PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سرور caro ?

delta
November 21st, 2009, 03:31
سلام دوستان. سوالی هست که میخوام دوستان اهل فن یک کمی توضیحات راجب این سرور کارو بدن بهمون..آقا ما هرجا رفیتم این سرور کارو رو از همه سرورها ارزانتر میدن!!از وی پی اس گرفته تا سرور خصوصی هاش همه ارزونتر از سرورهای کشورهای دیگر.. دلیل این ارزونی چیه؟ کیفیتش بالاست یعنی چی؟ ببینید من انواع سرورها رو تست کردم .نمیدونم چرا اما احساس میکنم سرورهای هلند واقعا سرعتشون بالاست. من خودم شخصا از سرورهای Leaseweb راضی هستم. یا حتی ورداستریم! هر دو هلند هستند و سرعتشون بالاست. حالا چرا بعضی ها میان میگن کارو بهترین هست و... حتی آلمان و انگلیس هم به پای سرعت این هلند نمیرسه!! لطفا نگید اشتباه میکنم چون تجربه کردم که میگم.. حالا سوال اینه کارو بین این همه سرور پرسرعت واقعا بدرد بخور هست یا نه؟چون تجربه ای که از این سرورها دارم اینه که سرعتشون نصبت به بقیه سرورها کندتره!

در ضمن کسی اینجا هست که نمایندگی Leaseweb رو داشته باشه؟

IFACO.Net
November 21st, 2009, 09:51
هلند چون نزدیکه سایت ها سریعتر لود میشند و کارو چون آمریکا هست و فاصله ایران با آمریکا 2 برابر هلند هست که همین باعث میشه کمی صفحات دیرتر لود بشند که در مورد همه سرورهایی که در آمریکا و کانادا هستن مصداق داره و ربطی به کارو و غیره نداره و ضمنا قدرت لود خود سرور هم در این قضیه تاثیر داره !

delta
November 21st, 2009, 10:03
اتفاقا تمام این سرورهایی رو که میگم قدرت و رم بالاتری نصبت به بقیه دارند! یعنی این سرورهای کارو رو ببینی همشون سی پی یوهای چند هسته ای و قدرتمند و رم بالا دارند اما بازم کیفیتش و سرعتش کمتره.. من از سرور کارو هاست گرفتم..هر 1 هفته حداقل 5 دقیقه قطعی داره!اما این Leaseweb سرعتش بالاست و شاید بشه گفت2 ماهی 1 دقیقه قطعی داره! با وجود این سرور پرسرعت من دیدم همه از این سرورها بد میگند و حتی بعضی ها میگن راضی نیستند!اما از کارو راضی هستند؟!! من که نفهمیدم منظورشون چیه...
الان تو سایت تقریبا میشه گفت 90% هاستینگا همه رو آمریکا هستند.با وجود این همه سرور خوب و پرسرعت دلیلش رو نفهمیدم!
در ضمن بازم میگم کسی اینجا نماینده یا هاستینگ از Leaseweb داره؟

Kambiz
November 21st, 2009, 11:47
در ضمن بازم میگم کسی اینجا نماینده یا هاستینگ از leaseweb داره؟

تا حالا کسی تو این انجمن به عنوان نماینده خودشو معرفی نکرده
اما به راحتی می تونین از دیتا سنتر بپرسین

Techno Pars
December 21st, 2009, 16:52
Parsinic.com نمایندگی Leaseweb هست.اما Leaseweb سرورهاش گرونه(البته سرورهای قوی)
پشتیبانی چندان خوبی هم نداره

irlogo
December 21st, 2009, 21:12
کارو سرور های بدی ندارد، به نظر من درجه 2 یا درجه 3 هست،

Mohsen
December 22nd, 2009, 00:09
دوست عزیز من نظر شخصی خودم رو میگم
به نظر من دلیل اینکه جمعیت کثیری از دوستان سرویس‌شون از کارو هست در درجه اول قیمت نیست، بلکه در درجه اول وجود یک نماینده رسمی ایرانی و تایید شده از سوی خود کارو هست. یه این ترتیب مشکلات پرداخت و ... حل شده و از طرف دیگه نگرانی تحریم و اینا تا حد زیادی کم میشه.
در درجه دوم تلاش و سیاست کاری خوب اون نماینده بوده که تونسته این تعداد مشتری رو جذب کنه
در درجه سوم هم تناسب قیمت و سرویس هست

P-CO
December 22nd, 2009, 00:29
ما هم میتونیم از دیتاسنتر We Host Website به شما سرورهای کاملاً حرفه ای ارائه بدیم.

تماینده ی این دیتاسنتر هم در ایران ما هستیم.

در هر صورت اگر خواستین ما در خدمتیم.

موفق باشید.

spiralwebuk
December 22nd, 2009, 00:47
شرکت ما هم با Leaseweb کار می کنه و هم با Caro. مشتریهای ایرانی ما خیلی بیشتر از Leaseweb استقبال می کنن تا کارو، معمولا" هم دلیلشون سرعت بالاتر لاینهای Leaseweb و پشتیبانی قوی تره. حتی گاهی اوقات در مورد سرورهای Ready to Use، قیمت های Leaseweb هم از کارو مناسب تره.
احتمال زیادی میدم که علت محبوبیت بیشتر کارو، داشتن نماینده های بیشتر داخل ایران باشه.

Mohsen
December 22nd, 2009, 01:03
شرکت ما هم با Leaseweb کار می کنه و هم با Caro. مشتریهای ایرانی ما خیلی بیشتر از Leaseweb استقبال می کنن تا کارو، معمولا" هم دلیلشون سرعت بالاتر لاینهای Leaseweb و پشتیبانی قوی تره. حتی گاهی اوقات در مورد سرورهای Ready to Use، قیمت های Leaseweb هم از کارو مناسب تره.
احتمال زیادی میدم که علت محبوبیت بیشتر کارو، داشتن نماینده های بیشتر داخل ایران باشه.

دوست عزیز در جهت شفاف سازی بیشتر به مواردی که در تاپیک زیر دوستان بیان کردن پاسخ بدین:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/%D8%A7%D8%B9%D8%B5%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-5987/
با سپاس

Woshka
December 22nd, 2009, 15:04
بیا از gnax بگیریم برات رو هر سروری پوله یک ماه بده دو ماه استفاده کن
یعنی ماه دوم رایگان

delta
December 22nd, 2009, 16:13
به تاریخ این تاپیک هم توجه کنید لطفا:

09-11-21,
1 ماه پیش ایجاد کردم.گرچه اشکالی نداره راجبش بحث بشه.اما من به شخصه leasweb رو واقعا ترجیم میدم.سرعت.آپتایم.نداشتن قطعی تنها چیزیه ه مشتری میخواد.برعکس برای هاستینگا قیمت هم مهمه برای همین leasweb رو ترجیح نمیدن.

Nikan
December 22nd, 2009, 19:26
سلام

ممنون می شوم که اطلاعات کامل تر از سرور خودتان را در Caro ( یا اگر قبلا داشته اید ) شامل آی پی و .... را برای من پیغام خصوصی ارسال کنید تا بتوانم دقیق تر بررسی کنم.

با تشکر

delta
December 22nd, 2009, 19:43
والا این تاپیک مال قبلا هست. الان بزارید بگم حداقل تجربم چی بوده از کار و بقیه. کار واقعا دروغ نباشه یک هیولاست.من دو تا فایل دانلودی 4 گیگ گزاشتم از لس وب و کارو . آقا لس وب هر 2 ساعت چند ثانیه قطع میشد و دوباره وصل.کسی که سایتش رو این سروره مطمعنن متوجه نمیشه. چون هر 2 یا چند ساعت 3 یا چندین ثانیه قطع بشه فکر میکنه از اینترنتشه اما در واقع اینطور نیست.یک رفرش میکنه سایت بالا میاد و میگه مشکلی نبود.سرعتشم که ماشالا به قدری بالاست که آدم گیج میگیره و میگه عجب سروری!.اما برعکس کارو سایت روش میزاری دیر بالا میاد و دلیلش هم همان دوری مسافت هست فکر کنم که دوست خوبمون گفتند.ولی این 4 گیگ رو اقا ما گزاشتیم 14 ساعت طول کشید دانلود اما قطع نشد! برای همین میگم کارو هیولاست.از نظر من ماها که تو ایرانیم کارو برای دانلود و فایل دانلود واقعا عالی هست اما سایت هلند لس وب.بازم میگن نظرم بود.
ولی کاش میشد این لایت اسپید رو کسانی که سرور کارو دارند هم روش نصب میکردند. حداقل سرعت بارگزاری رو بالا میاورد.متاسفانه من تمام کسانی رو که دارند از سرور کارو استفاده میکنند رو دیدم. تقریبا 98 % آپاچی دارند روش.برعکس leasweb که همش لایت اسپیده

Nikan
December 22nd, 2009, 19:56
البته در مورد موضوع لایت اسپید دقیقا با شما موافق هستم. این موضوع یکی از مواردی است که باید پیگیری شود. انشالله طی چند وقت آینده در این مورد هم سعی می کنیم که پیشنهاد های کامل تر و بهتری داشته باشیم .

خوشحال می شوم اگر سایر اشکالاتی که در مورد سرور کارو مشاهده کردید برای من پیغام خصوصی کنید

irlogo
December 23rd, 2009, 16:16
اگز به پیشنهاد هست :

ای پی ها و سوکت های کارو با ایران خیلی مشکل داره
لایسنس های کارو مخصوصا سی پنل خیلی برای ایران خوبه

Nikan
December 23rd, 2009, 18:16
اگز به پیشنهاد هست :

ای پی ها و سوکت های کارو با ایران خیلی مشکل داره
لایسنس های کارو مخصوصا سی پنل خیلی برای ایران خوبه

شرمنده من متوجه منظور شما از آی پی ها و سوکت ها نشدم . لطفا بیشتر توضیح بدهید