PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : I cannt send any email from vps server

akbar123sat
November 20th, 2009, 15:34
با سلام

لطفا اگر دوستان میدونن مشکل از کجاست راهنمایی کنن

با مسول دیتا سنتر هم صحبت کردم ولی ایشون هم اطلاعات زیادی نداشت و نتونست کمک کنه با اقای بار محمدی که کار برنامه و سکیوریتی رو بر عهده داشتن هم صحبت کردم ولی اینطور بیان کردن

ما فقط کار تنظیم اولیه سرور شما را بر عهده داشتیم.
پشتیبانی از سرویس شما به عهده ما نیست.
شما باید با سرویس دهنده خود تماس بگیرید

بالاخره من باید با کی تماس بگیرم . و چطوری مشکلم رو حل کنم

اینم جواب مسول ساپورت دیتا سنتر

you are using exim as mail server.
look into the log of exim
you have errors.
you should be able to send email after your configuration is ok

2009-11-20 15:34:57 1NBRlQ-00011O-Uv malware acl condition: clamd: unable to connect to UNIX socket /var/run/clamav/clamd (No such file or directory
your clam antivirus is broken
or the connection with it
I am sorry but this is an unmanaged service. that means we do not offer support for software configuration inside the VPS

اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنند
با تشکر

akbar123sat
November 20th, 2009, 17:55
اینم جواب دایرکت ادمین

Hello,

In order to get support for this license you must contact your VPS provider (or whoever provided you the license). It's not a regular license so it does not come with support from us...

Mark

Mostafa
November 20th, 2009, 18:08
با سلام

اگه ram سرور مجازی تون بالاست یک Mail Server نصب کنید اگر اگر Ram تون پایین هست و لازمش دارید سرویس Google App رو برای VPS تون فعال کنید.
اگه اطلاعات کافی ندارید اطلاعات vps رو پ.خ. کنید انجام بدم براتون.

NovinServer
November 20th, 2009, 18:13
سلام ، همان طور که دیشب گفتم مشکل همان انتی ویروس clam هست !
من زیاد وارد نبودم برات درست کنم ، پیشنهاد می کنم پاکش کنی ! چون انتی ویروس مزخفی هست ...
این طوری مشکلت هم حل می شه !

akbar123sat
November 20th, 2009, 18:26
با سلام

اگه ram سرور مجازی تون بالاست یک mail server نصب کنید اگر اگر ram تون پایین هست و لازمش دارید سرویس google app رو برای vps تون فعال کنید.
اگه اطلاعات کافی ندارید اطلاعات vps رو پ.خ. کنید انجام بدم براتون.

رم زیاد بالا نیستش

رم گارانتی 512 هستش که الان نزدیک 350 مگ اون استفاده شده به خاطر برنامه های نصب شده .

شما مطمعن هستید با این کار مشکل حل میشه بهتره یه نگاه به این تاپیک بندازید مطمعنا یه مشکل از جای دیگه هستش . دارم میگردم یه خارجی پیدا کنم بدم کلا وپی اس رو منیج کنه تا به این مشکلات برنخورم چون واقعا خیلی داره اذیت میکنه .

http://www.directadmin.com/forum/showthread.php?t=25872

Mostafa
November 20th, 2009, 18:37
رم زیاد بالا نیستش

رم گارانتی 512 هستش که الان نزدیک 350 مگ اون استفاده شده به خاطر برنامه های نصب شده .

شما مطمعن هستید با این کار مشکل حل میشه بهتره یه نگاه به این تاپیک بندازید مطمعنا یه مشکل از جای دیگه هستش . دارم میگردم یه خارجی پیدا کنم بدم کلا وپی اس رو منیج کنه تا به این مشکلات برنخورم چون واقعا خیلی داره اذیت میکنه .

http://www.directadmin.com/forum/showthread.php?t=25872

کاربرای من خودشون مشکل شما رو داشتند و همین طوری رفع میشه.
yum install postfix یا apt-get install postfix
اگه کار نکرد یعنی درست تنظیم نکردید!