PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی بگیرم یا مستر رسیلر ؟

mahsol
June 26th, 2012, 14:18
با سلام .

دوستان یک سوال داشتم :

به نظر شما بهتر از یک سرور مجازی بگیریم با یک لایسنس دائمی دایرکت ادمین یا یک مستر رسیلر نامحدود ماهیانه ؟

کدام با صرفه تر هست ؟

کدام بهتر است ؟؟

بنده خودم تمایل به خریداری سرور دارم . هدف اصلی ارائه نمایندگی هست .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .

RezaFH
June 26th, 2012, 14:45
یک مستر رسیلر نامحدود ماهیانه

همیشه گفته شده چیز نامحدودی توی این دنیا وجود نداره!

بهترین کار بنظر من تهیه سرور مجازی از جای معتبر و تایید شده + مدیریت و کانفیگ + فضای بک آپ مستقل هست (اگر به کارتون اهمیت میدید)

Arna
June 26th, 2012, 14:51
سرور مجازی بگیرید بهتر هستش
مخصوصا با آفرهایی که این روزها همکاران میدن... قیمت های خوبی هستش

امکان داره سرور مجازی پیدا کنید که در مقابل مستر ریسلری با حجم کمتر قیمت پایین تری داشته باشه !
ولی سعی کنید از جای معتبر و با کیفیتی تهیه کنید

موفق باشید

irihost
June 26th, 2012, 15:03
ولی من میگم اگر پول نداری فعلا مستر بگیر چون سرورمجازی باید پول کانفیگ + لیسانس رو هم بدی ولی اگر مستر رو از جایی مطمئن و خوب بگیری بهتره به نظر من اگر هم

پولت میرسه همون مجازی رو بگیر.

payam_shzbax
June 26th, 2012, 15:24
دوست عزیز اگر تجربه و توانایی مدیریت کانفیگ و حفظ امنیت سرور و داری سرور بگیر. در غیر این صورت به هــــــــــــــــــــــــ ـــیچ عنوان طرفش نرو. قبل از سرور گرفتن تمامی جزییات رو در نظر بگیر بخصوص تجربه در این چیزایی که گفتم!

mahsol
June 26th, 2012, 19:27
تشکر دوستان .

مشکل اینجاست که تا به حال تجربه مدیریت سرور و کانفینگ را نداشته ام . میشه راهنمایی کنید که چه طور بدون اینکه سرور بخرم این کار را یاد بگیرم ؟

نظرتون چیه یه مدت مستر رسیلر بگیرم بعد چند ماه که جا افتادم برم سمت مجازی ؟

به نظرتون نمانیدگی و هاست cpanel بهتر فروش داره یا دایرکت ادمین ؟ البته خوب هزینه لایسنس دایرکت ادمین ازان تر هست و لایسنس دائمی هم دارد .

برای مستر رسیلر هم به جز هاست 97 سایت دیگری که معتبر باشه میشناسید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

Ashkankamangar.ir
June 26th, 2012, 19:37
اگه فکر ادامه ی راهید دنبال اعتبار باشید
باید خودتونو خوب بشناسید
اگه میتونید سرور رو زود یاد بگیرید معلومه سرور
چون ریسلری میتونه اعتبارتون رو نیومده خراب کنه

hannah
June 26th, 2012, 19:40
سیپنل در کل بیشتر کاربر داره هم از نظر امکانات مدیریتی هم کاربر امکانات بیشتری داره ولی دایرکت ادمین مدیریت راحت تری واسه کاربر و مدیر سرور داره
برای شروع آدم باید از یک جا شروع کنه دیگه یک سرور مجازی بگیر تا مشتری هات جمع شن و زیاد شن یه 2 3 ماهی طول میکشه که در این 2 3 ماه مشکلات زیادی میاد پیش روتون که آشنا تر میشید

mahsol
June 26th, 2012, 23:04
تشکر دوست عزیز Ashkankamangar.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/9205/) اما چه طور مشتری به مستر رسیلر ما پی میبرد ؟

ما که تا به حال با سرور مجازی کار نکردیم بهتر نیست از مستر رسیلر برای ابتدای کار شروع کنیم ؟

به خصوص که فکر نکنم در حال حاضر توانایی رفع مشکلات سرور مجازی را داشته باشیم .

بازم منتظر نظر دوستان هستیم

Ashkankamangar.ir
June 26th, 2012, 23:07
ما که تا به حال با سرور مجازی کار نکردیم بهتر نیست از مستر رسیلر برای ابتدای کار شروع کنیم ؟
با این شرایط بله
ریسلر بگیرید ولی از جای معتبر

RoobinaServer
June 26th, 2012, 23:51
تشکر دوستان .

مشکل اینجاست که تا به حال تجربه مدیریت سرور و کانفینگ را نداشته ام . میشه راهنمایی کنید که چه طور بدون اینکه سرور بخرم این کار را یاد بگیرم ؟

نظرتون چیه یه مدت مستر رسیلر بگیرم بعد چند ماه که جا افتادم برم سمت مجازی ؟

به نظرتون نمانیدگی و هاست cpanel بهتر فروش داره یا دایرکت ادمین ؟ البته خوب هزینه لایسنس دایرکت ادمین ازان تر هست و لایسنس دائمی هم دارد .

برای مستر رسیلر هم به جز هاست 97 سایت دیگری که معتبر باشه میشناسید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام

به ترتیب توضیح میدم براتون :

بدون قرار گرفتن در جو و شرایط کار تئوری و خواندن مطالب یا کتاب های مختلف در این زمینه که مخصوصا در ایران نیز کمیاب میباشد فایده خاصی ندارد. تمام کانفیگر های امروزی نیز روزی مانند شما بوده اند.

هاست سیپنل
-----------------------------

اگه فکر ادامه ی راهید دنبال اعتبار باشید
باید خودتونو خوب بشناسید
اگه میتونید سرور رو زود یاد بگیرید معلومه سرور
چون ریسلری میتونه اعتبارتون رو نیومده خراب کنه

حرف های اشکان عزیز کاملا تایید میشه

به نظر شما بهتر از یک سرور مجازی بگیریم با یک لایسنس دائمی دایرکت ادمین یا یک مستر رسیلر نامحدود ماهیانه ؟

این سوال پیشنهاد میکنم اطلاعاتتان را درباره سخت افزار کامپیوتر تقویت کنید.

هنوز هاردی اختراع نشده است که فضای نامحدود در اختیار شما قرار دهد.

پیشنهاد تهیه کردن سرور مجازی میباشد و دادن سرور دست یک کانفیگر برای کانفیگ کردن وقتی کامل سرور آماده و کانفیگ شد و کاملا برای فروش آماده شد

برای یاد گیری خودتان یک سرور خیلی معمولی تهیه کنید و سیپنل نصب کنید (15 - 45 روز لایسنس رایگان دارد) و تمام گوشه کنار این دو سرور را با هم مقایسه کنید و در کنارش مطالب را جستجو کرده و مطالعه کنید و روی آن سرور تست کنید و ...

mahsol
June 27th, 2012, 00:02
تشکر دوست عزیز RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)

بله در مورد نامحدود حق با شماست . حتی در یک انجمن در این مورد بحث فصلی کردیم و توانستم کسی را متقاعد کنم . اما خوب در حال حاضر سرویسی که به ما می خواهند بدهند با این نام بود .

به نظر شما در حال حاضر و با شرایط ما مستر رسیلر بهتر نیست ؟ چون اگر بخواهم با سرور شروع کنم باید : سرور خریداری شود . لایسنس خریداری شود . کانفینگ انجام شود . و مدن زمانی را به خاطر مشکلاتی که پیش رو دارم از دست می دهم .

اگر به مشکلی برخورد کنم و از کسی هم کمک بخواهم که اول می گویند پول .

اگر سرور بگیریم و هر مشکل داشته باشم که بدتر اعتبارم از بین میره . درسته ؟

پس فکر کنم مدتی با مستر رسیلر بگذرانم بهتر باشد .

حالا دوستان جایی معتبر سراغ دارن ؟

RoobinaServer
June 27th, 2012, 00:13
تشکر دوست عزیز RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)

بله در مورد نامحدود حق با شماست . حتی در یک انجمن در این مورد بحث فصلی کردیم و توانستم کسی را متقاعد کنم . اما خوب در حال حاضر سرویسی که به ما می خواهند بدهند با این نام بود .

به نظر شما در حال حاضر و با شرایط ما مستر رسیلر بهتر نیست ؟ چون اگر بخواهم با سرور شروع کنم باید : سرور خریداری شود . لایسنس خریداری شود . کانفینگ انجام شود . و مدن زمانی را به خاطر مشکلاتی که پیش رو دارم از دست می دهم .

اگر به مشکلی برخورد کنم و از کسی هم کمک بخواهم که اول می گویند پول .

اگر سرور بگیریم و هر مشکل داشته باشم که بدتر اعتبارم از بین میره . درسته ؟

پس فکر کنم مدتی با مستر رسیلر بگذرانم بهتر باشد .

حالا دوستان جایی معتبر سراغ دارن ؟

اولا ما خودمون میتوانیم نمایندگی در اختیار شما قرار دهیم البته نه با عنوان نامحدود

اما اصلا پیشنهاد نمیکنم

شما قبل از اینکه به فکر کسب شهرت و پول باشید اول تجربه فنی خود را باید بالا ببرید چون بالاخره باید یکروز با این مشکلات مواجه شوید و چه بهتر که قبل از اینکه به مشتریان ساپرت ارائه کنید و از نام برندتان استفاده کنید ابتدا با مشکلات دست پنجه نرم کنید تا بعدا در جلوی مشتری اعتبار خود را از دست ندهید.

مستر رسیلرهم اگر یک موقع شرکتی که خرید کردید بخوابد کلا اعتبار شما هم زیر سوال میرود و مشتریانی که قصد خرید دارند بیشتر سراغ کسانی که خود حرفه ای هستن و سرور دارند میروند تا مستر.

بهتر است از پایه قوی شروع کنید این روشی که میخواهید پیش ببرید 99% دارن انجام میدهند و به جایی نمیرسند.

یا حق

goldisweb
June 27th, 2012, 03:55
سلام به نظر من سرور .اونم مجازي و حتي اختصاصي واسه فردي مثل شما يك ريسك هست.به قول خودم به كم راضيم و ريسك نمي كنم.رسيلر بهتره.دايركت ادمين واسه خود فرد خوبه.مشتري ها اصلا دوست ندارن.از دوستان مثل آقا اشكان و بقيه براي خريد رسيلر كمك بگير.بهتره حالا حالاها ريسك نكني و بيشتر تجربه كسب كني.اين نظر من بود.موفق باشي.

mahsol
June 27th, 2012, 11:56
درود .

بنده هم همین نظر را دارم .

چون خرید سرور واقعا یک ریسک هست و بیشتر به اعتبارم لطمه میزند .

به نظر خودم مدتی مستر رسیلر را بگیریم و همزمان هم یک سرور برای یاد گیری بگیرم و اینطوری مدتی را سر کنم .

نظرتون چی هست ؟ چون اگر هر روز در سرور مجازی به مشکل بر بخورم بدتر است .

دوتان جایی معتبر که مستر رسیلر ارائه بدهد سراغ دارید ؟

Ashkankamangar.ir
June 27th, 2012, 11:58
اساتید عزیز جوابتونو دادند دیگه حرفی نمیمونه
مستر تو ایران جز هاست 97 ندیدم کسی ارائه بده

RoobinaServer
June 27th, 2012, 13:16
چه قدر میخواید برای خود مستر هزینه کنید ؟ (ببینیم ارزش داره مستر اوکی کنیم در اختیارتون بگذاریم یا خیر)

Maya
June 27th, 2012, 13:30
در صورتیکه با مدیریت سرور مشکل دارید و نمیتویند از عهده ان بربیایند توصیه بنده مستر ریسلر است تا مشتریتون زیاد شه بعد برید سر سرور
موفق باشید