PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت جدید مدیریت هاستینگ مانند whmcs

internim
June 25th, 2012, 20:20
سلام دوستان
امروز تو نت داشتم چرخی میزدم که با هاستینگ فری اشنا شدم(livebot.com) که سیستم مدیریت هاستینگشو تاحالا جایی ندیده بودم
وبسایت اصلی اسکریپت هم http://hostbillapp.com/ است
میخواستم بپرسم ایا کسی با این اسکریپت کار کرده؟نسخه نال شدش هم است؟

amirlord
June 25th, 2012, 20:29
سلام
جدید نیست ! تو ایران مشهور نیست ...
نسخه نال شده سالمش تو نت موجود نیست به جز چند فروم vip
اسکریپت فوق العاده ای هست .

internim
June 25th, 2012, 20:40
ممنون لطفا اگه نسخه نال شدش که قابل اطمینان باشه پیدا کردید اینجا بزارید

danitfk
June 25th, 2012, 21:19
الان انتقال سیستم خیلی سخته و پر درده سر ؛ برای سیستم whmcs پره ماژول و ... هست که دوباره برای اسکریپت های دیگه نوشتن دردسر داره , و همچنین عادت کردن کاربرا به سیستم جدید !
برای این سیستم فارسی ساز که منتشر نشده!؟

amirlord
June 25th, 2012, 22:13
الان انتقال سیستم خیلی سخته و پر درده سر ؛ برای سیستم whmcs پره ماژول و ... هست که دوباره برای اسکریپت های دیگه نوشتن دردسر داره , و همچنین عادت کردن کاربرا به سیستم جدید !
برای این سیستم فارسی ساز که منتشر نشده!؟
ماژول مخصوص برای ایمپورت از whmcs تو ورژن های قبلیش بوده . ولی تو جدیداش نیست ( دقیقا نمیدونم چرا )
فارسی ساز خودش داره بصورت پیش فرض میتونی از سایتش دانلود کنی .
هاست بیل هم پر ماژوله ... :دی

internim
June 26th, 2012, 13:35
من هم نسخه ترایلش امتحان کردم حرف نداشت
ای کاش نال شدش هم بود

Arna
June 26th, 2012, 14:02
من هم نسخه ترایلش امتحان کردم حرف نداشت
ای کاش نال شدش هم بود
بزودی باید بیاد :d

amirlord
June 26th, 2012, 16:14
بزودی باید بیاد :d
خیلی چیزا میاد ... اما سالم نیست !! اون نالری که چند دقیقه یا حتی چند روز وقتشو صرف نال کردن یه اسکریپت میکنه عاشق چشم و ابروی شما نیست که بدون چشم داشتی رایگان به اشتراک بذاره ... :دی
مطمئن باشید یه سودی ازش می بره که اون سود مطمئنا 100% به ضرر مصرف کننده تموم خواهد شد ...