PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار رسمی از سیستم عامل گوگل (Google Chrome OS)

Mohsen
November 20th, 2009, 16:47
اخیراً تیم برنامه نویس و توسعه دهنده سیستم عامل گوگل (Google Chrome OS) یک فیلم ویدیویی را تهیه نموده است که در مدت ۳ دقیقه به کاربران، محیط و نحوه استفاده از این سیستم عامل را معرفی می نماید.
(فیلم رو یوتیوب هست و دیده نمیشه!)
تصاویری از این سیستم عامل:

http://img.labnol.org/di/google_chrome_os_thumb.png
http://img.labnol.org/di/program_menu_thumb.jpg
http://img.labnol.org/di/media_browser_thumb.jpg

متن کامل خبر و مشاهده فیلم و تصاویر بیشتر (http://www.winbeta.net/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-google-chrome-os/)

Kambiz
November 20th, 2009, 17:15
خیلی باحاله
ماکروسافت داره میاد رو سرویس های انلاین
اینا دارن میرن رو سرویس های افلاین

4dmin
November 20th, 2009, 21:08
سیستم فری هست یا...

Sepahrad
November 20th, 2009, 21:36
خیلی باحاله

اوووه . دوست عزیز مایکروسافت با اون عظمتش کجا گوگل کجا :)) گوگل تا بیاد سیستم عامل بده نرم افزار کامپتیبل باهاش بیاد و بعد عیب یابی و ... !

مایکروسافت و ویندوزش چیزی دیگر است :)

موفق باشید :53:

HugeServer
November 20th, 2009, 21:50
اوووه . دوست عزیز مایکروسافت با اون عظمتش کجا گوگل کجا :)) گوگل تا بیاد سیستم عامل بده نرم افزار کامپتیبل باهاش بیاد و بعد عیب یابی و ... !

اشتباهت در همینه، فکر میکنی كه ویندوز یچیز دیگس. ولی در نظر بگیر اولا به نظر من ویندوز در مقابله با لینوکس ۱۰۰% کام میاره. در مورد گوگل هم دقت به سرویس های اوپن سرویس با سرویس های پولی مانند ویندوز قابل مقایسه نیست.
هرچی كه گوگل بده بیرون ۱۰۰% مطمئن باش طی چند سال با اشخاص جوانی كه در شرکت گوگل کار میکنن ( حتی دوستان ایرانی كه در آنجا کار میکنن ) از لینوکس هم شاید بالا بزنه.

Sepahrad
November 20th, 2009, 22:00
اشتباهت در همینه، فکر میکنی كه ویندوز یچیز دیگس. ولی در نظر بگیر اولا به نظر من ویندوز در مقابله با لینوکس ۱۰۰% کام میاره. در مورد گوگل هم دقت به سرویس های اوپن سرویس با سرویس های پولی مانند ویندوز قابل مقایسه نیست.
هرچی كه گوگل بده بیرون ۱۰۰% مطمئن باش طی چند سال با اشخاص جوانی كه در شرکت گوگل کار میکنن ( حتی دوستان ایرانی كه در آنجا کار میکنن ) از لینوکس هم شاید بالا بزنه.

ببینیمو تعریف کنیم :d

saeidj
November 20th, 2009, 23:01
اصلا زشته که گوگل رو با ماکروسافت با اون عظمتش مقایسه کرد:d

Kambiz
November 20th, 2009, 23:21
اصلا زشته که گوگل رو با ماکروسافت با اون عظمتش مقایسه کرد:d

ببینیمو تعریف کنیم :d

اه چقدر تعصب الکی دارین
من که نگفتم این بهتره اون بدتره
با دقت پستمو بخونید

LoveLife
November 21st, 2009, 00:22
ممکنه یه سری مزایا داشته باشه ! از جمله رایگان بودن ! ولی به هیچ عنوان جایگزین نمی تونه بشه !
بابت لینوکس و ویندوز ! این نکته رو باید بگم یک سری مسائل هست نمی شه ازش گذشت ! همانند بانک اطلاعاتی قوی که روی ویندوز کار می کنه !
لینوکس تنها مزیتش اینه که قابل ویرایش و سفارش سازی هست !

be099
November 21st, 2009, 01:04
ولی من شنیدم که سیستم عامل گوگل وب بیس هستش و با سرعت بالا و کاملا مجانی !
فکر کنم تو سافت پدیا نوشته بود.

ms1992
November 21st, 2009, 11:22
=d>
گوگل 11 ساله از مایکروسافت 30 ساله (همون حدودا) پیشی گرفت
دمش گرم نشون داد کار نشد نداره فکر کنم مدیرش قورباغه رو قورت داره ، راز هم دیده جو زده شده :71:

IFACO.Net
November 21st, 2009, 13:07
گوگل سیستم عامل کروم را رونمایی کرد

سیستم عامل کروم (Chrome OS) یک نرم افزار منبع باز و رایگان است. این سیستم با هدف تسخیر بازار کامپبیوترهای نت بوک عرضه می شود و فاقد بسیاری از جبنه های سیستم های عامل سنتی است.

طراحی سیستم عامل کروم به گونه ای است که همه برنامه های بارگذاری شده بر روی نت بوک در این نرم افزار اجرا می شود و اطلاعات لازم از طریق اینترنت بر روی سرورهای گوگل ذخیره می شود.

مهندسان گوگل می گویند نخستین کامپیوترهایی که از این سیستم عامل استفاده خواهند تا پایان سال آینده عرضه خواهند شد.
رونمایی از سیستم عامل شرکت گوگل در حالی انجام می شود که شرکت مایکروسافت به تازگی آخرین نسخه نرم افزار عامل ویندوز را که ویندوز 7 نام دارد، روانه بازار کرده است.

شرکت اپل نیز اخیرا نرم افزار عامل لئوپارد را ارتقا داد و نسخه اسنو لئوپارد را عرضه کرد.

تاکید بر سرعت

گوگل نخستین بار ماه ژوئیه از طراحی سیستم عامل کروم خبر داد.این نرم افزار بر پایه مرورگر کروم طراحی شده است.

ساندار پیچای، یکی از مدیران گوگل می گوید کروم بر اساس سه اصل سرعت، سادگی و امنیت طراحی شده است.

به گفته آقای پیچای، هدف از طراحی کروم، در اختیار داشتن کامپیوترهایی است که مانند تلویزیون به سرعت روشن و بلافاصله به اینترنت وصل می شوند.

به گفته گوگل، سیستم عامل کروم هفت ثانیه پس از روشن شدن کامپیوتر آماده راه اندازی است.ماتیو پاپاکیپوس، از مهندسان گوگل که در طرح کروم فعال بوده است می گوید یکی از مزیت های این سیستم عامل دخیره همزمان اطلاعات بر روی سرورهای این شرکت است.

به گفته او هرگاه کاربری رایانه همراه خود را گم کند، کافی است یک رایانه جدید خریداری کند و در عرض چند ثانیه به اطلاعات خود دسترسی پیدا کند.

هرچند بسیاری از جنبه های کروم ابر اساس دسترسی به نرم افزارها از طریق اینترنت طراحی شده است، اما قابلیت کار کردن با آن در زمانی که کاربر به اینترنت دسترسی ندارد نیز پیشبینی شده است.

منبع: سایت کنجکاو (http://www.konjkav.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2063&Itemid=107)

IFACO.Net
November 24th, 2009, 23:38
سوء استفاده هكرها از سيستم عامل كروم

خبرگزاري فارس: هكرها در تلاشند از محبوبيت سيستم عامل كروم و جستجوي گسترده كليد واژه هاي مرتبط با اين واژه نيز سوءاستفاده كنند.

http://media.farsnews.com/Media/8807/Images/jpg/A0751/A0751530.jpg

به گزارش فارس به نقل از رجيستر، با توجه به جستجوي گسترده لغاتي همچون Chromium OS (نسخه متن باز كروم) و كروم در گوگل هكرها تلاش دارند صفحات آلوده موردنظرشان را به هر قيمت به صدر نتايج جستجو برسانند تا رايانه كاربران با ورود به آنها آلوده شود.
يك حقه جالب توجه ديگر گنجاندن ضدويروس هاي قلابي در اين سايت ها است.
نكته آنكه ادعا مي شود اين ضدويروس ها به طور اختصاصي براي سيستم عامل كروم طراحي شده، اما ضدويروس هاي قلابي مذكور چيزي جز بدافزارهاي مخرب نيستند.
اين هكرها با هدف سود بيشتر در برخي از اين سايت ها از كاربران خواسته اند براي خريد ضدويروس هاي قلابيشان تا 50 دلار هم پرداخت كنند.
پيش از اين در زمان عرضه سرويس گوگل ويو نيز مشكلات مشابهي به وجود آمده بود.

delta
November 24th, 2009, 23:55
حالا یک چیزی من بگم بخندید.موقع استفاده از گوگل کروم میگه باید اول کانکت بشی یوزر پسورد جی میل میخواد.بعد که وارد میشی جز مرورگرش هیچی کار نمیکنه و مینویسه کشور شما تحریمه :d

من دارمش جدیدترین ورژنشو اما اینطوری میندازه....

Online24
November 25th, 2009, 00:01
http://www.img98.com/images/er85in5sekeioobus42.jpg

Online24
November 25th, 2009, 00:18
خیلی باحاله

http://www.img98.com/images/qy3quiwijch4320hxrd.jpg

http://www.img98.com/images/4fiq2xmvd3vtcb2y58ll.jpg

unkn0wn
November 25th, 2009, 01:14
گوگل مزیتی که داره امنیتی هست که در محصولاتش وجود داره.شما مثلا همین chrome browser رو نگا کنید چندتا باگ داده؟ میشه گفت هیچی. دیگه شاخشون یه parameter injection بود.ولی شما بیا IE رو نگا کن.سالی خدا تا باگ میده همشم remote overflow.
به نظر من microsoft در مقابل google هیچی نیست.هیچی.

Online24
November 25th, 2009, 01:50
گوگل مزیتی که داره امنیتی هست که در محصولاتش وجود داره.شما مثلا همین chrome browser رو نگا کنید چندتا باگ داده؟ میشه گفت هیچی. دیگه شاخشون یه parameter injection بود.ولی شما بیا IE رو نگا کن.سالی خدا تا باگ میده همشم remote overflow.
به نظر من microsoft در مقابل google هیچی نیست.هیچی.

به قول ماکروسافت ...

یکی بیاد منو هک کنههههههههههههه .

chrome چند وقته اومده ؟ چه تعداد دارن ازش استفاده میکنند ؟ آیا open source نیست ؟ ( با اپن سورس بودن خودش میگه که نمیخواد رقابت کنه با هکر ها و کرکر ها )
دلیلی هست که کفر نفوذگرها رو دربیاره ؟ نرم افزار رایگان با امکانات خوب ...

پدر جان ! گستره محصولات ماکروسافت به حدی هست که این مشکلات بوجود میاد . این مشکل برای بزرگترین مرورگر دنیا چیز عجیبی نیست ! ( عمومیت نرم افزار ... )

و گرنه خدایان برنامه نویسی در خدمت مایکروسافت هستند .

در ضمن ! این رو تو گوگل سرچ کنید

Stupid Chrome bugs

unkn0wn
November 25th, 2009, 02:10
عزیز من خودم از browser ها هم باگ ثبت کردم.تیمی که داریم از مایکروسافت هم باگ ثبت کرده.browser هارو هم اینارو تست کردیم : IE , FireFox , Chrome, Amaya
همینجوری الکی یچیزی نگفتم که.اتفاقا خیلی خیلی هکرا افتادن به جون همین Chrome اون اولا که اومده بود.یه 7 8 10 تا هم باگ داد ولی 90% Dos بودن و code execute نمیشد کرد.خیلی حرفه همین.شما بیا مقایسه کن با IE که مثل بنز code execute میشه تازه به راحتی با heap spray همه protection ها رو هم bypass میشه کرد باهاش.حالا این 2 تارو بزار کنار هم.
stupid bug که باگ نیست.حرف اول رو security میزنه بعد اینچیزا.مایکروسافت این همه سال میشه رو IE داره کار میکنه باز هر سال باگ میده.اونم سالی چند تا.

Online24
November 25th, 2009, 02:31
عزیز من خودم از browser ها هم باگ ثبت کردم.تیمی که داریم از مایکروسافت هم باگ ثبت کرده.browser هارو هم اینارو تست کردیم : IE , FireFox , Chrome, Amaya
همینجوری الکی یچیزی نگفتم که.اتفاقا خیلی خیلی هکرا افتادن به جون همین Chrome اون اولا که اومده بود.یه 7 8 10 تا هم باگ داد ولی 90% Dos بودن و code execute نمیشد کرد.خیلی حرفه همین.شما بیا مقایسه کن با IE که مثل بنز code execute میشه تازه به راحتی با heap spray همه protection ها رو هم bypass میشه کرد باهاش.حالا این 2 تارو بزار کنار هم.
stupid bug که باگ نیست.حرف اول رو security میزنه بعد اینچیزا.مایکروسافت این همه سال میشه رو IE داره کار میکنه باز هر سال باگ میده.اونم سالی چند تا.

از مایکروسافت باگ ثبت کردید ؟! ( :دی) کی ؟ کجا ؟
stupid bugs ، باگ نیست یعنی چی ؟!

بله با وجود Holes تو بعضی از نسخه های IE میتونستید execution رو انجام بدید .

unkn0wn
November 25th, 2009, 03:00
بابا شما ها مایکروسافت رو خیلی بالا گرفتین یا اینکه طبق وضعیت webhostintalk که همه به همدیگه میپرن میاین گیر میدین ؟ اینهمه باگ ایرانیا از محصولات مایکروسافت ثبت کردن بابا.

از مایکروسافت باگ ثبت کردید ؟! ( :دی) کی ؟ کجا ؟
مسخره نکن عزیز.لازم بشه میکم کجا.لینک میدم از معتبرترین سایت ها.منم گیر بدم بهت ؟

بله با وجود Holes تو بعضی از نسخه های IE میتونستید execution رو انجام بدید . جملت داد میرنه ازین چیزا سر در نمیاری.ناراحت نشو ، جواب حرفت !!!
شما خودت میدونی stupid bugs چیا هستن ؟ حتی باعث کرش کردن هم نمیشن.ازین باگ ها مایکروسافت نداره ؟

Online24
November 25th, 2009, 03:13
بابا شما ها مایکروسافت رو خیلی بالا گرفتین یا اینکه طبق وضعیت webhostintalk که همه به همدیگه میپرن میاین گیر میدین ؟ اینهمه باگ ایرانیا از محصولات مایکروسافت ثبت کردن بابا.

مسخره نکن عزیز.لازم بشه میکم کجا.لینک میدم از معتبرترین سایت ها.منم گیر بدم بهت ؟

جملت داد میرنه ازین چیزا سر در نمیاری.ناراحت نشو ، جواب حرفت !!!
شما خودت میدونی stupid bugs چیا هستن ؟ حتی باعث کرش کردن هم نمیشن.ازین باگ ها مایکروسافت نداره ؟

لینک بدید ، بعد حرف بزنید . شما گفتید از مایکروسافت باگ گرفتید . (مایکروسافت تبدیل به محصولات مایکروسافت شد ؟ )

ما اینجا به کسایی که همچین میخوان یه کم بیشتر از اون چیزی که هستن نشون بدن گیر میدیم .
من بر خلاف شما که میخواید با استفاده از زبان انگلیسی خودتون رو حرفه ای نشون بدید ، معمولا از فارسی استفاده میکنم .

پس جملم رو اصلاح میکنم .
باگ هایی از کروم گرفته شده که موسوم به " باگ های احمقانه " لیست شدند . ( حالا نمیدونم چی برداشت کردید )

جمله بعدی :
حفره های امنیتی ( موسوم به holes ) که با استفاده از اون نفوذگران میتونند اصطلاحا code execution انجام بدند . ( اجرای کد دلخواه نفوذگر در برنامه و نفوذ به کدهای سیستم )

امیر خان هم پرسیدند : شما ؟؟
بنده نزدیک به 5 نفر با یوزر unknow میشناسم .

unkn0wn
November 25th, 2009, 03:41
:)) نکنه شما منظورت سایت مایکروسافت بوده ؟
من از همون اول هم منظورم محصولات مایکروسافت بوده.از چیزایی که همراه windows ارایه میشه.رو windows همه هم هست.خودمم که از یه browser یکی ثبت کردم.اینا گنده هاش بود و الا باگ پیدا کردن که ....
اولا خدا شاهده تو عمرم تو نت نه ادعایی داشتم نه به کسی بی احترامی کردم(به جز اینجا که سر یچیزایی حرصم میگرفت واقعا).اینو گفتم که عرض کنم بنده خدا من اگه میخواستم الکی خودمو گنده گنم که یوزرم رو این انتخاب نمبکردم.یوزری رو که همه جا استفاده میکردم میزدم.دوما بنده از چه کلماتی انگلیسیش رو به کار بردم ؟
code execute , heap spray , stupid bugs
stupid رو که خود شما گفتی اول.heap spray اسم یه متود هست چطوری فارسیش رو بگم ؟code execute هم اصطلاحی هست که درمورد این نوع از اکسپلویت ها به کار میره(بر حسب عادت گفتم)
شما چرا ذهنت خرابه ؟ من با این طرز ادبیات (استفاده از کلمات انگلیسی) مثلا خودمو حرفه ای نشون بدم که چی بشه ؟ من حتی ایمیلی که باهاش اینجا ثبت نام کردم یه ایمیل هک شده بود.که ردی ازم باقی نمونه.

امیر خان هم پرسیدند : شما ؟؟

یوزرم رو unkn0wn انتخاب کردم که نگم کیم.ولی اگه لازم بشه تو پیغام خصوصی به ادمین میگم تا ایشون صحت حرفای بنده رو تایید کنن.به شرطی که ایشون هم چیزی در اینمورد افشا نکنن :دی

Online24
November 25th, 2009, 03:53
:)) نکنه شما منظورت سایت مایکروسافت بوده ؟
من از همون اول هم منظورم محصولات مایکروسافت بوده.از چیزایی که همراه windows ارایه میشه.رو windows همه هم هست.خودمم که از یه browser یکی ثبت کردم.اینا گنده هاش بود و الا باگ پیدا کردن که ....
اولا خدا شاهده تو عمرم تو نت نه ادعایی داشتم نه به کسی بی احترامی کردم(به جز اینجا که سر یچیزایی حرصم میگرفت واقعا).اینو گفتم که عرض کنم بنده خدا من اگه میخواستم الکی خودمو گنده گنم که یوزرم رو این انتخاب نمبکردم.یوزری رو که همه جا استفاده میکردم میزدم.دوما بنده از چه کلماتی انگلیسیش رو به کار بردم ؟
code execute , heap spray , stupid bugs
stupid رو که خود شما گفتی اول.heap spray اسم یه متود هست چطوری فارسیش رو بگم ؟code execute هم اصطلاحی هست که درمورد این نوع از اکسپلویت ها به کار میره(بر حسب عادت گفتم)
شما چرا ذهنت خرابه ؟ من با این طرز ادبیات (استفاده از کلمات انگلیسی) مثلا خودمو حرفه ای نشون بدم که چی بشه ؟ من حتی ایمیلی که باهاش اینجا ثبت نام کردم یه ایمیل هک شده بود.که ردی ازم باقی نمونه.

یوزرم رو unkn0wn انتخاب کردم که نگم کیم.ولی اگه لازم بشه تو پیغام خصوصی به ادمین میگم تا ایشون صحت حرفای بنده رو تایید کنن.به شرطی که ایشون هم چیزی در اینمورد افشا نکنن :دی

heap spray = تکنیکی که موجب تسهیل اجرا اکسپلویت میشه . ( ایجاد پروسه های مختلف و انبوه بر روی سیستم )

باشه . Unkn0w بمانید .

لیست باگ هارو برام ارسال میکنید ؟ و نام تیمی که باهاش کار میکنید ؟

unkn0wn
November 25th, 2009, 04:19
فرستادم واسه ادمین Amir
heap spray جهت تسهیل اجرای اکسپلویت نمیشه عزیز.اتفاقا برعکس.باعث میشه اکسپلویت کارشو خیلی خیلی کندتر انجام بده.ولی چیزی که هست اینه که یه سری از protection (محافظ گر) ها رو دور میزنه.

Online24
November 25th, 2009, 04:36
فرستادم واسه ادمین Amir
heap spray جهت تسهیل اجرای اکسپلویت نمیشه عزیز.اتفاقا برعکس.باعث میشه اکسپلویت کارشو خیلی خیلی کندتر انجام بده.ولی چیزی که هست اینه که یه سری از protection (محافظ گر) ها رو دور میزنه.

تسهیل و تسریع .
تسهیل ( آسان کردن )
تسریع ( سرعت بخشیدن )
* فکر میکنم اشتباه برداشت کردید .

دوباره به متن ارسالی من توجه کنید .
خود به خود متوجه میشید که تعریف بنده صحیح هست .

پ.ن : به unknow بودن ادامه دهید ... چون که افراد زیادی سعی در پیدا کردن مشخصات شما دارند !
( استفاده از ایمیل هک شده (!) برای رد گم کردن هم جالب بود . )

unkn0wn
November 25th, 2009, 04:52
خودتم میدونی که هی الکی گیر میدی ولی بذار روشنت کنم.heap spray هیچ ربطی به اکسپلویت کردن نداره.یعنی شما وقتی اکسپلویت کردی (اونم فقط درمورد اکسپلویت هایی که واسه استفاده از اونا از browser استفاده میشه) اکسپلویتت روی win های بالاتر از xp sp1 جواب نمبده.چرا ؟ به خاطر protection (محافظ گر) ها.حالا متود heap spray یه سری از اینا رو دور میزنه.پس ربطی به تسهیل نداره.

پ.ن : به unknow بودن ادامه دهید ... چون که افراد زیادی سعی در پیدا کردن مشخصات شما دارند !
( استفاده از ایمیل هک شده (!) برای رد گم کردن هم جالب بود . )

تیکه نپرون دهن منم باز نکن.رد گم کردن چی ؟ ip من که میوفته واسه ادمین ها.یه whois هم بگیرن میفهمن دقیقا کجا هستم.یه email هک شده بود موقع register کردن نخواستم از email خودم استفاده کنم از اون استفاده کردم.

Online24
November 25th, 2009, 05:14
خودتم میدونی که هی الکی گیر میدی ولی بذار روشنت کنم.heap spray هیچ ربطی به اکسپلویت کردن نداره.یعنی شما وقتی اکسپلویت کردی (اونم فقط درمورد اکسپلویت هایی که واسه استفاده از اونا از browser استفاده میشه) اکسپلویتت روی win های بالاتر از xp sp1 جواب نمبده.چرا ؟ به خاطر protection (محافظ گر) ها.حالا متود heap spray یه سری از اینا رو دور میزنه.پس ربطی به تسهیل نداره.

تیکه نپرون دهن منم باز نکن.رد گم کردن چی ؟ ip من که میوفته واسه ادمین ها.یه whois هم بگیرن میفهمن دقیقا کجا هستم.یه email هک شده بود موقع register کردن نخواستم از email خودم استفاده کنم از اون استفاده کردم.

معنی ایمیل هک شده رو فهمیدیم ، معنی بدون باگ بودن مرورگر کروم رو فهمیدیم ، معنی Heap spray رو فهمیدیم ، معنی باگ گرفتن از Microsoft رو فهمیدیم و همینطور معانی :
Stupid bugs
code execution نسخه هایی از IE ( و مقایسه آن با کرومی که سال 2009 عرضه شد )
راستی با هویز کردن ip dynamic هم جدیدا میشه موقعیت دقیق طرف رو درآورد

پ.ن : توصیه اکید دارم که علاوه بر unknow بودن تعدادی bodyguard هم استخدام کنید ! با این سطح معلومات احتمال ترور شدن شما از سوی مایکروسافت هم قوی هست .

unkn0wn
November 25th, 2009, 05:27
:78: جای این چرندیات اگه سوادشو داشتی یه 2 کلمه حرف حساب میزدی اینجوری کنف نمیشدی بیای هی کلاس ادبیات فارسی واسه من بذاری یا تیکه بپرونی.اگه از لحاظ علمی بلدی بیا بحث کن.برو وقتی یه چیزی یادگرفتی بیا کل بنداز سر این مباحث.در ضمن شمایی که میای بحث میکنی در این موارد چطور از این واژه ها و معانیشون اطلاعی نداری ؟
unknow نه و Unkn0wn آخرش n داره.یعنی ناشناس.میخوای بگم اینو هم ادمین ها فارسی کنن ؟
تاپیک رو از کجا به کجا کشوندی.

Online24
November 25th, 2009, 05:34
:78: جای این چرندیات اگه سوادشو داشتی یه 2 کلمه حرف حساب میزدی اینجوری کنف نمیشدی بیای هی کلاس ادبیات فارسی واسه من بذاری یا تیکه بپرونی.اگه از لحاظ علمی بلدی بیا بحث کن.برو وقتی یه چیزی یادگرفتی بیا کل بنداز سر این مباحث.در ضمن شمایی که میای بحث میکنی در این موارد چطور از این واژه ها و معانیشون اطلاعی نداری ؟
unknow نه و unkn0wn آخرش n داره.یعنی ناشناس.میخوای بگم اینو هم ادمین ها فارسی کنن ؟
تاپیک رو از کجا به کجا کشوندی.

دقیقا در این ساعات حس شعر گویی نمایان میشود !

شب دراز است و قلندر بیدار ...
بحث کن بینیم .