PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل انتخاب هاستینگ خارجی دارم کمک کنید

mehran00
June 27th, 2012, 00:28
با سلام دوستان
من 2 تا سایت دارم که یکیش با آمار واقعی بالای 100 هزار آی پی و یکی دیگه با امار 15 هزار آی پی دارم (سیستم مدیریت وردپرس)
من میخوام از سایت های خارجی هاست بگیرم
کدوم یکی از هاست های زیر میتونه پشتیبانی کنه بدون ساسپند وقتی که آمار میره بالا و پشتیبانیشون چطوره ؟؟؟(چشم پوشی از تحریم ایرانی ها)
خواهشن کسایی نظر بدن که کار کردن با این سایت ها یا دارن کار میکنن :
هاست گیتور
جاست هاست
بلوهاست

Metalik
June 27th, 2012, 10:04
هاست گیتور وِیژه

Arna
June 27th, 2012, 11:19
سلام
دامنه سایتتون ir هست ؟

sina_mech
June 27th, 2012, 12:31
با سلام دوستان
من 2 تا سایت دارم که یکیش با آمار واقعی بالای 100 هزار آی پی و یکی دیگه با امار 15 هزار آی پی دارم (سیستم مدیریت وردپرس)
کدوم یکی از هاست های زیر میتونه پشتیبانی کنه بدون ساسپند وقتی که آمار میره بالا و پشتیبانیشون چطوره ؟؟؟(چشم پوشی از تحریم ایرانی ها)
هاست گیتور
جاست هاست
بلوهاست

من هم با چت آنلاین هر سه صحبت کردم و tos شون رو خوندم. اینا هر 3 با ایران مشکل دارن. فکر کنم بهتره گزینه هاتون رو تغییر بدید.

mehran00
June 27th, 2012, 12:52
سلام

چرا از داخل خرید نمی کنید؟ می توانید با مشاوره و خرید و سفارش سرور مجازی متناسب با نیاز و میزان بازدید خود، مدیریت سایت های پربازدید خود را با امنیت بیشتر کنترل نمایید.

عزیز من میخوام پنل دستم باشه و کلا به ایرانیا جماعت اعتماد ندارم

سلام
دامنه سایتتون ir هست ؟

نه دات کام هست

من هم با چت آنلاین هر سه صحبت کردم و tos شون رو خوندم. اینا هر 3 با ایران مشکل دارن. فکر کنم بهتره گزینه هاتون رو تغییر بدید.

دوست عزیز اولا گفتم از ایرانی بودن چشم پوشی کنید و من از طریق آشناهام که خارج کشور هست میتونم سفارش بدم و مشکل ندارم
--
دوستان آخر کسی جواب سوال مارو نداد

Arna
June 27th, 2012, 12:54
پس Site5 Web Hosting - Free 30 Day Trial + Choose Your Location (http://www.site5.com/) رو امتحان کنید

mehran00
June 27th, 2012, 13:00
به صلاح هست از شرکت های داخلی با تعهد و تجربه و سابقه کار خرید کنید
بهتره برای این موضوع بین شرکت های داخلی تصمیم و تهیه کنید تا بعدا با مشکل مواجه نشید .
ممنون

عزیز شما اصلا خوندی من چی نوشتم ؟؟؟؟؟ میگم کلا از ایران نمیخوام خرید کنم و میخوام پنل دستم باشه
خواهشن اولا بخون چی نوشتم

---
June 27th, 2012, 13:07
عزیز من میخوام پنل دستم باشه و کلا به ایرانیا جماعت اعتماد ندارم
بنده فکر میکنم که مشکل شما اعتماد به ایرانیا نیست مشکل شما هزینه هست .
چون مدیریت محتوای وردپرس در حالت معمول که استفاده ی زیادی از سی پی یو داره با حدود 100 هزار آی پی روزانه و دیگری 15 هزار آی پی روزانه فشار بیستر هم خواهد شد .
تقریبا توی هاستینگ های بالایی که نام بردید از همه لحاظ براتون مقرون به صرفه تر هست تا ایران منتها مدت زمان سرویس دهی اونها به شما حد اکثر سه روز هست این مورد اول .
اما مورد دوم بای سایتی حدود 100 هزار آی پی روزانه واقعی شما باید توی آلکسا حدود 40تا 55 باشه رتبتون اصولا سایت هایی با این رتبه درآمد بسیار خوبی داره پس خریدن سرور اختصاصی و کار مدیریت نباید زیاد هزینه بر باشه .

حالا شما اگر واقعا این آمار رو دارید پس به فکر خریدن سرور اختصاصی و استخدام یه مدیر سرور خوب باشید که فکر نمیکنم هزینش یک دهم درآمد سایتتون باشه . سایت های خارجی در مرحله ی اول ایرانی هستید و در مرحله ی دوم شما رو با این شرایط بازدید و ... روی هاست اشتراکی معمولیشون راه نمیدن

موفق باشید

mehran00
June 27th, 2012, 13:40
بنده فکر میکنم که مشکل شما اعتماد به ایرانیا نیست مشکل شما هزینه هست .
چون مدیریت محتوای وردپرس در حالت معمول که استفاده ی زیادی از سی پی یو داره با حدود 100 هزار آی پی روزانه و دیگری 15 هزار آی پی روزانه فشار بیستر هم خواهد شد .
تقریبا توی هاستینگ های بالایی که نام بردید از همه لحاظ براتون مقرون به صرفه تر هست تا ایران منتها مدت زمان سرویس دهی اونها به شما حد اکثر سه روز هست این مورد اول .
اما مورد دوم بای سایتی حدود 100 هزار آی پی روزانه واقعی شما باید توی آلکسا حدود 40تا 55 باشه رتبتون اصولا سایت هایی با این رتبه درآمد بسیار خوبی داره پس خریدن سرور اختصاصی و کار مدیریت نباید زیاد هزینه بر باشه .

حالا شما اگر واقعا این آمار رو دارید پس به فکر خریدن سرور اختصاصی و استخدام یه مدیر سرور خوب باشید که فکر نمیکنم هزینش یک دهم درآمد سایتتون باشه . سایت های خارجی در مرحله ی اول ایرانی هستید و در مرحله ی دوم شما رو با این شرایط بازدید و ... روی هاست اشتراکی معمولیشون راه نمیدن

موفق باشید

دوست عزیز من اصلا مشکلم پولش نیست
با خود پشتیبانی این سایت ها حرف زدم گفتن یا باید برید روی vps یا هم سرور اختصاصی ، من وقت این که 24 ساعت بیام سرور رو کانفیگ و چک و آپدیت و .... ندارم و یکی دوباری هم باهاشون کار نکردم زیادم سردر نمیارم و همم میخوام کسی باشه که حواسش به اینا باشه
با سایت site5 حرف زدم گفتن خودمون حواسمون هست و خودتون باید حواستون فقط به هاست منیجرتون باشه
حالا من نه کسه قابل اعتمادی تو نت میشناسم که حواسش به هاستینگ باشه و نه به اون سایت اعتماد دارم که ساسپند نکنه (من سایت های زیادی رفتم پشتیبانی کنن اما هرکدوم یه طوریا جوابمون کردن)

---
June 27th, 2012, 13:53
دوست عزیز من اصلا مشکلم پولش نیست
با خود پشتیبانی این سایت ها حرف زدم گفتن یا باید برید روی vps یا هم سرور اختصاصی ، من وقت این که 24 ساعت بیام سرور رو کانفیگ و چک و آپدیت و .... ندارم و یکی دوباری هم باهاشون کار نکردم زیادم سردر نمیارم و همم میخوام کسی باشه که حواسش به اینا باشه
با سایت site5 حرف زدم گفتن خودمون حواسمون هست و خودتون باید حواستون فقط به هاست منیجرتون باشه
حالا من نه کسه قابل اعتمادی تو نت میشناسم که حواسش به هاستینگ باشه و نه به اون سایت اعتماد دارم که ساسپند نکنه (من سایت های زیادی رفتم پشتیبانی کنن اما هرکدوم یه طوریا جوابمون کردن)
دوست گرامی در این که سایتتون توسط سرویس دهنده های خارجی ساسپند و بسته بشه هیچ شکی نیست چونکه سایتی با آمار بازدید سایت شما میتونه به اندازه 5 سایت متوسط از سرور استفاده داشته باشه شایدم بیشتر براشون هم مقرون به صرفه نیست هم اینکه با هاست کردن شما به کیفیت سرورشون لطمه زدند .
اما شما میتونید مثل بقیه سایت های آمار بالا از سرور اختصاصی استفاده کنید . اگر هزینه مد نظر نیست پس با خرید یک سرور اختصاصی و استخدام یه فرد متخصص هم از دیتای سایت خیلتون راحت هست و هم از بقیه ی آپشن ها مثل آپتایم و ساپورت و ...
در مورد اعتماد هم باید از یه جایی شروع بشه مثلا از همین افراد شناس انجمن یا استفاده از سرویس دهنده های خوب ایرانی که معروف هستند و خلاصه به رای اکثریت اعتماد کنید .
تجربه ثابت کرده که برای یه ایرانی زمانی سرویس خارجی خیلی مناسب هست که از لحاظ مالی دچار مشکل باشه و تقریبا یه وبمستر معمولی باشه تا حرفه ای

fesharaki
June 28th, 2012, 13:06
با سلام دوستان
هاست گیتور
جاست هاست
بلوهاست

هر سه این سایت ها در مورد تحریم ایران مشکل دارن