PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک وورد پرس کار برای ادیت قالب !

ERfan.Taleghani
June 28th, 2012, 15:52
سلام. یک وورد پرس کار نیازمندیم که این شرایط رو داشته باشه !

1 - به خدا و قران و دین و ایمانو مصب اعتقاد داشته باشه !
2 - حتی الامکان خالی بند نباشه
3 - حتی الامکان قولی که میده کمی دیر بشه دیگه خیلی دیر نشه !
4 - پول رو میگیره تلفن رو خاموش نکنه !!!!
5 - طرحی که بهش میدم رو عینا میخوام نه یک طرحی بره از جایی ریپ کنه بگه اختصاصی نوشتم !

این 5 نکته برای من حیاتی هستش چون 5 نفر قبلی این بلا رو سر من اوردند که من تا امروز هنوز نتونستم قالبم رو جمع و جور کنم !
ضمنا. بیشتر از 50 هزار تومان هزینه نمی کنم دیگه . چون دیگه پولی ندارم و همینطور 4 ساعت وقت گذاشتن اینقدر نمیشه هزینش. حالا اگر کسی مایل بود و اصلا طراح این مدلی بود یک خبر بده !

تشکر. فارس کیدذ

farhadfaal
June 28th, 2012, 19:54
سلام
ادیت یه قالب معمولی یا کلا طراحی ؟

BANER-KAR
June 28th, 2012, 20:14
به جای این همه خطو نشان کمی در مورد کار توضیح بدید تا اعلام قیمت کنیم.

rezaonline.net
June 28th, 2012, 20:56
سلام دوست عزیزشما در عنوان تاپیک فرمودید ادیت قالب، در صورتیکه در بند 5 اعلام کردید طراحی قالب.اگر مورد ادیت هست . صرفاً 5-6 ساعت کار میبره بنده در خدمتتون هستم ، هزینه هم بعد از تحویل کار گرفته میشه.چنانچه مسئله طراحیه، اگر طرح از خودتون و صرفاً نیاز به کد کردن داره باید هزینه ی بیشتری بپردازید .بهرحال من همین امشبو دستم خالیه اگر تمایل داشتید فوراً اطلاع دهید.yannisoft19@gmail

ERfan.Taleghani
June 28th, 2012, 21:08
سلام دوست عزیزشما در عنوان تاپیک فرمودید ادیت قالب، در صورتیکه در بند 5 اعلام کردید طراحی قالب.اگر مورد ادیت هست . صرفاً 5-6 ساعت کار میبره بنده در خدمتتون هستم ، هزینه هم بعد از تحویل کار گرفته میشه.چنانچه مسئله طراحیه، اگر طرح از خودتون و صرفاً نیاز به کد کردن داره باید هزینه ی بیشتری بپردازید .بهرحال من همین امشبو دستم خالیه اگر تمایل داشتید فوراً اطلاع دهید.yannisoft19@gmail

منظور از طرح => پیشنهاد برای ادیت اون قسمت از قالب هست ! farscarton.com سایت من هست ! یک قسمت هاییش باید ادیت بشه و اضافه بشه یک سری بخش به این قالب. مثلا یک اسلایدر درست حسابی میخوام. یم منوی درست درمون میخوام. یک بخش میخوام واسه مطالب معرفی انیمیشن هام ! دسترسی راحت به آرشیو ...

sazsaz
June 28th, 2012, 23:01
قالب مورد نظر شما در حال انجام هست 24 ساعت دیگه تحویل می دم

rezaonline.net
June 28th, 2012, 23:01
باشه اطلاعات دقیق رو با جزئیات بهم میل کنید .
برای اون قسمت آرشیو نیاز داشت یه Theme option براش مینویسم که راحت بتونی ویرایشش کنی .

ERfan.Taleghani
June 29th, 2012, 10:18
دوستان عزیز کسائی که دنبال وورد پرس کار هستند. کارهاتون رو بدید به آقای پارسائی - پارسا سیستم. به دروغ بعضی ها هم که غلو می کنند و اغراق هم توجهی نکنید. عدتشونه دیگه !

rezaonline.net
June 29th, 2012, 12:07
به دروغ بعضی ها هم که غلو می کنند و اغراق هم توجهی نکنید. عدتشونه دیگه !
البته امیدوارم این لطف شما متوجه بنده نباشه .

ERfan.Taleghani
June 29th, 2012, 12:15
البته امیدوارم این لطف شما متوجه بنده نباشه .

این چه حرفیه پسر خوب.