PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب o.s. روی vps توسط کاربر؟

senior_foe
June 27th, 2012, 21:20
یعنی اینکه من به عنوان کاربر، خودم سیستم عامل مورد دلخواه خودم رو نصب کنم. هر وقت که خواستم. هر چند بار که خواستم. (تو یه پست قبلی هم نوشتم)
بدون اینکه برای نصب سیستم عامل مزاحم جناب پشتیبان بشم!!!
آیا ممکنه روی vps این کار رو انجام بدم؟ آخه به نظر نمیاد چیز غیر ممکنی باشه!!!
من یکی دو جا تماس گرفتم، می گفتن که اصلا نمیشه خودت نصب کنی. باید به خودمون (شرکت ارائه دهنده) بگی برات نصب کنیم.

می شه در این رابطه اطلاعات بدین؟

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 21:32
جمله بندیتون کمی مشکل داره

ilmavps
June 27th, 2012, 21:35
مثل kvm باید منظورشان باشه

بحثی روی یکی از ماژولها بوده که این قابلیت را دارد

senior_foe
June 27th, 2012, 21:46
جمله بندیتون کمی مشکل داره

تغییرش دادم. خوب شد؟

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 21:48
معمولا نصب سیستم عامل روی وی پی اس به عهده فروشنده هست چون دسترسی های لازم رو دارند

senior_foe
June 27th, 2012, 21:53
معمولا نصب سیستم عامل روی وی پی اس به عهده فروشنده هست چون دسترسی های لازم رو دارند

و این دسترسی به کاربر داده نمیشه؟ منظورم اینه که فقط برای vps خودش.

Milad-H
June 27th, 2012, 21:54
با سلام، شاید اگر دسترسی های کنسولی به شما داده شود این این امکان وجود داشته باشد
البته باز هم شما تا حدی به پشتیبان متکر خواهید بود

senior_foe
June 27th, 2012, 22:13
من (همونطور که در پست های قبلی هم گفتم) تمایل دارم که روی vps که می گیرم تمرین کنم.
نمی خوام روزی ۳ بار زنگ بزنم پشتیبانی که سیستم عامل من رو عوض کنه!!!

حالا این یکی چطور؟ ----> امکان بازگرداندن سیستم به حالت اولیه؟ (برگشتن به همون چیزی که اول تنظیم شده بود)
یا restore کردن backup کل سیستم VPS بدون دخالت پشتیبان.
این میشه؟

senior_foe
June 27th, 2012, 22:32
این لینک رو هم پیدا کردم.
اینجا از طریق نرم افزار مدیریت سرور مجازی این کار رو کرده. (SolusVM)

How to allow VPS users to install their own OS - OVH Forum (http://forum.ovh.co.uk/showthread.php?t=3902)

senior_foe
June 27th, 2012, 23:43
پیدا کردم!
این هم از همین سایت!

http://www.webhostingtalk.ir/f13/32767/

ilmavps
June 28th, 2012, 00:23
دوست عزیز در حال حاظر این امکان وجود ندارد

البته در تایپک مربوط به ماژول تحت وب وارز هاست خواندم که این امکانات به ماژولشان در اینده اضافه میشود

taghi.karimi
June 28th, 2012, 00:46
درود
این مورد در سولوس وی ام به راحتی قابل انجام هست(حتی میتونید چندین ایزوقرار بدید تا کاربر یتونه هر نوعسیستم عاملی که خواست نصب کنه)
توسط کنسول VMware هم امکان پذیر هست که بایدمدیر سرور ایزو هر سیستم عامل را هر دفعه مانت کنه!

securityboys
June 28th, 2012, 10:56
اگه به شما پنل داده باشین میشه اگه نداشته باشین برنامه های زیدای برای نشان دادن بوت شماست
اگه پنل داده بود میرین پنلتون اجرا میکنید کنسول رو بعد یه نرم افزار که ایزو رو براتون سی دی کنه یعنی سی دی رام مجازی بسازه بریزید و ایزو سیستم عامل مورد نظر رو بیارید توش و ران کنید مراحل نصب رو برید وقتی ریست شود ایپی اینا دیگه ندارید باید از خود پنل وی ام کارکنید بعد دوباره ایپی اینا میدی و سیتمتون رو عوض میکنید

websazha
June 28th, 2012, 12:10
http://www.webhostingtalk.ir/f13/32767/

senior_foe
June 28th, 2012, 12:35
بله در صفحه قبل لینکش رو که پیدا کردم، نوشتم.
ممنون

tizparvaz
June 28th, 2012, 12:46
بله در صفحه قبل لینکش رو که پیدا کردم، نوشتم.
ممنون

با سلام
اینجا جای آفر دادن نیست اما قصد منم آفر دادن نیست ما خودمون از طریق کنسول به کاربرا این دسترسی رو میدیم امکان پذیر هست