PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحه ثبت سفارش + اتصال به درگاه بانک ملت

shyton021
June 27th, 2012, 18:55
سلام خسته نباشید

کی می تونه پروژه زیر رو برام انجام بده هزینش رو اعلام کنه

1- يک صفحه ثبت سفارش هست که يک سري اطلاعات رو بايد مشتري وارد کنه که پايين آن امکان آپلود فايل هم وجود داره ( عکس شماره 1 که در فايل ضميمه وجود دارد )

2- پس از کليک بر روي دکمه ادامه کاربر رو به صفحه پرداخت انتقال بده که در انجا سرويس مورد نظر و سپس روش پرداخت رو انتخاب کنه ( عکس شماره 2 )

3- در صورت انتخاب روش پرداخت آنلاين و کليک بر روي گزينه تاييد به صفحه پرداخت آنلاين بانک ملت کاربر رو انتقال دهد و پس از واريز مبلغ با پيغامي مناسب و نمايش شماره پيگيري عملايت را به پايان رسانده و کليه اطلاعات وارد شده از مرحله اول تا فايل ضميمه شده و کليه اطلاعات پرداخت برام من به صورت يک ايميل ارسال شود.
(عکس شماره 3)

4-در صورت انتخاب وارد نمودن اطلاعات فيش / رسيد واريزي انتقال وجه، کاربر رو به يک صفحه ديگر منتقل نماييد و اطلاعات خواسته شده را دريافت و در نهايت مانند مرحله بالا تمامي اطلاعات وارد شده از مرحله اول تا فايل ضميمه شده و کليه اطلاعات پرداخت برام من به صورت يک ايميل ارسال شود.
(عکس شماره 4)

نکات مهم :

1- حتما تمامي موارد بالا بايد با زبان برنامه نويسي asp.net vb نوشته شود چون سايت کاملا با اين نرم افزار طراحي شده و کليه قسمت هاي بالا نيز بايد در وسط صفحات مورد نظرم بدون ايجاد بهم ريختگي و يا مشکلي قرار بگيرد.

2- قسمت هاي ستاره دار که در عکس مشخص نموده شده در صورت وارد نشده اطلاعات با پيغام مناسب نمايش داده شود.

3- راهنماي اتصال به درگاه بانک ملت هم که توسط بانک به من داده شده به همراه فايل ضميمه مي باشد ( مشخصات ترمينال و... بعد از مشخص شدن مجري داده مي شود )

4- پروژه خيلي فوري و عجله اي هست و مي خوام حداکثر تا 3الي4 روز تحويل داده شود.

sir-mammad
June 30th, 2012, 16:06
فکر کنم شما توی این سایت های پروژه هم استعلام کردید این قضیه رو !
به هر حال اگر برای زبان PHP مشکلی نیست براتون انجام میدیم با هزینه ی مناسب
یکی از دوستان همین انجمن یک سیستم ثبت سفارش اختصاصی سفارش دادند و تحویل شون شد
هسته اون قابل ویرایش و اختصاصی سازی هست + اتصال به درگاه بانک های مورد نظر
تماس بگیرید اگر خواستید نيـکا کامـپيوتر | طراحی حرفه ای وب سایت | طراحی قالب (http://nikacomputer.ir/OnlineOrders)

mhkazemi
July 25th, 2012, 13:10
سلام دوست عزیز من میتونم براتون این رو با زبان ASP.net همونطور که اعلام کردید اجرایی کنم .
1 روزه هم تحویلتون میدم .
اگر سوالی داشتید میتونید تماس بگیرید .
اطلاعات تماس من :
موبایل : 09380071510 کاظمی
ایمیل : mhkazemi28@gmail.com
موفق باشید .

borsekala
July 25th, 2012, 13:32
نباید می گفتید برای کسی همین رو انجام دادم لذا الان ایشون انتظار دارند که با هزا تومان انجامش بدید و به شما می گویند که : آقا شما که فقط می خواهید یک تغییرروی شماره حساب بدید و ip و ... کپی پیست هست دیگه
انشالله از دفعه بعد نیای بگی یک روزه تحویلت می دم و قبلا انجام دادم آمادست فلان ذهن طرف میره به سمت مفت بودن.