PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان عزیز ؛ مشارکت بیشتری در انجمن داشته باشید ؛ فعال تر باشید

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 12:21
سلام دوستان
در این روزهای تابستونی، دل هاتون گرم باشه انشاالله

روزهای اولی که شروع به یادگیری طراحی سایت کردم، با این انجمن آشنا شدم و هر وقت وارد می شدم کلمات و اصطلاحاتی می دیدم که ازشون سر در نمی آوردم!
بعضی موقع ها پرسیدن سوالات ابتدایی از شما مهندسین نیاز به جسارت داشت!
خلاصه گذشت و دیدم یه چیزایی یاد گرفتم؛ دیگه با دیدن اصطلاحات تخصصی، گیج نمی شم و تا حدی برام آشنا شدن.
بعضی موقع ها تاپیکای اولمو می بینم و خندم می گیره که چه سوالی بود من پرسیدم!
الانا هم کسایی رو دعا می کنم که ویبولتینو طراحی کردن و هم مدیران انجمن ها که زحمت می کشن.
چون من تو همین انجمن خیلی چیزا یاد گرفتم و تو همین انجمن دیدم و یاد گرفتم که دانشمو به بقیه هم انتقال بدم.

لطفا این راهو ادامه بدید
هر کس وقت داشت و به انجمن سر زد و موضوعی دید و کاری از دستش بر می اومد، لطف کنه و راهنمایی کنه.
مطمئن باشید پاسخ شما به اون یک نفر، راهنمایی خوبی برای افراد بیشتریه.
باران باشید و بباربد

با سپاس
در پناه خدا
موفق باشید

Arna
June 27th, 2012, 12:32
با سلام و احترام

ممنون از شما دوست عزیز؛
متاسفانه چند وقتی هستش که فعالیت آموزشی در انجمن به شدت کاهش پیدا کرده.
دلیلش رو هم دقیقا نمیدونم بنده... ولی تقریبا از زمانی که این انجمن راه اندازی شده بنده دورادور بازدید داشتم و حتی خیلی مواقع استفاده کردم. اون زمان و حتی تا پارسال واقعا انجمنی داشتیم که اگر هر لحظه اون رو ریفرش میکردید یک پست جدید آموزشی می دیدید و یا تاپیکی رو میدید که بعد از چند ثانیه به اون پاسخ داده شده!

امیدواریم روز به روز علاوه بر اینکه بر تعداد سوال کنندگان اضافه میشه، کسانی هم باشن که بتونند این عزیزان رو راهنمایی کنند
تا به امیدخدا پیشرفت سریعی رو در این فضای مجازی شاهد باشیم.

بنده هم از کلیه مدیران و همکاران این انجمن تشکر میکنم. واقعا که میتونم بگم wht از بهترین سایت های زمینه ی هاستینگ در خاورمیانه هست!

ضمنن از استادانی که مدتی هست از فعالیت آموزشی خودشون کناره گیری کردن خواهش داریم دوباره کار خودشون رو شروع کنند.. اگر چه این روزها واقعا مشغله ی کاری زیاد هست . ولی واقعا به پیشرفت این مملکت می ارزه..

با تقدیم احترام

1eng.ir
June 27th, 2012, 14:10
متاسفانه چند وقتی هستش که فعالیت آموزشی در انجمن به شدت کاهش پیدا کرده.
دلیلش رو هم دقیقا نمیدونم بنده...

آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است :)

عدم توجه به کاربر
عدم مدیریت صحیح
...

psfa
June 27th, 2012, 14:23
آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است :)

عدم توجه به کاربر
عدم مدیریت صحیح
...

دقیقا
مهم ترین دلیل هم برداشته شدن 100 پست

payam_shzbax
June 27th, 2012, 15:00
دلیلش یه چیز و فقط 1 چیز هست . زندگی خرج داره، دست زیاد شده تو این کار.
نگاه کنید . افرادی بودن که آموزش کامل سرور کانفیگ کردن رو داشتن میزاشتن. دیدن یکی اینکه ملت تا یه چیزی یاد میگیرن اینجوری میشه:
یاد میگیره چجوری سی پنل کانفیگ کنه در سطح ضعیف
فردا سایت میزنه بــــــــــــزرگ ترین کانفیگ کننده سی پنل در کشور!
باد میگیره کار وی پی اس کنه
بــــــــــــزرگ ترین فروشنده وی پی اس =p~
جدا از این چیزا مردم کاسب شدن!

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 15:15
این مسائلی که شما گفتید درسته
اما بهتره مثل همیشه علم و دانشمونو به بقیه هم بدیم.
اونایی که یک جا ایستادن می ترسن بقیه به اونا برسن و شاید از این موضوع خوششون نیاد.
اما اونایی که دارن پیشرفت می کنن و اهل رشدن، بقیه رو هم با خودشون ببرن.
مثل قضیه تفاوت بهشت و جهنمه :

روزی یک مرد روحانی با خداوند مکالمه ای داشت: خداوندا! دوست دارم بدانم بهشت و جهنم چه شکلی هستند '
خداوند او را به سمت دو در هدایت کرد و یکی از آنها را باز کرد، مرد نگاهی به داخل انداخت، درست در وسط اتاق یک میز گرد بزرگ وجود داشت
که روی آن یک ظرف خورش بود، که آنقدر بوی خوبی داشت که دهانش آب افتاد، افرادی که دور میز نشسته بودند بسیار لاغر مردنی و مریض حال بودند،
به نظر قحطی زده می آمدند، آنها در دست خود قاشق هایی با دسته بسیار بلند داشتند که این دسته ها به بالای بازوهایشان وصل شده بود
و هر کدام از آنها به راحتی می توانستند دست خود را داخل ظرف خورش ببرند تا قاشق خود را پر نمایند، اما از آن جایی که این دسته ها از بازوهایشان بلند تر بود، نمی توانستند دستشان را برگردانند و قاشق را در دهان خود فرو ببرند.
مرد روحانی با دیدن صحنه بدبختی و عذاب آنها غمگین شد، خداوند گفت: 'تو جهنم را دیدی، حال نوبت بهشت است'، آنها به سمت اتاق بعدی رفتند و خدا در را باز کرد،
آنجا هم دقیقا مثل اتاق قبلی بود، یک میز گرد با یک ظرف خورش روی آن و افراد دور میز، آنها مانند اتاق قبل همان قاشق های دسته بلند را داشتند، ولی به اندازه کافی قوی و چاق بوده، می گفتند و می خندیدند،
مرد روحانی گفت: 'خداوندا نمی فهمم؟!'، خداوند پاسخ داد: 'ساده است، فقط احتیاج به یک مهارت دارد، می بینی؟ اینها یاد گرفته اند که به یکدیگر غذا بدهند، در حالی که آدم های طمع کار اتاق قبل تنها به خودشان فکر می کنند!'
---
"زکات علم، نشر آن است" ؛ این جمله خیلی ارزش داره و اگر بهش عمل بشه، شتاب پیشرفت بیشتر از 1000% می شه.
سربلند و موفق باشید

danitfk
June 27th, 2012, 17:54
دلیلش یه چیز و فقط 1 چیز هست . زندگی خرج داره، دست زیاد شده تو این کار.
نگاه کنید . افرادی بودن که آموزش کامل سرور کانفیگ کردن رو داشتن میزاشتن. دیدن یکی اینکه ملت تا یه چیزی یاد میگیرن اینجوری میشه:
یاد میگیره چجوری سی پنل کانفیگ کنه در سطح ضعیف
فردا سایت میزنه بــــــــــــزرگ ترین کانفیگ کننده سی پنل در کشور!
باد میگیره کار وی پی اس کنه
بــــــــــــزرگ ترین فروشنده وی پی اس =p~
جدا از این چیزا مردم کاسب شدن!
عمده دلیل اینکه خیلیا دیگه پست آموزشی نمیذارن دقیقا همین موردی هست که پیام خان فرمود ! (:

Milad-H
June 27th, 2012, 18:03
دلایلی که دوستان فرمودن درست است و لی به نظر من عامل اصلی نه تنها در این انجمن بلکه در تمام کشور و در هر ضمینه وجود دارد.
این است که مردم کشور شور و انگیزه برای انجام فعالیت که نیاز به حوصله و تفکر و در کل وقت گیر باشه رو ندارند.

majidisaloo1
June 27th, 2012, 18:32
دلیلش به نظر من این هست که خیلی ها یادشون میره که یک روزی خودشون نیاز داشتند که به این انجمن سر یزنن تا چیزی یاد بگیرن ................
همه ی ما چیزی از این انجمن یاد گرفتیم پس باید به اندازه چیز هایی که یاد گرفیتم حداقل کمک کنیم
من اون سری نمیدونم کجا بود یک نفر یک سوالی پرسید یکی جواب داده بود این که خیلی سادست یعد دوستی که تاپیک شروع کرده بود گفت پس لطفا توضیح بدین اونی که پاسخ داده بود گفت در شان من نیست این چیز های ساده رو توضیح بدم
تو رو خدا کمی بیاین از غرور مون کنار بگذاریم و پول پرستی رو هم کمی کم کنید تا فقط پست های درخواست رو جواب ندیم به پست های آموزش هم یک سری بزنیم
با تشکر

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 18:32
راه حل بدید

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 18:36
دلیلش به نظر من این هست که خیلی ها یادشون میره که یک روزی خودشون نیاز داشتند که به این انجمن سر یزنن تا چیزی یاد بگیرن ................
همه ی ما چیزی از این انجمن یاد گرفتیم پس باید به اندازه چیز هایی که یاد گرفیتم حداقل کمک کنیم

درسته

itjavani
June 27th, 2012, 18:40
یه چیزی که برام عجیب هست خیلی ها بر این هستند که مطالب آموزشی انجمن کم شده! بله بسیار کم شده! ولی ایا موضوع خاصی هست که مطرح نشده باشه در انجمن و خلاء اون احساس بشه؟ اگر موضوعی هست بفرمایید تا شاید خیلی از بچه هایی که این جا هستند آموزشش رو بزارن براتون ! به شخصه موضوع بهم بدید اگر بلد باشم آموزشش رو حتما قرار میدم

iraniandata
June 27th, 2012, 18:42
به نام خدا

سلام و خسته نباشید!!

ببینید شاید راه حلم تند باشه اما به نظر من نیازه:

بعضی از آقایون مدیر باید تغییر کنند

کمی از قوانین تغییر کنه

توجه و احترام به کاربر باید بیشتر بشه

اگه اینطوری پیش بره این انجمن در آینده ی خیلی نزدیک ترک میشه

درپناه وراه حق موفق وموید باشید

خدانگهدار

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 19:03
یه چیزی که برام عجیب هست خیلی ها بر این هستند که مطالب آموزشی انجمن کم شده! بله بسیار کم شده! ولی ایا موضوع خاصی هست که مطرح نشده باشه در انجمن و خلاء اون احساس بشه؟ اگر موضوعی هست بفرمایید تا شاید خیلی از بچه هایی که این جا هستند آموزشش رو بزارن براتون ! به شخصه موضوع بهم بدید اگر بلد باشم آموزشش رو حتما قرار میدم

ممنون دوست عزیز
جدیدا بعضی موضوع ها به نتیجه نمی رسه
مشارکت در بحث ها بیشتر بشه بهتره

soheyl_ir89
June 27th, 2012, 19:05
به نام خدا

سلام و خسته نباشید!!

ببینید شاید راه حلم تند باشه اما به نظر من نیازه:

بعضی از آقایون مدیر باید تغییر کنند

کمی از قوانین تغییر کنه

توجه و احترام به کاربر باید بیشتر بشه

اگه اینطوری پیش بره این انجمن در آینده ی خیلی نزدیک ترک میشه

درپناه وراه حق موفق وموید باشید

خدانگهدار

اصلا این بحث ها زیاد مهم نیستن دوست عزیز
فقط مشارکت من وشمایی که عضو این انجمن هستیم و این جا چیزی یاد گرفتیم،
اگر وقت داریم و می تونیم، همون طور که قبلا دوستانی من و شما رو راهنمایی کردن،
ما هم الان همون کارارو انجام بدیم.
فقط یه پاسخ کوچیک؛ از همونایی که قبلا مارو خوشحال می کرد.
2 روز طول کشید تا وردپرسو تو هاست نصب کنم و یه سایت وردپرس راه اندازی کنم.
الان کمتر از 5 دقیقه این کارو انجام می دم.
حالا کسی بخواد من همین کارو یادش می دم.
اونم یکیه مثل من در اون موقع

majidisaloo1
June 27th, 2012, 20:11

سلام
من میگم خیلی چیز ها هست که کم داره البته من این جوری احساس میکنم
این انجمن مشکل جستجو داره همه چی میاره بجز چیزی که می خوای شایدم من بلد نیستم
نمونش من لینوکسم ضعیفه می خواستم آموزش نصب و کانفیگ لینوکس رو یاد بگیرم که نداشت همین امروز گشتم

hannah
June 27th, 2012, 20:25
جدا از مسائل آموزشی انجمن کلا شده فروش قبلا زیاد میومدم تا چک کنم ببینم تو آخرین ارسال ها اگر کسی سوالی پرسیده منم اگر در سطح خودم بود جوام بدم یا چیزی یاد بگیرم ولی الان توحین به بقیه دوستان نباشه از هر رفریش آخرین ارسال ها کم کم 80% تاپک فروشه

Sir.DarKNesS
June 27th, 2012, 20:51
تو هر بخش اموزش های مربوط به اون پخش قرار نداره که همش سوال هستش نمیشه که همه سوال هارو خوند به جواب رسید

باید تو هر بخش اموزش کلیدی مربوط به اون بخش موضوع مهم شه یا استیکی شه و بسته شه !

hannah
June 27th, 2012, 20:58
تو هر بخش اموزش های مربوط به اون پخش قرار نداره که همش سوال هستش نمیشه که همه سوال هارو خوند به جواب رسید

باید تو هر بخش اموزش کلیدی مربوط به اون بخش موضوع مهم شه یا استیکی شه و بسته شه !
مخالفم از قدیم گفتن چند تا فکر بهتر از یکی هست شاید کسی که اون آموزش رو داده جاییش مشکل داشته باشه در کل توی تاپک سوال بهتر میشه به جواب رسید چون وقتی من یک مشکل دارم تاپک میزنم چندین راه حل داده میشه ولی توی آموزش معمولا یک راه حل میدن که شاید برای همه جواب نده

Sir.DarKNesS
June 27th, 2012, 22:11
مخالفم از قدیم گفتن چند تا فکر بهتر از یکی هست شاید کسی که اون آموزش رو داده جاییش مشکل داشته باشه در کل توی تاپک سوال بهتر میشه به جواب رسید چون وقتی من یک مشکل دارم تاپک میزنم چندین راه حل داده میشه ولی توی آموزش معمولا یک راه حل میدن که شاید برای همه جواب نده

من که نگفتم هرکی امد زرتی تاپیک داد استیکی شه که :))

rezaei1374
July 1st, 2012, 00:31
بیشتر انجمن شده آفر تا اینکه آموزش و ... باشه

itjavani
July 1st, 2012, 00:34
بیشتر انجمن شده آفر تا اینکه آموزش و ... باشه

میشه بفرمایید آموزش چه چیزی کم هست ؟

psfa
July 1st, 2012, 00:38
انجمن که داغونه اما کم کم داره بهتر میشه و باز دارن میرن پست های سوال ها رو جواب میدن دوستان
یه مدت 100 پستی برداشته شده بود سوال می کردی هیچ کس جواب نمیداد به هیچ وجه

delta
July 1st, 2012, 01:31
من کلی پیغام زدم به مدیران.. میگن به ما ایمیل بزنید میخونیم!! هیچ کدوم تا الان جواب ندادند.. انتقاد هم میکنیم و پیشنهاد میدیم میگه اول باید تایید بشه!! که هیچوقت نمیشه.. یکی نمیاد بهم بگه چرا این آخرین ارسالیهای انجمن رو برداشتند؟ دلیلش چی بوده؟ من خودم هر روزی چند بار میام انجمن اول دنبال اینم چه مطالبی ارسال شده..که متاسفانه برداشتنش!! تو تمام انجمن های معروف آخرین ارسالیها به نحوی هست تا بازدید کننده ببینه..اینا برداشتنش.. جواب هم نمیدن چرا

reza_dadashian
July 1st, 2012, 01:44
آقا/خانم delta بله آخرین ارسال ها رو از پایین سایت برداشتن ولی میتونید از هدر سایت و گزینه آخرین ارسال ها به همون لیست دسترسی پیدا کنید.
دوما آقا پیام و دیگر دوستان به نظر من آدم بهتره اول از خودش شروع کنه ... مدیر انجمن کارشو بلد نیست؟ باشه ... آموزش هم بزاری میاد بنت میکنه؟ نمیکنه دیگه ... من خودم موقعی که شروع کردم سنم خیلی کم بود حدودا 16 سال داشتم خوب چه میدونستم مثلا router چیه؟
اودم اینجا زدم آموزش نصب router ... هیچی نیومد از یکی از دوستام چندتا آی دی مدیر هاستینگ گرفتم یکی میگفت 20 یکی 30 بده انجام میدم.
آخه یکی نیست بگه که چی؟ فردا چی؟ آخر خودم نباید یاذ بگیرم؟ حالا بگذریم که با چه بدبختی بده 1 هفته فهمیدم جریان چیه.
در کل بیاید اول از خودمون شروع کنیم ... من یه فولدر تویه pcم دارم به اسم maghale khodam :"> که تو نوت پد ورداشتم چیزای مهم مثلا Apache Requrements یا Cpanel important plugins یا csf configuration رو که حاصل 2 سال مقاله خوندنو تست کردنمه نوشتم ...
کل حجم فولدر 38 kb ولی اندازه گیگ ها ارزش داره ...
هرکی خواست پیام شخصی بده براش آپ کنم ... :d
یه سری شاید بگن اشتباه کارم ولی برید زندگینامه آدمای بزرگ رو بخونید ببینید جریان از چه قرار ... خیلی طولانیش کردم ... ممنون از بچه هایی که لطف کردن تا ته ش خوندن

abolfazl201358
July 1st, 2012, 02:11

میشه شما بگی اموزش چی هست ؟
نصب سی پنل ؟
نصب دایرکت ادمین؟
نصب csf ?
ولا غیر...........
خوب اینا که توی سایت مرجع هم هست بهتر از اینی که اینجا نوشتن پره غلط املایی !!!

کانفینگ اپاچی مای اسکیول و غیره ...... چی !!! ی مفاله البته مقاله هم نیست یارو روی سرور خودشن چهارتا عدد رو دستگاری کرده جواب داده اسمشو گذاشته مقاله اونم زمان قارقارک میرزا نوشته الان برداشتن گذاشتن زیر دستگاه چاپ ضروضر از روش دادین بیرون توی تمام سایتهای ایرانی بگردی همش همون یدونه هست بدون یک کلمه جابجا شدن
اینو شما میگی اموزش !!=D>

itjavani
July 1st, 2012, 02:52
میشه شما بگی اموزش چی هست ؟
نصب سی پنل ؟
نصب دایرکت ادمین؟
نصب csf ?
ولا غیر...........
خوب اینا که توی سایت مرجع هم هست بهتر از اینی که اینجا نوشتن پره غلط املایی !!!

کانفینگ اپاچی مای اسکیول و غیره ...... چی !!! ی مفاله البته مقاله هم نیست یارو روی سرور خودشن چهارتا عدد رو دستگاری کرده جواب داده اسمشو گذاشته مقاله اونم زمان قارقارک میرزا نوشته الان برداشتن گذاشتن زیر دستگاه چاپ ضروضر از روش دادین بیرون توی تمام سایتهای ایرانی بگردی همش همون یدونه هست بدون یک کلمه جابجا شدن
اینو شما میگی اموزش !!=D>

اونی که شما میگی آموزش رو لطف بکن یه چند مورد معرفی کن من بی سواد بدونم.
بعد میگم ، شما که این ها رو واردید غیر یکی دو مورد تاپیک آموزشی که در هر جایی پیدا میشه چیز دیگه ای ندیدم ازتون ، البته در تایپک خودتون هم با غلط املایی مواجه شدم!
لینک صحت گفتار: http://www.webhostingtalk.ir/f91/30798/
بهتره ابتدا انسان یک تلنگری به خودش بزنه بعد به دیگران!تو نصب همین موارد خیلی ساده هم بعضی ها مشکل دارند چه برسه موارد بیشتر! خیلی جالبه همه میگن کمبود مفاد آموزشی داریم ولی یک مورد ارائه نمیکنند که در انجمن پیدا نشه! یک مورد بگید لااقل یک فردی که بلد هست بیاد آموزشش رو بده!

abolfazl201358
July 1st, 2012, 05:08
اونی که شما میگی آموزش رو لطف بکن یه چند مورد معرفی کن من بی سواد بدونم.
بعد میگم ، شما که این ها رو واردید غیر یکی دو مورد تاپیک آموزشی که در هر جایی پیدا میشه چیز دیگه ای ندیدم ازتون ، البته در تایپک خودتون هم با غلط املایی مواجه شدم!
لینک صحت گفتار: http://www.webhostingtalk.ir/f91/30798/
بهتره ابتدا انسان یک تلنگری به خودش بزنه بعد به دیگران!تو نصب همین موارد خیلی ساده هم بعضی ها مشکل دارند چه برسه موارد بیشتر! خیلی جالبه همه میگن کمبود مفاد آموزشی داریم ولی یک مورد ارائه نمیکنند که در انجمن پیدا نشه! یک مورد بگید لااقل یک فردی که بلد هست بیاد آموزشش رو بده!

اول اینکه بنده کلی گفتم در مورد خودمم بود
بعد اینکه من کلا سواد ندارم ی دوکلاسی خوندم گلیمم رو از اب بکشم بیرون بلد بودم چیزی حالیم بود اموزش میزاشتم بدبختی کپی پیس هم بلد نیستم که شرمنده شما نشم

در مود پست منم خودم میگم همین دوتا دستور ساده رو هم اشتباه کردم گذاشتم میدونی چرا چون باید همرنگ جماعت بود 20T
بحث هم اموزش بود که همه جا یک چیزه جدید نیست جایی همه کپی پیس شده هست این روش هم اموزش نمیشه گفت بهش
نمیگم اینجا شکلش اینجوریه همه جا همینطوری
در مورد کسی که بلد هست قضیه همون مورد 20t هست اینم نمیشه گفت میتونه اموزش بزاره البته ببخشید هان ما ایرانی ها همینیم :">

Ashkankamangar.ir
July 1st, 2012, 06:48
در انجمن هر چی فکر کنید هست
اتفاقا قابلیت 100 پستی بودن که دوباره هم فعال شده باعث شده آموزشهای تکراری و کپی پیستی زیاد بشه
الان مثلا کاربر rpserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/52161/) از دیشب تمام پستهای 3 هفته پیشو برای رسیدن به 100 پست بالا آورده
خب وقتی شما بلد نباشی و نتونی به چهار تا سوال جواب درست بدی مجبوری برا 100 پست شدن تاپیک های بی مورد 3 هفته پیشو بالا بیاری

reza_dadashian
July 1st, 2012, 08:58
حالا دوستان یکم از حالت کل کل بکشید بیرون ...
من خودم قصد دارم 100 پسته بشم ( ولی نه از راه اسپم )
هر آموزشی که مربوط به لینوکس میشه و بیشتر توی بحث هاستینگه بگو بگذارم ... کپی پیست هم بلد نیستم خیالتون راحت ( بلدم ولی نه واسه آموزش :d )
حالا هرکی هرچی آموزش میخواهد که تو سایت نیست بگه.
بلد نبودم هم میگم شرمنده این موضوع رو بلد نیستم.

مخلص،
رضا داداشیان

itjavani
July 1st, 2012, 11:50
اول اینکه بنده کلی گفتم در مورد خودمم بود
بعد اینکه من کلا سواد ندارم ی دوکلاسی خوندم گلیمم رو از اب بکشم بیرون بلد بودم چیزی حالیم بود اموزش میزاشتم بدبختی کپی پیس هم بلد نیستم که شرمنده شما نشم

در مود پست منم خودم میگم همین دوتا دستور ساده رو هم اشتباه کردم گذاشتم میدونی چرا چون باید همرنگ جماعت بود 20T
بحث هم اموزش بود که همه جا یک چیزه جدید نیست جایی همه کپی پیس شده هست این روش هم اموزش نمیشه گفت بهش
نمیگم اینجا شکلش اینجوریه همه جا همینطوری
در مورد کسی که بلد هست قضیه همون مورد 20t هست اینم نمیشه گفت میتونه اموزش بزاره البته ببخشید هان ما ایرانی ها همینیم :">

تاپیک آموزشی زمانی به بهترین نحو خودش رو نشون میده که 4 نفر باسواد بیان بحث کنند! شاید فردی که داره آموزش میده یک جا رو اشتباه کرده باشه! اون ها بیان تکمیل کنند! ولی مثلا من بیام آموزش مونت کردن هارد بیش از 2 ترابایت رو بزارم (سه ترابایت) ، به نظرتون چند نفر متوجه میشند داستان چیه؟ بیش تر از 10 نفر متوجه نمیشند چیه! بعد از یکساعت که آخرین ارسالی های انجمن پر آفر میشه و تاپیک به جمع تاپیک های خاک خورده می پیونده! دوست داشتید تست کنیم بفرمایید من تاپیک میزنم نتیجه رو ببینید!

reza_dadashian
July 1st, 2012, 12:28
تاپیک آموزشی زمانی به بهترین نحو خودش رو نشون میده که 4 نفر باسواد بیان بحث کنند! شاید فردی که داره آموزش میده یک جا رو اشتباه کرده باشه! اون ها بیان تکمیل کنند! ولی مثلا من بیام آموزش مونت کردن هارد بیش از 2 ترابایت رو بزارم (سه ترابایت) ، به نظرتون چند نفر متوجه میشند داستان چیه؟ بیش تر از 10 نفر متوجه نمیشند چیه! بعد از یکساعت که آخرین ارسالی های انجمن پر آفر میشه و تاپیک به جمع تاپیک های خاک خورده می پیونده! دوست داشتید تست کنیم بفرمایید من تاپیک میزنم نتیجه رو ببینید!

حرفتون تا حد زیادی درست این که تاپیک های آموزشی زودتر میرن زیر بقیه تاپیک های تبلیغاتی ولی در مورد قسمت مربوط به آموزش کسی نگفته کسی که از مونت کردن چیزی حالیش نیست بیاد تو یه همچین انجمن تخصصی فعالیت کنه.
اسم انجمن هست : انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران ... در ضمن اونی هم که تازه شروع کرده و از مونت کردن که خوب تخصصی تره چیزی نمیدونه تاپیک رو نگاه میکنه میبینه نمیفهمه خوب نمیخونه ... همین که 10 نفر رو شما آموزش بدی لطف بزرگی به همه کردید حتما که نباید همه بفهن ...