرف ها کسی که در تهران خدمات می دهد را راحتر پیدا میکنید و اگر مشکلی پیش بیاید به راحتی می روید به سراغش ( چون همه در تهران فامیل دارند) اما اگر شهرسان باشد کمی مشکل وجود دارد.
برای همین زیاد به دنبال قیمت ارزان نگردید

Optimus
July 13th, 2012, 15:45
دامنه بهتره یک دامنه ی .ir بگیرید که ارزان تر پاتون در بیاد
هاست 500 مگ هم معمولا طرفای 20 تومان هست و بهتر وب سرور قوی باشه به علت نوع سیستم CMS شما که وردپرس هست

با تشکر

joomhost.net.co
July 15th, 2012, 18:46
در خدمتیم http://joomhost.net.co (http://joomhost.net.co/)
شما برای سیستم وبلاگ نویسی از کامپوننت zoo استفاده کن.
Blog - YOOtheme (http://www.yootheme.com/zoo/apps/index.php?option=com_zoo&view=frontpage&Itemid=2)

agarb98
July 15th, 2012, 19:15
عجب تاپیک تبلیغاتی شد .

saberdesign
August 9th, 2012, 17:38
برای این کارا فقط مایا هاست پیشنهاد میشه . چوت به کار دیگه ای نمیاد

چون الان هاست من قطعه :102: