PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 500 با ایجاد ساب دامین

blog
June 27th, 2012, 17:45
من یک ساب دامین ساختم اما زمانی که به ادرس ساب میرم ارور 500 میده مشکل چیه؟لطفا کامل راهنمایی کنید
احتمالا مشکل از .htaccess اما چطوری ویرایشش کنم

blog
June 27th, 2012, 19:57
لطفا یکی کمک کنه

blog
July 7th, 2012, 21:40
up

om!d-D
July 7th, 2012, 22:12
خطای 500 مربوط به تنظیمات پی اچ پی هست...گاها با این مشکل که مواجه بشید بعد از خنثی نمودن کش ویندوز حل میشه و بعد از بیست و چهار ساعت ساب دامنه نمایش داده میشه
مثلا مورد دیگه اینکه خط های مربوط به این ساب دامنه رو مثلا ریدایرکتی چیزی ... از داخل فایل htaccess پاک کنید

blog
July 7th, 2012, 23:55
خطای 500 مربوط به تنظیمات پی اچ پی هست...گاها با این مشکل که مواجه بشید بعد از خنثی نمودن کش ویندوز حل میشه و بعد از بیست و چهار ساعت ساب دامنه نمایش داده میشه
مثلا مورد دیگه اینکه خط های مربوط به این ساب دامنه رو مثلا ریدایرکتی چیزی ... از داخل فایل htaccess پاک کنید

میشه کمی مبتدیانه تر توضیح بدید من الان هر سابی میسازم همین اخطارو میده حتی فایل ایندکس و قالب اچ تی ام ال گذاشتم اما ساب کار نمیکنه
فقط میدونم مشکل از htaccess هست

blog
July 8th, 2012, 00:03
فایل htaccess چیه

shivahost
July 8th, 2012, 00:16
شما اگر فکر می کنید از اون هست کلا یک آن را حذف کنید ببینید درست میشه، البته قبلش هم یک بکاپ روی کامپیوتر خود ازش بگیرید.