PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گه مشکلی پیش بیاد؟

mohebali
November 20th, 2009, 18:48
با سلام
من هی در این تاپیک ها میبینم مینویسن قرارداد رسمی
میخوام بپرسم من اگه قرارداد رسمی بستم امضا شده اگه طرف قرارداد یکی از بندهای قرارداد رو اجرا نکرد یا کلا زد زیرش این قرارداد رو کجا میتونم ازش استفاده کنم؟
آیا اصلا ارزشی داره؟
یا مثل این شکایتهایی است که 1 سال طول میکشه و....

pardishosting
November 20th, 2009, 23:12
خوب شد یکی پرسید.
مطمئن باشید اگر می شد باهاش کاری کرد ، این جوری فراگیر نمی شد. و به این راحتی ارائه نمی کردند. در حالی که مفاد قرارداد هم اصلا معملوم نیست چی هست.

در ثانی مطمئن باشید معمولا کفه قرارداد به سمت سرویس دهنده سنگینی می کنه و نه مشتری.

Mohsen
November 20th, 2009, 23:26
اینکه فرآیند قضایی کشور به چه صورت هست و چقدر طول میکشه که یه شکایت به نتیجه برسه یه موضوع جداست که قعطا هیچ کدوم از هاستینگ‌ها مسئولش نیستند و این فروم هم جای بحث در موردش نیست!
اما در مورد اینکه قرار داد به درد میخوره یا نه باید بگم ، بله 100 درصد!
شما وقتی قرارداد داشته باشی می‌تونی شکایت کنی و حقت رو بگیری(جدا از اینکه چقدر طول میکشه)
همیشه هم بحث 10-20 هزار تومن نیست که شما بگی به دردسرش نمی‌ارزه! مثلا ممکن هست دیتای شما از بین بره که ارزش خیلی زیادی داشته باشه و اون موقع قضیه فرق میکنه.
در مورد اینکه قرارداد به نفع کی هست هم باید بگم به نظر من هم به نفع هاستینگ هست و هم به نفع مشتری، چون این طوری حدود هر کس مشخص هست و معلوم هر کس چه وظایفی داره. شما می‌تونید بخونید و اگه مطابق میل‌تون نیست برید از دیگری سرویس بگیرید،‌مثلا اگه بک‌آپ روزانه می‌خواین و سرویس دهنده تو قرارداد آورده که بک‌آپ هفتگی هست و ... .

پ.ن.
من یه سوال از اول که وارد هاستینگ شدم تا حالا ذهنم رو مشغول کرده و هیچ وقت هم جوابش رو نفهمیدم! اونم این هست که چرا مشتری ها از هاستینگ توقع متفاوتی دارند! شما میری مثلا 500 هزار تومن میدی ماشین لباس شویی میخری، روش نوشته نصب رایگان، طرف موقع نصب میگه 20 تومن شد و هر چی هم بگی نوشته رایگان میگه برا خودش نوشته، خراب هم بشه میگن شامل گارانتی نشد و ... و خیلی چیزهای دیگه که ملت میخرن و خوب و بد داره و صداشون در نمیاد! اما طرف 30 تومن داده برا یه سال اجاره هاست، اگه یه ثانیه دان تایم داشته باشی میخواد بره شکایت کنه و کل 30 تومنش رو در همون لحظه پس بگیره! به نظر شما چرا این طوری هست؟

LoveLife
November 21st, 2009, 00:16
تنها مزیت قرارداد با یه شرکت رسمی اینه که حداقل اینه شرکت یهو خداحافظی نمی کنه بره !
و الا بابت دیتا نمی تونید شکایت کنید،چون مسئولیت با خودتون هست ! بابت دان تایم بودن هم بقیه پولتون رو می دند برید جای دیگه !
کیفیت و ... جای خودش رو داره و ربطی به شرکت و خونه بودن نداره ! ولی باز شرکت چون برنامه ریزی برای آینده خودش داره قابل اعتماد تره!

pardishosting
November 21st, 2009, 11:48
تنها مزیت قرارداد با یه شرکت رسمی اینه که حداقل اینه شرکت یهو خداحافظی نمی کنه بره !
و الا بابت دیتا نمی تونید شکایت کنید،چون مسئولیت با خودتون هست ! بابت دان تایم بودن هم بقیه پولتون رو می دند برید جای دیگه !
کیفیت و ... جای خودش رو داره و ربطی به شرکت و خونه بودن نداره ! ولی باز شرکت چون برنامه ریزی برای آینده خودش داره قابل اعتماد تره!

دقیقا همین نکته ... البته شرکت ها جمع شدنی هستند ولی نظم و برنامه دارند.