PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک پیشنهاد جالب برای خرید سرور !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 11:54
دوستان سلام. من یک سایت دانلود کارتون دارم | با یک آرشیو 500 گیگابایتی. مصرف رم و پردازنده زیاد نیست فقط هارد برای من مهم هست. حالا اگر بخوام سرور مجازی رو ارتقا بدم خیلی هزینه ها افزایش پیدا می کنه و اصلا به صرفه نیست. میخواستم ببینم کسی هست بخواد سرور بگیره بیاد با همدیگه سرور بخریم ! یک سرور بگیریم نصفش کنیم. به نظرم به صرفه تر هست . مثلا یک سرور از هتزنر بگیریم ! یک پلان ex4 هست که فکر کنم 121 هزار تومان هست ماهانه با 121 هزار تومان هزینه ست آپ ! دو تا هارد 3 ترابایت داره و امکانات خوب دیگه ! خب اگر کسی باشه این رو بگیریم مجازی سازی کنم و هر کدوم از ماه بعد 60 هزار تومان برای یک سرور مجازی با مشخصات خیلی عالی پرداخت کنه. اگر کسی مایل بود به من بگه. اگر 3 نفر هم بشیم که خیلی خیلی بهتر هست !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 12:18
یعنی کسی نیست اینجا دنبال یک سرور مجازیم ناسب با قیمت مناسب باشه ! پیشنهاد بهتر از اینم میشه مگه ؟ :-)

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 12:29
چقدر رم لازم داری ؟ میتونی توی یه ex4s با ما شریک بشی

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 12:32
چقدر رم لازم داری ؟ میتونی توی یه ex4s با ما شریک بشی
ما 3 4 گیگابایت رم نیاز دارم ! سرور شما واسه فروش وی پی اس هست یا اینکه صرفا به دنبال این هستید که یک شریک پیدا کنید واسه خرید سرور ؟

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 12:34
برای ارائه سرور نیمه اختصاصی قصد خرید داریم
مقدار هاردت هم بگو و پهنای باند ماهیانه که مصرف داری ببینم می صرفه یا نه

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 12:38
برای ارائه سرور نیمه اختصاصی قصد خرید داریم
مقدار هاردت هم بگو و پهنای باند ماهیانه که مصرف داری ببینم می صرفه یا نه
5 ترا ترافیک ! 500 تا 1 ترابایت هارد !

بحث صرفه رو خودم عرض کردم ! که بله میصرفه !

وقتی یک سرور بگیری با 16 گیگابایت رم ! 2 تا 3 ترابایت هارد ! ماهانه 121 هزار تومان خب می صرفه دیگه ! یکی باشه که بیاد نصفش رو ورداره 60 تومان بده !!! ضمنا. من دنبال کسی هستم که خودش سایت داشته باشه . نه اینکه دو روز باشه بعد بگه خب دیگه خلاص ! فایل هام خیلی برام مهم هستند.

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 12:57
فقط 120 تومن نیست
برای اینکه بخواد آی پی بهش اضافه بشه فلکسی پک بهش اضافه میشه که ماهی حدود 30-35 بهش اضافه میشه

حالا پول آی پی ها و گرونی دلار کنار

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:06
عزیز

زمانی که 3 نفر باشیم نیازی به فلکسی پک نیست !
هارد اضافه نیاز نداره دیگه
ترافیک اضافی نیاز نداریم
قسمت دلار فعلا ثابت هستش

121 هزار تومان هزینه سرور 121 هزار تومان هم میشه هزینه ست آپ
که دوستان اینجا بدون ست آپ هم میدن !
اگر سه نفر باشیم میتونیم با پورت 1 گیگابیت تهیه کنیم !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:07
شناسه یاهوتون رو لطف کنیم آنلاین صحبت کنیم

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 13:08
هارد اضافه نیاز نداری اما آی پی اضافه نیاز داری

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:12
خب آی پی اضافه چقدر میخواد در بیاد !

mehrshad.ho
June 27th, 2012, 13:14
حتی 1 آی پی اضافه بخوای فلکسی پک اضافه میشه

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:20
چهار عدد ip اضافه - (8,600تومان ماهانه)

شاید این شرکت هایی که از هتزنر سرویس میدند اشتباده می کنند !

AriyaDownload
June 27th, 2012, 13:27
سلام
من هم هستم
چند وقت پیش من هم همین پیشنهاد رو دادم کسی نبود :d

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:32
سلام
من هم هستم
چند وقت پیش من هم همین پیشنهاد رو دادم کسی نبود :d

بسیار هم خوب ! مخصوصا اینکه یک سایت منظم و معتبری مثل شما حمایت کنه از این ایده !

Ashkankamangar.ir
June 27th, 2012, 13:36
فقط 120 تومن نیست
برای اینکه بخواد آی پی بهش اضافه بشه فلکسی پک بهش اضافه میشه که ماهی حدود 30-35 بهش اضافه میشه

حالا پول آی پی ها و گرونی دلار کنار

حتی 1 آی پی اضافه بخوای فلکسی پک اضافه میشه

هتزنر به جز آی پی اصلی تا 3 آیپی رو بدون فلکسی میده
اگه قصد تقسیم به دو سروره هزینه فلکسی نمیخواد
کلا با آی پی خود سرور میتونید 4 آیپی بدون فلکسی بگیرید کاری که خود ما انجام میدیم برای سرورهای هاستینگمون

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 13:42
خب. تا الان من و آریا دی ال هستیم. یک نفر دیگه اگر باشه اکی هست ! که سرور رو تقسیم بر 3 کنیم !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 14:00
دوستانی که پیشنهاد میدند لطفا سایت معتبر داشته باشند !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 15:13
up..... کسی نبود ؟

persiantools
June 27th, 2012, 15:23
شما می خواهید مجازی ساز روی سرور نصب کنید ؟

CityKala.net
June 27th, 2012, 15:25
یعنی کسی نیست اینجا دنبال یک سرور مجازیم ناسب با قیمت مناسب باشه ! پیشنهاد بهتر از اینم میشه مگه ؟ :-)

یک نگاهی به امضا بنده بندازید
اگر تونستید شریک پیدا کنید سرور های موجود تو امضا براتون مناسب هست
ولی شراکت نکنید بهتره
چون شراکت گاهی اوقات ضرر هم داره

MagicVps.Com
June 27th, 2012, 15:35
هتزنر به جز آی پی اصلی تا 3 آیپی رو بدون فلکسی میده
اگه قصد تقسیم به دو سروره هزینه فلکسی نمیخواد
کلا با آی پی خود سرور میتونید 4 آیپی بدون فلکسی بگیرید کاری که خود ما انجام میدیم برای سرورهای هاستینگمون

خب. تا الان من و آریا دی ال هستیم. یک نفر دیگه اگر باشه اکی هست ! که سرور رو تقسیم بر 3 کنیم !

up..... کسی نبود ؟

همین 2 نفر میشه فقط کلا 4تا ایپی میشه بدون فلاکسی پک
1 دونه مجازی ساز روش نصب میشه 1 دونه هم نیاز هست برای روتر پس 2تاش سوخت میشه فقط میمیونه 2 عدد دیگه برای دونفر بخواهی 3 نفری بشی باید یه ایپی دیگه هم اضافه بهش که اون وقت مجبوری هر ماه هزینه فلکسی پک بدی

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 15:40
همین 2 نفر میشه فقط کلا 4تا ایپی میشه بدون فلاکسی پک
1 دونه مجازی ساز روش نصب میشه 1 دونه هم نیاز هست برای روتر پس 2تاش سوخت میشه فقط میمیونه 2 عدد دیگه برای دونفر بخواهی 3 نفری بشی باید یه ایپی دیگه هم اضافه بهش که اون وقت مجبوری هر ماه هزینه فلکسی پک بدی

آرش ؟ عزیزم ببین. 4 تا آی پی مجانی میده هتزنر خب ؟ آی پی اصلی سرور هم که برای مجازی ساز میره. 4 تا میمونه. دوتاش برای ما ! 2 تا خالی دیگه داریم دیگه گلم

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 15:43
یک نگاهی به امضا بنده بندازید
اگر تونستید شریک پیدا کنید سرور های موجود تو امضا براتون مناسب هست
ولی شراکت نکنید بهتره
چون شراکت گاهی اوقات ضرر هم داره

عزیز. حتما 2 تا هارد احتیاج داریم

smartieuser
June 27th, 2012, 15:44
شما میتونید 4 آیپی به صورت Bridge داشته باشید و بدون فلکسی
توی این حالت نیازی به روتر هم نیست. تعداد آیپی هم میشه : یک آیپی برای سرور اصلی و 4 آیپی اضافه. آیپی های اضافه هم مجانی نیست ;)

روی خود سرور 2 هارد وجود داره و اگر بخواین هارد جدید اضافه کنین اون موقع فلکسی پک لازم هست

اما در کل پیشنهاد نمیکنم شریکها رو زیاد کنید اگر دو نفری بگیرین خیلی بهتر هست و کم دردسر تر

در کل قیمت قابل ارائه EX4 و 4 آیپی اضافه رو اگر دقیق خواستید میتونید از طریق یاهو در ارتباط باشید با من

با احترام
محمد خسروی

Ashkankamangar.ir
June 27th, 2012, 15:45
آرش ؟ عزیزم ببین. 4 تا آی پی مجانی میده هتزنر خب ؟ آی پی اصلی سرور هم که برای مجازی ساز میره. 4 تا میمونه. دوتاش برای ما ! 2 تا خالی دیگه داریم دیگه گلم
عرض کردم با آیپی سرور میشه 4 تا
یعنی آیپی سرور بره برا مجازی ساز میمونه 3 ـیپی

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 15:46
شما میتونید 4 آیپی به صورت Bridge داشته باشید و بدون فلکسی
توی این جالت نیازی به روتر هم نیست

روی خود سرور 2 هارد وجود داره و اگر بخواین هارد جدید اضافه کنین اون موقع فلکسی پک لازم هست

اما در کل پیشنهاد نمیکنم شریکها رو زیاد کنید اگر دو نفری بگیرین خیلی بهتر هست و کم دردسر تر

حواس بنده به این موضوع هست واسه همین دنبال صرفا یک نفر دیگه هستیم

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 16:09
دوستان عزیز. سرور مورد نظر در دست تهیه هست. ماه اول هر شخصی که مایل به همکاری هست یک مقدار از هزینه ست آپ رو پرداخت می کنه + ماهانه 1/3 پول سرور رو ! در مورد قیمت و باقی ماجرا هم میتونید پیشنهادادتون رو پیغام خصوصی کنید ! قوانین اجازه ارائه قیمت و همینطور تبلیغ فروش رو نمیده. سرور تهیه شده به صورت زیر است :

2 هسته 3.2 گیگاهرتز
2 ترابایت فضای دیسک اختصاصی
6 گیگابایت رم !

فکر کنم مناسب باشه !

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 16:43
سابقه ملت چقدر خرابه که خودمون هم به خودمون اعتماد نمیکنیم واسه جذب مشارکت :))

MagicVps.Com
June 27th, 2012, 18:19
پیشنهاد میکنم بخیال سرروهای هتزنر بشی یک سرور از ovh از کیم سوفی هم نه از خود ovh میگری 2تا هارد 2 تار بایت داره پورت سرورهم 1گیگ هست براحتی حتی 70 تا 90 مگ همیشه دردسترس هست
مجازی سازهم حتما نسخه 5 نصب کن

اگر هم پول ندرای هزینه کنی یکی از کیم سوفی بگیر النا رم 16 گیگیش 100 تا 110 تومنه بدون شریک البته هاردهاش یکم ریسک داره

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 20:15
پیشنهاد میکنم بخیال سرروهای هتزنر بشی یک سرور از ovh از کیم سوفی هم نه از خود ovh میگری 2تا هارد 2 تار بایت داره پورت سرورهم 1گیگ هست براحتی حتی 70 تا 90 مگ همیشه دردسترس هست
مجازی سازهم حتما نسخه 5 نصب کن

اگر هم پول ندرای هزینه کنی یکی از کیم سوفی بگیر النا رم 16 گیگیش 100 تا 110 تومنه بدون شریک البته هاردهاش یکم ریسک داره

آرش ؟ میگن که کیم سوفی جدیدا سرور هایی که داره هارد هاش کمی وضعیت بهتری دارن . باید کمی تحقیق کنم

armin007
June 27th, 2012, 20:48
1 يا 2 ترابايت فضا + باند هم دو برابر هارد

2 گيگ رم
براي سايت دانلود
لازم دارم

ERfan.Taleghani
June 27th, 2012, 20:54

2 گيگ رم
براي سايت دانلود
لازم دارم

آرمین جان. آی دی یاهو من رو الان ادد کن : Manofilm

razavihost
June 27th, 2012, 23:18
به پهنای باند توجه کردی اصلا؟
5ترا بایت که خودت داری یوز میکنی.

delta
June 28th, 2012, 02:12
اصلا به اصل قضیه شما توجه کردید؟ پورت 100 با پهنای باند رو؟ زدند نامحدود اما خدایی الکی هست. 3 ترابایت استفاده کنی سرعتت میاد روی 10 !! پورت 100 من استفاده داشتم ..حتی پورت 500 اختصاصی هم داشتم رو یک سرور مجازی اما کم میاد.سرعت افت شدیدی پیدا میکنه.. حالا شما میخواین بین چند نفر ان هم برای دانلود فایلهای حجیم از پورت 100 استفاده کنی؟ اینها بماند پهنای باند رو چیکار میکنید؟ فکر نکنم رو سرور به این ارزونی بهتون 40 - 50 ترابایت پهنای باند رایگان بدند...
اگر مناسب بود مطمعن باشید باهاتون شریک میشدم اما میدونم این سرور تحمل حتی 2 روز فایلهای دانلودی ما رو نداره..

CityKala.net
June 28th, 2012, 08:52
عزیز. حتما 2 تا هارد احتیاج داریم

Fiche serveur dédié professionnel MG Hybrid - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/mg_hybrid.xml)

ERfan.Taleghani
June 28th, 2012, 10:00
اصلا به اصل قضیه شما توجه کردید؟ پورت 100 با پهنای باند رو؟ زدند نامحدود اما خدایی الکی هست. 3 ترابایت استفاده کنی سرعتت میاد روی 10 !! پورت 100 من استفاده داشتم ..حتی پورت 500 اختصاصی هم داشتم رو یک سرور مجازی اما کم میاد.سرعت افت شدیدی پیدا میکنه.. حالا شما میخواین بین چند نفر ان هم برای دانلود فایلهای حجیم از پورت 100 استفاده کنی؟ اینها بماند پهنای باند رو چیکار میکنید؟ فکر نکنم رو سرور به این ارزونی بهتون 40 - 50 ترابایت پهنای باند رایگان بدند...
اگر مناسب بود مطمعن باشید باهاتون شریک میشدم اما میدونم این سرور تحمل حتی 2 روز فایلهای دانلودی ما رو نداره..

خدای من . :)). چی میگی داداش. موضوع این نیست ! کی گفته میخوام کیمسوفی تهیه کنم ! اصلا این طور نیست. آرش فقط یک پیشنهاد داد که من فعلا خواستم بگم به درد نمیخوره.جناب دلتا سرور رو از هاست دی ال تهیه کردیم !

از دیتا سنتر yesup ! خداییش تخفیف فوق العاده ای دادند به ما. هزینه سرور حدودا شد 800 تومان. ولی ارزشش رو داره !
پردازنده : E3-1230 V2
8 تا هارد 2 ترابایت ساتا 2 + 2*300 گیگابایت ساس + راید ساس کنترلر
پورت یک گیگابیت
به همراه یک پک آی پی !

فکر کنم این کافی باشه برای ما. هر کسی هم میتونه روی یک دونه هارد باشه ! اینطور نیست ؟

ERfan.Taleghani
June 28th, 2012, 10:14

2 گيگ رم
براي سايت دانلود
لازم دارم

آرمین خان سرور در دست تهیه هست و هاست دی ال قول روز جمعه رو داده. اگر سرویس مورد نظر رو میخواید با ما توی سرور شریک همراه باشید یک پیغام خصوصی به من بدید تا از شرایط آگاهتون کنم ! یا علی

ERfan.Taleghani
July 6th, 2012, 10:45
UP

دوستان عزیز. یک هارد 2 ترابایتی ساتا 2 + 200 مگابیت پورت اختصاصی و 8 گیگابایت رم + 10 ترابایت ترافیک - پردازنده Dual Xeon 5680 ! 4 هسه اختصاصی - ماهانه 140 هزار تومان روی یک سرور مجازی ! اگر کسی مایل بود خبر بده. چون اینطوری هزینه های سنگین سرور از دوش ما هم ورداشته باشه و توجه اینکه این همکاری موقت نباشه و دوستانی که مایل به همکاری میشند دنبال کار یک ماهه نباشند !

hnikdel
August 26th, 2012, 12:18
سلام
من یه هارد حداقل 2 ترابایتی برای سایت دانلود بازی، با روزی 3000 بازدید نیاز دارم.
اگه سرورت جواب بده حاظرم شریکی باهم بخریم.