PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طنز به روش Comic Troll با هاستینگ و سرور فروشی

danitfk
June 26th, 2012, 03:14
درود بر همگی ؛ وقتتون بخیر ..
امروز یه داستانی واسمون پیش اومد گفتیم سوژه جالبی هم هست واسه طنز !!
امیدوارم ببینید حال و هواتون عوض بشه ـو بلکه خستگی از تنتون در بره !!!! :111:
6891
لینک تصویر (http://img4up.com/up2/51193904219338084329.jpg)

Milad-H
June 26th, 2012, 10:06
یعنی عالی بود :اکس

Arna
June 26th, 2012, 11:26
جالب بود :d
مخصوصا شکلک ها

danitfk
June 26th, 2012, 15:37
جالب بود :d
مخصوصا شکلک ها
دیگه این روزا اینقدر تو فیسبوک این چیزارو میبینیم دلمون میخواد خودمون درست کنیم ! :d

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 15:41
جالب و خنده دار بود ...

danitfk
June 26th, 2012, 15:50
حالا دیگه از این به بعد یکی آفر خیلی عجیب ازتون خواست میتونید لینک این عکس رو بدید !! =p~

sarwhost
June 26th, 2012, 15:59
خیلی عالی بود
قابل توجه دوست عزیزی که از ما vps میخواست و ......
دیروزم تو یاهو فک میکرد که.....
جالب اینه که اینجا هم به ماجرای خودش خندیده
ای کاش یکی مثل شما ای اقایونو روشن کنه تا بدونن سرور بچه بازی نیس یا مایی که ایجا وقتمونو میزاریم بچه نیستیم که نتونن سرور تهیه کنن بیان تو یاهو....
بازم خیلی خیلی ممنون

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:02
خیلی عالی بود
قابل توجه دوست عزیزی که از ما vps میخواست و ......
دیروزم تو یاهو فک میکرد که.....
جالب اینه که اینجا هم به ماجرای خودش خندیده
ای کاش یکی مثل شما ای اقایونو روشن کنه تا بدونن سرور بچه بازی نیس یا مایی که ایجا وقتمونو میزاریم بچه نیستیم که نتونن سرور تهیه کنن بیان تو یاهو....
بازم خیلی خیلی ممنون

سلام.
شما شرکتتون شماره ثبتش چند بود ؟
اصلا شماره ثبت داشت ؟
اصلا شرکت هستید یا در منزل تشریف دارید ؟
با احترام

sarwhost
June 26th, 2012, 16:12
سلام.
شما شرکتتون شماره ثبتش چند بود ؟
اصلا شماره ثبت داشت ؟
اصلا شرکت هستید یا در منزل تشریف دارید ؟
با احترام

دوست عزیز تو یاهو بلوکتون کردم میتونید با بنده تماس تلفنی بگیرید ادرس بدم و همچنین هزینه رفت امد و خرج خورد خوراک تونو بدم تشریف بیارید شرکت در خدمت باشیم

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:23
دوست عزیز تو یاهو بلوکتون کردم میتونید با بنده تماس تلفنی بگیرید ادرس بدم و همچنین هزینه رفت امد و خرج خورد خوراک تونو بدم تشریف بیارید شرکت در خدمت باشیم

نیازی نسیت که من بیام . مگه بی کارم !:111: درضمن من شرکت های هرمی زیادی میشناسم که بدون شماره ثبت و ... بصورت غیر قانونی کار میکنند ... البته منظورم شما نیست یه موقع ناراحت نشید.
شما لطفا شماره ثبت شکرتتونو بدید ببینیم چطوریه !
درضمن اخلاقتون خیلی تند هست . یکم آروم تر با مشتری برخورد کنید .

hasun
June 26th, 2012, 16:28
پخش زنده ترول هم توی تاپیک راه افتاده ! :d
( مشکلاتتون رو خصوصی مطرح کنید . ما در جریان نیستیم که اینجا سر چی با هم بحث میکنید... )

sarwhost
June 26th, 2012, 16:30
همه اخلاق منو میدونن شما تازه امتحانات تموم شده اومدی نت فک میکنی چی شده همه اینایی که ایجا میبینی یا خود بنده به اندازه حروف ذهن شما کتاب خوندن یا به اندازه .... علم سرور و غیره دارن شماهنوز حرف زدن با یه ادم محترم بلد نیستید
اصلا برای من سواله کسی توان خرید یه سرور نداره به فروشنده چه مربوط
شما میتونید برید از سرو ای تی شکایت کنید بگید .....
من بیشتر از این دیگه نمیخوام اعصابم خورد شه اینم بدونید به اندازه وزن کامپیتر شما کتاب حقوق خوندم دیگه بیشتر از این نمیخوام ادامه بدم
شما هم برید یه کاری کنید اولا بتونید وی پی اس تهیه کنید تا فکر نکنید 23000پول زیادی هست
و .....

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:33
پخش زنده ترول هم توی تاپیک راه افتاده ! :d
( مشکلاتتون رو خصوصی مطرح کنید . ما در جریان نیستیم که اینجا سر چی با هم بحث میکنید... )

آخه بخدا من کاری با ایشون نداشتم ...
ایشون اومدن تو تاپیک همچین مارو بد جلوه دادند که اگر هرکی ببینه فکر میکنه ما داریم خلاف میکنیم ... !
یکم انسان باید جلوی خودشو بگیره و هرچیزیو در هر جایی نگه. درست نمیگم انصافا؟
ایشون اومدند بخاطر یه مسئله ساده الکی مارو دارند بد نام میکنند و اگر الان چیزی نگیم بعدا چهارتا چیز دیگه هم میذارن روش و مارو کلا بد نام میکنند.
حالا شما ببینید حق با کیه !؟!؟!
با احترام

sarwhost
June 26th, 2012, 16:38
ایشون اومدن تو تاپیک همچین مارو بد جلوه دادند که اگر هرکی ببینه فکر میکنه ما داریم خلاف میکنیم ... !
ایشون اومدند بخاطر یه مسئله ساده الکی مارو دارند بد نام میکنند و اگر الان چیزی نگیم بعدا چهارتا چیز دیگه هم میذارن روش و مارو کلا بد نام میکنند.
با احترام

نخیر دوست عزیز شما شب تو یاهو طرز حرف زدن با یه شخص مهترم نفهمیدین فکر کردین من بچم و هر چی از دهنتون در اومد گفتین
بخاطر چی بخاطر اینکه شما میگفتین به من رایگان وی پی اس بده
من میخواستم امروز تاپیک بزنم اما چون دیگه اینجا دیدم زمینه اماده شده گفتم تا متوجه بشید
بازم میگم با بچه طرف نیستی اقای محترم شخصیت خودتو پیش هر کسی نگهدار یکی مثل من اینقد صبور نیس
جونیتو به باد میدی
از همه دوستان معزرت میخوام چون واقعا دیروز ایشون شب بنده رو بجور ناراحت کرده بودن

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:39
همه اخلاق منو میدونن شما تازه امتحانات تموم شده اومدی نت فک میکنی چی شده همه اینایی که ایجا میبینی یا خود بنده به اندازه حروف ذهن شما کتاب خوندن یا به اندازه .... علم سرور و غیره دارن شماهنوز حرف زدن با یه ادم محترم بلد نیستید
اصلا برای من سواله کسی توان خرید یه سرور نداره به فروشنده چه مربوط
شما میتونید برید از سرو ای تی شکایت کنید بگید .....
من بیشتر از این دیگه نمیخوام اعصابم خورد شه اینم بدونید به اندازه وزن کامپیتر شما کتاب حقوق خوندم دیگه بیشتر از این نمیخوام ادامه بدم
شما هم برید یه کاری کنید اولا بتونید وی پی اس تهیه کنید تا فکر نکنید 23000پول زیادی هست
و .....

باشه . شماکه حقوق دانید چرا نرفتید وکیل بشید ؟
چرا الان اینجایید پس ؟!؟!
والا ما که الان سرور داریم ، پس لطفا حداقل اگر میخوایید چیزی به ما بچسبونید لطفا اول کمی دربارش تحقیق کنید که بعدا یه موقع دستتون رو نشه عزیز.
بنده به شما بی احترامی نکردمو فقط گفتم کمی دارید گرون میدید ! همین .
بعدشم شما مثل اینکه آلزایمر هم دارید که 23000 تومان رو باز به ما چسبوندید آقای محترم.
والا ما حرف بدی نزدیم فقط گفتیم کمی گرون هست . همین . بنده الان با کاکوهاست هستیم و شاید با ایشون بازهم ادامه بدیم ...
خلاصه من یادم نمیاد به شما بی احترامی کرده باشم . تاجایی که شده هیچی نگفتم . از الانم هرچیزی که میخوایید به ما بگید ، بگید ... من تازه امتحاناتم تمام شده ، بی ادب هستم ، دروغگو هستم ، دیگه چی ؟
بگید راحت باشید ...

danitfk
June 26th, 2012, 16:39
ای بابا.. :49: عزیزان پست دادیم یکم بخندیم ؛ جال و هوا عوض بشه نه اینکه دوباره بحث سرور و هاستینگ و بحث !!!! ( متفرقه هست اینجا ) :39:

kaajhost
June 26th, 2012, 16:40
با سلام

من دقیقا نمی دونم موضوع سر چه مسئله ای هست اما از آنجایی که چند وقتی هست با شرکت سرو آی تی همکاری می کنم باید بگویم که انسانهای بسیار شریف و دارای دانش فنی و تخصص در زمینه کاری خودشان هستند. با این تفاسیر گمان نمی کنم که گفته های این دوستمون درباره سرو آی تی مصداق درستی داشته باشد.

موفق باشید.

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:41
نخیر دوست عزیز شما شب تو یاهو طرز حرف زدن با یه شخص مهترم نفهمیدین فکر کردین من بچم و هر چی از دهنتون در اومد گفتین
بخاطر چی بخاطر اینکه شما میگفتین به من رایگان وی پی اس بده
من میخواستم امروز تاپیک بزنم اما چون دیگه اینجا دیدم زمینه اماده شده گفتم تا متوجه بشید
بازم میگم با بچه طرف نیستی اقای محترم شخصیت خودتو پیش هر کسی نگهدار یکی مثل من اینقد صبور نیس
جونیتو به باد میدی
از همه دوستان معزرت میخوام چون واقعا دیروز ایشون شب بنده رو بجور ناراحت کرده بودن
فکر میکنم درستش محترم باشه نه (مهترم) جناب با سواد ...
حالا سریع تا کسی ندیده ویرایشش کنید ...

majidisaloo1
June 26th, 2012, 16:43
سلام

یک سوال دارم ؟
شما ها احتمال میدم هر دوتون همکار باشین این مشکلات رو باید سعی کنید توی پ خ با هم حل کنید اینجا جلوه ی خوبی برای شما ( آقا سعید و یا بهتره اینجوری بگم شرکت سرو هاست ) نداره
و همین طور برای دوست مخاطب عزیزمون

faranetwork
June 26th, 2012, 16:45
sepiddownload.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/44015/) از شما اسمی که نیاوردن گفتن یک بنده خدایی!!! شما اومدی خودت رو معرفی کرد!!! پس اینقدر بحث نکن...زشته

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:49
sepiddownload.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/44015/) از شما اسمی که نیاوردن گفتن یک بنده خدایی!!! شما اومدی خودت رو معرفی کرد!!! پس اینقدر بحث نکن...زشته

چشم ! ببخشید جناب فرانتورک ! من به احترام شما هم که شده دیگه هیچی نمیگم اما میگم که خوب نیست به هرحال حتی یک اشاره هم کرد !
اگر واقعا دوستانی مثل کاج هاست و ... فکر میکنند که من مقصر هستم ، بنده همینجا جلوی همه از جناب سروهاست پوزش میطلبم !

CityKala.net
June 26th, 2012, 16:50
با احترام

خیلی ببخشید
اسم شمارو آورد ؟
نیاورد که شما خودتو میندازی وسط
هر وقت آورد شما میتونی به دفاع از خودت بپردازی
از الان سنگر گرفتی :دی

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:54
خیلی ببخشید
اسم شمارو آورد ؟
نیاورد که شما خودتو میندازی وسط
هر وقت آورد شما میتونی به دفاع از خودت بپردازی
از الان سنگر گرفتی :دی
چشم عزیز . من دیگه هیچی نمیگم ! اما بازم تکرار میکنم که خوب نیستکه یه مسئله کوچک و ساده رو اینقدر بزرگش کرد . والا زشته ! حداقل اگر واقعا ایشون تحصیل کرده اند که البته یقین دارم هستند ، چون دوستانی مثل جناب سجادیه و ... که از دوستان خوب بنده هم هستند ، تائیدشون کردند . خوب نیست که اینکار هارو انجام بدند ! اگر واقعا خیلی مشکل بزرگی بود و واقعا ناراحت کننده بود به خودم میگفتند ! ولی به هرحال اگر شما فکر میکنید مشکل از بنده است ف من بازم عذرخواهی میکنم !

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 16:58
راستی ، اصلا مشکل سر سرورو خریداری سرور نبود که !
مشکل سر این بود :
انجمن تخصصی سرور و هاستینگ ایران (http://webservertalk.ir/forum.php) (با عرض پوزش از مدیران ، اینجارو انصافا مجبور شدم دیگه ! به بزرگی خودتون ببخشید!)
!
تاپیک همکاری داده بودند ، ما هم گفتیم که یه کمکی کنیم و یه چیزی در بیاریم و تا دیدم که قیمت کم میگند ، بهشون گفتم ! ایشون هم هرچی از دهانشون در اومد به ما گفتند ! حالا من شروع کردم یا ایشون ؟

arashkhan
June 26th, 2012, 16:59
ببخشید سپیده دانلود عزیز به سایتتون سر زدم پایین پایین نوشته بودید کپی برداری آزاد هست
دوست عزیز منم فکر کردم مطالب خوبی دارین شما که به جز تبلیغ 20 تومانی چیز به درد بخوری نذاشتین
سایت شما ثبت شده هست ؟
ممنون میشم واسه ثبت شرکت بیشتر راهنمایی کنید

sarwhost
June 26th, 2012, 16:59
همین الان داشتم یاهو شب بازگردانی میکردم که بزارم اینجا تا همه ببینن که ادم ناراحت میشه یا نه
اما چون دیگه خودتونم فهمیدین منصرف شدم
با تشکر از همه دوستان

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 17:01
ببخشید سپیده دانلود عزیز به سایتتون سر زدم پایین پایین نوشته بودید کپی برداری آزاد هست
دوست عزیز منم فکر کردم مطالب خوبی دارن شما که به جز تبلیغ 20 تومانی چیز به درد نخور نذاشتین
سایت شما ثبت شده هست ؟
ممنون میشم واسه ثبت شرکت بیشتر راهنمایی کنید

بله !
سایت ما ثبت شده هست در ستاد ساماندهی و درضمن ما مشکلی نداریم اگر کسی از مطالبمون کپی کنه اما مابقیش با خودش هست دیگه !

CityKala.net
June 26th, 2012, 17:03
راستی ، اصلا مشکل سر سرورو خریداری سرور نبود که !
مشکل سر این بود :
انجمن تخصصی سرور و هاستینگ ایران (http://webservertalk.ir/forum.php) (با عرض پوزش از مدیران ، اینجارو انصافا مجبور شدم دیگه ! به بزرگی خودتون ببخشید!)
!
تاپیک همکاری داده بودند ، ما هم گفتیم که یه کمکی کنیم و یه چیزی در بیاریم و تا دیدم که قیمت کم میگند ، بهشون گفتم ! ایشون هم هرچی از دهانشون در اومد به ما گفتند ! حالا من شروع کردم یا ایشون ؟

بهتر نیست این مشکل خصوصی حل بشه
تاپیک برای ترول و طنزه
نه برای دعوا

arashkhan
June 26th, 2012, 17:04
دوست عزیز فرمایش شما درست حق با سروآی تی هست

>:d<

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 17:05
ok !
چشم !
من از همه دوستان عذرخواهی میکنم برای اینکه وقت گران بهاشون اینجا صرف شد !
من دیگه حرفی ندارم !
با تشکر از همه و مخصوصا جناب فرانتورک ...

arashkhan
June 26th, 2012, 17:18
دعوا سر چی هست سر سرور
آقا 50 گیگ هارد با دوگیگ رم سرور مجازی میدم شما خودتون راه بندازین تا قضیه واستون روشن شه که دوستان چقدر زحمت میکشن خواستین پیام خصوصی بدین واستون مشخصات رو بفرستم
یه آی پی با یه رمز عبور
اینو میدونم که 10 هاستینگ برتر هم واسه رفع اشکالاتشون به این انجمن مراجعه میکنند اساتید این انجمن واسه بالا رفتن دانش میزبانی وب هاستینگ و سرور خیلی زحمت ها کشیدن و همچنین سروآی تی جز شرکتهای هاستینگی هست که با قیمت پایین به مشتری هاش باکیفیت ترین سرویس ها رو میده
من شخصا تاییدشون میکنم
باتشکر

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 17:22
دعوا سر چی هست سر سرور
آقا 50 گیگ هارد با دوگیگ رم سرور مجازی میدم شما خودتون راه بندازین تا قضیه واستون روشن شه که دوستان چقدر زحمت میکشن خواستین پیام خصوصی بدین واستون مشخصات رو بفرستم
یه آی پی با یه رمز عبور
اینو میدونم که 10 هاستینگ برتر هم واسه رفع اشکالاتشون به این انجمن مراجعه میکنند اساتید این انجمن واسه بالا رفتن دانش میزبانی وب هاستینگ و سرور خیلی زحمت ها کشیدن و همچنین سروآی تی جز شرکتهای هاستینگی هست که با قیمت پایین به مشتری هاش باکیفیت ترین سرویس ها رو میده
من شخصا تاییدشون میکنم
باتشکر

بحث سر این سرور و این جور چیزا نیست !
بحث سر انجمنشون و تاپیکشون تو همین انجمن بود ! حالا به هر حال قضیه تموم شد ! شما کوتاه بیاید دیگه !
راستی ما سپیده دانلود نیستیم ! نام سایت ما سپید دانلود هست عزیز !
با تشکر و احترام.

arashkhan
June 26th, 2012, 17:36
بله !
سایت ما ثبت شده هست در ستاد ساماندهی و درضمن ما مشکلی نداریم اگر کسی از مطالبمون کپی کنه اما مابقیش با خودش هست دیگه !

میشه بپرسم شماره ی ثبتتون رو چرا نزدین تو سایت اگه خواستین میتونم یه جا واسه سفارش شما رزرو کنم و شماره ی ثبتتون رو تو قالبتون بذارم برای رزور میتونید به این تایپیک برید ولی چون بسته هست بعدش واسم پ.خ بفرستیدhttp://www.webhostingtalk.ir/f176/51613/
تایپیک بالا صرفا واسه قدردانی از دوستانی هست که واسه سرورینگ و هاستینگ زحمت میکشند (http://www.webhostingtalk.ir/f176/51613/)
ستادساماندهی که ثبت نیست ثبت مجلسی منظورم بود
ثبت یعنی اینکه میری کار و سرمایه و.....تو مجلس تایید میشین و.......کلا کار سختیه میگن امروز برو فردا بیا و...ولی ساماندهی میری تو سایت ساماندهی یه ثبت نام میکنی فیل تر شدی رفع ***** میکنی از اونجاو...

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 18:04
میشه بپرسم شماره ی ثبتتون رو چرا نزدین تو سایت اگه خواستین میتونم یه جا واسه سفارش شما رزرو کنم و شماره ی ثبتتون رو تو قالبتون بذارم برای رزور میتونید به این تایپیک برید ولی چون بسته هست بعدش واسم پ.خ بفرستیدhttp://www.webhostingtalk.ir/f176/51613/
تایپیک بالا صرفا واسه قدردانی از دوستانی هست که واسه سرورینگ و هاستینگ زحمت میکشند (http://www.webhostingtalk.ir/f176/51613/)
ستادساماندهی که ثبت نیست ثبت مجلسی منظورم بود
ثبت یعنی اینکه میری کار و سرمایه و.....تو مجلس تایید میشین و.......کلا کار سختیه میگن امروز برو فردا بیا و...ولی ساماندهی میری تو سایت ساماندهی یه ثبت نام میکنی فیل تر شدی رفع ***** میکنی از اونجاو...

بله . میدونم .
باشه عزیز.
شما راست میگید ...
درضمن ما ادعا شرکت کردن کردیم اصلا ؟!؟!؟
ما هنوز فقط یک گروه اینترنتی کوچک هستیم ! اما انشاالله به زودی شرکت هم میشیم .
دیگه وقت ندارم به این تاپیک جواب بدم .
با احترام

Milad-H
June 26th, 2012, 18:16
کاریکاتور‌های خشمگین (ترول) و طنز‌های دیگر را به راحتی روی آندروید خود بسازید.
با بیش از ۲۰۰ میلیون دانلود از مارکت،‌ محبوبترین برنامه سازنده طنز‌های ترول.
دارای امکان نقاشی با رنگ‌ها و قلم‌های مختلف.

Rage Maker در کافه بازار برای اندروید (http://cafebazaar.ir/app/com.tmarki.comicmaker/?l=fa)

amirlord
June 26th, 2012, 19:14
سلام
داستان واقعی :) :

6909

بزرگش کنید تا بتونید بخونید . لینک : http://up.pershiandon.com/images/t4v616g8yx08t7dxufq.jpg
خیلی به این در و اون در زدم که بفهمم دقیقا چرا ؟! ولی نتیجه ای نگرفتم . حداقل یه ذره بهش بخندیم .

دوستان وب
June 26th, 2012, 19:35
سلام

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/6909-%D8%B7%D9%86%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-comic-troll-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C-t4v616g8yx08t7dxufq-jpg

بزرگش کنید تا بتونید بخونید . لینک : http://up.pershiandon.com/images/t4v616g8yx08t7dxufq.jpg
خیلی به این در و اون در زدم که بفهمم دقیقا چرا ؟! ولی نتیجه ای نگرفتم . حداقل یه ذره بهش بخندیم .

خیلی حال کردم دمت گرم =))
ولی با جون خودت داری بازی میکنیم :d الان مدیرا بن میکنن :65:

danitfk
June 26th, 2012, 19:43
کاریکاتور‌های خشمگین (ترول) و طنز‌های دیگر را به راحتی روی آندروید خود بسازید.
با بیش از ۲۰۰ میلیون دانلود از مارکت،‌ محبوبترین برنامه سازنده طنز‌های ترول.
دارای امکان نقاشی با رنگ‌ها و قلم‌های مختلف.
Rage Maker در کافه بازار برای اندروید (http://cafebazaar.ir/app/com.tmarki.comicmaker/?l=fa)
دستتون واقعا درد نکنه ! آپ باحالیه :d ما میشینیم 3 ساعت با Paint.Net اینارو درست می کنیم (:| این به این سادگیو باحالی :d

sepiddownload.com
June 26th, 2012, 19:44
این هم خیلی جالب بود

tizparvaz
June 26th, 2012, 20:28
چقد استعداد نقاش داشتیم اینجا خبر نداشتیم :دی
خوب بود

پ . ن یه بخش طنزم اضافه کنن به انجمن

danitfk
June 26th, 2012, 20:32
چقد استعداد نقاش داشتیم اینجا خبر نداشتیم :دی
خوب بود
پ . ن یه بخش طنزم اضافه کنن به انجمن
حالا مگه چه اشکالی داره !!؟ :d

Bullet-Vps.us
June 26th, 2012, 23:31
ایول جالب بودخداییش . شادمون کردی :d

psfa
June 26th, 2012, 23:46
سلام

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/6909-%D8%B7%D9%86%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-comic-troll-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C-t4v616g8yx08t7dxufq-jpg

بابا دمت گرم :d قیافه های وحیدو جالب اومدی :d

rsl
June 28th, 2012, 13:04
نرم افزار تحت ویندوز ساخت تصاویر ترول
دانلود (http://dl.farazdownload.ir/1391/tir/Rage.Maker.V3_farazdownload.ir.rar)

Password : www.farazdownload.ir

scary-x2
June 28th, 2012, 22:35
همین چند دقیقه پیش اتفاق افتاد :d

6938

AmirHosein
June 28th, 2012, 22:41
همین چند دقیقه پیش اتفاق افتاد :d

6938
:)) قوانین رو رعایت کنید باور کنید نه پستی پاک میشه نه تاپیکی.

amirlord
June 28th, 2012, 22:53
:)) قوانین رو رعایت کنید باور کنید نه پستی پاک میشه نه تاپیکی.
نکنه از اون دست قوانینی رو میگی که 7روز قبل از ابلاغشون باید رعایت کرد ؟ :)

1eng.ir
June 28th, 2012, 23:05
نکنه از اون دست قوانینی رو میگی که 7روز قبل از ابلاغشون باید رعایت کرد ؟ :)
نه :d
از اون قانونایی رو میگه که هر 7 روز یه بار عوض میشه :))

s.w.a.t
June 28th, 2012, 23:19
نکنه از اون دست قوانینی رو میگی که 7روز قبل از ابلاغشون باید رعایت کرد ؟
شما قانون فعلی رو رعایت کنید 7 روز جلو عقب پیش کش شما!

از اون قانونایی رو میگه که هر 7 روز یه بار عوض میشه
والا آدماش الان ثانیه به ثانیه عوض میشن...! ;)

AmirHosein
June 28th, 2012, 23:25
نه :d
از اون قانونایی رو میگه که هر 7 روز یه بار عوض میشه :))
اون قانونایی که هر هفت روز عوض میشن اون یوزر هایی که هر روز باید بن بشن :))